Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
8. říj 2009

ahojky holky 🙂 přeji dobré ráno 😵 😵

leni nevím ale podle mě to nezpůsobuje listovka 😨 😨 fakt netuším.....co by to mohlo být!!!

farmi vyprdni s ena to chlapi jsi prostě myslí že oni jsou dokonalý,že oni mají ty nejtěžší práce 😖 je to prostě tak...když u vás ta práce není jak jí máš asi sehnat??tak at ti pan D poradí....holky mě ty chlapi vytáčí 😠 😠 😠
fakt!!!neříká s enadarmo že ženy jsou z marsu a chlapi z venuše je to prostě pravda a někdy mluvíme každý jinou řečí 😅

bobinka22
8. říj 2009

Farmi:nebud smutna.Nesmis si to tak bret.
Holcicko nesmutni mi tady.Usmej se.Honeeeem. 😒 🙂

markee
8. říj 2009

Farmy,ona ta práce není celkově všude. To by měl manža vědět. Fakt jak nemáš známý a nedohoděj ti něco,tak lepší práci neseženeš. Vždyť já tady taky pořád koukám,už před 14dny jsem poslala životopisy,abych o nějakou lepší nepřišla,ale nejspíš nevyhovuju,pže se za tu dobu nikdo neozval ☹ . Já zas nechci jít do stejné firmy jako jsem v ní dělala,prostě nechci dělat u debila. Vím,že i když nepůjdu do tak malé firmy,tak že debilové se najdou všude,ale prostě. Já vím,že jsem dobrá,že je na mě spoleh a neremcám,takže mi pak šéfík navalí šíleně moc práce a sám jen pak krafe,co jsem zas nestihla a peníze za to byli ubohý. Ale já byla ráda,že aspoň práci mám ☹ Ach jo. Taky je tu práce pro chlapy,ženský nemaj šanci.
Neboj,jsi šikula,ale ta doba je debilní 😠

Jinak mamka potkala známou ze sociálky,jak mi vyplácej mateřskou a tak. A prý je nás teď opravdu hodně,těch,které potratili jak já. A spousta holek prostě,které byli na té revizi. Já nechápu,to ta naše těla vycítila,že planeta nás chce zlikvidovat či co? Přeci to jinak není možný ☹

farmarska
8. říj 2009

aron to je pravda, s tím domovem... byl zvyklej, že má navaříno, napráno, uklizeno a ted jsem za ty dva dny co jsem byla v práci nebyla schopná ani pořádně nakoupit 😅 😅 však se do toho taky pěkně obul a máš pravdu, že jsme plodili poslední dobou jak zběsilý, jen aby nám to vyšlo 😅 😅 😅
až do včerejška, to mi říkal, ať už tam na víkend nechodím a zajdu si radši s něčím k doktoroj, že budu chvíli jako marodit a pak už budu těhu a ať se jim na to vys...píp..u . No jenže co když těhu nebudu!!! 😨 No a tak jsme to začli řešit a už to jelo..pěkně jsme se zhádali 😢 a já ted bulím a bulím sotva si na to všechno vzpomenu, bo mi přijde celej ten život nějak nahovno 😔 😔
no co vám mám povídat, depka jako vyšitá 😅 🙄 😔

farmarska
8. říj 2009

mury no právě to já mu taky řekla, že ať mi najde jakoukoliv, podle něj dobrou a já se tam hned půjdu hlásit 😅 😅
holky jdu dojit

aronek
8. říj 2009

farmi nebul, mi se taky hádáme. Přítel mně chce taky doma. Jenže tady vypnu a nemyslím na to co kdyby něco ☹ . Taky tu prudí, ale práci zvládám a do místních intrik se nezapojuji 😝 , tak mi všichni můžou, kór teď 😀 A ať si ten tvůj taky zkusí se o všechno postarat, nakoupit, uvařit, postarat se o malého atd. Má taky ruce a do práce chodíte oba, tak co 😉

nicollka
8. říj 2009

Ahoj holky tak dnešní grafík je tu

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Nevim co se s těma teplotama děje, no že by ovulka až takto pozdě? Ale obča zhačínám cítít prsa a mám pořád divné bolesti brucha... Tak třeba mrcha za chvilku dorazí aj ked je jeste dost brzo.

aja.83
8. říj 2009

Farminko, nebuď smutná, depku pošli pryč. Třeba vážně těhu budeš, tak zkus zůstat pár dnů na neschopence a uvidíš. Moc ti držím pěstičky, plno věcí by se vyřešilo, viď? Já se k těhu taky upínám, abych konečně nemusela do práce, vůbec mě to tu nebaví a strašně mě to deptá. Člověk je pak zpruzenej. Proto jsem se odhodlala a sháním si novou práci, ale podle mě to je blbost a nakonec to dopadne tak, že zůstanu tady a snad brzy otěhotním. Holky, ta práce, kde jsem byla na pohovoru byl finanční konzultant, plat je provizní, co uzavřu, to si vydělám, takže na to jim prdím!Kecy a kecy, že si vydělám 50tis. měsíčně. No na tohle já nejsem!

aja.83
8. říj 2009

Kdepak všechny jste?

aronek
8. říj 2009

aji v práci 😝 a občas musím i pracovat 😠

farmi, kolikátý jsi DC?

ikopretinka
8. říj 2009

Ahoj, 😉
Nikol IP
Kopi , to nevím jestli by to mohlo způsobit zácpu, já když jsem jsem chvilku užívala femibion tak jsem šíleně přibírala a je možná fakt, že se mi chodilo hůř na velkou, ale zácpu jsem neměla. Napadlo mě že zácpa je příznak těhu KOpi 😉

aronek
8. říj 2009

zácpa je určitě znak těhu 😉 , já nebyla ani nepamatuji 😀

ikopretinka
8. říj 2009

tak kde jste kdo??? 😎 Konečně mám chvilinku čas a tady nikdo. Jak si to představujete ??? 😀 😀

aronek
8. říj 2009

já jsem tu, jen u toho pracuji 😀 Jak je? Co nového?

kelly1983
8. říj 2009

Ahoj holky co nového??

aja.83
8. říj 2009

Holky, já jsem tu. Tak jak žijete? Ikopretinko, dlouho jsi tu nebyla, co nového?

ikopretinka
8. říj 2009

nového? No asi nic, pořád pracuju, ale ted už to bude snad lepší a občas za vámi přijdu. JInak ovu testy pozitivní asi týden, sexilo so dle nálady, ale trefili jsme to i na plodné dny, teda snad, ovu mám tentokrát až nějaký 19DC místo mého 16DC a teploty jsou totálně divné. Jsem dnes 30DC a čekám mrchu, ale podle mých propočtů má čas i do úterka, no dílo tento cyklus. Jo a těhu test nedělám protože by mi zkazil náladu, čekám , stejně mrcha dorazí, tak se budu stresovat a depčit až dojde 😎

aronek
8. říj 2009

Ikopretinka nám prvně vynadá a pak si s námi nepovídá ☹ Nebo má novinky a neví jak se o ně podělit 😀

aronek
8. říj 2009

povídá 😀 😀 Když jste se trefily, tak třeba něco bude 😀

ikopretinka
8. říj 2009

Holky mě je dnes děsná zima a to tu mám 24 stupňů a bolí mě břicho.

ikopretinka
8. říj 2009

aronek, no bude , MS tak akorát jako vždycky 😀

ikopretinka
8. říj 2009

A co ty Aronku , jak se cítíš? Já být tebou, tak se na tu práci vyprdnu a lenoším doma

aronek
8. říj 2009

nestraš, jednou se to povést musí 😉 , držím všechny palečky co mám i ty co čekám aby byly // 😉 😀

aronek
8. říj 2009

já jsem trvale utahaná a doma nemám nic uděláno ale jinak v poho. Kdybych lenošila doma, tak nemám jeden metrák, ale dva 😀

ikopretinka
8. říj 2009

Aronek 😀 díky , vám oběma 😉

ikopretinka
8. říj 2009

Tak to jo , tak pokud se ti chce a můžeš, pracuj. Myslím že to tak hrozné s tou váhou nebude. A počkej až se narodí, kila budou dole na to šup, protože se nezastavíš a nebudeš mít čas se ani najíst 😀

ikopretinka
8. říj 2009

Ajo a co ty?

aja.83
8. říj 2009

Ikopretinko, tak třeba se to teď zrovna povedlo. Držím pěstičky! 😉

ikopretinka
8. říj 2009

Ajo tak jasně že doufám a věřím, ale zároveň si nedělám moc velké naděje, znáš to. A mimo jiné jsem si naplánovala samé cvičení a aktivity na říjen, abych tak nedepčila až dorazí MS, přijde mi to pak o něco lepší. V podstatě když budou // tak mi to "zkazí" jako ty plány,(ale jako dobře zkazí) a když dorazí tak si to užiju a mám se na co těšit

kopa
autor
8. říj 2009

Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 37tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 35tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 34tt...................má trombofilii......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 34tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 33tt ............16.10.poradna..............................................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 32tt..........13.10.KO,16.10. nástup na mateřskou...............čeká holčičku............Sofie
Jitie 32tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 29tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 29tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 26tt.........................21.10.poradna......................................čeká holčičku........... Emu
Květinka 25tt................... ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 24tt...................................................................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 22tt........................
Wergina 22tt......................15.10 3D UTZ
Martinkal 19tt....................15.10KO.............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 18tt........................29.10 velký UTZ,..5.11.KO
Mabe 15tt.........................
Tercie 13tt..........................13.10 NT screening
Markytaj 13tt......................
Flair 6tt
Maarrtina 31DC
Ikopretinka 30DC
Mari111 29DC
Paajaa 24DC
Nicollka 23DC
Kopa 22DC........................................21.10.KO prevence
Katyna6 19DC
Farmarska 18DC
Handm 10DC
Hanana 8DC
Aja 83 6DC
Sarlotta 7DC
Eeliska 2DC
If.v nehlídá si DC
Maendy......................čekatelka na první porevizní MS
Markee.......................čekatelka na první porevizní MS...........21.10. genetika
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS
Sirella.........................čekatelka na první porevizní MS
Zlababa......................čekatelka na první porevizní MS

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru