Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kerrie
10. lis 2009

Ahojík 🙂
Všechny vás moc zdravím 😵

Kopinko.................jen vydrž do testování.............každý měsíc jsi přece příznaky pozorovala a nic.....tak teď by to přece mohlo být naopak 😵 😵 😵

aja.83
10. lis 2009

Jůůů, Kopinka bude třeba už teď konečně těhulka!!! 😉 To bych měla radost!

kerrie
10. lis 2009

Holky, já mám nějaký bloklý záda............bolí mě i levá půlka pr...e až do levýho stehna.............No co vám budu povídat........chodím jak Žofrej z Angeliky 😀 😀 Zítra jdu do poradny...........no to jsem zvědavá, kdo mě tam bude zvedat, až si lehnu, aby mě vyšetřila 😀 😀

mari111
10. lis 2009

Chlápek v nóbl restauraci potřebuje na toaletu.
Na pánech je obsazeno. Už to nemůže vydržet a tak nakoukne na dámy.
Tam nikdo, tak hups tam.Libuje si, že jsou to krásné toalety a jak tak sedí,vidí tři knoflíky. Říká si pro sebe, že tohle na pánech nemají, co to asi muže být? Na prvním je "TV" "že by televize?"
Obrazovku nevidí. "Nevadí, zkusím to."Zmáčkne knoflík a teplá voda mu omyje přirození.
"Hmmmm, skvělé, to musíme na pánech taky prosadit." Na druhém knoflíku je "HV" - "že by horká voda?"
"Tak to vyzkouším." Zmáčkne a osuší ho horký vzduch.
"Hmmmm, to si taky musíme pořídit, strašně si libuje. Na poslednim < knoflíku je "AOT" - "co by to mohlo být?" "Tak to vyzkouším!!!" Zmáčkne knoflík a najednou se mu zatmí před očima a vzbudí se až na jednotce intenzivní péče,kde mu orosené čelo utírá sestřička a ptá se ho:
"Pane, co jste prosím vás dělal?"
"Byl jsem na dámském záchodě, byly tam tři knoflíky, tak jsem je zkoušel. A Vy jste zmáčkl i ten poslední?" ptá se zděšeně sestřička.
"Pane, "AOT" je automatický odstraňovač tampónu, penis máte pod polštářem!"

venuska
10. lis 2009

Ahojky,

přidala jsem slíbené fotečky z ateliéru 26tt

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

kdo chcete jukněte. Možná bude jedna fotečka smazána, tak si pospěšte 🙂

aja.83
10. lis 2009

Kerrie, tak to není příjemný. To ses ani nějak přeležela. Snad to přejde! 😉

mari111
10. lis 2009

keri hotovo 😉

kerrie
10. lis 2009

Venus...............moc hezký fotečky.................budeš mít památku na bříško 🙂

kerrie
10. lis 2009

Mari...........děkujuuuuu 🙂

venuska
10. lis 2009

Kerrie....díky...to jsem právě chtěla 🙂 Jak je?

kerrie
10. lis 2009

Venus.............docela dobrý, až na to, že mě chytly záda............doufám, že to brzo povolí 😉
A co Ty, jak se cítíš? 🙂

venuska
10. lis 2009

Kerrie: tak ať ty bolesti brzy přejdou. S tím zvedáním mám problémy i já....kroutím se tam jak žížala...chudák malá. Tak držím plaečky zítra v poradně, já jdu ve čtvrtek 🙂

venuska
10. lis 2009

Kerrie, jde to, akorát mě dost pálí ta žáha a bolesti zad, ale na to jsem si už nějak zvykla. Jinak dobrý. Malá o sobě dává dost znát 🙂

kerrie
10. lis 2009

Venus.............koukala jsem do tabulky.................jsem na řadě hnedka po Tobě 😀 😀 😀

venuska
10. lis 2009

😀 😀 Tak to je krásný 😀 Jsi taky kousek ode mne 🙂 Nějak rychle to utíká. Zítra už 33tt. 😅

venuska
10. lis 2009

Kerrie, a kolik už máš kg nahoře a míry přes bříško?

Holky, nevíte kdy pustí Murynku domu?

kerrie
10. lis 2009

No jooo, je to fofr 😀 Už máš všechno nachystaný? Já už jsem začala i postupně shánět věci do tašky do porodnice.............když jsem viděla, jak se Mury s tím porodem neloudala, tak jsem uznala, že už bych se pomalu měla začít pakovat, kdybych to pak taky vzala hopem 😀

sirella
10. lis 2009

Ahojky mari 🙂 Díkas moc za radu...o listovce mi říkala i ta dnešní dr.Ale já myslela že je to prevence VVV a tu já už taky zobu dávno.Měla jsem strach že budu lítat po dr.,ale holky tady mi psaly že se to rozjede třeba za delší dobu tak ještě zkusím nedepčit a vydržet...nějak to dopadne...jen se mi to zdá už fakt dlouho 😒

mari111
10. lis 2009

sirel nemaz za co, no nic holky ja mazu do rachoty, zatim paaa

venuska
10. lis 2009

Kerrie, ve čtvrtek jenom dokoupim nějaké věci, co ještě nemám do porodnice a taky zabalím tašku. Můžeme to mít nachystané, člověk nikdy neví, kdy to přijde, že? 🙂
Všechny moje kamarádky zatím rodili předčastně, tak raději, ať to mám nachystané, jelikož se spoléhat na manžela, tak to by mě asi přivezl jenom ponožky 🙂

kopa
autor
10. lis 2009

😅 Kerrie vydržím,nechci zas bejt zklamaná 😉 ale ted fakt nic necítím 😅
no přítel přijel v neděli z té oslavy a řikal,že chce moc mimíka a večer ještě řikal,že chce vidět oblečky co jsem nakoupila 😅 Moc se tedko těší,ale já myslím,že to ted nevýjde.Ale nevadí 😉 já si počkám 😀 😀 za to to aspon bude kvalitní výrobek 😀 😀 😀

Aji neboj za chvilku půjdu za tebou dolu do tabulky 😀 😀 😀

Venusko fotečky moc hezké a bříško mi nepříjde zas tal velké 😉

mari111
10. lis 2009

sirel odeslano, pa

sirella
10. lis 2009

mari....měj se...ahojky

sirella
10. lis 2009

mari...díkas

markee
10. lis 2009

Týjo,mailíky jsou fakt pěkné. Ty miminka jsou nádherný 🙂

markee
10. lis 2009

Venusko,krásné fotky z ateliéru. Máte hezkou vzpomínku na bříško 😉

sirella
10. lis 2009

markee:TAky se mi to strašně líbilo...fakt hezoučké 😵

aronek
10. lis 2009

venus, moc krásné fotečky 😉

venuska
10. lis 2009

Kopi: bříško bylo ve 26tt, nyní jsem ve 33tt, takže už zase kousek povyrostlo.
Moc ti přeji, aby jsi našla // čárečky, když už i přítel se tak těšíííí 🙂

Markee a aronku: děkuji.... 🙂 Byla to sranda v ateliéru. Až bude malá na světě, tak pak ještě uděláme fotečky s ní a taky venku v přírodě....fotograf je moc šikovný 🙂

Aronku, jak se cítíš?

aronek
10. lis 2009

venus, vrátili se ranní nevolnosti, akorát jsou celodenní 😠 Ale jinak dobré 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru