Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
14. led 2010

Kopís co blbneš furt ??? Ty jsi šiška teda... duphaston čárku určitě neovlivňuje. Ovlivňuje ji koncentrace HCG v moči, a ta je podle toho jak piješ a jak tělo spaluje...vydrž, bude to v pořádku. 😉

handm
14. led 2010

Dobré ranko
kopíku, tak to nevím, jestli to ovlivňuje, ale myslím, že dokud není MS, tak prostě si těhu... testnula bych ještě za pár dní anebo si došla na krev pro jistotu.. s mým případem já už testům nevěřím vůbec nic 🙂

Šarlotko, gratuluju k skvělé kontrole!!🙂 Už jste obříci!!!!🙂

kopa
autor
14. led 2010

no a už tu brečím 😔 😢
Tak já těhule nebudu 😢
Piju celkem dost,ale příjde mi že dneska na mamatestu skoro vůbec nic nebylo 😢 😔 Jenže když beru ted ten duphaston 2 denně,tak asi tu Ms nemohu dostat že??Takže těhu nemusím být a duphík mi třeba blokuje MS 😔
Jdu se zahrabat.

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
handm
14. led 2010

Kopi, co blázníš!!!!!!!!!!!!!PRoč bys nebyla!!!!!!!!!! Nepanikař, tím tý fazolce v tobě rozhodně nepomůžeš!!!
KOukej se vzpamatovat, hezky se protáhni a v klidu si pozítří testni a už tam budou dálnice jako blázen!!
A v pondělí si skoč na krev, ať ti tu radost hezyk potrvdí!!!

Tak!!!🙂 🙂 🙂🙂

kvetinka7
14. led 2010

Kopi, hlavne se nestresuj.. dej tomu sanci..jestli neni MS a neprijde,je to jasny.
Na silu carecky moc nehled, je to ,jak ti pisou holky, zalezi, kolik jsi toho vypila a kdy jsi testovala.
Duphaston podporuje tvorbu sliznice a uhnizdovani.. je to pro mimi dobre.

sarlotta
14. led 2010

Kopi no právě pokud piješ hodně tak je se koncetrace sníží, se to naředí,že.

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
sarlotta
14. led 2010

Kopís a hele opovaž se pít míň, ty ty ty. 😀 prostě to do pondělí vydržíš a HCG ukáže jak to je. Já tomu věřím a Ty tomu taky věř.

sarlotta
14. led 2010

Sirelll nechrap a předveď testík 😎

sarlotta
14. led 2010

Cajori ta mrša mě teda mrzí... to je škoda ☹ No ale ty prstýnky 🙂)) to je bomba 😀

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
handm
14. led 2010

Kopi já byla zatím jen jednou, dneska jdu kontrolit, nevím, zda mi ale naberou krev...
Tady je tabulka, ale posunulo se to.. snad se v tom trochu vyznaš...
Od početí
Od PM
(mIU/ml)

7 dní (1. týden)
3 týdny
0 - 5

14 dní
28 dní (4 týdny)
3 - 426

21 dní
35 dní (5 týdnů)
18 - 7,340

28 dní
42 dní (6t)
1080 - 56,500

35 - 42 dní
49 - 56 dní (7-8t)
7,650 - 229,000

43 - 64 dní
57 - 78 dní (8-11t)
25,700 - 288,000

57 - 78 dní
79 - 100 dní (11-15t)
13,300 - 253,000

17 - 24 týdny
Druhý trimester
4060 - 65,400

Od 25 týdne
Třetí trimester
3640 - 117,000

sarlotta
14. led 2010

Kopi v pondělí bys měla mít hcg ve stovkách až tisících 😉 já měla 1218 a ellis měla 200... obojí je normal. roste to pak geometrickou řadou každý den.

sarlotta
14. led 2010

handm a kdy jdeš ? budu nakukovat 🙂

sarlotta
14. led 2010

já už jsem na kontrolním nebyla, za 14dní bylo už mimi 😎

handm
14. led 2010

šarlotko, jdu ve 4, takže v půl třetí musím vypadnout z práce, abych se stihla dojet domů aspoň ošplouchnout 😀😀😀😀😀

já taky nevím, myslím, že mě nabírat nebude, když něco uvidí na UTZ.. jsem z toho volaká vystreslá. Mám pocit, že mě ani dneska prsa nebolí.. tohle budu prožívat asi před každou kontrolou...
Si pořád říkám, buh ví, co tam ta sestřička přečetla, když řekla 8000j

sarlotta
14. led 2010

hehe, tak jsem taky zvědavá🙂)) určo tam bude mimís🙂) a pak už by sis mohla dát týdny, nějak nemám přehled 😎 😀

handm
14. led 2010

S týdnama nevím, dneska jsem 6+5 podle MS, ale samozřejmě tak o těch 13 dní méně zhruba podle oplodnění 😀😀😀 (jak si to tak myslím).. takže jsem zvědavá, jak mě Dr překvapí, že tam vidí prd 😀
Kdy si měla srdíčko, šarlotko?!

sarlotta
14. led 2010

no v 6tt+3🙂 a minule už 5tt+6 a u malého taky už 6tt. záleží na citlivosti utz a stáří mimíska. Já myslím, že už ho tam mít budeš 😉

mirax
14. led 2010

ahoj holky...

kopi...nebreč...
dělala jsi test poctivě z ranní moči?..moč musí být pěkně koncentrovaná. Já jsem tohle už psala i farmince, taky tenkrát plašila..
Zkus dnes večer už míň pít, v noci nepij a z první ranní moči si udělej testík. Čárka by sílit měla..pokud byla v pondělí zřetelná, tak, zítra by měla být vidět víc.
Uvidíš zítra.., věřím, že to bude v pořádku. Hlavně dodrž ten postup. Přeci jen, je dost brzo, i-když v den MS už čárka vidět bývá (pokud je ovu v půlce cyklu).

ahojik kvetinko, tak pořád držíš? 😀 Já držím fest aúplně cítím v kostech, že ještě držet budu 😀 Občas mi pěkně ztvrdne břich, někdy takové MS bolesti, ale jinak nic.
Koukám tady do prázné postýlky a už se tak těším až v ní bude uáuá 😀
Jaké jste vlastně vybrali pro chlapečka jméno? 😉

farmarska
14. led 2010

ahoj holky 🙂
sarlotko moc gratuluju, bobíšek je šikulka 🙂 a ty ho asi moc pěkně živíš, že tak hezky roste 😵

hadm moc ti budu držet palce a průběžně nakukovat, jak jsi na tom 😉 ale určo to bude moc dobré 😵

cajori mrška je siňule, že dorazila, ale neboj, žádná další už možná nepřijde a ty budeš mezitím mladá paní 😵

kopi!!! vzpamatuj se, vzchop se a okamžitě přestaň plašit!!! 😀 Určo jsi těhule, věřím tomu a to že nesílí je fakt normální 😉 podle toho to nejde zase až tak brát 😉 jak píšou holky, závisí na tom spousta faktorů 🙂 a dupáče se neboj, já když ho brala i předtím u toho druhého špatného těhu, tak i když jsem ho brala, tak mrcha nakonec dorazila 😔 takže ty se hoď do klídku ať si zbytečně nestresuješ fazolku 😉 a zajdi si pak na tu krev, to bude jistější 😉 🙂 a neboj za tejden už budou i na testu dálnice 😵 u mne to šlo taky strašně pomalu a střídavě..někdy slabší někdy míň, někdy víc.. holt to jsou ty začátky 😉 , ale ted podívej sem ve 4 měsíci 😉 😵

farmarska
14. led 2010

jo jo přesně jak to píše mirax, taky jsem tehdy plašila! 😀 😀 😀

mirax ted o tom píšu 😀 😀 😀

sarlotta
14. led 2010

no jo farmi, 4 měsíc🙂)) čoveče🙂)))) a už máte nějaké jméno pro prcka ? 😀

mirax
14. led 2010

belatka: těhotenství bych nejspíše vyloučila. Po 6 hod. opoždění by se nic takového stát nemělo.

Navíc viz: Nevýhodou cerazette je, že během užívání přípravku může docházet k vaginálnímu krvácení v nepravidelných intervalech. Je ale také možné, že nebudete mít vůbec žádné krvácení.

Určitě antikoncepci nějakou pužívejte, předpokládám, že další mimčo už nechcete 😀

Takže krvácení, které jsi měla vedlo i k odloučení sliznice, je to taková jakoby MS...prostě těhotná by jsi být neměla a další krvácení nejspíš nečekej v nějakém pravidelném intervalu (pokud nadále užíváš cerazette). Při jiné HA by jsi již MS měl amít pravidelně (píšeš, že nekojíš).

kopa
autor
14. led 2010

Holky díky,ale už to fakt vzdávám 😅 😔 jsem mimon.

Takže pokud nebudu těhu tak i přes duphík to dostanu ju? 😅 Dělala jsem test z ranní moči a večer piji hodně,to jsem měla velký hrníček čaje a asi 3 sklenky džusíku.
Holky no zase si říkám,že kdyby to nebylo těhu,tak by mě tak ukrtuně neboleli ty prsa né? 😅

farmarska
14. led 2010

mirax ty jsi ale držák 😀 já už se na tu tvojí princeznu taky moc těším, hlavně na fotečky 😵 a taky opět na důkladné popsání porodu 😀 četla jsem ten tvůj první a to nemělo chybu 😉 😀

jo holky mám novinku, asi dva dny už cejtím slabounce pohyby!!! 😵 😵 nejdřív jsem si to ani neuvědomovala, ale pak jsem si říkala, hele, dyť to je ono! 😀 no a ted občas, když ležím se na to soustředím a sem tam něco ucejtím 😵 je to bomba! 😵 😵 asi jsem magor, ale já už se tak těším, až mne bude fakt fest okopávat 😀

farmarska
14. led 2010

sarlot s jm´énem jsme se pořád ještě nedohodli 😀 nějak se nemůžeme schodnout 😝 na klukoj 😅 Na holčičce bychom se schodli hned, no jo, ale páreček mi nějak nebyl souzen 😀
holt každej nemůže mít tolik štěstí jako naše patoložka 😎 😀 😀 😀 😀 😀

farmarska
14. led 2010

kopi mimoňku, jo i přes dupík by jsi to dostala 😉 😀 😀
hele dojdi si na tu krev, než se z toho zcvokneš 😀 beztak na nic jinýho ted nemyslíš vid 😀 😀 😀

sarlotta
14. led 2010

kopi to víš, že je to těhu🙂 duphaston by MS nemohl úplně bloknout- to je blbost- tolik hormonů tam není.
hele dej si obkládek na prsa a nohy na stůl a hoď se do klidu 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru