Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
4. říj 2009

flair psychologie byla můj sen 🙂 ale díky bývalému a dluhům a to že jsem s ním chtěla být jsem to vzdala 😅
a klobouk dolů před čím co ted děláš 😉 ale musí to být opravdu hooodně náročné 😕 😕 ale ty plánuješ tu neschopnost co??to je také moc dobře!!!!

jiank my vyjdeme protože jsme dostali to největší barák od tchánovců..takže jsme ušetřeni od hypošky sice máme půjčku ale nezasahuje do takových mezí....a jsme za to neskonale vděčná a budu asi do smrti......

flair
4. říj 2009

Markee, děkuji za hezká slůvka 😵

flair
4. říj 2009

Muryko, já zase smekám před zdravotníky 😵 A já opravdu plánuju PN, neboť má práce je opravdu mazec, navíc po nocích musím po těch akcích lítat (plesy, večírky, rauty, koncerty atd...) a to není nic pro těhuli, chci být v klidu. Je mi už 32 let!! Ten váš domeček, to je bezva, tchánovci jsou zlatí a vy máte o velikou starost méně. Ale kdybyste s manžou byli lumpové, tak by vám ho nedali. Takže jste si ho prostě zasloužili 😵

sirella
4. říj 2009

souhlas...jsi šikovná,flair 🙂

Já jsem lenoch od jakživa a teď toho lituju...ale můžu si za to sama.Jak psala markee...nejsem blbá ale líná.

Mě naši vychovali taky skromně ...vzdycky jsme měli málo peněz.Ale to tady u nás všichni.Učili mě od mala šetřit a tak za to jsem taky ráda.Teď umím i ušetřit ale si i dopřát...myslím tím např.dovču s manžou a synem.
Peněz máme celkem dost a šetříme...nám se vždycky "zadaří" aby se pár věcí potento v jednu dobu...Např.nám shořel PC,Odešel výfuk a netekla voda(odešlo čerpadlo)...takže šetříme,protože když se pokazí nějaká věc nechcem si půjčovat.

murynka
4. říj 2009

flair jen bud doma ona ze začátku ta únava to zvracení-třeba tě to nepotká ale když ano ještě k tomu makat no nic moc 😅 🙄 já jsem doma ode dne co jsme našla // už je to 7 měsíců 😕 😕 ale nelituji..žádný stres pohoda....
nelituji toho že jsem doma...sice ty víkendy vyžaduji mezi lidi...a tak ale to je jen že mi to chybí milovala jsme práci s lidmi 😵 😵

markee
4. říj 2009

Flair,chápu jak to myslíš. Já právě četla jednou v MF Dnes a pak to bylo i v TV,že personalisti na to koukaj divně,když máš určité vzdělání a jedeš si v určitých kolejích a pak najednou tam máš práci "podřadnou". Že prý si myslí,že na tu svou profesi nemáš? No já teda stejně profesi,na kterou mám školu, nedělám,ale prostě bych nerada,aby pak někdo si myslel,že jsem lempl. Prostě jasně,něčeho se fakt bojím. Neumím jazyky a účetnictví do hloubky taky ne-prostě na to nemám buňky. Nejlíp se učí praxí,ale kde ji vzít,když tu takové nabídky nejsou,které by mě oslovili a hlavně,aby mě pak taky v té firmě chtěli ☹

sirella
4. říj 2009

holky...ale já nesedím na pracáku...jsem jakože v domácnosti.Teď si chci vyřídit živnosten.list kvůli té práci na PC a bude mě platit manželova firma.Protože fakt plánuju makat hodně hod.denně.
Já se prostě strašně nudím a jen tak sedět nechci...a až budu znovu těhulit tak to omezím

murynka
4. říj 2009

markee já také udělala zdravotní školo pak šla na vyšší tu jsme ukončila z důvodu jaké jsme psala...a jelikož zrovan nepotřebovali sestry byl stop stav 😅 tak jsme šla prodávat do sportu!!!byla jsem tam asi půl roku pak mě vzali jako sestřičku a vůbec na mě nikdo divně nekoukal....toho s eneboj!!! 😉 😉

markee
4. říj 2009

Já chci taky mít manžu podnikatele 😀

sirella
4. říj 2009

markee:On je to můj šikula 😵 Má normál.práci a pak podniká z domu...ale to dělá to co ho baví.Já se to budu muset naučit taky...chci být i v práci na PC lepší a on mě to může naučit.Založil si s kamošem firmu a mají moc práce...ho to baví,ale já to neumím...dělala jsem zatím jen drobnosti...prostě lehká,nenáročná práce.
Myslím že i proto se nám podařilo otehulit vždycky tak brzo...nemám stresy a on mi vždycky dobře vysvětlí co mám dělat a co po mě chce.Nemusím se stresovat s nějkým šéfem blbcem 🙂

murynka
4. říj 2009

holky já se chci zase jednou věnovat profi focení 😅
ale asi to je také jen sen 🤐 😝 😀

sir chůapi musí být šikulové 😵 😵 jsou to živitelé rodin ne 😀 😀

markee
4. říj 2009

Sir,téda,tak to je opravdu šikula.
No to bych taky chtěla,nestresující práci,ale to mi přijde,že ani neexistuje.
Brácha měl pořád plány,že bude mít internetový obchod a že ho povedu. No a skutek utek. Měl to mít na prodej nářadí a tak. Sice se v tomhle oboru nějak nevyznám,ale určo by se to člověk naučil. Objednat z nějaké firmy zboží,to by dovezli sem. Já bych to zkontrolovala,naskladnila a posílala dál s naší fakturkou. Jojo,sny jsou hezká věc 😀

sirella
4. říj 2009

téééda...focení...to by mě taky bavilo 😵 ....to je dobrý nápad...Já teda ne profi ale je to dobré odreagování...

musí...co mu zbývá??? 😀 Jen teď se prostě chci víc zapojit i já...už mi to doma leze na mozek.Vím prostě že práci neseženu tak se zdokonalím aspoň na PC...Budu se učit i grafiku a pod...z toho mám dost strach ale nedá se nic dělat.Já zatím byla spíš přes čísla...faktury a pod .Tohoto se bojím

flair
4. říj 2009

Markee, pokud se personalista dívá tímto pohledem, navíc v současné době, tak dělá svou práci špatně!!! Pro mě má velkou hodnotu člověk, co něco umí, má potřebnou kvalifikaci, ale na druhou stranu jde i "pod cenu" na přechodnou dobu. Navíc zastávám názor, že začnu na nižžším postu a předvedu, co umím. A zařídím si, aby si toho všimli ti, co rozhodnou pak o mém povýšení 😉

sirella
4. říj 2009

markee:O tom uvažovali už taky 🙂 To mi zní povědomě...ale nakonec se pustili do něčeho úplně jiného a to jim vychází zatím skvěle(ťuk ťuk)...Rozjeli se hodně a ten kamoš zadal práci své přítelkyni,ona to odflákla tak do toho asi půjdu já...prý na tom nic není a z manži strach nemám...on je kliďas.

Já prostě něco dělat chci...i když to není co bych si představovala...ale jim to pomůže hodně a penízky navíc se taky neztratí.Dřív jsem to dělala zadarmo...teď toho bude moc tak je to za peníze

flair
4. říj 2009

Mluvím o člověku a mám na mysli pracovníka, zaměstnance. To aby nedošlo k nějaké mylce 😉

sirella
4. říj 2009

flair...přesně tak...já začla jako brigádnice na váze a skončila jako účetní 😉

markee
4. říj 2009

Flair,to je logický,to jo. Tak bych to brala taky.Obvzlášť v téhle době. Právě,že jsem si říkala,když je teď taková pitomá doba,tak lidi berou vše jen aby uživili rodinu a to prostě musej ostatní chápat,že nejsou zlaté časy pořád.
Nojo,ale vysvětluj někdy debilům,proč jsi vzala místo uklízečky,když máš tu a tu školu a takovou a takovou praxi 😖 Nojo,jsme malé město a tady je to fakt děs a běs ☹

flair
4. říj 2009

Markee, když na sebe nepřestaneš být pyšná, že jsi vzala práci jaká je, tak zmateš všechny ty hlupáky 🙂 A následujícímu zaměstnavateli to na pohovoru vysvětlíš. Já jsem měla už obě vysoké hotové a celé 4 měsíce jsem v USA uklízela v hotelu. Chtěla jsem si vydělat na bydlení po škole, na kolejích bylo fajn, ale žádné soukromí.. No a taky nikdo nechápal, že uklízím s univerzitním vzděláním 😉 A hrdě se k tomu ve svém životopise hlásím 😉

markee
4. říj 2009

Holky jdu spát,jsem stahaná jak koťátko.
Dobrou noc a díky, jsem zas klidnější,když si s vámi povídám 😉

sirella
4. říj 2009

já se jdu tulit 😵 ...dobrou noc holky

flair
4. říj 2009

Markee, dobrou noc🙂

flair
4. říj 2009

Sir, pořááádně se potul, dobrou 😵

murynka
4. říj 2009

holky dobrou 🙂

dokoukám superstar a jdu také manžílek se mi vrátí dnes pozdě ☹ ale pak jde už jen středa čtvrtek a bude 14 dní doma má dovču 😵 😵 😵 😵

sirella
4. říj 2009

flair:Musím...aby byl na mě šéf hodný 😀

flair
4. říj 2009

Sir, tomu rozumím 😀
Mury a všichni, dobrou a papa zajtra🙂

aronek
5. říj 2009

Ahoj, přeji dobré ráno 😀

sirella
5. říj 2009

ahojky...taky přeju dobré ránko 🙂

aronek
5. říj 2009

Ahoj sirel, jak je po ránu?
Mně se tak nechtělo vstávat 😝

sirella
5. říj 2009

aronek:mě ani nemluv....já se včera dlouuuuuho tulila a teď jsem zaklapla budíka a málem kluci zaspali...jak vymajznou tak ještě zalezu na chvilku do pelíšku 🙂
Co ty a mimísek???Máte se dobře????
Ty jsi už v práci nebo doma???

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru