Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
farmarska
3. pro 2009

ají že jo, já si to taky myslím..ale jistá si nejsem 😅
kopi díky 🙂
holky ještě že vás tady mám na ty domácí ukoly 😀

kopa
autor
3. pro 2009

kůn je lichokopytník,to není dobytek.

aja.83
3. pro 2009

Kopinka, naše chytrá hlavička 😉

aja.83
3. pro 2009

Letím domů, mějte se tu, zítra pa! To už bude pátek, hurá! 😉

farmarska
3. pro 2009

kopi ty jsi anděl 😵 😵
hele a podle toho tvýho odkazu..teda koza a prase je ! 😨 pochopila jsem to dobře?! no to jsem fakt netušila!

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
farmarska
3. pro 2009

no jen aby, asi skočím Lucince přepočítat kopítka 😀 😀 😀 😀
né díky 🙂
a já letím to tu trochu pobouchat, za chvíli je doma manža...
a nebo že bych si vzala příklad z toho motta? 😀 😀 😀 😀 je fakt boží!!! 😀 😀 😀 😀

sarlotta
3. pro 2009

Ahoooooj tak mám výsledky 😉

mabe
3. pro 2009

a??

sarlotta
3. pro 2009

🙂pozitivní 1.218 jednotek

mabe
3. pro 2009

huraaaaaaaaaaaaa, gratulujuuuuuuuuuuuuuuu sarlotko, jen tak dal. 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

sarlotta
3. pro 2009

Farminko... je mi líto, že tatínek má zdravotní potíže...přeju aby se to vyřešilo, dostal dobré léky a byly to ,,jen" ty vředy co ho trápí. Opravdu držím moc palečky.

mari111
3. pro 2009

ahoj holky, jen nakukuji, nejak nestiham ale porad na vas myslim, copak tu je nove?
🙂 Koukam ze Sarlotka uz ma 5tt, moc moc gratuluju, tomu se rika rychlost, se to povedlo na prvni sup,ze 🙂

sarlotta
3. pro 2009

ahojík Mari, doufám, že se přidáš co nejdřív🙂) s otěhu jsem nikdy problém neměla...horší pak 😔

mari111
3. pro 2009

no ja to vydim Sarlotko nejak blede ☹ , ted mel pritelak nejaku depku z prace, mel toho hodne, byl nervozni a nastvany a to jeste nekonci, to ted jeste bude inventura a nevim co jeste, takze moc nesexime, je k.o. a ja ho nutit k sexu teda nebudu. takze nevim nevim, jedine ze by sem si odskocila 😉

aja.83
3. pro 2009

Sarlotko, super zprávy!Gratuluju!

aja.83
3. pro 2009

Mari, kdepak se nám touláš? Dlouho jsem tě tu neviděla!
Tak snad se u vás brzy atmosféra vylepší a budete zase snažílkovat o stošest. Budou Vánoce, tak si dáte relax!

martinkal
3. pro 2009

ahoj holky 🙂

Aronku blahopřeju k necukrovce 😀

Šarlotko tobě zase k dobrému výsledku. 😉

sarlotta
3. pro 2009

jééžiš Aronku🙂)))) blahopřeju moooooooc. To já budu mít určo zvýšený-už jsem měla minule. Ale Ty si dej cukrovíčko 😎

mari111
3. pro 2009

ahoj Ajusko, ja ted jak delam tak se mi holky pak nazbiraj na solarko vsechny za sebou a jeste doma poklidit a uz aj pomalu pecu a nakupuju a balim darky a tak nejek nestiham ani kouknout na pc. no doufam ze se u nas nalada zlepsi ale abych pravdu rekla ja uz sem taky nejak vic a vic podrazdena a vztekam se pro blboviny, no porad na to myslim, je mi smutno a uz zas zacinam po nocich(zass mam nespavost)brecet a aj cez den, hm, no sem nejak citliva, stoji to za hovinko, minule jak sem stala pred kramem, v praci, tak jak chodilo hodne lidi(rozsvicovali u nas ve meste stromecek) a same tehulky a maminy s detma, do toho vanocni koledy hrali vsude kolem tak sem se tam normalne rozbrecela a neslo to zastavit, no hruza, tak nevim jestli se mi to brzo urovna ☹

mari111
3. pro 2009

farmiku 🙂 gratuluju k prukajde a je mi strasne moc lito ze ma tata takove potize ☹ snad to brzo bude dobre. Kopiku ty si zas snazilka,jo, no to sem rada ze si stastna. 🙂

mari111
3. pro 2009

tak ja uz zas musim jit, pritelak jede uz domu a mam praci tak zatim pa pa holky moje a drzte se tu.

sarlotta
3. pro 2009

Mari🙂 normálně ho znásilni-mazlení je právě to co potřebujete na podrážděnost 😉

murynka
3. pro 2009

ahojky

tak jsem měla super den 😎 nakoupila jsem vše co jsem potřebovala a už přišel JEŽÍŠEK 😵 😵 od mé makky jsem dostala startovací sadu od aventu jsou tam 4 lahvičky šidítko,kartáč na čištění jsem nadšená tak jsem si hned koupila sterilizátor do mikrovlnky a ted to běží a já se bojím zda nebouchnu 😅 🙄

malá u našich byla moc hodná....

murynka
3. pro 2009

farmi to je mi líto že máš takové trápení ☹ ale rozhodně nejsi neschopná jasný 😠 jsi schopná až moc 😵 😵 jsi skvělá dcera manželka i maminečka 😵 věřím že se u tatínka nepotvrdí nic zlého moc držím palce 😉 😉

sarlotko obrovská gratulace to je krásné číslo 😵 😵 😵

leni super motto 😀 😀 😀 😀 😀

vendul gratulace ke kontrole 😉

aronek také gratulace k necukrovce 😎

tercie
3. pro 2009

Ahoj holky, tak jsem prvně dočítala, a teď vám jdu napsat, že srdíčko máme ukázkový a bije jako zvon, tak zas jedna starost ubyla 🙂

Šarlotko gratuluju, tyjo, máš docela vysoký hodnoty, já měla jen kolem dvou set, aby tam nakonec nebyly dvojčátka 😉 😵 😵

Aronku taky gratulace k necukrovce 🙂

Farmi ty jo, ty taky vyžíráš samý lepší co... tak se přidávám k holkám a přeju ať se taťkovi ta hnusná nemoc, ani jménem ji nenazvu!! nepotvrdí a ať je co nejdřív fit pro vnoučátka 😉

sarlotta
3. pro 2009

terci nestraš🙂))) ale nezlobila bych se 😉

Mury tak jsem se kochala fotečkama🙂 Sofinky... no úžasná je malá...jak se snaží zvedat hlavičku.-) je to sranda jak jim to ještě nedrží, že 😉 a kýve se🙂)) jééé to jsou vzpomínky 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru