Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sirella
20. pro 2009

to je hezké...že jste se líbily 🙂

Já dnes dopekávám zbytky a končím...ještě trošku podrbu koupelku a konec...dnes už na to prdím...jsem unavená...včera jsem šla spat po 3 a vstávala o půl 8...dneska fakt záhul 😝 Jenže já si fakt nedám říct...na Markíze jely 2 horory po sobě....no a to bylo něco pro mě 😀 Takže se zas budu bát až budu sama doma...ale komu není rady...znáš to

tercie
20. pro 2009

Jé tak to tě tu dneska držet nebudu, potřebuješ se vyspat jak sůl, viď? Já už taky nepeču, jen bych chtěla zkusit tu vánočku, ale ještě nevím jestli se odhodlám 😀 Mě moc to patlání se v těstě moc neříká... ale zas si jí pěkně pocukrovat a dát si jí s čajíkem... mňam... uvidíme ve středu jak se mi bude chtít.

Jo tak na horory jsi koukala 😀 no pak se div že jsou ti podezřelý všechny zvuky 😀

sirella
20. pro 2009

mě taky...ale kdosi tu psal že vypadá jak z hororu...věřím že se dost vymyká...ale já jsem stará bigbíťačka a mě on neva 😀 U něj jsem si fakt aj vyhodila kopýtkem...strašně se mi ta písnička líbila....a to že vyhrál Chodúr na tom nic nemění...uvidíme o kom uslyšíme častěj 🙂 Podle mě najde uplatnění spíš Šmajda než Chodúr...ale to je fuk...o nich už šlus...ju??? 😉

A co ty???Zase doma sama samička???Slibuju dneska o duchoch ani muk 😉 Od té doby co jsme se bavily posledně neslyším ani manžu když jde po schodech...a to nám fakt vržou 😀

sirella
20. pro 2009

jasně 😀 dělám si to sama...u TV se bojím a pak jsem posr..á ze všeho 😀

a u toho pečení...teď večer to dopadlo tak že peče můj manža a já umývám plechy 😀 ...mě to šíleně nebavííííííí

tercie
20. pro 2009

Jasan, uvidíme, však o tom jak vyhrál Xfaktor už taky není vůbec slyšet... nemůžu si vzpomenout ani jak se jmenoval 😀

Hele že by se manža začal nad schodama vznášet? 😀 Já mám manžu a jednoho psího opičáka na noční, vyslídili nějakou bandu s fetama tak je jeli sebrat ...

tercie
20. pro 2009

Jo mytí plechú a vůbec nádobí mě taky pěkně sere, ale 8 let jsem myla ručně, teď 2 měsíce konečně mám myčku, tak to je pohodička... Ale mě nebaví žádná práce, když na to nemám náladu 😀
Manža je frajer, ten můj by asi nepek... i když nevim, já to po něm nikdy zatim nechtěla 😀 To budu muset vyzkoušet 😉

tercie
20. pro 2009

No možná si dneska taky zapnu nějakej horor, třeba se poseru 😀 Mám totiž docela problémek se zácpou 😝 Jako cítím že bych i šla, ale bojím se moc tlačit a bez toho to prostě asi nepůjde 🤐

sirella
20. pro 2009

myčku prachsprostě záááávidíííím 🙂 ...já ji mám slíbenou až budem dělat novou kuchyň ...ale podmínka byla že když jsme dělali novou 2.koupelnu tak že nebude vířivka a jakoby si "našetřím" na myčku...Prý se ty trysky zanášejí tak jsem vířivku(hydromasáž.) vzdala...a kuchyň je ještě daleko...ale máme to situované jako Murynka a tu to nestálo moc tak uvidíme

sirella
20. pro 2009

manža že by se vznášel????...to u něj nehrozí 😀 😀 Já jen jsem asi trochu klidnější a neřeším každý vrz

tercie
20. pro 2009

Jo s tím souhlasím, ty trysky prej jdou za čas stejně do háje a akorát dáš za opravy a je to k vzteku. Já pořídila sprch. kout normální jednoduchej, a jsem max spokojená. Naprotitomu tchán chtěl trysky, koupil si takovej ten box, má to měsíc a už to chce bourat a měnit, protože jak je tam v rohu ten panel s těma tryskama, tak to zabírá místo a prej se tam ani neotočí a to sedátko pod ním křupe, a když si sedne tak se tam nevejde, sotva to zuavře, ůpřekáží mu kolena, a furt jim tam tečou nějaký hadice, takže akorát k vzteku 😀

To asi už bejváš tak unavená, že spíš jako dřevíčko, co? 😉 A co tu svíčku, nezkoušela jsi?

sirella
20. pro 2009

tercinko...upřímně...nezkoušela 😅 ...já jsem v poslední době tak zbitá že zalezu usnu a fertig 😀 Teď fakt usínám unavou...a to je asi potřeba...jen teda je divné že nejlíp je mi v místnosti kde ten pán umřel...dneska mi manža aj sebral peřiny nahoru a prý ať jdu spat kam patřím 😀 Tož nevím no...Já třeba ponocuju do 3 nebo 4 a když sednu ke známkám tak aj do 5 ale pak to doženu přes den po obědě

U té vany jsem ráda že jsem rozhodla jak jsem rozhodla...máme prostě doma malý bazén(náš malý v něm plave 😀 )A je to ideální pro dva...když v něm jsem tak se potřebuju o něco zapřít...no a o manž.stehna je to nejlepčejší 😉 😀

tercie
20. pro 2009

To já bych nemhla spát jinde než je manža, já se potřebuju tulit 🙂
A ty sbíráš známky? 😉
Vanu máme taky velkou, od ravaku tu rohovou rosu, největší co dělaj, ,má 170cm na dýlku, a vejdem se tam taky oba což je super 😀

sirella
20. pro 2009

jak to dneska vidíš???Mě už jdou oči k sobě...jsem fakt vyfluslá...a jak jsi na tom ty????Nedává ti Lukášek zabrat????Mimochodem já mám bratrance Lukáše a my mu vždycky říkali Luky,Lukynek a dokonce Kulíšek 😀 To má strašně moc zdrobnělinek 🙂

sirella
20. pro 2009

já se ráda taky tulím 😵 ..no jenže příští rok máme 10 let od svatby tak si aj ráda užiju svobodu v obýváku u TV 😀 Prostě si chci občas aj od manži oddechnout...
Já kdysi nějakou dobu v ložnici nespala a když jsem se tam vrátila tak mě skoro zaleh´ On má rád klid na spaní a já nejradši usínám u TV nebo videa a to jsou pak ty moje skorofobie...ráda na to čumím a pak se bojím...kdybych na to nekuk tak máme o hoooodně moc menší účet za elektr....ale fakt je to až závislost...jenže manža už ví jak na mě...udělá mi to co dnes...sebere mi peřiny 😀 ...a já než abych je přenášela zpátky dolů tak radši spím v ložnici...
Ale teda strašně se těší na snažení...jenže já zas nechci vypadat že spím u TV ale když chci mimi tak přilezu...proto mi pasuje že to vzal do svých ruk 😀

sirella
20. pro 2009

a známky sbírám...."nakazila"jsem se od manži...sbírám HLAVY...to jsou hlavy královen,králů,prezidentů a pod....mám sbírku už za hodně tisíc...furt se ptám manži kolik bych za to dostala...nechci to prodat ani náhodou,ale beru to jako rezervu 😒 Nikdy nevíš co se může stát....mám 3 fakt hodně tlusté alba...manža říkal že už to fakt není jen tak blbina ale že to stojí už fakt za to...ale mám tam resty...O Vánocích doženu 😉 🙂

sirella
20. pro 2009

a co ty ???Stíháš krom zpívání ještě něco???Krom teda těhulkování 😉 a možná pejsků a tak

tercie
20. pro 2009

My jsme zatím pořád u Lukáška, ty zdrobněliny asi teprve přijdou 🙂 Trošku se vrtí, ale jak leží vlastně čumáčkem k mý páteři tak ani to kopání není tak stršný, obča se trefí patičkou nebo loktem, ale dá se.
Asi to dneska zabalíme dřív, já si asi vezmu pc do postele a pustím si film.
My máme letos 10 let od seznámení a tulíme se pořád rádi, asi proto že spolu nemůžem být každou noc, když slouží noční...
Já usínat u tv nemám ráda, manža chtěl tv do ložnice, což jsem mu zakázala, protože í když spíš tak všechno co vysílají vnímáš podvědomně a nikdy se tak pořáně nevyspíš a může ti to dělat i neplechu s psychikou a tak.. jsem to četla někde, ale nechci dělat chytrou 😀
No, ještě že manža ví jak na tebe 😀

tercie
20. pro 2009

Tak to je fajn že máš takovýho koníčka, já bych na to neměla nervy, na mě je to moc mrňavý a asi bych neměla trpělivost to skládat, rovnat a tak... Já měla koníčky vždycky spíš přes zvířata, jezdila jsem dlouho na koni, vždycky jsme doma měli nějaký zvířata, kočky, psa, a teď co jsem s manžou tak na koně nemám čas, ale taky je to tím, že jsem se přestěhovala a tady po party koňáků jsem nezapadla, a hlavně mi přibyla starost o domácnost a to už se moc neshoduje s tím, bejt celý odpoledne u koní... ale jednou bych zas ráda začala, nebo si pořídila koně domů, to je můj sen... Velkou náhražkou jsou mi teď ti naši psí opičáci, i když přes výcvik je manža a já jsem spíš ta mazlící panička, nemám na to je vychovávat, oni potřebujou důslednost a to já neumím, ani si zjednat respekt, takže to je na něm 🙂

tercie
20. pro 2009

Jééé už jsi to viděa? To je krásný 😵 akorát teda mi to nešlo odeslat, to přáníčko... ale maj to hezky udělaný. Asi jsem posílala na moc adres najednou...

http://www.vanocnivestba.cz/

sirella
20. pro 2009

my máme Tv v ložnici ale pouštíme si jen filmy pro velké 😀 😀 😀 jináč nic...usínáme u muziky...mě to ale nestačí...já se nejlíp cítím v obýváku(a jak jsme vymalovali-fialově-tak je to jasné...mě se odsud nechce 😀 )

a to že nejste s manžou každou noc beru...já vždycky nadávala jak je na rybách a bůhvíkde(pod dozorem mých rodičů-takže nic vyvádět nemohl)Ale taky jsme na sebe byly vždycky natěšení...a teď mi bylo řečeno že si zvykl na pravidel.sex a že jak jsem to dostala že mu to hooodně chybí...no...něco s tím uděláme...
Jak jsem byla těhu tak nebyl sex absolutně žádný...já věděla že je něco na prd...no a pak se to potvrdilo...ale už je to za mnou...prostě vím že jsou mnohem horší věci než ZP a že to každá vždycky zvládla a já prostě taky 🙂 už jsem psych.i fyz. v poho...tak uvidíme 😉

Už tě propustím na filmeček...co plánuješ???

sirella
20. pro 2009

s tou čarodějkou jsem se pobavila 😀 Uvidíme jak to zabere

tercie
20. pro 2009

No jako pravidelnej sex teda nevím, co je 😀 To jsem snad nezažila nikdy 😀 Ale teď snad se to trošku zlepší, když už nebude mít tolik práce,že bysme se mohli potkat víc jak jednou, dvakrát do měsíce 😀 Než budu mít pupek jak balón a nic nepůjde... 😀 Protože já mám ráda klasiku 😀
Jasně, je líp když se můžeš těšit na další snažení, chce to fakt koukat dopředu 😉 mě to moc pomohlo.

Mám staženýho z netu Forresta Gumpa ale když jsem ho bypálila tak to přeskakuje kapitoly, běží to trhaně a je zpožděnej zvuk, ale na pc to běží normálně, takl nevím kde je chyba, pustím si to z pc.

Tak teda balíme?

tercie
20. pro 2009

vypálila 😀 Dneska píšu jak dobytek 😀

tercie
20. pro 2009

Hezký viď, kofoláci zas něco vymysleli 😀

sirella
20. pro 2009

terci...já pravidelný sex taky neznala...to až po revizi...jsem fakt nadržená a manža to chytl ode mě 😀 Takže se jdu tulit 🙂

Balíme....maj sa fajně a pozdravuj Lukáška a fakt si užijte pohodičku a odpočiňte si 🙂
Jináč teda Forresta miluju...jenže já miluju T.H. i v Zachraňte vojína Ryana a pod...je to moje srdcovka 😵

A jináč budem se snažit...ale n ijak urputně...ideální by bylo najít // v březnu(jako u syna)....ale tož pokud by to bylo dřív tak neva...nikdo by se nezlobil 😀

good night...dobrou noc 🙂

sirella
21. pro 2009

jejda...já teď zkusila jakousi "věšťbu" a přilítl mi tam čáp s mimi 😀 😵

tercie
21. pro 2009

Sirell já sexu přišla nachuť když jsem vysadila HA, normálně mě tlumila. Takže od tý doby taky můžu furt, akorát manža je tak vytíženej, že se prostě pokaždý nepotkáme, on je u nás ten, koho bolí hlava a tak 😀
Ale snad se to teď zlepší.
Jojo, T.H. já taky můžu, třeba v trosečníkovi, a lásce přes internet, a le FG nejvíc. Tak jdu, taky přeju dobrou noc, a neutíkej manžovi do obýváku, i když chápu, mě se fialová taky líbí 😀
Ať ty dvě potvůrky čárky najdeš co nejdřív 😉

Dobrou noc 🙂

tercie
21. pro 2009

No vidííííííííš 😀 Třeba bude mít ta bezzubá Koljovo babička pravdu 🙂 😉

sirella
21. pro 2009

díky tercinko 🙂 ...hezky se vyspěte oba dva 🙂

Zas tu asi budu od rána strašit 😀 ...ale teď jdu za manžou 😉
dobrou noc 🙂

tercie
21. pro 2009

Pápápáááááá 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru