Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

venuska
15. říj 2009

Ahojky holčiny,

dnes poradna v pořádku. UTZ nebyl, prý příště. Poslouchali jsem srdíčko-vše v pořádku. 🙂
Kerrie: asi je to stydlivka (o: 🙂
Markét: gratuluji zítra k mateřské. Já nastupuji na mateřskou 18.11.

Dneska jsem zase utrácela, dala jsem fotečky do alba 🙂 🙂 Tak jsem zase ráda, že mam další věcičky 🙂 Ještě ten kočárek....

venuska
15. říj 2009

Martinko, gratuluji ke 3D...už se těším na fotečku. 🙂 Manžel je smíšek... 🙂 ale co ty víš, třeba mu je podobná 🙂

Mirax: takže taky stydlivka...ale ona se příště ukáže. Taky byla zima, tak se jí třeba nechtělo obracet. Oni jsou ty ženský pohodlný 🙂

murynka
15. říj 2009

ahojky vendul 😵 😵

my dnes koupili chůvičky a hračky a tím asi končíme 😎

gratuluji ke kontrole a na UZ už stejně moc není vidět 😉 bud ráda že je vše o.k 😎

my ted utrácíme pořád toto lítá 😲 😀 😀 😝

jinak jsme navštívila tu mojí kámošku PIpiii malá amálka je kouzelnááá já už chchi také ☹

venuska
15. říj 2009

Kopi, jak to vypadá? Už jsi testila....nebo dojela mrcha??? 😝 😕

venuska
15. říj 2009

Markét, takže tay utrácení 😉 Je to hrůza, jak ty peníze lítají. Chůvičky budu teprve objednávat...to jsou finance.
Děkuji, jsem ráda, že je v pořádku 🙂
Tak to je krááásný. Určitě je Amálka kouzelná. Hlavně, že jsou obě v pořádku. 🙂 🙂
Neboj, brzy budeš jít Sofinku u sebe 🙂

murynka
15. říj 2009

vendul my hlavně utrácíme za domeček víš 😅 😅

venku je hnusně co ☹ 😠 😠 ráno bylo 2 st a sněžilo 🙄 🙄 🙄 fuj 😝 😝

jo jo je kouzelná prostě krásná holčička 😵 😵 😵

nicollka
15. říj 2009

ahoj holky, tak já jdu spát, jsem k.o. včera jsem spala už o půl deváté :D

Zase mám nějaké divné bolesti chvílema až moc silmé mrchovské tak uvidím jak se vše bude vyvíjet, těším se až budu měřit teplotku ráno tak jdu raději už spát, jestli mě ten pupek nechá usnout, jsem z toho nervozní.

venuska
15. říj 2009

Markét, hezký kouteček pro Sofinku 🙂 koukala jsem do alba... 🙂 Já jen čekám na povlečení a pak taky nafotím 🙂
Sofinka bude jako v bavlnce.
Jaké jsme kupovali chůvičky? Já se stále rozhoduji nad Philipsem.

Tak utrácení za domeček chápu...to je to nejdůležitější. Nás to čeká příští rok se stavbou RD.

Je tam pěkná kosa. Dneska jsem byla skoro celý den venku a můžu říct, že toho mam plný zuby.Brrrr.

Nicolko: dobrou noc 🙂

Já jdu koukat na VKV. Udělala jsem si ovocnou mísu, tak jdu na ní. 🙂

venuska
15. říj 2009

Koukala jsem nyní na Pippi album a Amálka je fakt krásná 🙂 Závidím jí, že už to má za sebou 🙂
Krááásná holčička 🙂

venuska
15. říj 2009

Jdu koukat na TV...mějte se papa a těším se, až budou další dvě //. 🙂

murynka
15. říj 2009

vendul děkuji kouteček není ještě hotový 😉 dneska jsme tam dali Půa 😀 😀 a poličku 😵 😵

já koukám na ordinačku dala jsme si pomeranč a banán a ještě mám hlad 😠 😀 😝

dobrou noc 😵 😵 😵

farmarska
15. říj 2009

holky mirax a kerie, co je to ta Arleta?? 😕 😕 😕

kvetinka7
15. říj 2009

Ahoj holky, teda vy tak zdrave s ovocnym salatem.. ja jsem si dala pravou cesnekovou pomazanku 😀
mnam mnam

markee
15. říj 2009

Martinkal,gratuluju k úspěšnému utz.To je krása 🙂 moc a moc ti to přeju 😉

farmarska
15. říj 2009

zase všechny čučíte na telku co 😀 😀

farmarska
15. říj 2009

jedna pomazánku, druhá salát , ..ccc! 😝 to já právě teď dojedla játra z rejží, co zbyla od obědu 🙂

kvetinka7
15. říj 2009

trosku se zpozdenim.. Martinko a Tercie, obrovske gratulace ke vzorovemu UZV 😵 😵

farmarska
15. říj 2009

holkýýý já tu sem sama!! 😕 a to si chci povídat 😠 😅 😀

markee
15. říj 2009

Farmy já objednávám z popronu věci,aby to přišlo Johance do narozenin,tak se soustředim na psaní písmenek,pže s dvěma sklenkami vína, mi to jde jaksi trošku těžko 😀

aronek
15. říj 2009

farmi nejsi sama, akorát krmím pupíček toustama 😀

farmarska
15. říj 2009

jé markee, že by byl zase dnes ožrávací večer? 😕 😀 propásla jsem snad něco 😀 všici už jsou v lihu, proto tu straším sama! 😀 😀 😀

kopa
autor
15. říj 2009

holky tabulka bude zítra 😅
já dneska byla stříhat kámošku a pak jsme kecali 🙂
No já vůbec nekrvácím 😅 ale zítra čekám mrchu,bolí břuch a na testu jsem dneska měla bílo.

farmarska
15. říj 2009

aron, moje pneumošky už dostaly 😀 😀
ňam toustíky! 😨 nehodila by jsi mi sem nějaký 😀 když se pořádně rozpřáhneš .. 😀 😀

aronek
15. říj 2009

farmi já jsem ráda, že dýchám. Chřipka mně pěkně dusí, takže tím dohozem si nejsem jistá 😖 Ale máme dost, klidně přijeď 😉

kopa
autor
15. říj 2009

tak já snědla chipsy,a ted jsme si dali čokoládu 😀 😀 😀

farmarska
15. říj 2009

kopi hurá hurá, mrcha není 😵 a z testu si nic nedělej, třeba je to šunt 😝 😀 a nebo se ti prostě zobrazí pozdějc! 😀 hele vydrž prďka, vydrž! 😀 hlavně když je ta rudá satorie stranou! 😉 😵

kopa
autor
15. říj 2009

Farmí ráno nahlásím v testovacím pátku rudou 😀 😀 😀

markee
15. říj 2009

Farmy,ožírací večírek není. Jen jsem si dala dvě sklenky u tchýně. Dnes se s ní dalo mluvit,ne jako vždy,že by koukala jak kyselá okurka 😀

farmarska
15. říj 2009

a jo aron, ty jsi vlastně marod! 😕 ne né tak to já od tebe nic nechci, jsi to třeba poprskala a ještě bych to od tebe chytla 😝 😀 to si radši udělám vlastní 😀
kopi ty to bříško taky koukám pěkně krmíš 😀

farmarska
15. říj 2009

kopi opovaž se ! 😠 😠 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru