Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
27. lis 2009

farmi, jsi daleko, ale dík za pozvání 😀
takže příště tam bude i vykřičník 😖 , protože přibírání pokračuje ☹

tercie
27. lis 2009

Farmíííí tak já přijedu 😀 I ten řízek bych si přivezla s sebou 😀
Holky kde jste kdo? 🙂

aronek
27. lis 2009

terci, nevím jak kdo, ale já pracuji 😝 Jak je? Jsi ještě u rodičů?

tercie
27. lis 2009

Aronku no jak jinak viď 🙂 Jsem ještě u našich, jedu domů v neděli, teprve včera odpo jsem sem dorazila 🙂

aronek
27. lis 2009

terci a jak je u rodičů? A doma, nezlobí tě ten tvůj mužský?

flair
27. lis 2009

Ahoj holky🙂 Teda Farmi, na bramborovej salát mám už několik dní hrozitánskou chuť, ale říkám si, že za měsíc jsou Vánoce, tak to už vydržím 😀 Jak se totiž znám, udělala bych toho kotel jako ty a pak bych na něj na Štědrý den neměla chuťku 😝 😀
Jinak manžílek si vzal dnes a i v pondělí dovču, tak se budeme fláááákat 😵 Všem krásný den, v Přerově krásně svítí sluníčko 😵

aronek
27. lis 2009

flair tak manžílka doma tiše závidím, přítel mi včera oznámil, že jde celý víkend do práce ☹

tercie
27. lis 2009

Aronku jelikož jsem se o to přestala zajímat, tak nezlobí, a taky snad toho nechal, domů jezdí včas, telefon neschovává, já teda mu do něj už nelezu, protože se bojím co bych zas našla, a taky nesmskuje... možná si to vyřídí když není doma... ale ať, aspoň o tom nevím.

To víš u rodičů je jako u rodičů 🙂 teď jsou v práci, tak mám volno, akorát si udělám něco k obědu, a odpo se jdu podívat za partou ke koním, kam jsem chodila jezdit, navečer jedem za neteřinkou, zítra mám sraz s lidma ze základky, no a taky jsem si konečně povozila kočárek, mám ho tu v pokoji, přikrytej prostěradlem aby se do něj neprášilo, tak si ho vždycky odkreju a kochám se 😀

tercie
27. lis 2009

Flair tak krásný flákání přeju 🙂

Já taky dělám salát v lavoru, protože to jinde nezamíchám 😀 Já na něj mám taky obrovskou slinu, Farmi mě tak navnadila, hernajs... 😀z toho nebudu ani spát teď 😀

farmarska
27. lis 2009

uf jsem zpátky z města, ale nakoupit to už jsem nedala, páč se mi dělalo zase šoufl, tak jsem hned po tom co jsem převzala výpověď mazala přímou cestou zase domů 😝 ted už leží v postýlce a dlabu tvarohovej koláč ze včerejška a hned je líp 😀 Jen ten nákup budu muset sepsat a odeslat to mému miláčkovi, aby se pro to stavil, až pofrčí z práce 😉

tercie
27. lis 2009

Já zrovna špekuluju o tom, že se odhodlám jít do krámu, koupím tvaroh a upeču buchtu, mám na ní chuť, a teď koukám, že ty soukáš taky tvarohovou Farmi 😀

aronek
27. lis 2009

terci, tak u rodičů pěkně odpočívej a užívej, že tě někdo opečovává 😉
děláte mi pěkné chutě 😠 pak nemám přibírat 😠

farmarska
27. lis 2009

terci ty musíš mít opravdu všechno co já vid 😀 😀 😀 ani palačinku navíc mi neodpustíš 😀 😀 😀

farmarska
27. lis 2009

aron kilčo sem kilčo tam to neřeš 😀 seš na tom furt ještě dobře 😎 ať si ten tvůj doktor žvejká mrkev sám 😀

tercie
27. lis 2009

Farmi protože vždycky děláš chutě, a pak se div 😀 že se musím opičit... ale víš jak, dvojčata maj mít všechno stejný, ne? 😀

aronek
27. lis 2009

farmi 😀 😀 náhodou jsem pro mrkev tuhle šla, udělala jsem maso v mrkvi, ale jedl to jen přítel, mně stačila ta vůně a šla jsem 😝

kerrie
27. lis 2009

Ahojda holčiny 🙂
Koukám nikde nikdo.............všichni asi mají polední klid. No, já ho měla taky, vstávala jsem před chvilkou 😀 Od 3.30 jsem byla vzhůru a už jsem nezabrala, tak jsem to teď doháněla. Byla jsem pos...á strachy, jak dnes dopadnu v rizikový poradně kvůli tý zvýšený cukrovce, tak jsem ani spát nemohla. Ale dopadlo to dobře. Dieta zabrala, takže do DIA poradny pro inzulín nemusím. Jen mám dietu až do porodu, což mi neva, páč jinak bych se určitě přes Vánoce nacpávala a byla by ze mě ještě větší koule než teďka 😀

Kurňa.............ale ten bramborovej salát bych si taky dala 😀 😀 😀 😀 😀

aronek
27. lis 2009

kerrie, já jdu na cukrovku za týden 😖 Jestli dopadne blbě, tak budu chodit na rady co můžu jíst 😉

tercie
27. lis 2009

Aron hm, dušenou mrkvičku s vepřovým a k tomu vdolek, to by taky nebylo marný 😉 Musím říct mamině, jestli by to nechtěla udělat, páč ten můj ignorant by to určitě nejed doma...

Kerri to je super že dietka stačí 😉
No s tím salátem nás tady Farminka pěkně navnadila všecky co, Můra jedna 😀

tercie
27. lis 2009

Jdu holky vařit a nakoupit, a asi se sem dostanu až večer, tak pěkný odpo přeju 😉

kerrie
27. lis 2009

Aronku......neboooj, většině dopadne dobře 🙂 My máme v rodině hodně cukrovkářů, tak to mám v genech. Ale kdyby bylo třeba, tak ráda poradím. 😉

aronek
27. lis 2009

kerrie, u nás je jen stařecká, nebo jak se jí říká, ale já jím sladké pořád 😀

terci, já bych si dala jen ten vdolek 😀

aronek
27. lis 2009

kdepak všechny jste????? ☹ Já jdu za půl hodiny domu 😀 Sice přítel jde na celý víkend do práce, ale já musím dozdobit perníčky a trochu polidit tak na to bude alespoň klid 😉

murynka
27. lis 2009

ahojky tady to nějak vázne 😝 😀

kerie to je super že kontrola dopadla dobře 😉 a to nespání jen si zvykej s miminkem bude hůř 😀 😀 😀

murynka
27. lis 2009

farmi ňam bramborový salát 😝 to jste už nemohli počkat do Vánoc 😕 😀
já ho dělám tak jen dvakrát do roka jirka ho moc nemusí a já také ne ale ted bych si ho dala pošli mi 😀

murynka
27. lis 2009

tercíku moc přeji aby to tomu tvému chlapovi vydrželo co nejdýl pokud možno napořád aby už sekal latinu jiankana něj najedeme a zboucháme ho že jo holky 😠 😀

flair přeji hezké flákání 😉 my nedávno leželi celé dopoledne s malou ve velké posteli 😵 a bylo o prima nic nedělat a jen se válet 😅 užijte si to!!jianka tady bylo také krásně 🙂

murynka
27. lis 2009

aronek také bych měla péct ale nemám na to věci ☹ a chlapa pošli pro věci na cukroví prý na co péct 😠 mě štve....ale někdy se seberu nechám mu malou a nakoupím sama 😀 😀 😝

murynka
27. lis 2009

🙄 tak jsem si pokecala ☹ ☹

aronek
27. lis 2009

tak přítel přišel domu a nejde do práce, já mám takovou radost 😀 Zítra prý půjdem nakupovat pro miminko 😉

aja.83
27. lis 2009

Ahojky holky!
Aronku, teda to si moc užij, nákupy pro miminko, to bude příjemné nakupování! 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru