Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sirella
15. lis 2009

mury:jak to zvládáš maminečko???Nakoukla jsem do albíčka a musím souhlasit s holkama...malá je nádherná a moc vám to sluší 🙂

kopa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
murynka
15. lis 2009

sir zvládám protože je malá strašně hodnoučká 🙂 😵 jen bojujeme s kojením 😒 tak dokrmuji UM 😒

kopa
autor
15. lis 2009

markét já bych za tebou ráda přijela.
uvidím co se bude dít tenhle týden 🙂

venuska
15. lis 2009

Ahojky všem... 🙂

Po dnešku jsem vyvětraná až až. Byla jsem skoro celý den venku, bylo tam krásně.

Markét, koukala jsem na Sofinku a je fakt kouzelná. Jak je hodná při tom koupání.... 🙂 krásný.
Koukala jsem do kladenského deníku, a nenašla jsem vaši fotečku miminka... 😝

Kopi, tak to je fajn, že jsi to takhle hezky vyřešila seznamkou. Přeci nebudeš čekat, až se ti vrátí. A hlavně ať najdeš správného chlapa..moc ti to přeji a držím palečky.

Nějak mě bolí v podbřišku a dneska malá řádí jak černá ruka...dost kope 😕 až je to chvilkami nepříjemné 😔

venuska
15. lis 2009

Markét, tak ještě dokrmuješ? Ale to přeci nevadí, hlavně aby měla malá plné bříško a byla spokojená 😅

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
murynka
15. lis 2009

vendul ahojky 🙂

my tam nejsme protože jsme byli na JIpu a v inkubátoru 😉 tam nikdo nesmí 😉

to kopání nezávidím 😝 😝

i když bříško mi trochu chybí 😅 😅 ale jen malinko 😀 😀

venuska
15. lis 2009

Kopi, ty to určitě zvládneš, jsi silná holka....budu na tebe myslet 😵

murynka
15. lis 2009

jo jo dokrmuji malá to neutáhne jak je maličká a slabá a nemám ani tolik mlíčka ☹ ale jak říkáš hlavně že je spokojená 😵 😵 jen mě to trochu mrzí 😔

venuska
15. lis 2009

Tak to bude asi tím, že tam nikdo nesmí.
Kope dost a dělá mi velký boule na břiše 😕
Takže ti trošku chybí bříško? Já už se popravdě těším, až se toho bříška zbavím. Už nějak překáží.
Taky tě pobolívalo v pobřišku takhle ke konci? Takové tlaky....

murynka
15. lis 2009

leni držím palce kdyby něco jsme na drátě kdykoliv 😉 😉 😉

mari111
15. lis 2009

kopi tak to je prdel,se aspon pobavis na seznamce 😀
Mury princeznicka je kouzelna, jen ji je vsechno velike,co 😅 ale sak ona doroste 😉

sarlotta
15. lis 2009

Murynko, to zvládnete - je důležité že kojíš aspoň trošku - základní ochranné látky už maliká dostala v mlezivu🙂 a jinak poradím - koj hlavně v noci 4x,5x..a po nakojení zkus ještě malinko odstříkat. Pak by se měla prsa víc nalít. Je naprosto normální, že zatím máš pocit, že je mlíčka míň... musíte se sehrát a to trvá i 3týdny. 😉

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
venuska
15. lis 2009

Markét, nemá tě co mrzet. Moje ségra měla mléko 3 měsíce a pak nic...a malá pořád chudinka brečela, a ségra už nevěděla co s ní...nevěděla proč pláče, když je nakojená....bohužel nevěděla, že má málo mlíčka a malá se nenapapá.
Hlavně, že je spokojená a víš to, že nemáš tolik mléka....to je důležité.

murynka
15. lis 2009

sarlot ty jsi zlatíčko 😵 😵 kojím po 3 hod.odstříkávám a dokrmuji bud mým nebo UM...
doporučili mi gravimilk a meltu tak to zkusím 🙂

sarlotta
15. lis 2009

Mury hlavně hodně pij-čistou vodu- i ke kojení si nachystej sklenku vody a pij při kojču 😉 Co polštář-kojící-máš, že jo🙂 tak zkus kojit s ním- musíš si pohodlně sednout a malou přiložit k prsu-nikdy se u toho nehrb-mezi lopatkama nesmíš mít napětí. Klidně koj z obou prsou i při jednom kojení-úplně podle Sofinky jak bude chtít. Kdybys něco potřebovala písni do IP🙂 Kojila jsem 2,5roku🙂 vím o čem to je a co se může stát 😉

venuska
15. lis 2009

Jdu do sprchy, mějte se tady hezky. 🙂
Markét, tak ať se to srovná...a pak třeba ani nebudeš vědět co s mlíkem...jak ho budeš mít hodně.

venuska
15. lis 2009

Sarlot, děkuji i já za dobrý rady 🙂 Sice ještě nekojím, ale každá rada dobrá 🙂

sarlotta
15. lis 2009

Kopís to víš, že jo... a tabulka bude... hele né že budeš teď jen randit a na nás se vyk... 😀 😎

paajaa
15. lis 2009

Ahoj Kočko,
jdu nakouknout a co to čtu 😲 😲

Kopi: kočko drž se a nenec si od něj už nic líbit. Život jde dál abude zase za chvilku š'tastnej. Minimálně pejsek ti bude dělat jen a jen radost

Farmi: jak se máš?? Už jsi porazila všechny choroby???

Mury: Sofinka je úžasná. Moooc ti to přeji

Jinak u mě už 3 den mešká MS, ale příznaky totálně žádné, takže v nic nedoufám. Ale zítra asi zkusím test, abych věděla zda jen mám být trpělivá nebo zda se stal zázrak.

markee
15. lis 2009

Tak jsme doma z návštěv. Oznámili jsme ten problém s genetikou u Míšovo strejdy a rovnou tam zůstali na návštěvu.
Jo a před cca 2hodiny se mi dostavila druhá MS od revize-přesná jak hodinky-pže je to přesně za 4 týdny od první 😀 Jsem plně funkční 😅

sarlotta
15. lis 2009

Paajaa... jak zítra🙂)) okamžitě🙂))
ahojík 😎

sarlotta
15. lis 2009

Markee tak to blahopřeju, je to fajn když tělíčko funguje jak má 😉

markee
15. lis 2009

Sarlott,jo je to super,že tak funguju. Teď už jen si rozmyslet,kdy budeme chtít zariskovat a jít do dalšího dítka.
Holky dočtu vás,teda snad,ale teď jdu vykoupat,nakrmit a uspat malou.Nevim jak to vše stihnu.

sirella
15. lis 2009

mury:Já užívala čaj pro kojící maminky...bylo to v kulaté krabce...a musela jsem aj odstříkávat.Většinou to bylo zbytečné,ale zase se udržela aspoň schopnost tvořit mléko.Mě přišlo,že je malý furt hladný a on si prý jen tak hrál.Pak se mi zdálo,že mám málo mléka tak jsem najela na tento čaj z lékárny a bylo to lepší.Snad to potřeboval "ochutit" nebo já nevím.Prostě od té doby to bylo fakt v pohodě...existuje strašně moc (přírodních) čajů jak kojení pomoct.Já potom měla mléka až moc 😅

paajaa
15. lis 2009

Sarlott: já se bojí, že spíš bude dlouhá MS nebo nějaký problém. Protože mě asi nebojí prsa nic. A hlavně jsem teď měla angínu a baština antibiotika.

kerrie
15. lis 2009

Mury..........koukala jsem na fotečky...........Sofinka je tak kráááásnáááá 😵 😵 😵

markee
15. lis 2009

Kopi,tak seznamka,jo? Jen tak dál,jen si to užívej a dopřávej. I pejska si pořiď.
Holky našim dnes umřela fenka vlčáka,teda umřela,nechali ji utratit. Mamka brečela do telefonu,že Briga pláče,že tu injekci nechce.Ale prý veterinář řekl,že jí praskl nádor ve střevě. Naši nevěděli,že má rakovinu,prý normálně jedla,hrála si a nehubla. Ale nebylo to na udělání operace. Bylo jí 13let ☹ Její matka umřela na rakovinu a její sourozenci umřeli brzo,tolika let jako naše Briga se nedožili. Je mi to moc líto ☹ Hlavně nám od loňského dubna umřeli všichni tři psíci. První byl jezevčík v 15letech-na jaře před naší svatbou,na podzim fenka vlčáka ve 14letech a dnes ta poslední ☹ Všichni nám kdysi řekli,že až jeden z nich umře tak ostatní ho budou následovat,prý většinou umíraj steskem. Krucinál je to hrozný ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru