Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mabe
21. říj 2009

Ahoj aronku, jak je tehulko? 🙂

markee, to jsou teda prodluzovacky 😒

aronek
21. říj 2009

markee, já se tak těšila, že budeš už vědět, že začněte plánovat snažení a takhle zase jen čekáte ☹

aronek
21. říj 2009

mabe, drží se mně chřipka, dnes jsem dobrala antibiotika, ale supr stav to není ☹ A jak se cítíš ty?

mabe
21. říj 2009

ja dobre, mam porad teda jeste rymu uz tyden. nemuzu se ji nejak zbavit. ale neni to obrovska chripka. takze se to da. zitra jdu na ko. tesim se a zaroven mam strach. tak at se brzo vylecis.

aronek
21. říj 2009

mabe, jak často chodíš na kontroly? Já jednou za pět týdnů a přijde mi to hrozně daleko od sebe ☹

mabe
21. říj 2009

aronku, ja byla naposledy 30.9., jsem z toho nervozni

murynka
21. říj 2009

holky ty kontroly jsou tak normální 😉

až ucítíte pohyby budete klidnější 😉 😵 😵

já zase poslíčkuju ale hustě 🙄 😕 😕

markee
21. říj 2009

Aronek, právě. Já sice nechci nic plánovat,ale i doktorce jsem říkala,že prostě od ledna možná,ale že záleží na tom,zda najdu práci. Když najdu pěknou,tak tam budu a mimčo chvilku počká. Když nenajdu,tak na co čekat.

mabe
21. říj 2009

mury, jojo, az budou pohyby. sem tam si myslim, ze se tam neco vrti, nijak vyrazny pohyby, ale zadny velky nejsou. 😖

mury, ty uz poslickujes? a nelekas se nekdy, ze uz? nebo to jses schopona odhadnout? Ja si to vubec nedokazu predstavit. 😖 Jak to rozeznam?

markee
21. říj 2009

Jinak ty kontroly máte dost dlouho,ale vím,že jsou v normě.Jinak náš doktor nás chce vidět většinou po 3 týdnech,když mu do toho něco vleze,tak po 4,ale dýl ne. Pak se zkracujou,čím blíž k porodu 😉

aronek
21. říj 2009

mabe, takže chodíš přibližně po třech týdnech a nervy jsou stejně 😉

murynka
21. říj 2009

mabe už dávno..... 😒 od 30tt je to prý normální.....

neboj pohyby přijdou a výrazné 😀 😀 ted mě to až bolí ale vážně 😢

nesmí to být v pravidelných intervalech a jak to poznáš to má každý jinak..mě tvrdne břiho mám bolesti v podbřišku jako na MS a jde to do zad nic příjemnýho fakt 🙄 🙄

mabe
21. říj 2009

aronku, jo delat to tri tydny, ale nervozni jsem. preci jenom jsem dlouho mimiska nevidela. nejsem nervozni jak na zacatku, bricho roste, hlad ma porad, porad pribiram, ale jasne ze pochyby jsou. Ja zatim pribrala 4kg. co ty?

markee, tak ja jsem v norme po 3 tydnech

aronek
21. říj 2009

markee, já jsem tam pokaždé tak vyklepaná, že zapomenu všechno na co jsem se chtěla zeptat a nechci dělat hysterku a pořád tam volat ☹ Asi si budu muset udělat seznam a to zase budu za sklerotika 😉

markee
21. říj 2009

Jo a jinak holky,už mi končí MS. Přijde mi to dost brzo. První porevizní-popotratová, začla v neděli a už dnes v noci nic,teď přes den fakt miniminiminimum. No asi mám po. Jsem ráda,ale dost překvapená. Fakt jsem čekala nářez

murynka
21. říj 2009

já chodila po 4 tt 😉 a UZ mi dělal ve 14 a pak ve 30tt 😅 😅 mezitím gennet jednou 😉 ve 20tt...

mabe jednou mě to chytlo a začla jsem prodýchávat a menžel to už rodíš jo 😀 😀 😀

mabe
21. říj 2009

aronku, ja si taky delam seznam. jinak bych zapomela. jinak chodim cvicit a plavat pro tehule, to je fajn. 🙂 dr. rikala minule, ze neni problem. akorat oddaluju zubare, to nemam rada.

markee
21. říj 2009

Murynko, manža boduje 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

murynka
21. říj 2009

markee já také měla první porevizní slabou 😉 a krátkou

mabe
21. říj 2009

markee, ja prvni porevizni mela taky mensi a ta druha byla uz vetsi, uvidis.

mury, chudka manza 🙂

murynka
21. říj 2009

jo jo chudák 🙄 🙄 jaký chudák on to neprožívá 😅 !!

ale někde mě píhne fňuknu a už je ve střehu 😀 😀 😀 😀

mabe
21. říj 2009

to vis, uz se to blizi, tak je ve strehu 🙂

aronek
21. říj 2009

mabe, já mám nahoře 6 až 7kg, jak kdy 🙂 Teď jsem na neschopence, ale půjdu do práce a u nás je těhotenské cvičení v době, kdy jsem v práci, takže cvičím občas jen doma podle internetu, našla jsem tam cviření pro těhu. Zubaře taky ještě nemám. Prvně mi bylo blbě a teď mám plnou pusu oparů 😠

aronek
21. říj 2009

já si jdu na chvilku lehnout, jsem nějaká mrtvolná, ne aby jste všechny utekly a já tu pak byla zase sama 😉

mabe
21. říj 2009

aronku, tak ty pujdes zpet do prace? to ja po tech dvou nezdarech nejdu. je me dobre, vsechno je ok, ale nepujdu. 22 lidi pod sebou je stres a ta zima na hale. budu doma.

murynka
21. říj 2009

mabe jen bud doma 🙂 to je pohoda já také byla 😉

aronek dobrou noc 😀 😵

já mám nahoře 8Kg 😀

aronek
21. říj 2009

mabe, nám dali stop satav na zaměstnance, takže místo mně nemůžou nikoho vzít, takže je v tom nechci nechat plácat 😉 Ale půjdu až mi bude dobře 😀

mabe
21. říj 2009

mury, jak ty to delas s tema kilama?

aronku, tak to jo. jestli se na to budes citit....

markee
21. říj 2009

Ach jo,chci ty výsledky. Prostě jsem fakt chtěla mít jasno ☹

murynka
21. říj 2009

mabe to je dědičné 😉 moje mamina když mě šla rodit měla 52 kg 😀 😀 a nechala tam 10KG domů šla se 42 kg 😅 já ted mám 54,5 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru