Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ee.liska
27. srp 2010

ahoj, vůbec dneska nestíhám dočítat, celý den něco kutím 🙂 teď si jdu na nealkopivíčko 🙂 tak ráno nakuknu co se tu děje 😎

natalie77
27. srp 2010

@flair ahoj, prosím, nesmutni, malej to měl také...dokonce měl taková krvavá ložiska, dali nám kortikoidy, navštívila jsem ještě jednu paní doktorku na kožním a ta mi doporučila krém po koupání, emulzi na koupání a mýdlo...vše na přírodní bázi....malý to měl po několika týdnech pryč, teď jen promaštuji jednou denně po koupání tím mlékem a již rok neměl ani jedno ložisko...malé děti k tomu mají sklon, ale zmizí to, neboj se. Klidně písni do IP, pošlu Ti názvy těch věcí, které nám pomohly a že jsme toho vyzkoušeli až až.
Jdu vás dočíst, pak rychle poklidím a za chvíli jsem tu.....

mari111
27. srp 2010

@lucierob no právě že by se s tím blbě rodilo 😒

mari111
27. srp 2010

Elinka si dáva pivíčko a Handm co?
Já du hají, 🙄 no na to že mám zítra termín mi jaksi nic není 😅 Tak dobrou holky

handm
27. srp 2010

já měla návštěvu.. jinak taky prd, bud v klidu🙂
a ted jsem to zapla, abych koukla, co vy... a taky prd 😝
tak uvidíme do rána..
dobrou!🙂

flair
27. srp 2010

@mari111 a
@natalie77 holky, děkuji za uklidnění. Nějak na ten její exémek pořád myslím a trápím se a mlíčku to neprospívá. Ale zkusím to trošku hodit za hlavu. Naty, pišu Ti IP.

kvetinka7
27. srp 2010

Jejej, tady u vas cas leti!! koukam,samej 34., 38.tt... 😀
holky tehulenky, to snad ani neni mozny.. druha vlna porodu se blizi.. 🙂
drzim vsem pesticky 🙂
pak solo Farmince a Simonkovi 😵

ee.liska
28. srp 2010

ahoj 🙂 tak konečně jdu dočíst 🙂

@farmarska doufám, že ty už se jen válíš doma 😉

murynka
28. srp 2010

holky moje moc se tu optarujte!!ted tu 10 dní nebudu dneska večer vyjíždíme směr chorvatsko 😵 držte palce at to zvládneme... 😎 a vám čekatelky přeji rychlé porody!!!!!at už máte zlatíčka u sebe!!!
těhulky opatrujte se dopékejte ty své poklady nakupujte zařizujte!!!
snažilky vy se hezky snažte a apřeji at na vás brzo ty // vykouknou 😉 😉
maminky užívejte si svých miminešek a zlatíček mějte se krásně 😵 😵

až přijedu chci vidět nové přírůstky a nové těhulky 😎 😎 😎 😎 paaaaaaaaaaaaa

ee.liska
28. srp 2010

@mari111 ty si lebedíš s novou pračkou teda 🙂

@wlladka NNic a to je u nás dneska krásně 😒 užij si slavnosti 🙂

@flair jejda, tak třeba ten exemek ještě zmizí ☹ nesmutni, určitě to bude dobré 😉

ee.liska
28. srp 2010

@kvetinka7 my na tu vlnu tady čekáme už 14 dní 😀 😀 a furt nic, jestli teda dámy v noci neodjeli a na mě nezapoměli 😎

@murynka užij si dovolenou, už se těším na fotky princezničky u móře 🙂

ee.liska
28. srp 2010

já nevím co budu dneska dělat 😝 asi zase dojdeme pěšky na psi, ale naši už se v noci vrací, teď jsem doma sama, manžel jel kamarádům zatahnout na svatbu tak se nudím už teď.

kopa
autor
28. srp 2010

Ahoj holky 🙂
@flair Tak to mě mrzí ekzémek,tak snad to brzy vyléčíte 🙂
@kvetinka7 No už se to tady všem pomalu,ale jistě blíží 😀
@murynka Markét uží si dovču 😵
@ee.liska Eli já jsem taky sama doma 😅 a pěkná otrava,to ti povim.Venku je hnusně a doma tma 🙄

ee.liska
28. srp 2010

@kopa tak to jsem na tom stejně nudně, co? u nás svítí slunko a je teplo, ale vypadá to že od šarlotky k nám jdou nějaká mračna, možná se pustím do nějakého většího úklidu, ale asi až odpo, mám strašný kopr 😀

lucierob
28. srp 2010

ahoj holky,
ee.liska- kam tak s tím porodem pořád spěcháš? Vždyd máš ještě 14 dní čas. BuĎ ráda, že si ještě můžeš užívat klidu.
A kdepak se dneska loudá mari? Že by už přemluvila Laurinku?

kopa
autor
28. srp 2010

@ee.liska no to teda 😀 Já snědla tři koláče a banán 😝 U nás opravdu hnus počasí,ziminka 😅 No já se pustím odpo do vaření a možná taky lehčí úklid.Možná ještě tak pračku pustím 😀 😀 mě se nechce vůbec nic dělat 😲

lucierob
28. srp 2010

tak já jsem taky "sama "doma. Pokud teda nepočítám Any, která už hodinu spí.Manžel je v práci a syn odjel se ségrou na chatu a vrátí se až zítra. U nás je pěkně hnusně. Takže nejspíš budeme dneska sedět doma.

kopa
autor
28. srp 2010

Holky jaký máte koupený odsávačky na hleny?? 😕 nevím jakou koupit,ta na vysavač?Mě to příjde takové divný 😅 😅

ee.liska
28. srp 2010

@lucierob protože už jsem na něj pomalu 2 měsíce nachystaná, půlku ho mám za sebou a už jsem z toho čekání na nervy 😀 nee, kecám, mám už strach být sama doma, přeci jen 5 cm už je dost a když nebude manža doma, tak se namám jak dostat do porodky, tak bych radši aby to už bylo 🙂

@kopa takže úklid ruším, podle horoskopu nemám jít nic dělat a jít zbírat a sušit houby 😀

lucierob
28. srp 2010

já mám takovou tu klasickou, jak má dvě hadičky a musí se to vysát pusou. To ale dělá manžel, já na to nemám žaludek 😀 Ale na velkou rýmu mám tu na vysavač, ta toho více vytáhne.

kopa
autor
28. srp 2010

@lucierob ono to počasí na nic jiného není 😅 manža se šel projít a tak tady tvrdnu.Já bych ven šla,ale pak mě bude zase bolet břicho...Musím to nák doklepat.
@ee.liska 😀 Eli a kam si koukala na horoskop?že bych taky mrkla 😀 😀 😀

ee.liska
28. srp 2010

@kopa na seznamu

kopa
autor
28. srp 2010

@lucierob No já jsem taky přemýšlela o té klasické,ale u nás bych to musela dělat já 😀 Tak asi koupíme obě 🙂

lucierob
28. srp 2010

@ee.liska ty už jsi na 5 cm otevřená? Tak aspoň se budeš při porodu rychle otvírat. Já byla u obou dětí otevřená od 32tt na 3. Syn je narozený ve 36tt a Aninka ve 37tt.

kopa
autor
28. srp 2010

@ee.liska Eli tak já mám dneska odpočívat 😀 😀

farmarska
28. srp 2010

ahoj holky tak hlásím ode dneška už volno 🙂 V pondělí si jen skočím nechat vypsat neschopenku 😵 😵
Jinak u nás prší, ale to nevadí, já se budu ráda válet s manžílkem v posteli 😵 😵 Za chvilku ale pojedeme nakoupit a zbalit karavan, máme ho furt ještě u vody, tak si ho musíme dotáhnout už domů. Tak vás jdu rychle dočíst a ozvu se asi až večer 🙂

ee.liska
28. srp 2010

@lucierob jj od 24tt na 1cm,pak se to postupně otvíralo víc. teď už jen branka na 5cm, a to mi doktorka řekla, že to bude tak rychlé, že to snad stihneme od nás dojet 😒 proto bych radši aby už to bylo teď. Matyášek se od 6. měsíce cpe ven, že jsem byla 2x v nemocnici a když už může tak se mu nechce ven.

@kopa no vidíš, tak prdíme na úklid a jdeme do polohy vleže 😀

farmarska
28. srp 2010

Holky ještě poraďte mě, jak jim to v práci nejlíp říct? 😅 😅 😅 nejlépe tak, aby je to hned nesložilo 😀 😅 pořád nad tím přemejšlím 😅 😅 Vidím to tak, že jim asi v pondělí hned po mudroj zavolám, že mám neschopnost..ale nevím jako jak to říct dál 😅 😅 😅 jako že jsem těhu a už nepřijdu 😅 Jestli to mám takhle přímo na ně vybalit 😅 no asi jo, ale to raději po telefonu, do očí bych to asi hned nezvládla 😅 ..a počkám až se vyvztekaj a až potom za pár dní si tam přijdu pro věci 😅 a s neschopenkou ještě ten den raději pošlu manžu 😅 😅
to jsem posera co 😔
jenže já fakt nemám náladu na to aby tam na mne naše uřvaná vedoucí ječela 😅 😝

kopa
autor
28. srp 2010

@ee.liska 😀 😀 Ty raději do polohy rodící 😀 😝

@farmarska to je dobře,že už budeš doma 😵 aspon budeš mít víc času na nás 😀

lucierob
28. srp 2010

jj, to znám z vlastí zkušenosti ze svého okolí. Komu hrozil hooodně předčasný porod, tak nakonec skoro přenášely. Jedna kamáradka byla do 35tt na udržování a nakonec je pckem ve 41 tt vyvolávaný.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru