Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
10. črc 2009

pájí budu na tebe myslet 😕 🙂

sarlotta
10. črc 2009

Paajaa ale jestli budou tak nám napíšeš!!!!!!!! 😎 😎 😎

If.v blahopřeju ke snaženíčku....... tak si to užívejte🙂)))

kerrie
10. črc 2009

Holky, já mám zážitek z MHD 😝 Teď jsem dorazila domů úplně vyřízená. Udělalo se mi blbě v buse, pak se tam uvolnilo místo, tak jsem si sedla. No a na další zastávce přistoupil starej dědek a neurvalým způsobem na mě spustil, ať ho pustím sednout a ještě mi tykal. Tak jsem mu slušně vysvětlila nejprve to, že se neznáme, tudíž si ani nemůžeme tykat a pak že jsem rizikově těhotná a neudělalo se mi dobře, tak jestli by nemohl požádat někoho jinýho. Všichni na to čuměli, nikdo nevstal, nadávali mě..........až pak jedna starší paní se mě zastala. No já musela vystoupit hned na další zastávce a tam jsem se rozbulela jak malá ☹ Připadám si, jak úplnej blbec. Vždycky jsem starý lidi pouštěla sednout a brala to jako samozřejmost a teď se mi poprvé v životě stane, že jsem to místo potřebovala já a pic...........nikdo nepomůže a ještě mě dojebou. ☹ Tak to mě fakt dostalo. Příště radši budu držet ústa a praštím tam sebou o zem, než poslouchat tohle ☹

if.v
10. črc 2009

Kerrie, z toho si nic nedělej. Prostě někteří lidi jsou hulváti a je jedno, kolik jim je. Prostě to neřeš a raduj se z miminka. Zamyslet by se měli oni, ne ty...Klidně si příště seď a dělej, že neslyšíš nevidíš, máš na to nárok

kerrie
10. črc 2009

if.v........já jsem se tak styděla, to si ani neumíš představit...........ještě mám pocit, jako kdybych něco provedla. ☹ Kdyby se mi chvilku před tím neudělalo na omdlení, tak bych toho dědka radši pustila. Akorát nechápu ty všechny lidi okolo................seděli, čuměli a ještě mi nadávali. ☹

if.v
10. črc 2009

umím, Kerrie, umím. Také jsem si musela říkat o místo, když jsem jezdila s Aničkou busem do práce..a připada jsem si jako poslední žebrák....lidi neochotný, brblali, no děs. Naštěstí jezdil vždy jeden řidič a ten se mně jednou zastal....v pátem m. jsem pak zůstala doma a na malém městě si všechno obešla pěšky...ale zamrzí to - všichni jsou nadšení z dětiček a tak, ale aby měli soucit nebo pochopení, to ne. nejhorší zkušenosti mám se starými ženskými....bohužel

kupina
10. črc 2009

Kerrie, zrovna tuhle jsme na lidi nadávali. Já nastoupím, je mi fakt třeba zle na omdlení a myslíš, že mě někdo pustí sednout? A to už je to na mě vidět. Všichni si mě akorát tak omrknou a nic. Tuhle mi bylo opravdu hodně blbě, jsem myslela, že tam sebou seknu. Lidi jsou prostě neurvalí a sobečtí. Kašli na dědka... A ostatní nemají právo něco říkat, jsou to blbci. A ženský, který v tom buse byly, si snad neprošly tím co ty? Fakt hulváti 😠 😠 😠 . Vykašli se na to a příšti dědkovi řekni, že jestli chce, aby si sebou sekla, tak ho ráda pustíš.... Snad mu to dojde. 😠

kerrie
10. črc 2009

if.v.........tak to je pravda. Mě jedna babča asi před měsícem v Tescu řekla, že jsem kráva 😀 Prý jsem jí překážela na jezdících schodech..............podotýkám, že jsem jela nahoru, ona chtěla jet dolů a nějak jí nedošlo, že stojí u jiných schodů a že když mě vyvezli nahoru, tak jí dolů nesvezou, i kdyby ze mě udělala celý stádo 😀 😀

kupina
10. črc 2009

Mně se stalo zatím jen jednou jedenkrát, že se mě paní zeptala jestli si chci sednout. Jinak se mi to jaksi vyhýbá. A to mi kámoška říkala, že ještě horší je to v případě, kdy chceš pomoc s kočárkem. To je prý okolo tebe pusto prázdno.... 😠

kupina
10. črc 2009

Kerrie, dneska jsem jela okolo poledního do dětského bazárku. A co myslíš, sedím si v tramvaji, přistoupil nějaký dědek, místo nikde nebylo, tak nade mnou hrozně důležitě funěl, jako že já si sedím. Seděla jsem prostě dál. Tyhle lidi prostě přehlížím. Na mě ohledy taky nikdo nebere.

if.v
10. črc 2009

jo jo Kupi, taky to znám. to jsem si ze začátku (pokud jsem výjimečně jela busem) o pomoc říkala a pak buď šla pěšky nebo se s kočárem rvala sama... a pokud se někdo nabídl, tak to byly mladý holky - studentky. děs

if.v
10. črc 2009

žádná se zkušenostma s Duphastonem?

kupina
10. črc 2009

A musím se pochlubit, jsem nakoupila asi za 600,- kč, ale fakt super věcičky. Přes svetříčky, mikinky a bodíčka až k tričkům a ponožkám. Nový věci sice nějaký mám, ale tyhle jsou taky hezký a úplně stačí 😉. Jsem si musela udělat radost....

kupina
10. črc 2009

If bohužel zkušenosti nemám.

kerrie
10. črc 2009

Kupi, přesně tak...............já mu to slušně vysvětlila a pak už jsem se taky nevyjadřovala, když tam remcal. A s těma kočárkama máš pravdu........nikdo Ti nepomůže a kamarádce se dokonce stalo, že jí dědek-opět důchodce vynadal, že se za kočárky v buse neplatí...........hrůza. Doufám, že až budu stará, tak ze mě nebude zahořklá baba, co závidí mladým. 😉

kerrie
10. črc 2009

if.v...........teď jsem to dočetla............já beru Duphaston asi už měsíc, jelikož jsem na začátku tohohle těhu slabě špinila.............od tý doby jsem v poho, mimískovi asi pomáhá, ale je mi po něm blbě od žaludku....už mi naštěstí zbývá dobrat jen asi 3 dny.............ale zkušenosti, kdy se předepisuje na srovnání cyklu, bohužel, nemám

kupina
10. črc 2009

Holky, teď mi volal manža, že je tady za 15 minut a pak vyrážíme do Brna za jeho rodiči. Tak jdu balit. Tak se mějte hezky a přeji Vám krásný víkend.

kerrie
10. črc 2009

Kupiiii, tak nám věcičky vyfooooť 🙂 Já taky chodím nakupovat do bazárku. Sežene se tam spousta krásných věciček, vid? Ty mrňouskové z toho tak rychle vyrostou, že se to ani poničit nestačí a nám to ještě krásně poslouží. 🙂

if.v
10. črc 2009

kerrie, já to nemám na srovnání cyklu, ale na podporu slabé MS - nedorůstá mi děložní sliznice do potřebné výšky...ale i tak děkuju za odpověď, v lékárně mi tvrdili, že po něm nevolnosti nebývají

farmarska
10. črc 2009

kerie zlato vyprdni se na dětka jednoho debilního 😠 a vůbec nad tím nepřemejšlej, hod to zahlavu 😔
přeci si nebudeš kuli takovejm ošklivejm lidem kazit náladu a hlavně zdraví! 😉 ti za to nestojí 😉 mysli na miminko co máš v bříšku 😉 a příště takový lidi pošli rovnou tam do těch míst... 😎

if.v já ho ted brala na podporu těhotenství, ale co bych ti o něm napsala nevím...
žádný příznaky nebo vedlejší učinky jsem s ním nezaznamenala 😕 Prostě jsem lupala až do dneška jednu tabletku denně , večer před spaním. No snad ti někdo jinej napíše víc 😕 😕 😕

farmarska
10. črc 2009

mě po něm taky nic nebylo, bylo mi dobře

farmarska
10. črc 2009

holky nějak to na mne padá a začíná mi bejt nějak smutno... 😖

tak jdu raději něco dělat, ať zabavím ruce i mozek a nepřemejšlím nad kravinama 😉

tak zatím ahoooj!

kerrie
10. črc 2009

if.v.........já myslím, že na něj třeba takhle reaguju kvůli tomu těhu...........jinak třeba nevolnosti nevyvolává....a nebo jak u koho..........snad Ti pomůže, určitě ho vyzkoušej 🙂 A pak hurá do snažení 🙂

if.v
10. črc 2009

děkuju Farmi. Je to divné, ale pořád čekám, že se ten tvůj brouček vzpamatuje..nějak se mi tomu nechce věřit. Jsi statečná ženská

kerrie
10. črc 2009

farminko...........já se nedivím, že je Ti smutno............ale víš co? Klidně se tu s náma vysmutni, je to přece přirozená reakce.............jsme s Tebou, neboj se!

kerrie
10. črc 2009

Kupi......pa a hezký víkend 🙂

kopa
autor
10. črc 2009

Ivčo tak super máš dobré výsledky 🙂 Mám z tebe radost a snažení bude!!!!!!!!!!Takže pilně sexujte!!!!!!!!!!!!!!!Na duphaston jsem našla jednou jeden článek zkusím ti ho najít a nebo na konovi je diskuze duphaston 😕

Kerrie na dědka prd,nestojí ti za to.Já jsem teda trošku jiného ražení,ja bych ho poslala do p....a těm lidem co čuměli bych taky řekla svý....Mě to prostě sere 😅
Ráno vystupuju z metra a řeknu zdovolením prosím vás a lidi čuměj a nehnou se-tak já do nich vrážím 😝

kerrie
10. črc 2009

Kopi............však já ho taky nejdřív sjela, že mi tyká 😀 Až pak jsem mu slušně vysvětlovala co a jak.........no ale když jsem vystoupila, tak jsem se stejně rozbulela...........asi těhu hormony 😀

kopa
autor
10. črc 2009

Kerčo v pohodě 🙂 to jsou ty hormony 😀 😀 já v těhu taky furt brečela i u pohádky 😅

Ivčo mrkni sem a jed dolu http://www.farmaceutika.info/duphaston

kerrie
10. črc 2009

Kopi............no to mi povídej.................Minulý týden jsem koukala na Princeznu ze mlejna a jak se tam narodila malá Terinka, tak jsem taky bulela 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru