Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ikopretinka
10. říj 2009

Marke, to je mi líto, ale tohle přesně bych mu navrhla taky. škoda že si aspoň jedno těhu nemůže vyzkoušet na sobě, pak by mluvil jinak. Kašli na něj, určo jsi atraktivní a sexy i s pár deky navíc.

murynka
10. říj 2009

markee neplodíme 😀 😀

m do ted škrábali zdi u té ložnice 🙄 🙄 už nikdy nechci malovat 😝 😝

jsme hotová a hladová 😅 😝

ikopretinka
10. říj 2009

já nevím, že ti chlapi furt něco mají a něco se jim nelíbí. Hlavně že oni jsou takový krasavci. Jen když jdu po městě tak se nemám ani za kým otočit. Taky bych jim navrhla zesílit na svalové hmotě a vypracovat těla a shodit ty pivní mozoly. Zkus mu to říct, že pokud ty máš shodit, tak ať se snaží i on (samozřejmě nějakou malou kosmetickou vadu si vymyslíš i kdyby ji neměl) jako že něco za něco, rozumíš 😉 . Ty jo, bych toho svého poslala do háje mi to tohle říct.

ikopretinka
10. říj 2009

Mury , přesně něco podobného nás taky čeká, napřed v ložnici a pak kuchyň, jídelna atd. atd. Nastěhovali jsme se před šesti lety a chce to taky vymalovat, je to už takové zašlé.fuj

markee
10. říj 2009

Murynko,no škrábání zdí bych fakt nechtěla. Zažila jsem to jednou nebo dvakrát a fakt humus. Malovat ale chci.Příští rok obývák a když to půjde,tak ložnici.Pže obývák máme od malování cca 5 let,vzalo se to,když jsme dělali kuchyň.
Ložnice se malovala před narozením Johanky. No,tak tu mu kdyžtak odpustím.Ale ten obývák je děsnej.Je to dosti vybledlá meruňková barva s různými fleky na stěnách 😅 od koumesů a tak 😀

markee
10. říj 2009

Kopreti,no já mu dávám čočku za to taky.Teda teď ne,ale než jsme začli plodit vloni,tak jsem byla taky drsoň.Si to přece nenechám líbit,že. On je hubeňour hubená,ale se mi už přestalo dávno líbit.Já bych klidně i toho pívánka brala,ale k jiné postavě než má on 😀 😀 😀

maarrtina
10. říj 2009

ahoj holky, včera jsem dostala MS. A to jsem čekala, že objevím //. Takže mám akorát depku. Je to hrůza nám se to snad nepovede. Ale asi je to i tím, že na to pořád m yslím. Jsem hrozná.
Kopi: prosím do tabulky napsat 2DC. Děkuji
Snad výjdou // někomu z Vás. 😀

maarrtina
10. říj 2009

Kopi: jsem trdlo, 1DC.

markee
10. říj 2009

Maarrtina,to je mi líto a moc. ☹ Ale zas na druhou stranu bude zas tento měsíc snaženíčko. Určo na to tolik nemysli, i když vím,že to jde těžko. Prostě to vyjde,věř tomu,že do Vánoc ty // najdeš 😉

Holky,tak proběhl u nás sexík 😀 😵 Já si tu smolim odpověd jedné holčině na IP a frajer si přijde,že jako by jsme mohli se jít pomazlit,když tu nemáme dítko 😀 Tak jsem dělala jako drahoty,že jako to nepotřebuju k životu a že až naprší a uschne. NO ale nedal se odbít. Sice to fakt byla rychlovka(kdyby místo věčných keců "trénoval",tak by to bylo i určo delší 😀 )

Tchýně si vzala Johanku na prochajdu.

ikopretinka
10. říj 2009

Marke, tak je to správně ,šikovná 😉
martino, nesmutni a nedepči,nebýt těhu má hodně výhod a užívej si dokud můžeš, za chvilku to nepůjde, věř mi 😉. já na to už kašlu. povede se, nepovede se, začalo mi to být nějak jedno. Aspoň zatím. Mám naplánovaných tolik aktivit, že nějak nestíhám. I tento cyklus nějak utekl. Jen doufám , že pokud to nevyšlo, MS se někam nezatoulala, mrška jedna.

ikopretinka
10. říj 2009

Marke no vidíš to, ještě tě bude muset prosit, jen ho pěkně nechej ať se snaží 😵

markee
10. říj 2009

Kopreti,ty chlapi jsou fakt trdýlka no 😉

ikopretinka
10. říj 2009

holky, já píšu plány dětem na školní rok, už mi z toho hrabe, je to furt dokola a o ničem 😠

ikopretinka
10. říj 2009

Markee , mi povídej 😀

markee
10. říj 2009

Ty jsi učitelka ?

ikopretinka
10. říj 2009

jo jo na ZUŠ, klavír ,zobc. flétna , hoboj, klávesy

katyna6
10. říj 2009

Ahoj holky,přeji pěkný podvečer 🙂

markee
10. říj 2009

Tédy ty jsi šikovná. Včera jsem zrovna slyšela z lidušky,jak někdo hraje na housle. To bylo krásné. Snad Johanka taky bude chtít na něco hrát. Naši měli peníze na to mi koupit akorát zobcovou flétnu,ale ta mě nebavila 😅 chtěla jsem klavír,ale nevim proč, mě na to nedali. Naši by na něj neměli mi ho koupit,ale třeba by stačilo chodit do té lidušky. Míša na klavír hrál a vykašlal se na to,teď si nadává,že u toho nevydržel. Má dlouhé štíhlé prsty,takže by mu to určo šlo 😉

markee
10. říj 2009

ahoj katynko 🙂

katyna6
10. říj 2009

já vás trošku potěším holky,chcete?

ikopretinka
10. říj 2009

To je škoda že jsi nemohla na klavír. Já to měla naopak, já začala na klavír, ale pak mě chytla zobc.flétna, takže jsem měla dva obory, jenže za chvíli jsem měla na flétnu všechno rychle zahrané, tak mě šupli na hoboj, abych se nenudila a musela cvičit, no a s klavírem jsem moc nestíhala chodit ven, to víš no puberta tehdy a tak jsem ho zabalila. Jenže pak jsem ho měla stejně na konzervatoři 😀
Ahoj Katy

ikopretinka
10. říj 2009

Katy to víš že chceme dotoho

aronek
10. říj 2009

chceme potěšit 😉 😉 😉

tercie
10. říj 2009

Ahoj holky, co novýho?
Já tu měla od čtvrtka rodiče a uklízeli jsme komplet barák, tak jsem neměla ani chvilku abych se za vámi stavila.

Jdu trošku dočíst, ale budu nakukovat!!!

markee
10. říj 2009

Kopreti ty jsi šikulka. Fakt je to krásné umět na něco hrát 😉
Katynko,tak nás potěš 😀

katyna6
10. říj 2009

Mám tenhle týden náladu sice pod psa,ale dvě věci mi ji pokaždé zlepšily.Chodím ještě do témátku snažilky od září a tam včera psala holčina,která se o mimi snaží 3 roky a myslím za měsíc ji čekalo IUI,že našla dvě //.A dnes přibyla další,taky zázrak-ta má zase jen jeden vaječník,jeden vejcovod,na něm srůsty a k tomu ještě endometriozu a je taky těhu!!!!!!!!!!A to jim dr.dával šanci na přirozené otěhotnění jen 5% a dvakrát o miminko v minulosti přišla.Psala tam,že od rána bulí,jak jsou s přítelem šťastní 🙂 Já když to četla,tak jsem málem bulila taky 😀
Tak snad vám to aspoň malinko zlepšilo náladu a dodalo další naději a chuť do snažení. 😉 😉

markee
10. říj 2009

Tercinko,ahojky. Měli jsme o tebe obavu. To je dobře,že jste dělali na baráčku. A jak ti jinak je? 🙂

ikopretinka
10. říj 2009

Katy tak to je super, dobré zprávy 😵 Jasně někdy nám to musí vyjít všem, věřím v to

markee
10. říj 2009

Katynko,téda to jsou hezké zprávičky 🙂 To je fakt,že to hned potěší.

ikopretinka
10. říj 2009

Ahoj Tercie 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru