Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
6. led 2010

no jo prdolka je mamanek, sak jo,jen si ho rozmasluj drobecka a dej do albicka nejake nove foto at ho skoukneme, vcera sem na tebe koukala na facebooku a tam mas foto jen ty 😒 chtela jsem skouknout Vojtiska

aronek
6. led 2010

bobi a máš jen zpoždění, nebo i nějaké příznaky?

bobinka22
6. led 2010

Mari:Mam tam asi 7 alb.
A je tam i maly.Koukni jeste jednou kdyz tak.
Jo je to mazel...Ja tady foto neumim dat,ja je neumim zmensovat.Tak se nezlobta.A musim pak rict chlapovi..

Priznaky i jsou:Mam jakoby pevne prsa,Mam porad hlad,ted ta hlava.No nevim nevim.
Ale u maleho mi bylo taky dobre.Sem tam me pichne dole.Nic vic... 🙂

bobinka22
6. led 2010

Joooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!
Hodně velkááááááá úúúúnavaaaaaaaa 🤐 😝

mari111
6. led 2010

no uz sem to nasla, to je ale uz velikej kluk a ty kukadla ma teda poradne 🙂

mari111
6. led 2010

teda boby zeby si byla tehule, no to je radost co 😉

bobinka22
6. led 2010

no,,,ja porad doufam,ze je to jen zpozdena a rozhazena MS.To vis ze se bojim..
Mam co delat abych maleho zvladla.Je to kus chlapa.Pry je velky jak pul rocni dite a jeste druhe??To bych holky opravdu nezvladla..
A jak se citis ty Marii???
Je ti dobre? 😉

mari111
6. led 2010

ale ani ne, furt zle a hlavne sem po chorobe, ale uz to je lepsi,hlavne ze skoncili ty 40-citky horecky ted uz jen kasel ale takovej hnusnej,no co uz hlavne aby bylo mimi v poradku 😉 no tak ti preju,co tady neni zvikle 😉 aby si tehu nebyla, to by si mela fakt zahul,no 😕

bobinka22
6. led 2010

Je dobre ze je ti lepe.Jo,ja byla taky na zacatku tehu nachlazena.Ale bud rada ze je ti dobre i minku..
Mam z vas radost holky.Ale rikala jsem si ze kdyby uz to byla,tak to bude.Musela bych to zvladnout.Ale nic neni jiste,takze nebudu predbihat..... 😀

kvetinka7
6. led 2010

Ahoj holky,
vsechny vas zdravim.. 🙂
Bobi,ja bych to asi nevydrzela a uz testila. Jinak ta uvaha bude urcite z pece o maleho a bolest hlavy taky 😉

mari111
6. led 2010

jo jo bobi, tak uvidis, treba s toho fakt nic nebude 😉 a priste si koukejte davat poradny bacha 😅 at se nemusis takle trapit 😕

bobinka22
6. led 2010

jo holky,ja viim.......
ALe pokazde jsme si davali bacha a nikdy jsem s pritelem nebrala antikoncepci ani kondom.A ted si fakt myslim ze to bude porouchana ms.To by byla fakt nahoda ze??
Proto nechci testit 😀

kvetinka7
6. led 2010

Je, ja chtela napsat unava.. ne uvaha 😀
muzes mit jeste nepravidelnou ms..jsi teprve 3 mesice po porodu.. nekdo ma 1.ms az po pul roce [ hlavne ty,co koji] ..muzes ms dostat az za dlouhou dobu a vse je Ok 🙂
ale potrapi to,co? .. co bys za toto vynechani dala pred rokem 😉

bobinka22
6. led 2010

jo,presne v tomhle obdobi jsem nasla loni //carky na testu a je z toho Vojtik 😀

ee.liska
6. led 2010

ahojky, už jsem doma z práce 🙂
bobi malý je nádherný 😵
kveti ty už to máš taky za pár 😀
holky jak je to v těhu z koupáním? 😕 někde jsem četla že nee, že jen sprcha jinde že když není horká voda že to neva

bobinka22
6. led 2010

Koupani muzes ale jak rikas ne v horke vode.Lepsi je sprcha.Ale zase na konci uz je to povoleni pry to vyvola porod.
Ja se koupala tyden pred porodem uplne v horke vane 🙂
dekujem za pochvalu.

aronek
6. led 2010

Já se tedy koupu pořád, ale jsem jak vorvaň, nemůžu potom nějak elegantně vylést, tak se hrozně hrabu. Nechce to jen horkou vodu a tu já stejně nerada 😉

kvetinka7
6. led 2010

Elisko, v 1.trimestru se moc nedoporucuje..hlavne horka vana.. ja bych to tak do toho 8tt nez se to poradne uchyti ,radeji moc nezkousela.. pak uz je to v pohode.. bajecne to ulevuje bolavym zadum 🙂
jo jo, uz cekam na to,az porodim.. davam si tak tyden 😉

ee.liska
6. led 2010

holky dík za radu 😎

kopa
autor
6. led 2010

jsem tu a jdu na tu tabulku 🙂

kopa
autor
6. led 2010

jo a ty medvídky jsem sežrala celé 😅 😅 jsem prasátko 😀

kopa
autor
6. led 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............čeká chlapečka
Kerrie 39tt...................................................................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 38tt...............................................................................čeká chlapečka
Mirax 37tt...................................................................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 35tt.......................7.1.poradna...........................................Lukášek/Magdalénka
Wergina 34tt................................................................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 32tt.........7.1.KO.............................................................čeká holčičku...........Lucinku
Aronek 30tt.................................................................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 30tt...............................................................14.1.KO..........čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 27tt................................................................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 26tt.........................7.1. test cukrovka,18.1KO......................čeká chlapečka........Lukášek
Flair 18tt.......................................................................................čeká holčičku
Farmarska 16tt...............................................................................čeká chlapečka
Jaruska 12tt
Sarlotta 10tt.................22.1.KO cukr,25.1.Nt screening,1.2.KO
Hanana 10tt
Mari 7tt......................................našla // 23.12
ee.liska......................................našla // 3.1......Ko 20.1.
Handm ......................................našla // 31.12
Cajori 45DC
Aja.83 31DC
Zlababa 30DC
Maarrtina 30DC
Katyna 27DC
Ikopretinka 26DC
Kopa 23DC
Sirella 22DC
Paaja 19DC
M.aa.b 17DC
Maendy 17DC
Pe.Martina 9DC
Markee 3DC
Nicollka DC?
If.v nehlídá si DC

tercie
6. led 2010

Ahoj berušky, co je novýho? Budete tu někdo večer? Manža má noční. Ale nebudu ponocovat úplně moc dlouho, protože ráno musím bejt na sedmou kvůli tomu OGTT, tak abych vstala 🙂¨
Dočtu a hned jsem tu!!!

kopa
autor
6. led 2010

Já tu jsem a tady nikdo?

tercie
6. led 2010

Kopi já jsem tu ale dočítala jsem!!!

Teda holky, takovýho papání, jééé vy mi děláte chutě, já už od sedmi jíst nesmím... a zrovna mě honí tak mlsná...no musím vydržet. Já dělala dneska játra s rejží, ale o víkendu mi přijedou na návštěvu naši i se ségrou a jejím manželem a neteří, tak Kpi dík za tip, v sobotu bude segedýn a v neděli bych jim udělala ty kotletky, ale asi z kuřecího 😀 protože švára vepřový nežere 😀

a jdu dočíst zbytek, nestíhám, ale je to fajn, že je co číst, oproti dnům, kdy t nikdo nebyl. A navíc samý pěkný zprávy, abych nezapomněla, Eli a Handm, moc gratuluju k HCG!!!! 🙂 Eli já měla na začátku taky 285 😉 Handm ty bláho dvojčátka,to by bylo, viď? 😉

tercie
6. led 2010

Holky a jak to teda je s tím koupáním, můžu už se koupat? Voda je teď v zimě docela dobrá a máme novej filtr aby nám neteklo bahýnko, tak snad nic neriskuju...? My máme vodu z lesa, užitkovou, ne pitnou, čištěnou jen přírodním filtrem, přes písky...

sirella
6. led 2010

Ahojky holky 🙂
Přišla jsem vás jen na chvilku pozdravit a dočíst co je tady nového 🙂

tercie
6. led 2010

Sirelko ahoj, jen dočti já nakukuju, asi tu už stejně nikdo jinej není, jenom já 😀

kerrie
6. led 2010

Tercinko, já jsem se normálně koupala skoro celý těhu............akorát zpočátku do 12tt jsem radši volila spršku a pak od toho 34tt jsem se sprchovala, jelikož mi hrozil předčasný porod, tak abych ho nějak nepopohnala 😉 No a teď už zas popoháním 😀

sirella
6. led 2010

ahoj tercinko 🙂

omlouvám se,ale dneska na to prdím...ani nedočítám, protože mi koník fachá strašně pomalu a už mě to serinká 😒 ...nakouknu zítra...nevím co se mi děje s compem,protože jsem kontrolovala rychlost našeho připojení a to mám OK takže uvidím co zítra.

Přečetla jsem jen kousíček a musím teda poblahopřát holkám:
eeli a handm:strašně velikáááánská gratulace k hcg 🙂 ...mám z vás,holky,moc velkou radost...jen tak dál 😉

terci...zkusím nakouknout třeba později jestli se to zbrchá,ale takhle to na žádný pokec není...čekám na načtení stránky strašně dlouho 😠 ...to by sis mohla myslet že jsem se na tebe vyprdla a to fakt nechci...a jináč teda kdyby sme se neviděly tak tfuj tfuj 🙂 ...ať vám dopadne cukrovka good a ty nahlásíš NEcukrovku 😉 držím palůšky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru