Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

lucierob
14. srp 2009

ha,ha, teď mě malý pobavil. Plácla jsem ho po zadku plácačkou a vysloužila jsem si přednášku o tom, že děti se s ní plácat nesmí, jen mouchy. 😠 Tak jsem ho šupla do vany 😝 😀

tercie
14. srp 2009

Luci 😀

lucierob
14. srp 2009

mury, já na cukrovku byla včera. Mi to teda problém vypít nedělalo. Ale jak jsem po 2 hodinách sedla do auta, okamžitě jsem zbouchala 2 koláče. Ale tu chuť jsem v puse cítila ještě odpoledne.

lucierob
14. srp 2009

tercie, ono se ti to směje. Jen počkej až takového mudrlanta budeš mít doma. A to jsem donedávna byla nervozní z toho, že nechce mluvit. Tak teď už by zase někdy mohl s tím mluvením přestat.

tercie
14. srp 2009

To mě teda za 20 týdnů čekaj pěkný věci 😀 Holky ale co nechápu, jak můžete po takovým sladkým utrejchu ještě jíst sladký 😀 😀 Já bych určitě sáhla po kusu uzenýho nebo aspoň po rohlíku se salámem 😀

tercie
14. srp 2009

moje neteř 20měsíční taky mluvit nechce, čekáme, kdy začne a rovnou nás pošle někam 😀

murynka
14. srp 2009

tercie prý je to půl kila cukru 😲 😲 v tom nápoji 😅

já to také vypila ale příjemné to není 🙄 🙄 a cejtim to v puse ještě ted 😝 😝

tercie
14. srp 2009

jovka půl kila fůůůůůůj 😀 no ale co by jeden nevydržel 😉že?

tercie
14. srp 2009

holky jdu venčit smečku, pak se ještě přihlásím

aronek
14. srp 2009

Tak já mám obludky nakrmené, kytičky obstarané, prádlo pověšené a jdu mamce zkrátit kalhoty. A cejtím se jako bych uběhla maraton. Nechcete někdo mojí únavu? Nabízím zdarma a přidám nevolnost. 😎

kvetinka7
14. srp 2009

Ahoj holky, pekny patecni vecer 🙂

Nikol, jestli ti teploty neklesaj a mas citliva prsa,tak to muze znamenat i to....,ze jsi v tom 😀 Jestli tedy byl predtim sex 🙂

Ja ted, coby tehule taky horka nezvladam.
Vsechny snazilky, drzim vam moc palce. Jestli se vam v nejblizsi dobe zadari, tak vam ditko vyjde na mesic lasky ..ooch 😵

kvetinka7
14. srp 2009

On tu nikdo neni.. 😖

tercie
14. srp 2009

Jsem tuuuu !!!

tercie
14. srp 2009

Aronku jen si to nech, mám svojí únavy dost, a nevolnosti čekám během příštího týdne 😀

Květ ahojky, my to ikolce taky říkaly, tak se objednala v pondělí k dr aby měla jistotu co se děje.
A jak ty?

Mě teda horko nevadí, snad ani nebude, ale já si ho v těhu zas tolik neužiju... ale nevíte, jestli se můžu trošku opalovat, nebo teď radši ne? Chtěla jsem si udělat pohodičku, plácnout se na chvíli na deku a číst si...

farmarska
14. srp 2009

kopíku, asi pozdě, ale jak píše Terci, nedej se!!! 😠 😎
jinak holky hlásím že já mám pro dnešek odpracováno, uf uf 😝
dnes jsme mimo jiné vyklízeli bordel a krámy z garáže, zatím máme polovinu 😅 chceme si jí vydláždit, ten betonek co tam je ted děsně práší 😝

farmarska
14. srp 2009

jdu vás dočíst 😉

farmarska
14. srp 2009

miri jak to máš daleko ke mně?? já taky sladký moooc ráda 😵 a ty ráda pečeš... dáme to dokupy ? 😀

farmarska
14. srp 2009

mari ted čtu tu tvojí virtuální objednávku dětí 😀 😀 😀 si mne pobavila 😀 😀
tak prosím jestli to někde takhle jde a nějaký gyndař mne tu ted čte.. tak prosím, já bych chtěla mimi, holčičku asi tak od pondělka, děkuji 😵
😀 😀 😀

kvetinka7
14. srp 2009

Terci, muzes se v klidu opalovat.. zas az tak obrovsky vedra nebudou.. nedoporucuji se prime paprsky na brisko...proto delaji plavky pro tehule s narasenim pres brisko

tercie
14. srp 2009

Farmíku čau, teda tys dělala dneska za nás všechny ne? 😀

Květi já nevěděla jak je to teď, když říkají že vyšší teploty jsu škodlivý pro vývoj embryjka, asi se na to vyprdnu a číst si budu doma na kanapi, to bude jistější 🙂

tercie
14. srp 2009

Holky vy než to dočtete, tak já tu usnu 😉
Pro dnešek balím, ráno mám prái a odpo jedem s Jitie do lesoparku na zvířátka, tak se ozvu až přijedu jo? Tak dobrou noc, ať vs blechy štípou celou noc 😀

zlababa07
14. srp 2009

Je tu někdo 😕 ? ... že bych mu popřála dobrou noc 😎

paajaa
15. srp 2009

Krásné ráno,
tak to vypadá, že v pondělí pošupajdím do drogérky a né do lékárny. Teplota dneska snad, takže MS je za dveřmi.

http://www.fertilityfriend.com/home/24b21e

Farmi: tak teď zas můžeme vymýšlet další finty, jak ulovit manžílky. 😀

Jinak jak jste řešili ten test na cukrovku, tak mě to dělali po potratu, když jsem měla hraniční hodnoty cukru v knvi při odběrech na štitný žláze a dalo se to- ale já miluji sladký, takže to asi bude tím 😀

murynka
15. srp 2009

dobré ráno

paji také miluji sladké ale toto byl hnus 😝 😀
dokud nedostaneš MS je naděje však to znás 😉 😵

všem přeji krásný den 😎

farmarska
15. srp 2009

ahoj kočky, hezkej den.. 🙂
ještě jsem nedočítala, tak nevím co novýho..
u mne nic, dnešní test opět bílej 😝 ale mrcha pořád nikde 😝 😝
ted jedeme do města a pak ke tchánovcům, takže se tímto omlouvám... to abych zase neměla nějaký neomluvený hodiny 😀 😀 😀 😀

zlababa07
15. srp 2009

Ahoj děvčátka, tak já hlásím, že včera byla ukázková ovulka 😎 na testu dvě megačáry, teplota nejníže za cyklus a chuť na sex jako za mlada, až na to, že manža je prostě neoblomnej 😒 No a dneska ráno teplotka vystřelila nad 37,takže z toho tento měsíc už vážně nic nebude. 😝 Nebo myslíte, že na něj mám ještě skočit, dokavaď je rozespalej a nevnímá? 😎 😀

Paaji, k té teplotě, já normálně posledně zjistila, že mi před ms vůbec neklesá 😕 Hodím ty grafíky do albíčka, abyste se mohly taky pokochat 🙂

Jo a s radou, jak ulovit manžílky sem! 😎

zlababa07
15. srp 2009

Holky, mě z té ovulky asi hrabe. Teď koukám na datum porodu online a kdyby se nám zadařilo teď v tom září, tak by se prcek mohl narodit přesně na výročí naší svatby 😎 Takže manžo, třes se, to bude tóčo a to by bylo aby to neklaplo, že? 😎 😀

kelly1983
15. srp 2009

Dobré ránko🙂

zlababa07
15. srp 2009

Ahoj kelly, jak je? 🙂

paajaa
15. srp 2009

Mury: já vím, že dokud není MS, tak není nic ztraceno, ale já s tím nepočítám. Ale i tak mám celkem dobrou náladu. Manža je teda zase v práci ( takže je mi smutno) a smutek utápím ve výrobě jablečných povidel. 😅 😅 Odpoledne možná pojedu na pokec ke kamarádce a když ne, tak se doma sluním.

žlababa: teda to je opravdu ukázková ovulka. Jinak na manžela bych moc netlačila, jinak se zabejčí ještě víc. A jak dlouhou pauzu chce on??? Jinak taky hodím můj grafík do albíčka.

Farmi: máš omluveno 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru