Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
31. říj 2009

no já doufám, že né!! 😕 😕 jsem jim hnd přidala krmnou dávku sena..aby si to naředily 😎
šak nejsou blbý né..kousnou do hrušky, polknou seno, ..mám to vymyšlený, jednduchý jak facka 😀 😎

mabe
31. říj 2009

farmi, ty ses teda nezmar. 😀

ja jsu ale uz uplne plna. mam zaludej uplne tvrdej jak sutr. nemuzu nic jest.

kopa
autor
31. říj 2009

Farmí co já bych mohla asi dělat???Hádej..... 😀 😀 😀
Ted jsem si myla vlásky,vyfoukám si je a sežehlím a včera jsem koupila lesk na vlasy,tak se budu kochat v zrcadle 😀 😀
Jinak jak beru ten duphaston,tak mi po něm nic není,tak jsem ráda 😉

farmarska
31. říj 2009

alééé kopi se nám vyspala 😀 😀 😀

kopísku prosím tě napiš mi do tabulky taky 3.11 kontrola, ať to tu nemusím každýmu psát zvlášť, kdy jdu..a hlavně aby jste mi mohly pak od rána držet palce 😉 😉

kopa
autor
31. říj 2009

Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kupinka.............chlapeček Matyášek
Kelly 41tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 39tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 38tt...................má trombofilii......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 38tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Murynka 35tt..........5.11.monitor v nemocnici..................................čeká holčičku............Sofie
Jitie 35tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 32tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 31tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 29tt..................11.11.poradna+UTZ....................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 28tt.................. ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 26tt...................................................................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 25tt........................9.11 poradna
Wergina 24t......................2.11.KO
Martinkal 22tt....................5.11KO.............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 21tt........................5.11.KO..........................................čeká chlapečka
Mabe 20tt.........................
Markytaj 17tt......................
Tercie 16tt.........................9.11. KO,12.11 KO a genetika
Flair 8tt..............................3.11.KO
Farmarska 6tt......................3.11.KO
Mari111 52DC........vyvolávačka
Hanana 31DC
Aja 83 30DC
Eeliska 25DC
Maarrtina 22DC
Ikopretinka 19DC
Paajaa 19DC
Kopa 16DC........................................2.12.KO
Markee 14DC.......................................2.12.KO
Maendy 13DC
Katyna6 13DC
Nicollka 10DC
Handm 9DC
Sarlotta 1DC
If.v nehlídá si DC
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS
Sirella.........................čekatelka na první porevizní MS
Zlababa......................čekatelka na první porevizní MS

kopa
autor
31. říj 2009

farmí máš to tam 😉

mari111
31. říj 2009

teda farmi ty mas ale chytre kozy 😀
kopiku dik za tabuli 😉 a dik za dopsani vyvolavacky, uz by si nekdo mohl myslet ze neumim pocitat, takovejch dni,co. 😠

kopa
autor
31. říj 2009

mari nemáš zač 😲
podle mě to do 14 dnů dostaneš od té vyvolávačky 😉

kopa
autor
31. říj 2009

holky jaký kozy 😀 😀 😀

katyna6
31. říj 2009

no jooooo,farminka a její kozy....už je tu zase 😀 😀 😀 😀 A jak to budou žrát,to by mě teda fakt zajímalo,jestli na střídačku,nebo nejdřív hrušky a pak seno?????

mari-teď jsem mu volala a za momentík je doma 😵

mari111
31. říj 2009

kopi no to doufam ze driv ☹

mari111
31. říj 2009

no vidis katy, tak za chvili se budes tulit

katyna6
31. říj 2009

kopi-no farminčiny kozičky přece 😀 😀 😀

mari-no to právě moc nebudu,máme jet k mamce na noc,ale jak vyleze z vany,přepadnu ho ze zálohy!13DC-to se musí využít! 😀 😀

farmarska
31. říj 2009

no kopi jaký kozy.. ty moje přeci 😉
díky za tabulku 😉

farmarska
31. říj 2009

katuš na něěěěěěějjjjjjjjj!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀
a nemazli se sním!!!! 😎 😎 😎 😎 😎

kerrie
31. říj 2009

Achoj.........zdravím všecky a speciálně i farminčiny kozy 😀 😀 😀

farmarska
31. říj 2009

holky ale nebojte, kdyby vám to nešlo, pošlu vám ten můj obleček-červenej, sítovanej 😎 a s ním to půjjde samo 😎 😎 bude to taková putovní pomůcka 😀

farmarska
31. říj 2009

kerie a ted myslíš kerý??? 😀 🤐
no to je jedno, oboje děkují 😉

kerrie
31. říj 2009

Jooo, Katynka na to jde od lesa...........jen do toho...............13DC by se neměl zanedbat 😉

farmarska
31. říj 2009

holky tak sem všude možně na netu pátrala po tý mý diagnoze- pozitivní antinukleární faktor , ale nikde jsem toho nic moc nenašla, většinou jen malilinkatá zmíňka, ale nic podstatnýho co by mne uklidnilo, nebo mi nějak pomohlo 😠 😝
doufám že gyndař bude chytřejší 😎

jůůů už mi začíná ta komča na nově!!! 🙂

katyna6
31. říj 2009

mari a k té vyvolávačce-pokud jsi dostala Agolutin(pochybuji,že by o bylo něco jiného)tak ms by měla přijít asi do 10dnů

kerrie
31. říj 2009

Farmi..........Taková normální rodinka? No tak to se pokocháš.........já se u toho tlemila jak blázen 😀

Farmi a ta MUDr., která Ti hlásila výsledky věděla, že jsi teď těhu? Přece kdyby to bylo závažný, tak by Ti rovnou poradila, jak to řešit............neboj, bude to dobrý 😉

Holkyyy, Belatka už tu má albíčko s dvojčátkama........ty jsou kááásnýýýý, viděly jste? 😵 😵 😵

mari111
31. říj 2009

kery du kouknout na dvojcatka

markee
31. říj 2009

Tak já nevim na co čučet dřív, na třech kanálech docela dobrý program.
Holky, v těch nákupních centrech to bylo strašný. Všude samý zrcadlo a fakt nevypadám dobře ☹ Chjo,nesmím fńukat,ale musím opravdu hubnout. Jenže já než se k něčemu dokopu,to je děs.

mari111
31. říj 2009

krasne holky ma baletka, jaaaa uz chciiiiiiiiii takyyyyyyyyyyyyyy
katy sup na nej.
marke nezoufaj,to urcite nebude tak zle 😉 a pred vanocema se prece nehubne 😖

mari111
31. říj 2009

farmo musis poradne vyspovidat gyndare aby si vedela co to vlastne mas za diagnozu 😠

katyna6
31. říj 2009

já se jdu taky koukat na rodinku.Udělali jsme změnu a budeme dnes spinkat doma,když přijel tak pozdě.Takže tuleníčko bude pěkně v klídku.Tak zatím čauky holky.

mari111
31. říj 2009

teda farmi ja uz sem ti dneska potreti dala do jmena misto i -o, jeste ti kur.im jmeno, se omluvuju ☹

markee
31. říj 2009

Mari,ale já musim. Kdyby jsme se po Vánocích chtěli snažit o mimčo,tak tohle je fakt na mě moc kilo. Musím se do toho opořít. Je jasný,že občas zhřešim,ale budu to muset vykompenzovat pohybem 😠 Jdu se taky dívat na TV.

mari111
31. říj 2009

cau katynko, a poradne se snazte,ju 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru