Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
13. črc 2009

Mabe děkuji 🙂

kopa
autor
13. črc 2009

Jitie dobrá,mě je to právě blbé vůči vám 😔 😅 🤐 jsem to všechno navrhla a takhle odpadám 😔
Ale můžeme se domluvit,že ten příští týden každej dopředu napíše jak může tam ten další týden a myslím si,že by nás mohlo jít i víc 😉

Kerrie já už jsem si užila dost 😀 😅

jitie
13. črc 2009

kopi, to určitě, domluvíme se a půjde nás víc 🙂 mě to nevadí, aspoň se půjdu po dlouhé době podívat na holky do práce 🙂

kvetinka7
13. črc 2009

Tehule z Prahy,kde jste registrovane v porodnici?
Ted jsem zjistila ,ze registrace v Podoli je od 1.2.2009 od 14tt+0, coz je podle me docela pozde.
V prosinci jsem tam byla zaregistrov. jiz v v 8tt.
Stresuju,ze ,az budu v 14tt a bude tam uz nahodou plno,tak bude plno uz i v dalsich porodnicich..

murynka
13. črc 2009

ahojky kočky

já měla pohádkový den...nákup obídek pak tu byla tchýně dostala jsme plno dárků největší radost mám z tankinů ty plavky pro těhule jsou krásné,pak něco na prcka a tričko,od našich penízky do obálky a 2 trička tuniky mám jich ted mraky pak jsme jeli na letadla lítali nad námi super a pak největší překvapení jeli jsme pro bazén ted ho nafukujeme a zítra se budeme koupat je to ten 3m,hloubka 75 cm ale stačí....
měla jsme na výběr bud statif nebo bazen tak jsme řekla bazen ale statif koupím z peněz od našich
a na závěr jsem našla pole se slunečnicemi chci tam udělat fotečky

no prostě bomba den hezký svátek jsme měla....

kopa
autor
13. črc 2009

Murynko ahojky 🙂
Ty bláho tak to jsi dneska dostala nadílku 🙂 A zítra budete dělat s mimi koupičky,ty se mááááááš 😀

kopa
autor
13. črc 2009

Jitie dobře 🙂 Takhle to všichni budou vědět celkem dopředu 😉

kvetinka7
13. črc 2009

Ahoj Mury, do byl fakt bajecny den... 🙂 teda tebe si doma ale hyckaji 🙂

Kopi, ja muzu na srazik kdykoliv(tedy v rozumny cas) krome ctvrtku,to jsem v praci dlouho.

kopa
autor
13. črc 2009

Kvetinko dobrá tak to necháme za tech 14dní 🙂 to už budu moc taky kdykoliv 😉

murynka
13. črc 2009

holky sraz nebude ☹ ☹ já potřebuji něco na čtvrtek 😅 jinak do pátku nevydržím ☹ ☹

mabe stínek no super!!!!krásná zpráva 😵 😵

kopa
autor
13. črc 2009

Mury psala jsem ti IP 🙂

kopa
autor
13. črc 2009

Mury tak jděte s Jitie 🙂

kvetinka7
13. črc 2009

Kopi, muzu ti neco napsat? tady na te nove fotecce ti to moc neslusi, ta predchozi byla hezci. 🙂
To jsi se fotila sama,vid?

Mury, ty mas nejake specialni fotograficke vybaveni,ze sis tu cernobilou fotku udelala sama?Vypada jako od profesionala. Ja bych taky chtela neco podobnyho u sebe?

mabe
13. črc 2009

Mury, krasny den. Ja si nechci moc verit. Uvidime ve stredu po odberu HCG.

kvetinka7
13. črc 2009

Ja se na srazik moc tesim. 🙂

kopa
autor
13. črc 2009

Květinko dík,já vím že vypadám strašně 😔 fotila jsem sama,ještě jsem tam ted dala tuhle fotku jinou nemám,zkusím se podívat-.

murynka
13. črc 2009

kveti mám digitální zrcadlovku fotím rovnou černobíle a potom je program zoner studio 10 kde ty fotky ořežu a upravuji a stínuji a tak poradila mi to jedn aholčina 😉 elikož se chci focení věnovat jednou možná profesně 😅
tak začínám takto a myslím že s epovedlo 😕 😕

kvetinka7
13. črc 2009

Mury, aha..orezu a upravuji..tohle jsou ty figle,ktery vyhlazuji tukove vrstvy 😉 jsi moc sikovna.. ja bych si taky rada udelala nejakou umeleckou fotku( vsichni na ni vypadaji jako hvezdne star 😀 ),ale k zadnymu uchylnymu fotografovi jit nechci 😖 Mne se to desne libi zaramovane a na zdi v loznici 😉

Kopi,nevypadas strasne..jen ta fotka se tak tvari.. 😉 takovouhle si taky umim udelat. Promin,nechci se te nejak dotknout . Klidne si ji tam nech, ja jen,ze ve skutecnosti urcite vypadas lip 😀

murynka
13. črc 2009

kveti mi půjdeme mi k profi je to studio paviva u nás a fotí krásně a je to paní 😉
ale jsem ráda že zvládnu i pár kousků doma sama 😀 😀
jinak jsme skoro nic neuprvavovala jen něco vyhladila ale tot vše 😀
v tom programu je toho mraky jen to umět ☹ ale stáhla jsme ho včéa tak se to naučím 😉

holky bazém je skoro napuštěný 😵 😵

martinkal
13. črc 2009

Ahoj holky 🙂
tak jsem Vás dočetla a jdu vás pozdravit 🙂
Tak dneska jsem se byla zeptat u Dr. na to letadlo, a ona říkala, že od 4tt do 28tt to není nebezpečné, takže poletíme 4.8. do Řecka, budu v 9tt 😉
V pondělí jdu na krev a na ultrazvuk, měla bych začínat 7tt, tak snad už bude něco vidět 🙂
Jsem pořád strašně ospalá a mám chuť na koprovku, a tu jsem v životě nejedla 😒
Jinak přeju vše nejlepší všem Markétkám, hezký jméno 🙂

farmarska
13. črc 2009

mury teda ty jsi si užívala! 🙂
kveti, děkuju, jak bylo na dovolené? 😉
kopi náhodou tadle fotka není špatná, ale musíš se na nás víc smát 😀 vypadáš strašně vážně a to k tobě nesedí bobku 😀 😀
no ale já, co jsem si raději místo ksichtu dala cestu, mám co říkat vid 😀 😀 😀
ale nebojte, jen co budu zase těhu, bude tam usměv jak vyšitej 😀 alspon tak podle toho poznáte, kdy jsem našla dvě // 😉 😉 😉

bobinka22
13. črc 2009

No trosku pozde,ale prece.Ted jsem vylezla ze sprchy.
Mam dneska fakt dost. 😉 🙂

Takze me to zacalo v sobotu v noci pred jednou hodinou ranni.A skoncilo to ve dve rano v nedeli.Tak to trvalo hodinku a par minut.
Ztvrdlo mi bricho.Nemohla jsem se postavit,jak me to bricho bolelo.Ale pritel pomohl.Nemohla jsem ani lezet.Tak jsem byla rada ze mi pomohl vztanout.Sla jsem do obyvaku.Mu rekla at spi,Ze to nic nebude.
Na sobe jsem mela studeny pot.A strasna bolest v brichu,ktera sla do zad.Co sedm minut to bylo nejsilnejsi ,pak to ustalo a zase sedma minuta-A bolest.Ja myslela ze nemam bricho ale tezkej balvan,ktery mi za chvili spadne na zem.Tak jsem to rodychavala v chuzi.A za tu hodku to prestalo uplne.Najednou z niceho nic.
A to uz jsem brecela,ze pojedu do nemocnice jestli to bude trvat dyl jak hodinu.Nevedela jsem co delat.Jen jsem se prochazela v obyvaku a modlila se.Holky,ale ta bolest ☹ .Jestli to byli poslicci,tak jak bude bolet porod???3krat hurrr?? 😒 ☹

farmarska
13. črc 2009

bobi 😅 povím ti novinku, porod není příjemnej 😀 😀 😀 😀

né dělám si srandu! 😀 taky záleží jak u koho.., někdo to má hned venku 😉

ale řeknu ti to museli bejt nervy co? 😕 budu rodit-nebudu ... 😝

farmarska
13. črc 2009

ale tak teoreticky, ty jsi ted v osmém měsíci vid (jestli umím dobře počítat), takže by se ani nic tak hroznýho už nestalo, kdyby jsi třeba už porodila né? Miminko už musí být pořádnej habán 😎

farmarska
13. črc 2009

holky na zítřek jsem si naplánovala zase tolik věcí.. tak uvidíme, kolik z toho udělám a kolik zase prokrafu 😀

farmarska
13. črc 2009

tak já jdu prolítnout telku, tak zatím ahoooj!! 🙂

kopa
autor
13. črc 2009

holky tak když se málo směju,máte tam tu starou fotku 😀

bobinka22
13. črc 2009

No Farmi.
Prave ze jsem si myslela,ze pujdu rodit.Vlastne by se nemelo nic stat.Mimi uz by bylo snad v poradku.
Je uz hodne velke.Uz je zcela vyvinute.Ale ja jsem se bala.Jak to zvladnu.Pritel ani nedutal.Pry cekal kdy mu reknu ze jedem do porodnice.
Ze na to nebyl vubec pripravenej.A jeste rikal ze by nejel ze mi stejne nepraskla voda.Tak jsem mu druhy deny vysvetlovala,ze mi nemusi vubec prasknout voda.ze by mi ji treba pichli az tam.
A on ze .AHA....
Takze ted uz vi,ze mi voda prasknout nemusi.A priste pokud to bude trvat vice jak hodinu.Tak jedem.
Jinak ho vymenim......... 😀 😀 😀 😀

kupina
13. črc 2009

Bobi, tak teď jsem tě dočetla. Tak to je tedy síla. Já už mám z porodu bobky taky (i když po prohlídce porodnice jsem se trošku zklidnila). A volala jsi doktorovi a ptala se ho na to? Jak se znám, tak já bych začala asi pěkně vyšilovat. Doufám, že mi ten můj prcek žádné takové překvapení nepřipraví.... Ale zvládla jsi to statečně. 😉

kupina
13. črc 2009

Jinak já se okolo osmé hodiny vrátila z mého prvního cvičení a musím říct, že to bylo moc příjemné. Byly jsme tam jen tři a rehabilitační sestřička. A perfektně jsme si pokecaly i zacvičily. Dneska jsme cvičily těhotenskou jógu a většinou jsme prodýchávaly bříško a protahovaly se. No ale s některými cviky jsem měla co dělat. No, ale alespoň něco dělám a tělo se připraví na tu porodní zátěž. Ve středu jdu znovu a to budeme cvičit na míčích 🙂.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru