Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

katyna6
1. pro 2009

no nic holky,jdu do postele,v poledne zas musím vstávat.Tak se tu zatím mějte a hezky povídejte,ať mám co číst! 🙂 papa

sirella
1. pro 2009

katy...to jsi napsala krásně 😀 😵 U nás taky čekáme až si nás to správné miminko najde samo...ale až po novém roku...dřív radši nee

aja.83
1. pro 2009

Sirelko, vy čekáte až po novém roce? Jak to?

aja.83
1. pro 2009

Aronku, hezký kočárek v albíčku. Co to je za značku? Mně se taky tenhle typ líbí, mám vybraný espiro atlantik, nebo camarelo.

sirella
1. pro 2009

Aji...dr.mi doporučila 3 měs.od revize čekat.Já napřed chtěla divočit a jít do toho po první poreviz.MS ale dostala jsem strach ☹ Jak mi v těhu zjistila myom tak ten mám o půlku menší takže říkala že to je absolutně v poho (prý fakt strašně moc ženských ani neví že něco takového mají...a já neměla absolutně žádné problémy) ale já mám prostě strach a tak ji chci poslechnout.3měs mi vychází na Štědrý den tak to asi vydržím...pro jistotu 😉 Nechtěla bych si něco pak vyčítat...
A taky jsem na jiných diskuzích četla že nízká sliznice je fakt problém pro úspěšné těhu tak prostě čekám...Jen teda ne dlouho...prostě to o svátkách už risknu 🙂
A pokud mi to vyjde jako obvykle tak se zadaří na 3.cyklus a to by mi vycházelo přesně jako u syna...březen je u nás na otěhu šťastný 🙂

A co ty???Měříš BT???Nebo jak si to hlídáš???Nebo jsi dala všemu volný průběh???
Musím se ti přiznat že jak jsem byla kuk tak různě po albíčkách tak jsem u tebe zahlídla listovku super a okamžitě mi ji manža cestou z práce kupoval 😀 😀 Já před tím měla jinou ale chci zkusit všechno možné...dr. mi to strašně moc doporučovala taky

murynka
1. pro 2009

aronku 😀 😀 konečně album 😀 😀

aja.83
1. pro 2009

Sirel, já jsem to nejdřív nehlídala, ale tenhle cyklus jsem začla měřit BT. Zatím je to docela ukázkový grafík, ovulka sice později, ale nic neobvyklého u mým 35ti denních cyklů. Listovku super mi poradila kámoška, u nás ji mají jen v jedné lékárně a prý je nejlepší. Kamarádce ji předepisoval dokonce gynekolog. Tak snad bude fakt dobrá. 😉

aja.83
1. pro 2009

Sirelko, děláš dobře, že čekáš. Taky jsem měla nízkou sliznici, ale už narostla. My se začli snažit hned po první ms, ale stále to nejde, tak si říkám, že tělo ještě není připravený. Příští měsíc to bude zas 6 měsíců, co se snažíme, minule jsem otěhotněla po 6ti měsících od vysazení HA, tak třeba by to zas mohlo vyjít! 😉

sirella
1. pro 2009

aji:paráda...to ráda slyším že je dobrá tato listovka 😵 Ještěže existují albíčka 😀

téééda...to ti držím fakt palůše...moc moc moc...třeba to fakt po těch 6měs.vyjde 😵 Moc bych ti to přála 😉 ...strašně ráda koukám na tabulku...když jsem sem začla chodit tak tam bylo jen jedno miminko a teď už hooodně...a taky těhulek přibývá 😵 Mě to vždycky strašně nakopne když to vidím.

Mohla bych se zeptat za jak dlouho ti sliznice narostla???Mě dr.říkala že ji mám 3,5 mm a že bych ji měla mít min 4mm Mě to zas jako takový moc velký rozdíl nepřijde 😅 Netuším jestli je to velký nebo malý rozdíl

venuska
1. pro 2009

Ahojky ženský 🙂

Kerrie: mě spadlo bříško asi tak před 14 dny, takže v tom 34tt...ničeho se neboj. Může to být předčasný porod, ale taky nemusí.Žádné obavy.

hanana
1. pro 2009

😵 😵 dobre rano holky,
Sharlotko me taky boli podbrisek a nekdy teda dost, ta nevolnost neni zatim moc znat, ja to zatim rekla jen manzovi a vam.....
jinak tady je prvni ko az ultrazvuk v 11-12tt tak si budu muset pockat
mate v cr zimu? dneska vas letim navstivit, tak radsi zabalim kabat 😀 😀
ajinko drzim palce, ja myslim ze mereni mi taky pomohlo otehu, nebot jsme se se sexikem do ovulky trefili dvakrat tento mesic
sirellko snazeni pod stromeckem je super 😵 😵

venuska
1. pro 2009

Jinak jsem včera dostala krásný věcičky od tchýně, tedy od Natálky babičky 🙂 Foto v albu. Už to nemáme kam dávat.
Přišla mi kosmetika AVON, tak se jdu přehrabovat...mějte se zatím hezky

aja.83
1. pro 2009

Sirel, mně doktor neřekl, kolik mm mám sliznici, ale asi 2 měsíce po revizi jsem ji měla nízkou, teď na poslední kontrole (cca. 4 měsíce po potratu) jsem ji měla prý už krásně narostlou a doktor říkal, že nic nebrání těhotenství. Myslím, že 3,5mm je docela dobrý, ale čím déle počkáš, tím to bude jistější. 😉

aja.83
1. pro 2009

Venusko, krásné věcičky. Babička se snaží, co? To bude její první vnoučátko?

sirella
1. pro 2009

ahojky hani...už se na to snažení těším 😵 Říkám si že to bude podle dr. a tak budu klidnější a fakt věřit tomu že pokud se zadaří tak to určitě vyjde 😉 Určitě by mi neříkala že mám čekat 3měs.kdybych na tom byla zdravotně blbě a měla čekat třeba rok...fakt jí věřím

teda ale jinak máš teda můj obdiv...čekat do 11-12 tt já bych asi nevydržela...jenže asi ví proč to tak mají...stejně se nic ovlivnit nedá a všechno je už předem dané.A ženská si stejně na sebe začne dávat víc pozor a šetřit se...kor třeba po nějakém průšvihu...
Já až příště otěhu tak nebudu divočit tak jako teď...stejně dlouho není nic vidět...a pak ty nervy ...bude srdíčko?Nebude srdíčko?To si myslím že hodně ubližuje...
U syna jsem byla u dr.až v 9 nebo 10tt a bylo všechno ok...viděli jsme prďolku i se srdíčkem a od začátku jsem byla úplně v pohodě

sirella
1. pro 2009

jasně aji...počkám 😉 Stejně jsem teď docela srabík .Uvidíme...třeba ty Vánoce zafungují a dobře to dopadne.
A u tebe na tuty taky 😉 Jen teda u tebe dřív 😀

farmarska
1. pro 2009

ahoj holky 🙂 poslední dobou je zvládám dočítat, jsem totáklně bez energie a když nějakou nahromadím, tak jí musím věnovat alspon základnímu uklidu a rodině, takže se prosím nezlobte, že tu píšu tak málo 😅
dočteno mám, ale ted už zas nevím na co reagovat, takže vám spíš místo toho popřeju hezkej den 😵

farmarska
1. pro 2009

jo vlastně šarlotce dnes držím mooooooooooc palušky!!!! 😵 😵

farmarska
1. pro 2009

a samozřejmě taky Ajínce, aby tam toho 12tého byly krásné kolejnice 😵 😵

sir a tobě přeju krááásnéé plodnééé vánoce 😉 😵

aja.83
1. pro 2009

Sirellko, jasně, za chvíli budem těhule a budem šťastný! 😉

sirella
1. pro 2009

farmi...díky moc 🙂

farmarska
1. pro 2009

aron moc hezký albíčko, jen trošku strohé 😀 co takhle přidat ještě ňáký fotky, aby se tam kočárek nebál a nebyl tam tak sám 😀 😀 😀

sirella
1. pro 2009

přesně tak aji 🙂

Mizím něco trošku uklidit po baráčku(máme strašný binčus,protože malujem)
Zatím se tu mějte krásně a já se stavím pozděj aspoň nakouknout

farmarska
1. pro 2009

holky to víte že budete! 😵 😵
a bude vám krásně blbě a budete totálně unavený 😀 ale vy stejně budete šťastný 😵 Tak vám přeju, aby to bylo co nejdřív 😉
jsem já to ale dobrák 😀 😀 😀

farmarska
1. pro 2009

jééé sir tvou akčnost ti závidím 😅 já vždycky když ráno vstanu, tak si naplánuju kolik toho udělám, ale pak mi začne bejt blbě, tak si zase lehnu a pak už jen ubírám a ubírám a tenčím si v hlavě svůj seznam, až nezbude skoro vůbec nic 😅 😝 a takhle je to každej den 😝 vůbec nevím, kdo nám letos na vánoce naklidí, napeče a nazdobí barák 😅 😅 😅

farmarska
1. pro 2009

holky těhulinky řekněte, jak tendle stav může dlouho ještě trvat?? Nemělo by to už odeznívat?? 😕

ikopretinka
1. pro 2009

Ahoj,

Sarlott a Hanana gratuluji ke // 😵
Handm je mi to tak líto 😢 ,zase bude líp,uvidíš
Co jinak nového? Nestíhám vše dočítat
Teď čtu že se bavíte o sliznici, já ji mám 12mm, není to teda moc? Kolik má být? Jestli je to dobře , tak má mimčo úplné prachové peřinky u mě a stejně se mu ke mně nechce, sliznici neřešte. Až to přijde , tak to bude, podle mě je to jedno. Někomu to jde hned a za všech okolností, jiní si musí prostě asi počkat. 😉

aja.83
1. pro 2009

Jo, farminko, na to se těším. Po tom všem, budu nadšeně objímat záchodovou mísu a budu se radovat, že mi je špatně 😀 ! Aspoň budu vědět, že je mimi v pořádku, když mě takhle bude prohánět!

farmarska
1. pro 2009

kopretinko, ráda tě tu po dlouhé době zase vidím 😵 jak se máš bobku? Sliznici máš nádhernou, opravdu hotový peřiny 🙂 tak v čem je kruciš ten problém, že to nejde?? 😕 nezkusila jsi jít k doktoroj a přeptat se ho?

ikopretinka
1. pro 2009

Farmi ahoj,
no třeba to už bude odeznívat, ale znáš to každý je jiný. Někomu to trvá i dost dlouho. Jen si užívej únavy a nevolností 😀 Co jsi chtěla , to máš 😀 😀 Ber to tak, máš super výmluvu, že nemusíš nic dělat a můžeš lenošit, to já pracující jedu za chvíli makat

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru