Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
11. únor 2010

Tak moč já nosím taky vždycky ranní,ale teda do ledničky jí nedávám, i když chodím na odpoledne 😀
Sirell 2,5 litru jsem nevypila snad ještě nikdy, natož 5, já jsem prevít, do pití se musím nutit.

Mi furt vynechává mezerník a pak o vypadá, že neumím psát 😝

Džus nevím jestli by mě pomoh na hlavu, ale natuty vím, že by mi po něm pálila žáha, i když chuť by byla..jen tu žádnej nemám, tak je to jasný 😀

sirella
11. únor 2010

terci...mě ten džus krásně jakoby zaplácnul žaludek a nezvedá se mi už skoro vůbec...Já ho pila hodně v min.těhu,ale teď jsem na něj cosi zabudla tak jsem si ráda připomněla 🙂 ...měli jsme ještě jeden ve spížce tak jsem jen zkontrolovala do kdy je a když jsem viděla že až do října 2010 tak se už nalívám...

Mizím zkusit zas ty peřiny...už je mi líp, tak snad usnu.Prcek šel ven tak budu mít klídek.Zatím se tu mějte hezky...čusík

handm
11. únor 2010

Dobrou sirell, taky držím palce, ať jde všechno jak má!!!🙂 🙂

HOlky, tak jsem se usnesla, že načůrám ranní a když se jim nebude hodit, skočím si tam u nich 😀 a budou mít případně odpolední.. to je docela logicky, ne?!😀

tercie
11. únor 2010

Handm vidíš, to je nápad 😀 Ale u nás teda chtějí fakt na tyhle kontroly ranní, protože je koncentrovaná 😉

Sirell tak si dobře bucni 😉

Já přemýšlím, že půjdu uklízet,nebo něco dělat, protože na mě jde spaní ale to zas nebudu spát v noci...tak vám nevím... 😀 Toť dilema 😀

handm
11. únor 2010

Terci, jojo, musim se pochvalit za ten napad 😀😀😀😀

Neblázni s uklízením 🙂 Ale je fakt, že já doma konečně udělala něco včera a na příští týden jsem si vzala dovču, abyhc to dohnala. Teď jak usínám v osm, tak vůbec nic nestíhám doma.. tak snad příští týden - už tam mám úkolů jako blázen :-d😀

tercie
11. únor 2010

JOjo, poklepej si na rameno 😉

No víš já chci trošku uzpůsobit pokojíček, abych už si tam mohla roztahat věci pro Lukáška, a přebrat je. Straší mi to pořád na půdě. Zatím tam mám náhradní peřiny pro návštěvy a tak, tak to chci někam posklízet abych tam měla prostor, pak vytřít a pak si to tam hezky rozkramařit 😀

kopa
autor
11. únor 2010

Holky na mě jde taky spaní 🤐 Už bych klimbala 😅

tercie
11. únor 2010

Kopi na mě jde teď i to druhý, je to podobný slovo 😀

kopa
autor
11. únor 2010

Eeli to je dobře,že už jsi doma z nemocnice a je vše v pořádku 🙂

Handm snad to dobře dopadne 😅 jako moc bych tomu chtěla věřit protože čárky se mi zdají celkem viditelné,ale na druhou stranu u mě je možné všecko 😅 😠 🤐

Sirellko díky,tobě to krásně naskakuje 😵

markee
11. únor 2010

Teda vy jste kecalky.
Já byla s malou venku,chvilku jsem jí tahala na bobech,pak skákala do sněhu a pak jsem se vrhla na odklízení sněhu,ale jen kousku,pže mě to totálně nebaví. Malá je teď dole u babči a já si naložila na zítra králíka.
Mám hlad,ale radši si nic nedám,pže fakt bych za chvilku byla jak tank(i když menší už jsem 😀 )

kopa
autor
11. únor 2010

Tercie 😀 😀 😀 😀 si to uží 😲
Já ráno bojovala se zácpou 😀

kopa
autor
11. únor 2010

Terí až dojdu domu tak si zkopíruji ty fotečky k sobě do albíka ju?tak ti pak napíši,že už je můžše smazat 😉

tercie
11. únor 2010

Kopi jasný v pohodě, nespěchej, až budeš mít na to čas, já ti je nesmažu 😉

Já zácpu měla hodně dlouho,ale teď co se pinďa už hodně hýbe,tak zas chodím normálně 😀

Markee ňam králíka...na smetaně a s chlupatejma knedlíkama, to bych si dala 😀 Nebo ho mám ráda na halali 😉
Něco si dej, aspoň kousínek...já mít chuť a nedat si tak z toho mám akorát nerva.

markee
11. únor 2010

Terci já ho dělám x let podle receptu Kuře/králík delikates. Je to moc dobrý a bram. knedlík k tomu dělám.

sarlotta
11. únor 2010

handm tu moč nemusíš dávat do lednice 😉

kopa
autor
11. únor 2010

králika nejím 😅 vždycky si vzpomenu na Slunce,seno... 😀

tercie
11. únor 2010

Markee to jako že ho pečeš ještě s kuřetem dohromady? My ho děláme s vepřovým,aby nebyl suchej, pak třeba klasika, s knedlíkem a zelím. Říkáme tomu knedlozelokrálíko 😀

Holky našla jsem pěknej článek,koukněte,je to docela zajímavý.
http://www.jinyporod.cz/clanky/prenatalni-psych...
Jak chodím na tu kineziologii a ona určuje, kdy jsem získala ten en. blok nebo negativní zkušenost, tak tam právě dost často bývá období početí nebo ještě před početím... něco na tom asi fakt je...

tercie
11. únor 2010

Kopi anilínový barvičky? Ty jedovatý? Ale jenom zelenou a modrou 😀
To já si vzpomenu na kurvahoši gutentag 😀 Nechcete někdo králika, mě se to tu rozmnožilo a nestačim to zabíjet, a nikdo už to nechce jest!!!! 😀
Na co dietu? Já nemusim držet dietu,akorát nemam ráda králiky 😀

markee
11. únor 2010

Tercinko nepeču to dohromady,to je prostě jen možnost volby co naložíš 😀 Švagrová to dělá i s vepřovým,ale jelikož si to nějak neumím představit tak to dělám podle zkušeností a chutě 😀

kopa
autor
11. únor 2010

Tercie to je dobrý 😀 😀
Kurvahoši gutentag je taky super-Bohušúúú 😀 ještě je fajn ta scénka v té restouraci.Nebo ona je herečka 😀 kurva to je 😀 😀 😀

tercie
11. únor 2010

Ty jo, mám nějaký hejble... jdu přiložit a as se vrhnu na ten pokojíček....... 😨 😵

handm
11. únor 2010

Už zas jídlo.. 🙂🙂
králíka mam nejradši na česneku!! mňam.. anebo moje babička dělávala s bílou omáčkou, na zázvoru.. jéé, to byla dobrota 😀

Terci, jojo, to chápu. Já kdybych byla už v domečku, taky bych se snažila, aby bylo všechno už tip top!🙂

Kopi, snad jo..!!! Podívej na mě, jsem 11TT a věřím, že je všechno OK!! snad bude zítra!!!!! i když to nechci zakřiknout...

šarlotko, dobře!🙂 nedám, ale nchám to někde v chladu 🙂

markee
11. únor 2010

Holky vy mi dáváte 😀
Tak jsem snědla banán a dala jsem si do parního hrnce vařit zeleninu a rýži-udělám si zeleninový rizoto a bude 🙂

kvetinka7
11. únor 2010

Ahoj holky,
neozvala se Farminka s nejakou dalsi zpravou? Jak to nese ? Vi uz,co byla pricina? 😔
Porad na ni musim myslet.
To snad uz je osud.. 😔

Kopi, radji zatim nereaguji ..pockam si na dalsi vyvoj,abych to nezakrikla 😉

martinkal
11. únor 2010

Ahoj holky 🙂
hlásím, že KO dopadla dobře, malá už má 3,6 kg, takže pěknej cvalda, plodovky mám dost, neotvírám se, ale čípek se začal zkracovat. Už jsem přibrala 15 kg, ale od minulého týdne ani deko, tak snad už moc nepřiberu, no hlavně, že Lucík je OK. Ven se jí prý zatím nechce, líbí se jí u maminky 😉

DNES mi manžel říká: Miláčku a nemohla bys porodit až po OLYMPIÁDĚ? Tak jsem mu odpověděla, ať si to domluví s Lucinkou.... 😀 😀 😀

Šarlotko příští KO za týden 18.2. Díky

KOPI, nic neříkám, ale něco si myslím 🙂 , ale hlavně držím vše co se držet dá (teda kromě čůrání, to už fakt neudržím a chodím každou půlhodinu 😀 😀 😀 )

martinkal
11. únor 2010

HOLKY JÁ CHCI JARO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aronek
11. únor 2010

martinkal, gratuluji k úspěšné kontrole
přidávám se, já chci taky jaro

flair
11. únor 2010

Ahojte kočky 🙂
Kopiiii, nádherné //, drž se!!! 😵
Martinko, Lucinka je papánek teda 😀
Elisko, ty se šetři, sluníčko!

Farminko, pořád na Tebe myslím.....

tercie
11. únor 2010

Holky já se tlemím 😀
Marti a jak, budeš rodit až po olympiádě? 😀 Ti chlapi jsou vážně hrozný,by se kvůli olympiádě potentočkovali 😀 Ještě že můj manža je akorát na ty psy 😀 Jinej sport ho moc nebere. To můj taťka kouká na sport v každý volný chvilce, na jakejkoliv, ale ne že by to jenom sledoval, on má o všem přehled,všechny výsledky si pak pamatuje, ví kde máme jaký sportovce, jako pěkný, akorát mamka pak nemá šanci se ani kouknout na seriál, a když tam přijedu, tak místo víkendovýho filmíku koukáme na formule, nebo na lyžování, nebo na tenis 😝 😀

A ještě že neudržíš to čůrání, to mě taky rozesmálo 😀 Tak až teprv neudržíš ani prd, to už pude do tuhýho 😀

A Lucinka je teda kuuus ženský 😉 Ale oni říkaj že ten odhad má toleranci plus mínus 300 - 500g, ne?

Od Farmi zprávy nemám, neozvala se, myslím, že odpočívá a taky asi má u sebe rodinu na návštěvě, tak jestli, tak napíše až večer, až bude mít klid na psaní. Snad se drží.

Květi příčinu bude vědět až po pitvě, my na výsledky čekali 3 měsíce ☹ Jestli se vůbec na něco přijde, jestli neřeknou prostě že to byl MA ve vyšším stadiu... ☹

sarlotta
11. únor 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2,80kg 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina 39tt.......................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 37tt....................18.2.KO..........čeká holčičku...........Lucinku
Aronek 36tt.........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 35tt............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 32tt........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 31tt.........22.2poradna + odběry...čeká chlapečka........Lukášek
Flair 23tt...........,15.2.KO.....čeká holčičku, velký utz dopadl výborně
Jaruska 18tt
Sarlotta 15tt.................. 22.2. triplle test,1.3. KO, 19.3.velký UTZ
Hanana 15tt................. 4.2.KO dopadla výborně další KO 18.2.
Mari 12tt......................15.2. KO
ee.liska 10tt KO 15.2.
Sirella 9tt ..................................KO 1.3.
kytiii 9tt KO 5.2. dopadla výborně
miru.j 8tt....KO 4.2. v pořádku
Handm ......................................našla // 10.2 krev,12.2.KO , 4.3UTZ
Markee.....................................našla //31.1. KO 24.2.
Kopa .......................................našla // a jsou kráááásnéé
Cajori 29DC
Paaja 25DC
Nicollka 22DC
Maendy 22DC
Katyna 8DC
M.aa.b 5DC
Zlababa 4DC
Aja 4DC
Maarrtina 3DC
Ikopretinka 2DC
Farmarska
If.v nehlídá

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru