Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
13. led 2010

martinkal, já ani nešílím, to spíš přítel. Že ještě nemám zabaleno, že není nic připraveno a tak. Jenže já jsem pořád v práci a o víkendu jsem ráda, že to pofackuju po nás doma. Včera mi bylo naznačeno, že by bylo vhodné v práci vydržet ještě první týden v únoru 😖 , tak uvidím co na to řekne zítra doktor v poradně, abych nakonec fakt nešla rodit rovnou odsud 😉

nicollka
13. led 2010

no kopi ja bych taky zašla na krev, je lepsi rano to sou vysledky ještě ten den a můžeš zase ob den a na tom se nejlip pozna o kolik to skoči.

nicollka
13. led 2010

No jdu se nadlábnout mamka udělala zapečené těstoviny mnam, je mi totiž zle jak psovi a v jednu už mám vířivku, pak rašelinový zábal a masáž, pak pro Dádu do školky a vyřizovat věci do Vyškova, taže budu až později odpolko.

sarlotta
13. led 2010

Kopi, běž ráno... odpol budeš mít výsledky🙂))

Nicol.. to máš teda vychytané, ten oběd🙂))) já uklohnila čočku na kyselo🙂)) 😎

aronek
13. led 2010

já byla na obědě v práci, takže bez práce a ještě jsem se přejedla 😀

venuska
13. led 2010

mari....děkujeme. Snad jí to spinkání dlouho vydrží 🙂
aronku, kojím....ale vždy mě vysaje za živa 🙂
Kopíku, přesně tak. 🙂

Jen už se umí pěkně vztekat 😲 potvůrka

aronek
13. led 2010

venus, tak spaní závidím 😉 Mně všichni říkají, spi teď pak už se nikdy nevyspíš, ale ty jsi zářivý příklad, že to jde i s kojením 😀

jarusenka
13. led 2010

Ahoj holky! Konečně jsem se dostala k netu. A jak to dopadlo s Cajori? Kopi, ty máš //? Tak to moc držím palce!
Co je ještě nového? Všechny moc zdravím. 🙂

tercie
13. led 2010

Ahoj kočky, tak už jsem zas tady 😀 No semlely jsme toho se Sir dost, ale aspoň jste měly co číst, nééééé 😀 😀

Musím se pochlubit, jak jsem po půlnoci psala ty dotazy ohledně těhu kurzu, tak mi odepsala paní z toho Ostrova, že nemají ještě naplněno a že můžu chodit, to se mě líbí nejdřív nic a potom ryc 😀 Takže jdu v pátek na první lekci 😀😉 Mám radost jak se mi to krásně povedlo 🙂
A Lukáškovi asi už přišlo objednaný lehátko, tak pro něj odpo pošupajdím na poštu, a budu si hrát 😀

tercie
13. led 2010

Nikdo nikde, tak já razím zatím na tu poštu 😉 Pak hodím foto 🙂

martinkal
13. led 2010

Ahoj Tercíí, já chodím na těhucvičení od 20 tt a je to super, hodinu cvičíme a hodinu si povídáme s dr., učíme se dýchat apod., holky tam jsou prima, přijdu zas na jiné myšlenky 🙂 bude se ti to líbit.

murynka
13. led 2010

jarusenka už 15tt 😕 😕 😕 tyy jo to letí 😵 😵

kopi nesmutni čárka bude sílit dej tomu pár dní 😵 😉 nemůžeš chtít zázraky testila jsi brzičko na HCG zajdi 😉

tercíku kurzy jsou super hezky si je užij 😎 hezky nám pak to lehátko vyfot 😵 😵

jarusenka
13. led 2010

Mury, však jsem tu poprvé nahlídla už před měsícem a těhu pak zjistila v 11tt. 😀 Holky a co cvičíte na tom cvičení, to by mě taky bavilo.

Kopi, to je fakt, 28DC má tlustice jen málokdo, slabá čárka je normální. 🙂

murynka
13. led 2010

jarus já vím že jsi byla najednou v 11tt 😀 😀 na to s enezapomíná 😀

kopa
autor
13. led 2010

Murynko,to víš hnedka bych chtěla zázraky 😀 😀 ale modlím,se at je to o.k.

Jarusenko pěkně ti to utíká 😀 snad je ta čára normální 😅

jarusenka
13. led 2010

Mury 😀

Kopinko, čárku máš určitě normální, testovala jsi dneska? Tak zkus zase pátek a určitě bude tlustší. 🙂

kopa
autor
13. led 2010

jo testovala,ale přišla mi furt stejná,ještě ji omrknu až dorazím domu 😉
ale budu testit už raději o víkendu 🙂

kvetinka7
13. led 2010

Kopi, dulezite je,ze tam ta carka je .. to mimi je ted jeste tak malicke,ze toho hormonu moc nevyprodukuje 🙂

kopa
autor
13. led 2010

Kvetinko,to je taky pravda 😀 😀 To jsi mě uklidnila 😉

tercie
13. led 2010

Tak jsem tu zpátky, lehátko je doma, ale přičlo to rozložený (nevím, co jsem si myslela😀) tak montování nechám manžovi až se vzbudí 😀

A dala jsem si rozmrazit kuřecí prsa, akorát ještě nevím, co z nich vykouzlím, nějak jsem opět bez nápadu. Asi to bude nějaká směs s rýží.

Kopi já měla 26DC čárku skoro neviditelnou, a podívej jak mi pěkně zesílila, dej tomu čas, nic nejde hned a najednou 😉 Bude to OK, uvidíš 🙂

tercie
13. led 2010

Jo a děkuju za pochvalu kurzu, docela se těším, přijdu mezi lidi a povede to PA z ostrovský porodnice, kde chci rodit, tak to bude dobrý. Akorát je to bez cvičení, což je škoda, ale to bych musela jezdit až do VArů a to se mi extra nechce. Třeba se na nějaký to plavčo pak domluvíme s těma co tam budou taky chodit...uvidíme. Tady jsou stránky, kdybyste chtěly nakouknout http://www.mc-ostruvek.estranky.cz/stranka/teho...

kvetinka7
13. led 2010

Ja jsem mela pozitivni test az ve dnech menstruace .. udava se,ze byva videt tak 13.den po ovulaci.

tercie
13. led 2010

Květi tak tak, já ho měla pozit. už 10DPO, ale to jsem tu čárku viděla jenom já 😀

mari111
13. led 2010

ahojky holky, teda vy dve taradla, do rana do ctyr kecate jo 😀
😠 holky ja sem samej pupinek, sice uz asi mesic ale teda ted cim dal vic, to sem ani v puberte nemela 😅

nicollka
13. led 2010

ahoj holky dala jsem si pizzu, dnes je mi od rána divně, jakoby přejezená a hladová dohromady, dala jsem si čaj, ted se mi vrací žel. štávy, takže já jdu spát aspon na dvě hodinky, potom zase dorazím. Bolí mě břicho, divně mě píchá napravo, asi zase střeva, včera jsem měla vajíčko na cibulce a to su druhý den vždycky nafouklá. Tak zatím dobrou

mari111
13. led 2010

jo tercinko jinak mam kocourka jak je v reklame na whiskas, akorat ze uz to neni zadne kotatko ale 4,5 kg kocourek, presny puvod ale nevime, jen jeho mama je perska kocka a otec neznami 😅 ale je to muj milacek

mari111
13. led 2010

dobrou Niki

ee.liska
13. led 2010

ahojky 🙂
tedy vy jste kecalky, jdu dočítat
jak mám ranní tak vůbec nestíhám, jsem strašně utahaná tak pořád spím

strouzek
13. led 2010

čau holky sorry že vám sem lezu, chci pogratulovat kopě, držím palce ať je vše jak má být a nejen s těhu ale i doma s přítelem 😉 jinak já otěhu 16 dc, což vím přesně z krve i jindy sex nebyl a čárku jsem měla 12 dpo už silnější jak kontrolní 😉

tercie
13. led 2010

Nicol s tebou a těma příznakama je to teda fakt záhada, já se takhle přesně cítila na začátku těhu...každýho!!! Fakt jsem zvědavá jak se to vyvrbí!!!
Dobou 😀

MAri ahojky, já měla kdysi taky takovýho stříbrošedýho kocourka, byl krásnej. Škoda že má manža tu alergiu.

Eli nazdárek, a jak je jinak, kromě únavy? Plánuješ jít na PN, nebo budeš chodit do rachoty?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru