Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kelly1983
3. črc 2009

elisko to je ale hrozný, mě teda tvrdne bříško taky, byla jsem s tím i v nemocnici....a jak divně ti bylo? Doufám, že ti nevadí že se tak vyptávám...

murynka
3. črc 2009

zlababa vítám tě ☹ ač nerada ale jdu tě potěšit nám s epovedlo hned napoprvé byli na testu //pak v 10tt MA nechala jsem uběhnout 3 MS vážně to uteklo a podařilo se opět znovu napoprvé 😵 a ted tuk tuk jsem v 18tt a zatím vše v pořádku 😉

moc držím palečky aby tě brzy přešla blbá nálada a aby se zase povedlo co nejdříve!!!

holky já umřu ☹ vymalovala jsme kousek zdi za topením a je mi zle ☹ to počasí nám dává zabrat okamžitě jsme poznala že se blíží bouřka a také že jo začla se mi motat palička no hrůza ☹

co farmi 😕 😕 😕 pořád nic????

kelly1983
3. črc 2009

Ahoj mury....šetři se a nemaluj🙂

murynka
3. črc 2009

tedy markee markét přečetla jsme to jedním dechem 😅 😔
ty záplavy jsou opravdu strašné ☹ ☹
a tedy zažila si opravdu nepříjemný zážitek snad už se cítíš lépe...
ale musím říct že tvůj muž je tedy kapacita 😎 jéé jak zachránil koloušky div tu nebrečím...udělal dobrý skutek a co jste s nimi pak udělali 😕

kerrie
3. črc 2009

markee.........to jsou teda zážitky........hrůza děs, viď? Hlavně že se vám nic nestalo a koloušci taky měli štěstí, že to s nima takhle dobře dopadlo. 😉

markee
3. črc 2009

No koloušky si odvezli z té záchranné stanice.Tam se dávaj právě zvířátka,když třeba někdo najde a tak.Prostě to zachrání a pustí do přírody. Vypiplaj to a prostě jsou tam super. Míša je zásobuje pořád 😀 nejenom z práce,ale prostě si všímá toho,kdo kde je v nouzi, i když je to zvířátko 🙂

kelly1983
3. črc 2009

markee to je pěknýýýý až mi z toho začaly téct slzy ☹

farmarska
3. črc 2009

ahoj holky, tak jsem konečně tady...

u doktora bylo šíleně dlohý čekání a pak jsme jeli s manžou na oběd a pak jsem byla ještě u našich, tak tu jsem až ted 😅

ser zpravama jsem nespěchala, páč nejsou ani dobrý ani špatný... to říkal doktor.
Mimi roste ale pomalu 😒 Ořed dvěma týdny jsme měli 7mm a ted prej máme 15mm.prý by to mělo bejt za ty dva tejdny o víc 😢 neví čím to je, jen prý říká co vidí. Ted prej odpovídáme tak 6 plus 4 a ne devátýmu týdnu.
To víte jsem z toho špatná, ale mohlo to bejt ještě horší 😅
Nedá se nic dělat, co se má stát to se stane a my prej musíme jen čekat a uvidíme. Bud se to rozjede, nebo odejde 😔 V úterý mám jít na krev a už tendle pátek znovu na ultr.
to zase bude krušnej tejden... 😖
mi ten mrňousek dává záhul na nervy-už ted 😝

ee.liska
3. črc 2009

kelly neva, klidně se ptej
no prostě jsem věděla, že se něco děje, malá už ráno nekopala tak jsem se sebrala a jela k dr. co ti budu povídat, strašný šok a rovnou do nemocnice vyvolat porod.

murynka
3. črc 2009

markee no má dobrou duši já bych je zachránila také 😅
nedávno jsme skoro nabourala abych se vyhla ježkovi na silnici 😀

holky jak přežiji tohle léto fakt netuším ☹ už jsme řekla manžovi že musíme koupit malý bazenek s vodou a že v něm budu pořád naložená jinak nemůžu vyjít ani ven 😢

ee.liska
3. črc 2009

ele ne že nad tím budeš moc npřemýšlet! ty už máš smůlu vybranou a bude všechno v pořádku 😉

murynka
3. črc 2009

farmi 😔 a srdíčko jste viděli 😕 😕 hele třeba fakt roste nějak pomalu a chce to jen čas na rozjezd 😨
já se v tomto nevyznám...tak nevím ale chci tě podpořit a dodat sílu drž se!!!!

ee.liska
3. črc 2009

markee to je mazec 😲 hledně těch koloušků je mi do beča, jak je to krásný, že jste je zachránili 😵

kerrie
3. črc 2009

Farmi, ahojík...................no tak aspoň že roste............tohle pořád ještě přece může dohnat, tak to nevzdávej. A co srdíčko, bylo vidět?

ee.liska
3. črc 2009

farmi ahoj třeba to bude mrňousek a pak to dožene 😉 hlavně se neboj, hlavně že roste

kelly1983
3. črc 2009

elisko to je ale fakt hrozný, mě by asi jeblo....muselo to být teda pro tebe hrozně těžký....já jsem na nervy, když o malé chvilku nevím a ona teda moc extra o sobě vědět nedává, jestli pořád spinká.... ☹

kelly1983
3. črc 2009

farmi musíš myslet jen na to dobré, když je menší tak to neva ne, když ti teda řekl že odpovídáš na jiný týden...co srdíčko bylo vidět?

murynka
3. črc 2009

farmi anještě jedna věc mi měli 14mm a byla jsem 7+5 takže takový rozdíl to není...

ee.liska
3. črc 2009

ono když je natočené třeba nožičkama do zadu, tak to kopkání není tolik cítit tak se neboj 🙂

farmarska
3. črc 2009

ne srdíčko ještě není ☹ ale to je prej normální vzhledem k tomu, že to odpovídá těm 6 plus 4.. ale nenormální je, že to je těch 6plus 4 🙄
já se snad picnu! 😖
no doktor taky říkal, že to je tak půl na půl, že to dožene, nebo , že z toho nic nebude 😔

markee
3. črc 2009

Holky to počasí je mazec,vedro k padnutí,ale vlhké vedro a pak hned buřiny a prostě děs no. Ale nevyberem si,každé počásko je v něčem dobré a v něčem špatné. Chjo,snad to ale naše nevypláchne. Oni už byli dvakrát pod vodou,teda vlastně jednou a podruhé scházel hloupý centimetr a mohli to mít v baráku ☹
Farmi,tak třeba to opravdu mrňousek dožene,jen je teď línější,určo si dává na čas 😉

kelly1983
3. črc 2009

farmi tak kdybys otěhotněla později než jste si mysleli tak by to těch 6+4 mohlo být, proč ne.

kelly1983
3. črc 2009

marke tak to měli vaši kliku, mě teda toto počasí už moc nebaví a hlavně to dusno mě nedělá moc dobře:(

farmarska
3. črc 2009

no prostě musím čekat..nijak prej tomu pomoct nejde, žádný kouzelný ampule urychlovače růstu neexistujou, takže, čekat a doufat a věřit a čekat a nezbláznit se 😅 😅
holky a co probíráte? něco novýho? No jdu vás radši dočíst 😉

murynka
3. črc 2009

a u nás prší 😀 😀 hurááá bude mi lépe 😀 😀

markee
3. črc 2009

U nás svítí konečně sluníčko 😀

murynka
3. črc 2009

markét já jsme ráda že sluníčko vypadlo 😅 😀 😀 ne fakt mi to nedělá dobře ☹

markee
3. črc 2009

Murynko,sluníčko v těhu mi nedělalo a nedělá dobře pořád. Já takový sluníčkomil,ale bohužel,hned je mi obr zle. Jsem zvědavá,kdy mě to bude budit v noci a budu několikrát za noc sprchovat nohy ledovou vodou,pže mi pak z vedra pulzovaly a nemohla jsem fakt spát(při Johance-narodila se v říjnu).

farmarska
3. črc 2009

kelly jenže to už je docela divný páč poslední mrchu jsem měla 1května 😅 a navíc on si tak divně -po svým- roste i za poslední dva týdny..páč mudr říkal, že by měl asi mm za den a to měl od předminulýho pátku vyrůst asi o 14 a on vyrostl jen o 8 😅

murynka
3. črc 2009

markét to mi ani neříkej 😅 já právě sluníčko miluji dokázala jsem sena něm válet hodiny a hodiny a ted 😝 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru