Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

venuska
17. pro 2009

Markét, Sofinka je kouzelná... 🙂 a jak na té fotečce krásně spinká 🙂 a ve velké posteli se jí líbí 🙂 🙂

Samsa, tak ať to tvrdnutí bříška brzy přejde. Mě začlo tvrdnout ve 26tt, a ležela jsem 4 dny v nemocnici, tak ať jste v pořádku. Věřím, že to musí bt záhul, ale ty jsi silná holka.... 😅
Jasně, 23. je to pravé, ale u vás je to jiné, už máte doma krásnou cácorku 🙂

Holky, úplně mě mrazí, jak tady píšete o tom, že když se někdo narodí, tak jiný odejde. Nechci na to ani pomyslet 😢 😢

murynka
17. pro 2009

samsi jo jo rakovinu prsu ☹
najednu stranu to budou krásné vánoce v novém domečku s naší princeznou a na jednu stranu smutné ☹

murynka
17. pro 2009

jo a kde je tercík 😀 😀 chce ponocovat a nikde 😠 😠

samsa
17. pro 2009

Venusko, na to nemysli, to je jen v některých rodinách....proto já ani třetí dítko nechci, bych se bála jen kvůli tomu. Ale raději nalaďme na veselejší notu. Co dárečky, už máte a cukroví? Já mám už všechno i zabalené, stračila jsem to do skříně za šaty a co myslíte. ta moje malá můřička 2 dárky vyštrachala a prý co to je a že to chce otevřít. tak jsme jí řekla, že si to tam schoval Ježíšek, aby nemusel všechno tahat najednou, že by to neunesl. No já nevím, kam to schovám příští rok. Cukroví máme asi 6 druhů a ještě tak 4 budeme péct teď o víkendu.

venuska
17. pro 2009

Markét, s tou babičkou je mi to moc líto. Když to tady čtu, mam úplně slzy v očích 😢 😢
Ale určitě tam zajeďte o svátky, určitě se na vás moc těší.

Já když jsem se seznámila s manželem, tak snad během roku mu umřela babička i děda, které měl moc rád. A když byla v nemocnici, tak si nás všechny v jeden den pozvala, jeikož veděla, že další den už tady nebude, a chtěla nás všechny vidět 😨 Bylo to pro mě hrozný.
Říká se, že ty starý lidi to vycítí 😢 😢

Tak vidíš, maminka na tom bude brzy lépe. Vždyť jí děláte jen samé radosti 🙂

tercie
17. pro 2009

Jsem tu, jsem si byla jen připravit nějakej piknik abych se už nemusela zvedat, rozkrájela jsem si jablíčka, nasypala misku brambůrků 😀 a jdu v rychlosti dočíst a pak už jsem vážně hned tu!!!

venuska
17. pro 2009

Samsi, já vím, ale je to smutné i u druhých ☹

Raději obrátíme list.... 😉

Já už mam tak nějak všechny dárečky, jen mi chybí maličkosti, a jinak vše zabalené, cukroví napečené a taky se chystám ještě o víkend péct... 🙂
Malá hezky štrachala a vyštrachala 🙂 🙂 holka šikovná 🙂 ale hezky jsi jí to vysvětlila 🙂 🙂

murynka
17. pro 2009

samsi já mám 8 druhů 😵 😵 a jsem na to náležitě hrdá 😀 😀 s malou a do toho zařizovat domeček tak jsem pyšná že jsem to zvládla 🙂

dárky noc moc nechala jsem udělat fotku Vánoční sofinky je v albu a dáme za rámeček a rodině 😵 nějaké drobnosti zítra jdeme do Ikey a Globusu snad něco pokoupíme 😅 už je nejvyšší čas 😀 😀

samsi to je cácorka našla dárek jo 😀 hezky jsi jí to ale vysvětlila 😵 😵

samsa
17. pro 2009

Markétko, babička si tu ještě pobude, rakovina prsu je z těch "lepších" a méně agresivních. Snad to našli včas. Víš, moje mamka je trochu z oboru a tam takových babiček chodí a žijí s tím léta. babička musí bojovat, ale Sofinka jí pomůže, to je veliká vzpruha. A maminka bude úplně ok, ty prášky dělají zázraky, v okolí to bere spousta lidí a všem to moc pomohlo.

venuska
17. pro 2009

Já se budu loučit, chtěla bych se dneska vyspat. Tak se mějte krásně a nesmutněte 🙂
Hezký večer a krásné sny vám všem 🙂
papa Vendul a Natálka

murynka
17. pro 2009

vendul 😀 😀 napsali jsme to úplně stejně 😀 😀

venuska
17. pro 2009

Markét, jojo, koukala jsem 🙂 🙂

murynka
17. pro 2009

vendul dobrou tobě i natálce já nevím co budu dělat zda jí lehnout či ne 🙄 🙄

pe.martina
17. pro 2009

Tak jsem teď koukala na Kriminálku a oi mi zabili Warricka 😢 chjo ten byl táááák pěknej 😀

murynka
17. pro 2009

samsi moc moc děkuji jsi moc hodná 😵 😵 😵

samsa
17. pro 2009

papa Venuško a hezky se vyspětě s malou. Markétko, tak to jsi teda dobrá, 8 druhů, to bych nedala a už vůbec ne s kojencem. Já teď pekla 3 druhy a stejně jsem něco spálila, páč malá si vždycky vymyslela, že musí čůrat nabo papat, takže to dopadlo jak to dopadlo, zbytek jsme pekly s mamkou a malou hlídal brácha. Ona totiž pomáhá tak, že nám to ujídá, nejlíp teplé a pak jí bolí břicho 😀

tercie
17. pro 2009

Holky vy jste šikulky, takovýho cukroví... já nemám ani jedno, ale manža řek že to nemám dělat, že nechce,. ale chtěla bych vyzkoušet asppoň vánočku, ještě jsem jí nikdy nedělala...
A dárky o těch vůbec nemluvím protože peníze furt nic, ale dneska už jsem se naštvala a napsala výhrůžku, že už toho mám dost, na čssz a obratem mi přišla odpověď, že tu mou dávku přednostně dneska odeslala ke schválení... jenže to už mi říkala před 14 dny, pořád se jen vymlouvají na nějaký schvalování, bůhví jestli to dostanu ještě letos...

A děkuju za pochvaly malýho, já mu to vyřídím, bude rád 🙂

murynka
17. pro 2009

samsi ona malá do ted hodně spinkala ale ted už vyžaduje pozornost takže jsem to stihla jen tak tak 😀
třeba dneska byla vzhůru od 2 odpoledne do 7 večera 😕 a pořád chtěla chovat 😅 🤐

no jo ty už to máš těžší navíc jsi těhulka to bych také nepekla moc 😉

ale musela jsem ozkoušet novou kuchyni 😎

pe.martina
17. pro 2009

Holky jdu chrnět, pěkné sny .............. ráno jedu se segruš na nákupy, tak snad něco seženem 😅

murynka
17. pro 2009

já chci také spinkat 😔 😅 🙄

pe.martina
17. pro 2009

murynka, tak malou oblafni, řekni ji že jdeš spát a ona bude hned vzhůru 😀

murynka
17. pro 2009

marti 😀 😀 😀 😀

samsa
17. pro 2009

Markétko, tak to teda malá docela vydrží nespinkat. Já to znám, mně malá spávala 3x denně 20 minut a zbytek dne byl řev, takže jsem byla ráda, že si sním suchej rohlík. Docela se bojím, aby i druhé nebyl takový uřvance, to nevím, jak bych dělala, ale snad ne, v bříšku je zatím klidné.
Tercinko, tobě to taky letí. S těma penězma je to bord.l 😠

pe.martina
17. pro 2009

dobrou 🙄

tercie
17. pro 2009

mury to je jak naschvál co? -D Ten náš šmoulík je nejvíc akční taky když si lehjnu a chci spát, to si pak dělá siskárnu, ale přes den je docela v klidu

Warricka zabili jo? No tak to už na to nekoukám!!!!!

Nechoďte ještě spáááát holky!!! 😉

samsa
17. pro 2009

Holky, jdu se taky umýt a spát, tak papa, snad zase brzo nakouknu. Moc toho nakecáte a já nestíhám dočítat. A poprosím Sarlotku nebo Kopinku, aby mi napsaly poradnu na 7.1.
Papa a všem dobou noc. 🙂

murynka
17. pro 2009

samsi ona dost naspala jak říkám do ted spala pořád až jsme se bála zda jí něco není.....jen na jídlo a zase padla a konec 😀 takže jsem ráda že už je živější 😵 😵 ale ona moc nepláče jen když má hlad a než to připravím tak řve 😅
a někdy ze vzteku když se jí nevěnuju také no 🙄

třeba bojujeme s večerním usínáním v postýlce 😒 nechce tam být a řve...a já umírám hlady takže to chápu také jsem ujídala suchý rohlík 😅 nebij druhé bude hodné 😵 😵

murynka
17. pro 2009

tercí s těmi penězmi to je síla fakt ☹ 😠 😠 mě to chodilo přesně i mateřská už dorazila...ale nespadám pod prahu 😒

murynka
17. pro 2009

holky no nic jdu si lehnout je to 4,5 hod a nic 😕 třeba vydrží do 11 a to je 40minut pro mě k dobru 😅

dobrou noc všem i miminkům v bříšku 😵 😵 😵

tercie
17. pro 2009

nedělá siskárnu nýbrž diskárnu 😀

mury máš štístko, že ses tý pražský vyhla, my co se bavíme na paragrafech, tak je nás pěknejch pár, co už jsme dobu bez peněz, a oni si v televizi klidně řeknou, že lidéí bez peněz je minimum... prevíti. Jim se to kecá.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru