Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

angeles
13. říj 2009

Martikal, aha, ale já mám polyp v děloze, tak to bude probíhat určitě jinak, ale díky.

angeles
13. říj 2009

Ajo, ono jsou dva druhy polypů. Jeden vyrůstá ven a druhý je uvnitř dělohy. Neumím si představit, že by mi ho lékařka uštípla z dělohy. Tak to určitě není, vím, že mi přesně řekla : Pokud tam bude, tak na výškrab".

aronek
13. říj 2009

Angeles, třeba se vstřebá a nebudeš muset řešit takové ošklivosti 😉

Já pomalu balím a jedu k domovu, tedy lépe řečeno do pelíšku a k teplému čaji 😠

sirella
13. říj 2009

markee:Ahojky...já tě vždycky minu ☹ .Písni tu please až se tu objevíš kdy tu zas budeš....Mě moc času nezbývá tak občas jen nakouknu.Jak jsem ti říkala,že mě manžel bude zaučovat tak už s tím začal...řešíme spoustu věcí po ICQ a kolikrát nestíhám skoro ani na WC....ale snažím se.Dneska je mi zle(asi chřipajzna nebo co) tak jsme to dneska vzdali...piju coldrex-ky,čajíky a spím...Ráda pokecám tak až se objevíš písni...budu moc ráda 🙂

katyna6
13. říj 2009

aronek-tak to prosímtě pořádně vylež a vypoť a ať se uzdravíš co nejdřív!opatruj se,pa 🙂

mari111
13. říj 2009

ahoj holky, pisu az ted bo nam nesel pc. jinak sem testovala a nic ☹ ani ta mrcha neprisla, asi budu mit zas dlouhe DC ale ja nechci to cekani je hrozne 😔 jinak katynce drzim palecky aby carky silneli, ja sem ti to rikala ze se povedlo 😉 a holkam ktere choreju at se brzo uzdravjej a holkam tehulkam at dobre dopadnou kontroly

mari111
13. říj 2009

hm a tady nikdo 😔

murynka
13. říj 2009

ahojky holky napíšu pak se pokusím dočíst 😉

kontrola vše v pořádku váha plus 8kg,čípek CS pořád 1,poslouchali jsme srdíčko 😵 😵 ,akorát jsme měla dnes cukr v moči včéra jsme si večer dala kakao a buchtu 😀 😀 tak mi trochu vynadali 😅 😅
za 14 dní poslední kontrola pak už monitor 🙂 ....takže tak!!!

holky sofinka je celá přestěhovaná 😀 😀 😀 😀 mám i fotky koutečku 😵 😵 😵

hned je sem dám nebojte 😎

mari111
13. říj 2009

mury hezkej koutecek 🙂

murynka
13. říj 2009

mari co je tu nového dočíst nezvládám ☹

murynka
13. říj 2009

katy je těhulka 😵 😵 😵 GRATULUJI 😵 😵

murynka
13. říj 2009

mari to mě mrzí ☹ ☹ ale dokud není mS 😉 ....

farmi leni co vy čekatelky 😵 😵 moc na vás myslím 😎 😵 a držím palečky!!!!

murynka
13. říj 2009

aronku ty šupajdi k dr.a bud doma 😠 jasnýýýýýýý 😅 😅

murynka
13. říj 2009

tak a víc fakt nevím 😀 😝

mari111
13. říj 2009

asi nic zvlastniho, katynka ma na testu ducha, ma ho v albu tak muzes kouknout

mari111
13. říj 2009

holky vy vsechny chrapete nebo co??? i kdyz bych se nedivila v tomto pocasi 😒

farmarska
13. říj 2009

ahoj já tu jsem, ale taky jen letem světem, bo za chvíli musím jít krmit a pak ještě uskladnit jabka do sklepa 😝

mury gratuluju ke zdárné kontrolce a ať na tebe příště nekřičí jo 😠 když už ani ty hubeňour si nemůže dát kakao s buchtou, tak kde to jsme! 😠 😀 😀 😀
katy já mám z tebe takovou radost, celej den na tebe musím myslet 😉 🙂

Martinko injekce se u zubaře muže dávat normálně, i v prvním trimestru 😉 probírala jsem to se dvěma zubaři a oba se shodli, že lokální umrtvení, mimísku nemůže ublížit, jedině prý, kdyby se to nějak špatně píchlo a dostalo se to přímo do krve, to potom může mít nějakej minimální vliv na mimi, ale to prej stejně jen nepatrnej 😉
alspon takhle nějak mi to vysvětlovali 🙂

farmarska
13. říj 2009

mari to mi je líto s tím tvým cyklem, že se ti takhle protahuje 😝 😢

mari111
13. říj 2009

jo jo , je to na prd s tou mrchpu,kdyz ji nechces pride cobydup a kdyz chces tak se nekde toula 😠

mari111
13. říj 2009

ja du asi spat nebo co, tak pa holky

aronek
13. říj 2009

mně je čím dál hůř, takže vysvětlím další matiku a jdu hají 😖

kopa
autor
13. říj 2009

Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 38tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 36tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 35tt...................má trombofilii......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 35tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 34t ............16.10.poradna..............................................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 33tt..........27.10.KO,16.10. nástup na mateřskou...............čeká holčičku............Sofie
Jitie 33tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 29tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 29tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 26tt.........................21.10.poradna......................................čeká holčičku........... Emu
Květinka 26tt.................. ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 24tt...................................................................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 23t........................15.10.KO
Wergina 23t......................15.10 3D UTZ
Martinkal 19tt....................15.10KO.............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 18tt........................29.10 velký UTZ,..5.11.KO
Mabe 15tt.........................
Tercie 14tt..........................13.10 NT screening
Markytaj 14tt......................
Flair 6tt
Ikopretinka 35DC
Mari111 34DC
Paajaa 29DC
Nicollka 28DC
Kopa 27DC........................................21.10.KO prevence
Katyna6 24DC
Farmarska 23DC
Handm 15DC
Hanana 13DC
Aja 83 12DC
Sarlotta 12DC
Eeliska 7DC
Maarrtina 4DC
If.v nehlídá si DC
Maendy......................čekatelka na první porevizní MS
Markee.......................čekatelka na první porevizní MS...........21.10. genetika
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS
Sirella.........................čekatelka na první porevizní MS
Zlababa......................čekatelka na první porevizní MS

kopa
autor
13. říj 2009

holky nedočítám 😅 😅 ted vařím a jdu hajat.Lítala jsem po nákupech 😀

handm
13. říj 2009

Holky, držím všem čekatelkám testovatelkám palečky, ať to dobře dopadne, těhulkám ať je dobře a rodí krásně v termínu a vůbec, ať to jde... 🙂 a těm kdo si nepřejí mrchy, ať nechodí !! 🙂
dovča volá, snažení mimo domov... jupíííí
mějte se krásně a žádné smutné dušičky ať nepřibývají
ahooj

markee
13. říj 2009

Handm,téda tak si dovču užij.
Aronek,šup do postele.
Mari,to je mi líto s tou MS,ale uvidíš,třeba ani nepřijde 😉
Murynko,krásný kouteček pro Sofinku.
Já byla s účtem u té kamarádky a nakonec tam měla ségru(obě jsem potkal v Praze v ZOO jak jsme byli cca týden po tom potratu). No pokecali jsme hezky,pak přišla jejich mamča,tak jsme probrali vše možné i nemožné. Obě holky maj dítka,takže byla sranda.Dom jsem přijela až za 3hodinky 😀

kopa
autor
13. říj 2009

Sirellko a Aronku brzo se uzdravte 😵 at je vám lépe.Já doma chodím v teplých ponožkách a nakoupila sjem zásobu léků a vitamínů 😀 a piji čajíček.

kopa
autor
13. říj 2009

Mari teda ty máš zase dlouhý cyklus 😒 třeba dvě ještě vylezou 😉

Já myslím,že u mě nic nevyleze.Od 12hod do 18hod mě nebolelo břicho a ted zase bolí 😖 Počítám už s mrchou,bude to tak lepší a nebude mě to pak tak bolet ☹ Fakt prostě bolest na mrchu a příjde 😔

Markee tak si měla príma den 🙂 To je dobře,že jste pokecali 🙂

kopa
autor
13. říj 2009

a Murynce gratuluji ke kontrole 😵 a moc hezký koutek má Sofinka 😵

sarlotta
13. říj 2009

Ahojík holčinky🙂 tak jsem tu, nakukuju... dneska musím vyžehlit, tak tu dlouho nebudu 😒

V práci je to mazec... šéf na mě ječel už od rána, byly i slzičky ☹ , ale neviděl mě - nějak sem to nerozdýchala... no uvidíme co bude zítra ... já nevím jestli jsem tak šíleně konfliktní nebo je prostě se.., že jim vidím pod ruce a vím kdo může za který problém.
Holky co byste si myslely, když jsem se ptala, kdo bude řešit reklamace- tak mi bylo řečeno, že reklamace nebudou 😲 Když jsem se ptala kdo bude vyřizovat mailiky a brát telefony-tak že prý nikdo 😲 ... že se to nebude stíhat v sezoně ... tak jsem řekla ať mailik ze stránek zruší teda a už jsem byla nevětší držka 😖 a nechce se mě prý dělat.... noooo.... měla jsem chuť si vzít hrneček a odfrčet.....chjooo bych chtěla normal práci s normal lidma... bez stresů...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru