Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
29. lis 2009

mury taky jsem četla o tom tvým svařáku a uplně jsem si poslintala klávesnici..taky bych si dala. Si nemůžu pomoct, ale ten svařák k tý zimní a vánoční atmošce prostě nějak patří 🙄 no ale já to ted radši nerisknu...
Neříkám skleničku pivka si sem tam dám, ale u svařáku se bojím i té skořice a koření v něm, někde jsemm totiž četla, že prokrvuje pánev a celkově, že může vyvolat, mrchu 😝

farmarska
29. lis 2009

jééé trvalky 😵 uznávám to je mnohem hezčí název než jsem jim dala já 😀
tý jo tu energii ti závidím, já jsem pořád ještě vybitá 😝 ale jinak musím zaťukat, nevolnosti už nejsou celodenní, ale jen občas poránu a večer. Tý jo, jen doufám, že sem si to zase nezakřikla, bo posledně , když se mne na to ptala aronková, tak do pěti minut po napsaní, že už to je lepší, mi začlo bejt zle a vydrželo to až dovečera 😀 😝

murynka
29. lis 2009

stálice trvalky když je to jedno a to samé 😵 😉

farmi no uvidíme jak dopadnu 😅 od března nebyl žádný alkohol 😀 to bude vypadat 😲 ale fakt se na to těším nebo na činzáno to miluji 😵 😵

já ted krmila maličkou byla na procházce s tchýní tak jí vyhládlo 😅 😀

neboj za chvilku budeš nabitá II.trimestr je krásný 😉 nevolnosti nezávidím ale snad přejdou,,,,

aronek
29. lis 2009

Ahojky, kdepak jste? Já mám dozdobené perníčky a plánuju kafe u kamarádky 😉

kelly1983
29. lis 2009

Ahoj holky jak se máte?? Já se sem vůbec nedostanu ☹ . Napište mi co nového? Nějaká nová těhulka??

murynka
29. lis 2009

sarlotka je těhulka 😵 😵 😵 😵

kelly1983
29. lis 2009

sarlotce mooooooooooooooc gratuluji

flair
29. lis 2009

Sarlotko!!!!! 😵 😵 😵 Hanana!!!!!! 😵 😵 😵 Kočky, já mám z vás takovou radost, moc moc vám gratuluju!!!!!!!!!!!!!! Je to nádhera takto si dát dáreček pod stromeček! Hodně štěstíčka vám přeju 😵 😵 😵

Handm, sluníčko, moc mě to mrzí..... Drž se! Moc na tebe myslím!!!!

ee.liska
29. lis 2009

ahojky 🙂 dloho jsem tu nebyla, mám angínu 😝 tak to jdu hned napravit a dočíst

hanana
29. lis 2009

holky moc dekuji
😵 😵 😵
sharlotko zitra ti vyfotim normalni testik tak zitra ju???

ee.liska
29. lis 2009

supééééér holčinky gratuluji vám onoum k // 😵 😀 😀

ee.liska
29. lis 2009

chtěla jsem napsat oboum, asi ta horečka 😀 😅

kerrie
29. lis 2009

Holkyyy, kde jste kdooo? 🙂 Tak my už máme zapálenou první svíčku na adventním věnci, to je krása 😵 Taky už svítíte? 😉 🙂

murynka
29. lis 2009

ker právě jsem nakrmila malou uspávám jí a hned zapálím svíčku 😵 😵 😵

murynka
29. lis 2009

už svítíme 😀 😵 😵

kerrie
29. lis 2009

Celý víkend se neukázala Kopinka..........doufám, že se má taky fajn a užívá vánoční atmosféru....... 😉

murynka
29. lis 2009

snad je v pořádku.... 😔 😉

kerrie
29. lis 2009

Jůůůůů, tak u Sofinky už taky svítěěěěěěj 😵 😀 😵

murynka
29. lis 2009

ker 😀 😀 jasně to nesmí chybět 😵 😵 jak je??

kerrie
29. lis 2009

Supeeeer, Mury..........dnes přijede manža po 6-ti dnech z Prahy, tak se na něj těším 😵 😵 😵 A jak vy? Sofinka je zlatíčko, viď? Nechala Tě pěkně zvyknout na nový režim..............hodná holčinka je to 😉 Jsem zvědavá na tu naši...........podle toho, jak tancuje v bříšku, to bude pěkná ďáblice 😀 😀

murynka
29. lis 2009

ker jejda to bude vášnivá noc 😀 😀

u nás málem také k sexu došlo 😅 ale jsme ještě v tom šestinedělí tak se bojím 😝 ale ještě špiním 🙄 🙄

sofinka je zlatíčko ale už přes den docela kouká je vzhůru tak se jí věnujeme 😵 ale nepláče je prostě hodná..
a obleču už jí nějaké věcičky co jsme koupili tak mám radost frajerka to je 😎

hele naše v bříšku také řádila..ale je fakt že přes den v noci spinkala semnou 😅 musíš si říkat že bude hodná 😀

kerrie
29. lis 2009

Mury............jo vášnivá noooc 😀 😀 Manža přijede kaput po 6-ti pracovních dnech a mě už týden pobolívá bříško, asi poslíci, či co 😀 😀, takže se k sobě váááášnivě přitulíme, chytnem se za tlapky, já si podložím svůj obří břuch polštářem a usnem jak zabitý 😀 😀 😀 😀

ale Ty už se brzo dočkáš.............šestinedělí uteče a pak si můžete všechny ty měsíce v celibátu vynahradit 😀 😵 😉 😉

murynka
29. lis 2009

ker 😀 😀 😀 i tak to může být vášnivá noc 😵 😵 tak odpočívej poslíčci jsou blbý no jsem si jich užila 😝 takže vím jaké to je....fakt odpočívat!!!a ne jako já 😅

no za 14 dní je konec šestinedělí pak se barák otřese 😀 😀

kerrie
29. lis 2009

Mury 😀 😀 😀 to bude zemětřesení 😀

No jooo, odpočívat...........znáš to...........tu je něco potřeba, tady něco poklidím, atd..............ale teď bude manža 5 dní doma, tak si odpočnu, páč jak mě má pod dohledem, tak mě nic dělat nenechá 😉

aja.83
29. lis 2009

Ahoj holky, moc gratuluji našim novým těhulkám Hanince a Sarlottce, držím pěstičky ať je vše v pořádku.
Handm, je mi to strašlivě líto, drž se, kočko! 😉

murynka
29. lis 2009

ker no já to znám když jsem malovala atd 😀 😀 domácí práce asi nevadí ale tyto jo 😅 😀

jen at si tě manžel hýčká 😵 😵

kerrie
29. lis 2009

Áji.........ahojda.......jaký byl víkend? 🙂

hanana
29. lis 2009

jeee holky ja zapomela ze uz je advent 😵
kerrie davej na sebe pozor
ajinko jek je jak jde snazeni? kolikaty DC jsi?
a co je s Kopinkou kde se toula?

sarlotta
29. lis 2009

Ahojík holky🙂 děkuju moc🙂 jste zlaté. Tak snad to bude ok 😉

hanana
29. lis 2009

sarlottko ty uz tam mas 5tt ty jo... 😵 😵 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru