Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sirella
5. pro 2009

marti na jiné diskuzi jsem četla že holka měla PN na celých 6 týdnů...ale ona byla fakt hodně na sr...y...a brala i prášky...ale na mě děláš zatím dojem že to ustojíš v poho i jen tak 😉 Bude líp...uvidíš

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
aronek
5. pro 2009

kerrie, sice moc nesedím, ale zkusím vydržet co nejdýl 😀 co by si chudinky beze mně počaly 😉

sirella
5. pro 2009

kerrie:taky si myslím 😀 😀 😀 Aronek to nevzdá 😀 Já to ale fakt obdivuju...je to silná holka 🙂

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
pe.martina
5. pro 2009

aronek no právě, ale nevím jestli to chci ................ proto jsem byla i ráda, že jsem byla těhotná, těšila jsem se jak z toho šílenýho kolotoče vypadnu.........no snad v létě 😅

kerrie
5. pro 2009

Aronku...........já Tě obdivuju, jsi dobrá...........já bych to teda nedala 😉

aronek
5. pro 2009

no porodit tam nesmím, to by jim neodpovídal sčíták a někteří velitelé by se nedopočítali 😀

pe.martina
5. pro 2009

aronek, prosím tě kde pracuješ????

aronek
5. pro 2009

pe.martino ve vězení 🙂

kerrie
5. pro 2009

Aronku................rodit tam radši neeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 Máš pracoviště blízko porodnice? 😀

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
pe.martina
5. pro 2009

sirella no manža mi taky říkal že by mu nevadilo kdybych zůstala to šestinedělí doma, říkal mi že bych si odpočinula do zásoby a nebyla tak nervozní 🙂 ale mě se to zdá dost dlouho, ten týden bych to asi vydržela 😎

pe.martina
5. pro 2009

aronek tak to smekám 😲 máš můj obdiv 😉

aronek
5. pro 2009

kerie, porodnice je dvacet kiláků, ale z domu jí mám skoro čtyřicet, takže jsem vlastně na půl cesty 😀

kerrie
5. pro 2009

Aronku...........ještě jsem Ti zapomněla říct, že máte vybranej moc krááásněj kočárek 😉 😵

sirella
5. pro 2009

kopi:já už ti psala dřív že to čekání musí být fakt na budku...já bych to asi nedala.Mě jen dr.nasr..a že mi řekla že všechno může být ok a poslala mě do nemocky...já si vyložila tarot a viděla průser,ale furt jsem nevěřila a tak jsem musela až SMS-kou řešit s manžou co mi má dovézt...ale byla jsem ráda že mě vzali hned....Víš když jsem byla prvně těhu tak byla i moje kamoška a měla hned v začátku MA a já si to pak celé těhu vyčítala že proč ona a td a td.a ona začla hodně pít...až se jí narodila Gábinka tak dala pokoj...bylo mi jí tehdy líto.Jenže ona neměla žádné dítko(a to je fakt horší)....já si to co ona dovolit nemůžu,syn mě potřebuje furt...a jsem za něj moc ráda protože někdy to fakt nedávám 😔

aronek
5. pro 2009

kerrie, dík, už je zaplacený a čeká v prodejně 😉

pe.martina
5. pro 2009

aronek, jojo kočárek máte moc pěknej

kerrie
5. pro 2009

Dvacet kiláků............no potěš 😕 Já to mám do porodnice 10 minut autem.............noooo, aspoň to budeme mít kousek zpátky domů, až budu zbytečně plašit a poletíme tam kvůli každýmu poslíčkovi 😀 😀 😀

sirella
5. pro 2009

marti:vydržela bys určo aj dýl...vem si to jenom že do Vánoc...pak že Vánoce ,do nového roku...nějak bys to sfoukla...ono je fakt důležité si odpočinout a načerpat síly...já byla na dně protože na mimi jsme se těšili,já byla furt unavená a nedělala nic a po revizi už tuplem...ono jak se budeš cítit tak odpočívej a práce pomaloučku přidávej...nic neuspěchej

aronek
5. pro 2009

hlavně tam jsou serpentýny, tak netuším jestli to zvládnu odřídit, v nejhorším mně vezmou z práce eskortou 😀

sirella
5. pro 2009

kerrie:Já se toho taky bála ale neboj...to poznáš 🙂 Ty zbytečné nájezdy do porodky se stávají jen vyjímečně a u maminek co moc nepočítají....i když teda jsou i výjimky a stihnou to tak tak

pe.martina
5. pro 2009

sirella no uvidím jak mi do pondělka bude a co mi řekne dr. a pak se uvidí .................. no aspoň bych jedna vánoce měla v klidu 😅

aronek
5. pro 2009

já se spíš bojím, že si budu říkat pořád dost času a pak nedojedu 😀

pe.martina
5. pro 2009

aronek ty jseš šoumenka 😀

kerrie
5. pro 2009

Sirellko.............uvidíme.........taky doufám, že to poznám 😀 😀 To bude šou 😀

aronek
5. pro 2009

přítel si dělal nějaký test, jestli zvládne domácí porod 😀 tak já bych přežila určitě a prcek s odřenýma ušima, ale zvládl by to taky 😉

sirella
5. pro 2009

marti...právě že tak...užila by sis je v klidu(který si hodně zasloužíš 🙂 ) Ono to že bys nebyla vpráci...no a co?Tak by sis to doma krásně (a hlavně v klidu...bez zbytečného sresu)připravila ...no a na další Vánoce budete 3 a to je fakt záhul...vím o čem mluvím,protože já rodila 19.12 a domů nás pouštěli na Štedrý den...nejhezčí Vánoce v životě 😵 😵 😵

aronek
5. pro 2009

kerrie, ty to máš dřív, tak se pak musíš podělit o info 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru