Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

venuska
22. pro 2009

Ahojky holky,

sarlotko...moc gratuluji ke kontrole 🙂

Markét..koukala jsem do albíčka na novou vánoční fotečku, moc vám to společně sluší 🙂

aronek
22. pro 2009

sarlot, moc gratuluji 😀 není nad pozitivní zprávy 😀

tercie
22. pro 2009

Ahoj holky, Jarušenko krásný, moc gratuluju, to jsem si vždycky přála, otěhu takhle neplánovaně, to bude Ježíšek 🙂

Šarlotko i tobě moc velká gratulace k srdíčku a úspěšné kontrole 😵

Farminko tobě též, drž se beruško, přeju ti moooc pevný nervy ať se s tím vším co se děje vypořádáš 😵

Holky dneska nebudu, manža už má dovolenou, tak pojedeme spolu poshánět věci na vánoce, a nějaký dárečky a konečně i stromeček, tak se těším.
A večer od osmi máme koncert, tak se sem taky nedostanu, ale jak bude chvíle volna budu tu za vámi 🙂
Zatím se mějte a užívejte předvánoční atmosféru, a nehoňte se moc 😉

sarlotta
22. pro 2009

Jarušenko blahopřeju🙂)) to je fakt jak zázrak🙂)) Tak přeju krásné těhulení 😎

kerrie
22. pro 2009

Sarlottko.......moc gratuluju k úspěšné kontrole........jen tak dál 😵 😵 😵

cajori17
22. pro 2009

sarlotta:moc gratuluji ,krasnych a dobrych zprav neni nikdy dost

mirax
22. pro 2009

ahoj holky 🙂

sarlot, moc gratuluji k úspěšné kontrole 🙂

My také byli dnes v poradně, čípek zůstal stejný, nic se nzehoršilo, tvrdnutí je lepší, takže už nemusím chodit do rizikovky...dr. říkala, že tím, že zítra začínám 35tt, tak už e je to vcelku všechno ok a taky že si myslí, že určitě donosím do termínu 😉 ..což si myslím, taky...pač ani Tobíkovi se ode mě moc nechtělo 😀

Nějak mi vůbec nedochází, že jsou za dva dny Vánoce...pořád nějak nepřichází ta správná vánoční nálada...či co.. 😨

mirax
22. pro 2009

kvetinka7....uvidíš, kdy ten váš chlapák vykoukne na svět 😉 ..já taky už od 38tt čekala každým dnem porod, měla jsem už od 37 tt jen branku a na prst.., ale pěkně tam ten náš chlapec seděl až do 40+3...to první těhotenstvís e většinou prý donosí až do termínu...mně už to tenkrát bylo nekonečně dlouhééééé.

A vy jste ještě nekápli na to pravé jméno? Tak napiš, jaká jsou alespoň přijatelná... 😉
Já měla favorita toho Mikuláše 😀 ..pak se mi ještě moc líbí David (ale to byl můj bývalý 😉 )....

aja.83
22. pro 2009

Sarlottko, moc gratuluju k úspěšné kontrole. 😉

kerrie
22. pro 2009

Miraxko........to je dobře, že nález máš stejnej.........Alžbětka u Tebe určitě vydrží do termínu, aby byla načančaná. Já jdu do poradny zítra, tak jsem zvědavá, jak na tom budu........klidový režim jsem se snažila jakž takž dodržovat, tak snad to bude taky v pohodě 😉

markee
22. pro 2009

Ahojky,
jak se tu máte? Já celý den odolávám PC a až teď jsem ho zapnula,ale né na moc dlouho.Nějak nemám náladu u toho sedět 😅
Zašívala jsem ponožky a dělala ještě jedny nepečené kuličky-se museli rozinky přes noc uležet v rumu,takže jsem je patlala dnes. Já se už tak těším na zítra,koukala jsem na program a bude na co čučet. Johance každý den ukazuju kolikrát se ještě vyspinká než přijde Ježíšek. Protože je tááák nedočkavá. Pořád na nás huláká že už přijdou Vánoce,budou dárky a stromeček 😀 No je hezky natěšená.
No ten kašel co má,tak jí poškrábal hrozně krk a u každého kašlíku pláče: maminko pomož mi. No já jí dávám ten Ospen co napsal doktor a ráno a v poledne jí dám Mucosolvan pro děti. Ale nevím co jí dát,aby se ten krček hojil ☹ Zítra jdeme na kontrolu,tak se doktora zeptám co s tím. V noci jí to budí a nemůže zabrat a pláče. ¨
Zítra jen udělám Vánočku, bramborový salát a vytřu. Samozřejmě ještě nějaká prkotiny okolo,ale toho hlavního už je tááák málo.
Šarlott,gratuluju ke kontrole.
Mirax,to je fajn,že je u tebe vše v pořádku. Týjo a 34tt 😲 No fakt to letí.

mirax
22. pro 2009

markee...snad malou krček brzo přejde...ten Mucosolvan je dobrý, ale musí se to vydržet. Hlavně hodně tekutin, teplý čajíky a med a citón 🙂

JInak to utíká, zítra jsem už 35tt..začínám i to nějak docházet, že to pomalukončí acelkem přichází i strach...trochu z porodu, trochu z toho,jak to všechno zvládnu, aby bylo mimčo hodné 😉 ..a hlavně zdravé...

Tak už udělám zítra večer salát, určitě ale stromeček a uklidím. Dnes s e vrhnu na dárky, budu balit a třídit, zatím mám ve skříni jednu velkou hromadu, myslím, že ještě budu překvapená, co všechno najdu..já totiž nakupoval a celkem s předstihem 🙂

Kuličky s rumovými hrozinkami dělám taky, mně moc chutnají, ale teď jich moc nemůžu 😀, jsou rumové fest 😀

kopa
autor
22. pro 2009

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie................. chlapeček Filípek
Amynka 39tt.................................................................................čeká chlapečka
Venuska 39tt ...............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 37tt..................23.12.poradna..............................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 36tt...............................................................................čeká chlapečka
Mirax 34tt............22.12.riziková poradna.........................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 33tt.......................7.1.poradna...........................................Lukášek/Magdalénka
Wergina 33tt...............................................................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 29tt.........7.1.KO............................................................čeká holčičku...........Lucinku
Aronek 28tt.................................................................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 27tt......................... 16.12KO- v pořádku 14.1.KO..................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 24tt................................................................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 24tt..................................,.......18.1KO+test cukrovka..........čeká chlapečka........Lukášek
Flair 16tt.........................................21.12.KO.................................čeká holčičku
Jaruska 11tt
Farmarska 14tt.......................
Sarlotta 8tt............................22.12.utz.....22.1.KOcukr
Hanana 8tt
Eliss.ka 37DC
Nicollka 32DC
Mari 32DC
Maendy 31DC
Cajori 30DC
Aja.83 16DC
Zlababa 15DC
Maarrtina 15DC
Katyna 12DC
Markee 12DC
Ikopretinka 11DC
Kopa 8DC
Sirella 7DC
Paaja 4DC
M.aa.b 2DC
If.v nehlídá si DC

kopa
autor
22. pro 2009

Ahoj holky,
přidala jsem do tabulky Cajori a Jarusku 😵

My byli dneska na túře 😀 😀 😀 chodily jsme aktivně 5 hodin a samý kopce,myslela jsem že tam umřu...Taky jsem pěkně spadla.Všude byl samí sníh kameny a listí 😠 Šli jsme z Berouna do Svatého Jana pod skalou,přes Bubovické vodopády a pak na Karlštejn.Moc hezká procházka a nikde nikdo.Jen potom v lese byli myslivci a stříleli tam do srnek,hovada!!!Já měla strach aby nestřelili nás!! ☹ fakt jsme se moc bála.Potom jsme výlet ukončili večeří v mekáči 😀 😀 😀 😀 a teďko doma ošetřuji packy 😀 bolí jak blázen 😀

Sarlottko moc gratuluji k úspěšné kontrole 😵 😵 😵 😵 ty jo už chci taky dvd se srdíčkem 😵

Mirax to je dobře,že Alžbětka je v bříšku spokojená 😵 jen at tam ještě vydrží!!!

cajori17
22. pro 2009

Kopi.dekuji za vlozeni do tabulky 🙂 ,ja ted uklizim,pekla jsem jeste cukrovi a uz to mam konecne hotove.....Zitra udelam jen bramb.salat a trochu poklidime a pak uz se budem jen valet...

murynka
22. pro 2009

ahojky holky 🙂

http://www.jacquielawson.com/viewcard.asp?code=...

vánoční pexeso 😵 zahrajte si 😀 😀

já dneska dělala poprvé knedlíčkovou polívku a povedla se 😅 😀
zítra jedem s malou poprvé autobusem do města něco ještě potřebuji tak jsme zvědavá.....jak to zvládneme 😅

sarlotko moc moc gratukuji 😵 😵 😵

kopa
autor
22. pro 2009

Markét pexesko je moc hezké 😵 😵 😵

My jdeme zítra koupit synovci dětský vysavač Dusty 😀 mluví asi 30frází a malej rád luxuje.

markee
22. pro 2009

Mirax,tak tomu rozumím,že těch kuliček teď moc nemůžeš. No já si taky moc nedávám,pže když jsme v procesu plození,že 😀
Murynko,tak výlet autobusem si užijte.Určo to zvládnete.
Johanka šla spát a až usne,tak se vrhnu do sprchy. Po devátý začne LÁSKA NEBESKÁ,tak budu čučet.

murynka
22. pro 2009

leni vid 😵 😵

jéé vysavač ten bych sama potřebovala 😀 manžel mi slíbil toho jak uklízí sám 😵 😵

markee láska nebeská je moc krásný film 😵 😵 😵 asi nevydržím ale do konce 😖

flair
22. pro 2009

Ahojky kočky, moc vás zdravím a tady info z kontroly: vše ok, prcek se předběhl o 3 dny, což už bylo i na NT, ale zatím to posouvat nebudu. Dnes mi vzali krev na triply, ikdyž mám NT v pořádku, tak Dr. to chce i tak. No, však mě neubude kvůli trochy krve. A snad výsledky nebudou špatné. Kopinko, další KO mám 18.1.2010, děkuju.
Jarusenko, gratulujuuu!!! To je neuvěřitelné, že už jsi 11 tt a normálně jsi měla MS! Ale je fakt, že to bříško se ti nafouklo, tak jsi měla správné tušení 😵 Ale fakt super 😅
Farmi, Šarlotko, super vaše kontroly
Miraxíčku, bezva, že čípek drží! 🙂
Holky, já vůbec nemám vánoční náladu, nějak se pořád nemůžu nastartovat 😠

pe.martina
22. pro 2009

Ahojda holky, tak jsem s přestávkama uklízela celý den 😠 manža si po práci vzpomněl, že chce přivézt domů a pak jsem se nemohla nějak znova nastartovat na uklízení ............. ještě setřu kuchyň a končím .............. navíc nám kvůli těm příšerenjm mrazům zamrzla jedna větev vody a jako naschvál to je vana a záchody ☹

pe.martina
22. pro 2009

Taky všem gratuluju k úspěšným kontrolám a ať prcci hezky rostou 🙂

markee
22. pro 2009

Kopy,ten vysavač jsem chtěla pro Johanku,už vloni k Vánocům. Ale Míša jí koupil jen tak(k žádné věci-narozky a tak)obyčejný vysaváček. Baví to jo,ale já chtěla ten kecací. Letos jí chtěl koupit sekačku Mike nebo jak se jmenuje,ale prostě od stejné firmy. Jenže to zas by naše mladá umyla vodou a bylo by po něm. Míša totiž po sekání vždy sekačku myje,takže by dlouha ta hračka nevydržela 😀

murynka
23. pro 2009

dobré ráno 😵 😵 😵

kdeak se touláte 😨 zítra je štědrý den jupííííí 😵 😵 😵 javascript:addEmoticon('😵','vBody')

kopa
autor
23. pro 2009

dobré ránko 🙂 🙂
my za chvíli jdem pro ten vysavač a pak nás čekají nákupy jídla 😀 to bude všude mazec 😀

murynka
23. pro 2009

leni tak úspěšné nákupy 🙂 my za hodku pojedem také ale ne pro jídlo to už máme 😎

v makru jsme nechali 2 tis. a v globusu to samé 😲 😀 😝

samsa
23. pro 2009

Ahoj breberky, jdu vám všem popřát krásné svátky, těhulkám pohodové porody a zdravá spinkající miminka 🙂 a snažilkám co nejdřív // a ať se všem ten rok 2010 vydaří 😵
Jdu dělat poslední předvánoční přípravy tak pááá.

aronek
23. pro 2009

Ahoj, zdravím a přeji krásné svátky 😉
U nás přípravy na vánoce nejsou, letos všechno dostaneme 😀 Přítel je dnes na dvanáctce, tak jsem zase sama. Takže teď jen trochu poklidím a razím na návštěvu k bývalému 😉 A zítra jen ozdobíme stromeček a zabalíme dárky 😀

if.v
23. pro 2009

holčinky zdravím vás a všem vám přeju krásné vánoční svátky s pohodovým vstupem do roku 2010. Všem z nás plnou náruč toho, co si přejeme nejvíce (zdravé děti, bezproblémový porod, silné // 🙂, každá si vybereme). Iva

m.aa.b
23. pro 2009

I když sněhu není moc,
je pár hodin do Vánoc.
Přeji tedy plná bříška,
spoustu dárků od Ježíška,
pohodu a klid,
tak jak to má být.

Šťastné a veselé 😀

a hlavně - všem maminkám zdravá a spokojená miminka a nám ostatním brzy krásné // 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru