Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

maendy
19. říj 2009

Tak nám dojdou ke konci listopadu výsledky genetiky poštou,tak jsme taky zvědavci.
Jinak holky mi psych říkala že plakat a být psych na dně po potratu je normální 3 měsíce,takže jsme uplně v pořádku.Jen kdyby to bylo delší bylo by to špatně.

Farmuško já taky brečela na začátku těhu,jak pako.
Jinak já bych šla ke gyn tak akorát ani brzo ani moc dlouho.Zaleží na tom duphastonu. 😉

farmarska
19. říj 2009

werfi já nevím, já teprve ted objevila čárky! 😀 🤐 🤐
holky já tam asi teda zejtra zajdu, ale budu se cejtit před mudrem jak ten největší trapák 😎 😅

kerrie
19. říj 2009

Farmi, já myslím, že doktor to určitě pochopí, neboj.......... 🙂

aronek
19. říj 2009

farmi, po tom co máš za sebou může být rád, že jsi se tam nedobývala včera 😀

farmarska
19. říj 2009

aron, že jsem ho v neděli ráno netahala z postele vid 😀 😎 😀

markee
19. říj 2009

Tak já jsem si připravila Pepu na gril - udělám ho na grilu v troubě a dáme si k němu bram.kaši. Nějak máme chuť na něco jinšího než pořád děláme 😀 Taky je fajn,že má Míša dovču a nemusím vyvařovat zas na dny kdy je v práci.

aronek
19. říj 2009

farmi, to by asi koukal, kdyby jsi tam v neděli nakráčela 😀

farmarska
19. říj 2009

markee mňám ! můžu přijít na oběd? 😀

aron to asi jo, když bych u nich zazvonila a pak bych si ho vytáhla rovnou z postele 😀 😎
a nebo bych tam šupla rovnou k němu, ať mne hned rovnou prohlídne tam 😀 😀 🤐 🤐

aronek
19. říj 2009

farmi, pokud je ženatý, tak nevím jestli by to jeho žena ocenila 😀 Pokud není, tak by to třeba ocenil on 😎

farmarska
19. říj 2009

no myslím, že on by to neocenil, bo jemu se při tom množství ženskejch co k němu chodí o tom musí i zdát 😀 😝 a jinak ženatej je 😀 ale však já bych to pojala čistě jen jako lékařskou prohlídku 😀 to by snad musela pochopit ne 😎 😀

farmarska
19. říj 2009

dyt musel taky dělat tu hypokratovu přísahu ne...že musí kdykoliv kdekolilv pomáhat 😀 😀

aronek
19. říj 2009

farmi, on jí dělal, ale jeho žena ne, takže bacha 😉

farmarska
19. říj 2009

aron to je pravda to mne nenapadlo! 😀
holky jdu vařit, zatím čusík! 😉

aronek
19. říj 2009

farmi, tak pěkně vař a papej, krmíš dva 😀
Já jdu ještě do pelíšku 😉

tercie
19. říj 2009

Ahoj holky, tak koukám, Farmíííííí už můžu gratulavat veřejně, tak hurááááááááá!!!!!!!!!!!!!! Ať už to vyjde!!!! 🙂

markee
19. říj 2009

Farmy,kdyby zbylo tak bych ti nabídla,ale my to všechno vyloženě sežrali 😀 fakt je to dobrý.

tercie
19. říj 2009

A Markee gratuluju k mršce, tělo funguje, všechno bude dobrý 😉

tercie
19. říj 2009

Holky asi jsem trochu ulítla, ale asi se mi divit nebudete...manža jel něco nakupovat, nějakej matroš, a já mu volala kde je, protože měl přivézt i věci k obědu, a on vzal telefon a řekl mi, že teď nemůže mluvit a položil to... no co mě napadlo jinýho, než že je u ní...tak jsem mu napsala, že jestli je u tý čubky tak ať domů radši ani nejezdí... A on mi vzápětí volal, že ho seru, že se na to může vy... a nadával, já mu to položila... to bude zas den, sakra...

tercie
19. říj 2009

Farmi k tomu dr zejtra jdi, minimálně proto aby ti doplnil zásobu toho duphastonu!!! 😉

Hm, manža je tu ☹ Já budu holky končit, ozvu se později... držte mi...

kerrie
19. říj 2009

Terci, já se Ti vůbec nedivím, že máš takovýhle pocity........... ☹ Sice se snažíš dělat před ním jakoby nic, jenže stejně to visí mezi váma nedořešený...........to je na prd........Jenže co s tím? Nezkoušela jsi tu manželskou poradnu? Třeba zatím i jenom Ty sama..........říct tam, jaký máš pocity, co se u vás děje, atd. Určitě by nebyl na škodu názor nezaujatý osoby, navíc profíka... 😔

mateta888
19. říj 2009

Zdravím ve spolek 😀
Koukám, že tu dost známých tváří 😵 . No mám dotaz, 21.8. jsem podstoupila revizi po zamlklém těhu proběhla Ms a druhá už nedorazila, jsem z toho trošku vyšokovaná 😅 . Ještě to nejsou ani dva měsíce a tak jsem se chtěla poptat, jestli tu je někdo nebo víte o někom, kdo prakticky hned otěhu a bylo všechno v poho a dotáhlo se to až do zdárného porodu 🤐 . Mě to přijde hodně brzo a to jsme se ani nějka nesnažili. 😵 Děkuju 😀

farmarska
19. říj 2009

tercí já se ti taky vůbec nedivím, přijde mi to normální po tom co on vyvádí 😠
Já chápu i jeho, že když třeba zrovna nic nevyváděl a nakupoval, že ho to vytočilo, že ho podezíráš třeba ted momentálně neprávem, 🙄 ale měl by si hošánek uvědomit, že si za tudle situaci může on sám 😠 Nesnaží se to vůbec vyřešit a chová se skoro jak kdyby byl svobodnej 😠 a po tom co vyvádí si vůbec nemá nárok vyskakovat 😠 Ty jsi tady ta poškozená 😔 a dokavaď on to nedá dopořádku, tak se nemůže divit ničemu 😠
Tercíku nedej se, jsi v právu!! 😉 a když bude nejhůř tak ho ignoruj 😉

aronek
19. říj 2009

Ahoj mateta vítám tě tu 😉 Dělala jsi si už test? Občas jsou rozhozené hormony a není MS pravidelná. U mně proběhly jen dvě MS a snažit jsme se začali hned. Zatím v pořádku a za chvilku jsme v půlce 😉

farmarska
19. říj 2009

mateto, třeba bobinka od nás hned po první tuším otěhotněla a ted už má u sebe v náručí zdravého krásného chlapečka 😉 😵 neboj, a hlavně ted žádné stresy 😉

katyna6
19. říj 2009

zdar holkyyyyy 🙂

katyna6
19. říj 2009

tak jsem dočetla-mateta-no vítej kočko 😀

jinak mám dobrou zprávu,ms je konečně jak má být,k doktorovi nemusím a funguju jako předtím,HURRRRRRÁÁÁÁÁ.Takže kopinko,do tabulky prosím 1 DC,díky

farmi-tak jak se máme těhulko? 😉 .Tuším,že báječně,ne? 😀

katyna6
19. říj 2009

ach jo,musím zas odfrčet,ale já se vrátííím 🙂 🙂 🙂 .pa

tercie
19. říj 2009

Katy to mě mrzí že to nevyšlo...

Holky manža se mnou nemluví, navíc jsem tu situaci popsala svojí sestře, ale zprávu odeslala jemu... dělám jednu kravinu za druhou...

A tady nikde nikdo?

sirella
19. říj 2009

ahojky holky...jdu jen nakouknout co je u koho nového 🙂

aronek
19. říj 2009

terci hlavně klid, máš v sobě miminko a to chce vyrovnanou maminku 😉 Řekl ti kde byl, že nemohl mluvit?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru