Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
12. říj 2009

Farmi, ty budeš testit v pátek? Tak držím pěstičky! Kéž by se to povedlo, abys nemusela do práce, viď? 😉

aronek
12. říj 2009

Tak to vypadá na velký testovací pátek 😀 😀

kopa
autor
12. říj 2009

Aronku to jóo 😀 ale kdyby mě nebolelo to břicho 😔

angeles
12. říj 2009

Ahoj holky. Kopi, mě v těhotenství taky bolelo břicho. Pořád jsem chodila na záchod a nic. Hodně štěstí tobě i farmince.

aja.83
12. říj 2009

Jo, holky, držím Vám pěsti! Už byste si ty dvě čárečky zasloužily! Tak hodně štěstí! 😉

kopa
autor
12. říj 2009

Angeles ahojky 🙂
Jak se máš?

Holky díkes,ale začínám o tom dost pochybovat 😔

paajaa
12. říj 2009

Jéé testovácí pátek- doufám, že budete obě holky shásit //. Už tu dlouho žádné nebyli.

Kopi: nepochybuj a neházej // do žita. Vždyť to štěstí už se musí unavit a sednout na tebe. 😉 😉

aja.83
12. říj 2009

Holky, vy tu nikdo nejste. Kde se flákáte?

aronek
12. říj 2009

aji, já se flákám v práci, ale jen do tří, pak domů, na nákup, uvařit a večer doučuju matiku a do toho všeho mně bolí pořád ještě ta hlava 😝

aronek
12. říj 2009

Tak já balím a vyrážím k domovu 🙂 Jestli to vyjde, tak ještě juknu, kdyžtak až ráno 😉

farmarska
12. říj 2009

tak já mám uklizeno, uvařeno a manže nikde 😠
aron pane ty jsi vytížená!!! 😝
holky mě bylo celou dobu uklízení a vaření pěkně zle 😝 mám mořskou nemoc a cejtím se nějak nafoukle 😝 je mi dobře jen když ležím 😅
jestli je to tím, že jsem fakt těhu tak supr 🙂 to to přečkám 😉 ale jestli to je zase nějakej příznak toho mého debilního syndromu, tak to mám teda pěknej vztek 😠 bo trpět a ještě netěhulit, to už by bylo moc! 😠 🙄
hele a taky jsem ted dělala kafíčko, ten můj rád, když přijede a má ho na stole 😉 , a normálně mi nějak divně smrdělo, až se mi z tý "vůně" udělalo šoufl 😝 ...že by další příznak!!! 😀 😀 😉 😉

farmarska
12. říj 2009

holky ale při čištění zubů mi nic není 😢 😢

farmarska
12. říj 2009

tý jo tady je prázdno!! 😕 že já se tu začnu bát! 😀

markee
12. říj 2009

ahojky holky.Tak mi před hodinou a půl přijeli z té Příbrami a fakt toho máme až nad hlavu. Koupila jsem Johance botičky na zimu a nakonec za 500Kč,takže taky dobrý. Pak jsme prošli Tesco a LIDOVKU.Když přišel Míša od doktorů,tak jsme šli do Hervisu kouknout na přaskáče pro Míšu a na lyžařské kalhoty. No měli výprodej a Míšovi byli botky malé ☹ ,takže počkáme na výprodeje po Vánocích. Jen mi vysvětlete jak si kupujou hubený a vysoký chlapy lyžařské kalhoty,když mi všechny přijdou děsně šíroký. Až se mi to samotné nelíbí ☹ . Měli tam teda vel.M od Hannahu,ale neměla po stranách stahování,takže kdyby mu byli širší,tak prostě si musí pořídit pásek nebo co 😠 No sejří mě to.
Jo a ještě jsme dojeli koupit dárek Johance ke 3 narozeninám-chtěli jsme kazeťáček-na CD s rádiem. Nakonec má mikrověž 😅 no netroškaříme. Ale tak ona je šetrná,nesmí se k tomu dostat její sestřenice,jinak by to nepřežilo,ale určo Johanku to vydrží.Míšovi učarovalo,že má ta mikrověž připojení na DVD přehrávač a tak. No stejnak časem dostane i TV,takže jí nemusíme extra kupovat DVD přehrávač 😀 No prdlouši. Máme jedno dítko,tak jí dopřáváme no.
Jinak jsem se dnes objednala na pátek na 9 hodinu ranní k té psycholožce. Holky já i při objednávání brečela ☹

Nevim zda stihnu dočíst,pže jsem táááák unavená a mám tolik práce.Ale nic se mi nechce,ani dočítat ☹

murynka
12. říj 2009

ahojky holky nedočítám nemám na to ☹ 😅 omlouvám se jen jsme postřehla že

farmi nemá žádné příznaky ale nic to neznamená kočko 😉 .......

leni mě také bolelo bříško na MS a ta nedorazila 😉

paajo tak spotřebiče dorazí ve středu 😉 ...tak jsem ráda příští úterý budou montovat kuchyni 🙂

a ložnice je hotová 😵 už jsme tam nalepili i tu borduru a je to moc krásnééé 😵 😵 malá se má 😀 😀 😀

kopa
autor
12. říj 2009

Markét ahojky 🙂
No vidíš jak všechno v baráčku stíháte 🙂
Jinak já nemám taky příznaky ☹

hanana
12. říj 2009

kopi urcite se dockas neboj.... 😉

murynka
12. říj 2009

leni ahojky prosím tě kašli na příznaky 😉 někdo jich má milion a stejně MS dorazí....já tomu věřím že jsi těhulka 😵 😵

no zvládáme 😅 jak se to vezme ale začíná se to rýsovat 😀 😀 😀

hanana
12. říj 2009

Murynko ty jsi pilna vcelicka 😵

murynka
12. říj 2009

hana jo včelička prdku 😀 😀 jsme jak stará babka ☹ záda mě bolí nezvládám ale musím...

co ty a ta chřipka??? 😕 😕 😕 😕

kopa
autor
12. říj 2009

Holky a nedočkám 😠 😠 😠 😢

kopa
autor
12. říj 2009

já to prostě cejtím,že příjde ta hnusná mrcha...

markee
12. říj 2009

Kopy,neboj budeš těhulka 😉

hanana
12. říj 2009

tak chripka to asi nebyla jen dva dny a pouze mirne teplotky a dneska jsem ok, takze nevim co to bylo .... 😀

murynka
12. říj 2009

leni 😠 😠 😠 😠

hani 😀 😀 😀 to je dobře že je to ok 😵 😵

tercie
12. říj 2009

Holkyyyyy ahooooooooj!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

Jdu fofrem dočíst!!!! a hned jsem tu zpátky...

sarlotta
12. říj 2009

Ahojík holčinky🙂
Tak jsem doma z práce... a za chvilku letím tancovat... co pa je nového ? 😎

sarlotta
12. říj 2009

farmi tak Ty máš neschopenku... kua to je nápad🙂))) taky mám chuť se hodit marod ... zvlášť v tomhle počasí -- -brrr.

tercie
12. říj 2009

hlásím dočteno... a nikdo nikde... už koukám na druhej díl básníků, nějak mám dneska náladičku...

markee
12. říj 2009

Tercinko a Sarlott,ahojky.
Já pracuji. Poklízím a tak,no děsně mě to baví 😠 ale v bordelu umřít fakt nechci 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru