Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
30. říj 2009

belatko no to jsou krásné zprávy 😵 😵 😵 moc moc gratuluji k Vašim holčičkám at Vám dělají jen radost 😵 😵
vybraly jste krásné jména 😵 😵 😵 moc gratuluji!!!!!!

kopa
autor
30. říj 2009

Jé další krásný zprávičky 😵 😵 😵 😵
Moc,moc gratuluji k holčičkám Anetce a Adélce 😵 Musím se opakovat,jsou to moc pěkná jména.
Belatko tak at tě holčičky nezlobí a tobě je lépe a at ti brzy přejdou bolesti. 🙂

murynka
30. říj 2009

leni a co děláš ted ty?? 😀 😀 vaříš něco dobrého??

flair
30. říj 2009

Kupinko a Belatko, obrovská gratulaceeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 To je nádhera!!!! 🙂 Prostě paráda 😅 Držte se,opatrujte se, užívejte miminka 😵
Farmi,super, že výsledky jsou ok 😉 A tam s tím čímsi šíleným (šíleně se nazývajícím) ti určo pomůže gyndař a vše bude dobré.
Mury, ty divochu, že taky porodíš dřív, když tam makáš!!!!!
Markee, s tím pracákem nic moc zážitek teda 😠
Jinak já jsem ok, hodně spím, nic nedělám! Prsa mám jak balonky 😝 A pleť jak puberťák! Teda v pubertě jsem snad vypadal líp 😝

murynka
30. říj 2009

ahojky flair jen spinkej a nabírej síly 😉 😎 na plet se vyprdni bude lépe 😉 hlavně že mimíšek je v pořádku 😵 😵
u máš 8tt 😵 😵 o je krásný!!!jak to naskakuje 🙂
já vždy večer čekám že pojedeme 😀 😀 a nic 😅 😅

ale ted mám tedy šílený poslíčky 🙄 🙄 začali před chvíli ale jsou už silnější 🙄 🙄

katyna6
30. říj 2009

ahoj holčinky

belatko-blahopřeji ke dvěma princeznám!A jména máte opravdu krásný 🙂 .Tak teď jen,ať pěkně rostete a jste zdravé všechny 3.Hodně štěstí 🙂

katyna6
30. říj 2009

flair-tobě to letí holka!Nedávno jsi oznamovala // a už jsi 8 týden.To je fofr! 🙂

murynka
30. říj 2009

katy a co u vás doma??dobrý??

markee
30. říj 2009

Kopy,co já bych dala za 16 tisíc hrubého. O tom se mi může nechat jen zdát. Když mi v Praze na sociálce nabídnou nástupní plat 12tisíc hrubého,tak tomu říkám mazec,ale 16tisíc. Týjo pro mě plat,který tady u nás mít nikdy nebudu. Tady se dávájí minimální platy a když některá firma dává víc,tak hned snad dostane od ostatních držkovou či co,pže všichni to pak stáhnou. No prostě,proč by dali víc,že.
Belatka,téda to jsou nádherné zprávy a ještě píšeš přímo z "bojiště". Skvělý. Princezny jsou poměrně veliký,takže určo půjdete brzo dom,určo zabojujete skvěle 😉

katyna6
30. říj 2009

murinka-jojo,u nás doma teď pohodička.Hlavně,aby to vydrželo 😉 😀

katyna6
30. říj 2009

murynka-kdy máš vůbec termín mury?Abys už zase byla ok,až budeme my řádit v bytě.Jak jsem ti psala,budu k tobě chodit na rady 😀

murynka
30. říj 2009

katy podle UZ 1.12 podle MS 25.11 😉 tak držím palce aby to u vás byla pohodička pořád 😵 😵 i když všude je někdy něco.... ☹
co chystáte za změny a kdy??

markee s tou prací t je na prd no ☹ i 16tis.hrubého je docela málo 😅 😅 na prahu myslím... 😨 😨

katyna6
30. říj 2009

mury-no výborně!25.11.mám svátek 😀 😀 .
V bytě chystáme,ne sice kompletní rekonstrukci,ale docela dost velkou přestavbu.Chceme udělat nové zděné jádro,novou kuchyni,šatnu,koupelnu,některé podlahy a kromě ložnice všude nový nábytek.Všechno ale závisí na tom,za jak dlouho prodám stavební pozemek,co mám.

murynka
30. říj 2009

katy 😀 😀 já si myslím že to bude 28.11 😵 😵
tak to vás toho čeká dost 😉 tak at se brzo zadaří a prodáš ten pozemek 😉
a co kdyby jsi otěhu?tak tě to čeká v těhotenství?? 😕

katyna6
30. říj 2009

mury-jojo,kdybych teď otěhu,tak na tom asi budu tak,jako ty 😀 .Ale myslím,že až by to začalo,šlo by to rychle.Přítel si spoustu věcí zvládne udělat sám a na zbytek by dohlídl.Ale máme mamku asi 5 km odsud,takby nebyl problém chvíli bydlet u ní,máme veliký dům.

flair
30. říj 2009

Mury a Katy, a to zítra začínám už 9 tt 😅 Ale ta moje pleť, děs. A celkově mi to nějak nesluší, asi to bude holčička 😀 Mury, silnější poslíčci, ajajaj, tak ať tě to moc nebolí 😔
Katy, to teda bude rekonstrukce, mazec!

murynka
30. říj 2009

katy 😅 😅 to jsme si myslela také že to půjde rychle 😒 začli jsme v dubnu myslela jsme že do září bydlíme a podívej 😅 😅 naštěstí my tam také nebydlíme ale i tak jsou to stresy 🙄
ale vám to určitě půjde rychle ono byt a barák je asi rozdíl......

tercie
30. říj 2009

Ahoj holky, jen píšu, že jsem tady a jdu dočíst, nevím vůbec o čem je řeč, za chvíli jsem u vás!!!

katyna6
30. říj 2009

flair-no jo,to se říká,že holčičky berou mamince krásu,ale pravda to stejně není.necháš si říct,co to bude?

murynka
30. říj 2009

flair 😀 😀 😀 mě se vše v těhu zlepšilo a také čekáme holku 😵 😀 takže na to moc nedej 😎
páni zítra 9tt 😵 😵 😵 a já zítra 9 měsíc 😀 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
30. říj 2009

Markét,co bych asi mohla dělat jááá 😅 😅 jsme dělali tamto 😀 😀 😀

Markee s tím platem to je pravda,já když jsem předtím byla v zaměstnání,tak jsem měla málo peněz...Ale tedko jak pracuji na dobré pozici,se to odráží i na výplatě a na mé schponosti.Já když jsem si loni hledala práci tak jsem si taky řikala 16tisíc,ale to kvůli tomu že jsem neměla praxi 😒 Dneska už znám svojí cenu 😅 😀 a pod 20.tisíc hrubého bych nešla 😅 😀 Holt moje schopnosti taky něco stojí...Ale já u tebe je to jiné.Já bych ted asi neměla problém si najít práci,páč účetních hledaj strašně moc...

Tercíku co doma?dobrý??

Flair a jak se cítíš??

Katynko a co u vás doma?

murynka
30. říj 2009

leni 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mabe
30. říj 2009

Ahoj holky, dyl jsem tady nebyla. V pondeli jsem byla na plodovce kvuli spatny triple testum. Rozstepy se na UTZ nepotvrdily, ale mame mensi nos nez ma byt. Tak me doporucily plodovku. Tedka cekam na vysledky. Mamka rikala, ze ja taky mela malej nosik, tak snad to bude ok, ale jsou to nervy. Jo, jinak cekame Anicku. 😉

markee
30. říj 2009

Kopy,já bych si řekla 16tisíc,ale to mi nikdo nedá,to je na tom to hrozné. A i tady teda účetní nad dvacet hrubého neberou,fakt je to tu děs 😠 Svoji cenu neznám,pže prostě já nevím co chci dělat,štve mě to,ale prostě holt jsem flákač nebo člověk s vědomostmi né moc dobrými nevim.

tercie
30. říj 2009

Jééééé máme miminkaaaa, hurá 🙂 Kupinko a Belatko mooc gratuluju 🙂

katyna6
30. říj 2009

kopi ahoj-no my se to samé chystáme dělat za chvilku,takže se jdu vykoupat.Z toho asi vidíš,jak to doma vypadá 😀 😀

murynka-jojo,to máš pravdu.Plány a představy jsou jedna věc a realita druhá,naprosto jiná! 😀

holky,jsem dnes 12Dc a docela hodně mě semtam píchá vpravo v podbřišku.Myslíte,že to může být začátek ovu?Mívám to tak,ale tohle?Nějak brzo,ne?

martina76
30. říj 2009

Holky zdravím 😀 opět se hlásím po kontrole teď už chodím každý týden do porodnice kvůli monitoru. 😀 Zatím vše v pořádku a Mikulášek má přesně 3 kilča 😀 a já celkem 14 kg nahoře 😕 Na monitoru už byly pravidelné kontrakce, ale tam dole to na brzký porod nevypadá 😉 Dokonce se mi zlepšilo CS ze 4 na 3 tak nevím. Moc vás všechny zdravím a myslím na vás 😀

mari111
30. říj 2009

ahoj holcinky, Kupinko a baletko moc moc velika gratulace k miminkum, Mabe take gratuliju k Anicce,si rada ze to bude holcickA? KOPIKU JEN ZADELAVEJTE SUP SUP , MARKE TEDA TO SOU LIDI NA PRACAKU,CO,TO ZNAM 😖 FARMINKO JAK JE? joj blbnou mi pismenka.

martina76
30. říj 2009

KUPINKO mooooooooc velká gratulace 😀 Jste teda sebou sakra rychle hnuli 😀 No hlavně že jste v pořádku, tak si to užívej maminko 😀

murynka
30. říj 2009

marti jsme ráda že jste v pořádku 😵 😵 3kg to já se do 3 kil chci vejít 😅
mě řeká 1.monitor ve čtvrtek tak jsme zvědavá 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru