Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
3. črc 2009

určitě je to smutné když otěhotní takováhle holka,pro ty který nemohou třeba počít...Ale víš co většinou za to mohou ródiče tou výchovou... 🙄

sarlotta
3. črc 2009

🙂 holkyyyyy🙂)

Děfče existuje antikoncepce a pak gynekologie...nic jiného a nikdo jiný Ti nepomůže. Nehledej babské rady-stejně nefungují, jen by sis ublížila. 😉

kupina
3. črc 2009

Já to Kopi, také nechápu. Zrovna v dnešní době, když je plno možností, jak se chránit....

kopa
autor
3. črc 2009

Kupinko v metru mi vadí když nepustí sednout slepce,a nebo když stojí slepec u metra a lidi se přes něj začnou rvát,to mě fakt sere 😅 několikrát jsem byla svědkem jak lidi honem,honem do metra předbíhaly ženskou s kočárkem.To mě tak dovede vytočit a nebo když chceš vystoupit z narvaného metra a lidi místo aby uhnuli tak čumí jak puci,to jsem někdy opravdu na ně sprostá 😅

kupina
3. črc 2009

Tak to jsme na tom stejně. A nejvíc mě dostanou důchodci. Dělají, jak nemůžou chodit a když vidí přijíždět třeba metro, tak to jsou fofry, kterými se dostanou dovnitř. A nejlepší na tom je, že většinou jedou jednu zastávku a v půlce trasy už vstávají, aby vystoupili.... No jestli budu taky taková... 😀

kopa
autor
3. črc 2009

Kupi 😀 😀 😀 😀 jojo nejlepší jsou ty cov půlce se už zvedají.
Ale to jsi mi připoměla,když jsme jeli autobusem a já byla už těhu tak jsme si s přítelem sedli do takové ty čtverky.Seděli jsme vedle sebe a naproti mě dědek starej divnej,a nohy měla roztažený až někde u mě a já tam seděla v křeči.
Tak mu přítel řekl,jestli by si nemohl sednout normálně,že sedí jako prase...A dědek se začal s námi hádat a byl to takovej ten dedek dohadovací,přítelák se tak rozčílil a řekl že mu rozbije držku, 😅 páč že jsem těhotná a nebudu se mačkat.
No to byla komedie,naštěstí lidi se smáli tomu dědkovi... 😀

kopa
autor
3. črc 2009

a nejlepší jsou takový ty lidi jak se mejou jednou za týden 😝 😝 😝 🙄

kupina
3. črc 2009

No takové výstupy také občas zaznamenám... Opravdu divadélko 😀. A nejlepší je, že takový dědci mají nejlepší kondičku 🙂. Můj manža hromadnou jezdit nemůže, protože by ty lidi umlátil. Stačí, když jedeme občas spolu - to máš vidět jeho tepovou frekvenci. Ještě, že má služební auto. 😀

kupina
3. črc 2009

No nejhorší jsou chlapi, když stojíš pod nima a oni smrdí potem... To je na zdechnutí... 😠. Nechápu, že neznají deodorandt nebo třeba parfém... Ale to bychom chtěli moc... 😀

kopa
autor
3. črc 2009

jojo Kupi cestování metrem nic moc... 🤐 vadí mi taky pot a hlavně taková ten smrad z nevypraného oblečení 🤐

kupina
3. črc 2009

Jů, teď mě pěkně kope Kupínko... Asi se mnou souhlasí 😀.

kopa
autor
3. črc 2009

Jéjé tak Kupínko taky souhlasí 😀 😀

kupina
3. črc 2009

No hold hromadná doprava, to je prostě téma.... Ale teď o prázdninách to snad bude lepší. Bude tu míň lidí, i když jak jsem jela včera k doktorce, tak opak byl pravdou. Ještě k tomu se zvýšili intervaly mezi jednotlivými linkami. Musíme vydržet, nic jinýho se nedá dělat.
Jo a to jsem si vzpomněla, jak jsem byla naposledy v poradně, tak mi říkal gyndař, že ho okradli. Jel jen jednu zastávku a vůbec nechápe, jak to udělali, protože potom tu tašku zase zavřeli 🙄.

kupina
3. črc 2009

No to víš, náš Kupínko je filozof... Ale po kom, to teda nevím 😀 😀 😀

kopa
autor
3. črc 2009

Kupi zatím se loučím páč kecám a dělám u toho chyby 😅

kupina
3. črc 2009

To je jasný... Tak ať ti ta práce rychle uteče a ty můžeš jít domů na prodloužený víkend 😉.

venuska
3. črc 2009

Ahojky holčiny....jak se máte?

Murynko: zrovna nedávno mi poslala kamarádka odkaz na ten tvůj kočárek Dorjan....mají moc pěkné barvy...

sarlotta
3. črc 2009

Díky kupinko🙂) výsledky budou myslím až v srpnu..nebudu si dělat naděje že dřív 😉 A malý bude mít dort to je jasné, nemůže se dočkat a taky všude balonky a girlandy a všelijaké dary ... hlavně s Bořkem🙂)) je to každým rokem lepší, vidět jak velkou má radost. Ročnímu dítku je to ještě jedno..ale pak jak roste tak je to super pocit, když je nadšený.
Včera jsme byli v aquaparku a tam jsem si odpočinula a malý se vyřádil, letos budou mít tahle centra dobré tržby.

venuska
3. črc 2009

Jééééééééé, púrodloužený víkend, už se těším. (o:
Hlavně má být krásně, jupíííí. Zítra mam srázek s těhulkou-spolužačkou, tak se těším na pokec a zmrzlinku a dortíka...mňam mňam.
Murynko: ty znáš určitě Venezii..tak mají dobré věcičky....koláčky...jak píšeš...dortíky...to je mňamka.

Holky, můžu říct, že od té doby, co piji rozpustné magnézko, tak mi tolik nebolí to břicho, je to možné?

Murynko: jak se cítíš?

murynka
3. črc 2009

ahojky holky

byli jsem s JITIE 😀 😀 plavčit 😎 ted jsme přijela zapla pračku a vařím 😝

vůbec nestíhám 😀

jé 16.16 😵 😵 to je krása 😵 jen tak dále at jsme všechny brzo těhulky 😵 😵

vendul ta cukrárna je dobrá ale raději mám tu nahoře Dolce Vita 😉 tam chodím radši ale vyjde to asi nastejno
jinak se cítím moc dobře 🙂 🙂 za 14 dní touot dobou budeme znát pohlaví 😀

kopa
autor
3. črc 2009

Jé Sarlott vy budete mít narozeninovou párty 😀 Tak si to moc užíjte 🙂 Máš pravdu roční dítko to nepozří viz minulý teden oslava ročního synovce,ten jako vůbec nechápal 😅 😅 😀
No a za chvilku se budete zase moc snažit 😉 utíká nám to všem 😉

kopa
autor
3. črc 2009

Markít zdravím tak ty jsi plavčila jo? 😀

kopa
autor
3. črc 2009

Venusko taky zdravím 🙂 teda vy si všichni budete dávat do nosu,tady je to samý dortík,zmrzlina a kdyby tu byla farmi tak samozřejmě maso 😀 😀 moc na ní myslím...

sarlotta
3. črc 2009

Kopi, se těším jak malá🙂 a Ty už to v práci zabal🙂)))

venus určitě magnésko..hořčík dělá divy 😉

kopa
autor
3. črc 2009

Sarlott to věřím,je hezké vidět radovat se druhé,
já to zabalit nemohu moc práce mám a ještě kolegyně mi dali práci navíc a v úterý si chci vzít volno 😀

venuska
3. črc 2009

Markét, mají tam všechno moc dobré...zítar se tam půjdu podívat. I Dolce Vita je výborná, ale ono to opravdu vyjde nastejno.

Na plavčo se chystám v neděli...tak jsem na to zvědavá.... 🙂

venuska
3. črc 2009

Sarlott: to bude asi velkolepá oslava...pořádně si to užijte 🙂

venuska
3. črc 2009

Markét, a na co se cítíš? Chlapeček nebo holčička? 🙂 🙂

kupina
3. črc 2009

Sarlott, vidím že u dětiček letí Bořek. U kamarádky letí zase ovečka Shawn nebo jak se jmenuje.... No každopádně v neděli to krásně oslavte - včetně svíček - ty nemůžou chybět 😉.

Holky já jdu na velký ultrazvuk ve středu, takže to už budeme také znát pohlaví. Jsem napjatá jak struna... 😀

venuska
3. črc 2009

Kupi: tak pak povyprávíš...a co si myslíš? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru