Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
6. zář 2009

Nicol, dětičky nám rostou před očima 😉 šíleně rychle🙂 Přeju ať Ti to všechno vyjde jak si přeješ 😎

flair
6. zář 2009

Sarlotko, Nicolko, děkuji za útěchu.. Kdyby tak člověk aspoin věděl, co se v tom tělíčku dělo a děje.. Takže vzhůru do dalšího cyklu. Kdybychom s manžou aspon bydleli spolu. Jsme od sebe 100 km a vídáme se o víkendech 😔 Sice ovule je loajální a vždy zatíám vyšla na víkend 😅 Ale nějak se asi nemůže spojit ta pravá spermijka a zdravé vajíčko 😠 Prvně to šlo hned na poprvé, ted 3x nic 😒 Mimčo by bylo pro nás vysvobození, abych se mohla přestěhovat k manžílkovi. Nechci opouštět práci, mám skvělou, prestižní praci. A ve městě, kde je manža, tak je to o ničem. Navíc, kdo by mě zaměstnal, když je mi 32, jsem čerstvě vdaná... Nooo, miminko, pojď ke mně do bříška!!! 😀

murynka
6. zář 2009

ahojky holky

děkuju za pochvalu postýlky 😵 😵 ale opravdu tam chybí ta maličká 😅

flair 😕 😕 vy nebydlíte s manželem spolu??ty jo to bych asi nevydržela ale je fajn že vám to drží i když je to vlastně manželství na dálku 😅 ....víš ono si tělíčko řekne až bude připravené vím že je to slabá útěcha...ale asi to tak má být a věřím že se brzo dočkáte 😉 😉

nicol to jsme zvědavá co s edozvíš od věštkyně 😕 já takové věci nerada ☹ nechtěla bych to vědět 😅

flair
6. zář 2009

Murynko, děkuji za útěchu. Máme to s manžou složité. On bydlí paradoxně v mém rodném městě a já v Ostravě, kde žil kdysi on 🙂 No a před rokem jsme se náhodně seznámili, zamilovali a nemůžeme bez sebe žít 🙂 Za 2 měsíce jsem plánovaně otěhotněla, ikdyž to sice to nevyšlo, ale i tak jsme se vzali 😵 . A mimčo bude, to vím, jen nás to čekání nebafffíííííí!!! A právě, když budu těhu, přestěhuju se za ním do jeho nádherného velikého bytu, navíc je to moje rodné město, kde mám celou rodinu 😵

kvetinka7
6. zář 2009

Flair, to je mi lito .. neboj ,vyjde to brzy.Mas se na co tesit 🙂 Proto se rika pockat s testovani do mrsky ,aby se clovek vyhnul tomuto zklamani .. ja to znam .
Praci nemen,nema to smysl,pak zamestnavatel dela problemy se socialkou na materskou..

murynka
6. zář 2009

flair jako z filmu 😀 😅 😕
ty joo po 2měsících a hned miminko to jste to vzali hopem 😎 😀
my se brali po roce chození a o ruku mě požádal po půl roce a to byl pro některé fofr 😅 😅
ale bydlela jsme s ním hned od 2 měsíce 😵 😵 😵
a proč se nesestěhujete hned 😕 to jen kvůli té práci?? 😕 😕 já ti nevím podle mě by to lépe šlo kdybyste byli spolu 😅 😅 a jak říkáš máš tam rodinu 😵 😵 😵

murynka
6. zář 2009

jinak k tomu testu pokud by to byla asi cysta házeli by ti ty stánky pořád ☹ ..myslím si že třeba těhu byla ale odešlo to...mě se to po revizi stalo také na testech čárka a pak došla MS...

murynka
6. zář 2009

copak asi bobinka???nerodí už 😕 😕 😕

kelly1983
6. zář 2009

Ahoj holky, nějak mě ten koník blbne....Vám ne?

kelly1983
6. zář 2009

mury moc pěkně nachystaná postýlka....já toho medvídka na žebříku objednávala taky, ale mě ty nebesa došly celý látkový, chtěla jsem tam taky tu síťku, no ale co už...posílat to zase zpět nebudu, jen nechápu proč mě to tak poslaly.

kopa
autor
6. zář 2009

Vroninka...................................................................................29.8. porodila chlapečka Petra
Bobinka 40tt ............................................................................čeká chlapečka...........Vojtíšek
Kelly 33tt ................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 30tt.........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 29tt...................má trombofilii.....................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 29t ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 29tt .....................21.9.odběry,25.9. poradna .................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 27tt................KO 22.9 s velkým UZ ve 30tt.....................čeká holčičku............Sofie
Jitie 27tt...................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 24tt..............................................................................čeká chlapečka
Venuska 24tt ...................24.9. poradna......................................čeká holčičku
Kerrie 21tt.........................22.9. 3D UTZ,23.9.poradna
Květinka 20tt...................
Mirax 19tt.............................................................Mikuláš/Anička,Alžběta
Samsa 17tt........................17.9.KO
Wergina 16tt......................5.10 velký UTZ a KO
Martinkal 14tt....................23.9.KO+ 3D
Aronek 13tt......................10.9KO,8.9. NT screening
Mabe 11tt.........................10.9.KO
Tercie 8tt..........................24.9.odběry a těhu průkazka,5.10.KO,13.10 NT screening
Markytaj 9tt.......................16.9.KO,5.10. NT screening
Zlababa07 5tt.....................16.9.KO
Skritkova DC?
Eeliska 47DC
Maarrtina 29DC
Ikopretinka 28DC
Sarlotta 27DC
Paajaa 22DC
Kopa 20DC
Nicollka 20DC
Farmarska 18DC
Mari111 17DC
Aja 83 8DC
Hanana 7DC
Flair 2DC
If.v nehlídá si DC
Markee
katyna6......................čekatelka na první porevizní MS
Handm.......................čekatelka na první porevizní MS

kopa
autor
6. zář 2009

Flair škoda že mrcha dorazila 😒 ale i mě se to stalo,měla jsem na 4 testech // a pak za dva dny mrcha dorazila 😠

Nicolko,to už se určitě trefíte do ovule 😵

Sarlott no já taky tenhle měsíc s tím moc nepočítám,že bych našla // 😅

Kelly mě kůn neblbne 😉

Murynko postýlka je hezká,je to jak pro princátko 😀 😉

mari111
6. zář 2009

ahoj holky moje tak jek se tady mate? ja sem zas k.o. ☹ to je neuveritelny,ja sem se tak tesila na snazilkovani a zas z toho bude prd 😖 ,vcera a predevcirem sem mela na ovu testu peknu carku tak sme zadelali ale od vcera sem chora jak slak,zase mandle natekle a zahlenena a boli mne cele telo,ja uz nevim proc jsem tak casto chora 😠 takze skoro furt lezim pod dekou a uz jsem vypila asi sto litru caju ☹ tak se ted bojim kdyby se nahodou povedlo jako ze tomu sice moc neverim,aby se to zas nepoondilo tou chorobou ☹

mari111
6. zář 2009

farmiku koukam ze nam to nejak stejne vychazi co,tak jsem zvedava,doufam ze se brzo vylecim,ani nevim jestli mam jeste pojistovat dneska kdyz jsem tak nachcipana ☹

mari111
6. zář 2009

a kam jste se vsechny zas stratili ☹

murynka
6. zář 2009

kelly asi si objednala baldachýn místo nebes to je celolátkový 😅 já jsme ráda že máme toto protože už by to bylo opravdu moc růžový 😀 😀 a přet toto budu na malou vidět 😉 .....ale u tebe asi vidím chybu tuto mě kdyby neupozornila kámoška tak to také zvorám 😅

ahojky leni jaký byl den??? 😵 😵

mari já obe dvě těhu promarodila hned kousek po oplození mi bylo hrozně zle a chřipka jak vyšitá 😎 takže já to měla jako příznak 😉 kdyby se povedlo myslím že se nic nestane hezky hajej čajíček medíček a po dekou at je lépe 🙂

mari111
6. zář 2009

jo jo mury,jinak hezka postylka aj s vybavickou,ta tvoje princeznicka se teda bude mit 😉

murynka
6. zář 2009

mari děkuju a jak je ti ted lépe??

mari111
6. zář 2009

no kdyz nepolikam tak to de. ale jen chvilema. ale zas az lehnu vecer do postele to bude nejhorsi,to nemuzu ani dejchat 😒

aja.83
6. zář 2009

Ahoj holky, já ještě taky musím pogratulovat vronice k Petříkovi, super, první miminko! Přeji hodně zdravíčka!

mari111
6. zář 2009

jinak holky paralen muzu brat? (kdyby se nahodou povedlo)

murynka
6. zář 2009

mari jasně paralen je pohoda já ho brala do 8tt 3 krát denně 😉 a ted i někdy na hlavu 🙂

aja ahojky 😵

kopa
autor
6. zář 2009

Markétko my jsem dnes uklízely a ted se od oběeda válíme v postýlce 😅 😀 😲 ještě pojištuji 😀
Mari paralen můžeš 😉

murynka
6. zář 2009

leni tak to chválím 😉 😎 já myslela že výletíte....já od 3 do 5 také spinkala 😅 😅

holky vrací s emi ta únava jako na začátku 🙄 ☹

kopa
autor
6. zář 2009

my jsme na výlet chtěli,já ráno vstala v 6hod.,ale přítel řikal,že se mu nikam nechce 😅 Páč jsme šli spát až k ránu 😎
Já jsem taky unavená asi z toho počasí 😅 taky bych furt spala.Před chvilkou jsem si udělala kakao a ještě jsem si dali palačinky 😀

murynka
6. zář 2009

já ted se cpu koláčem z borůvek od tchýně 😀 😀 k obídku jsme měla svíčkovou také od tchýně 😀 😀
a kdybych nespala tak se pořád cpu a cpu a cpu 😅 😅

my li také včéra pozdě spinkat vzbudila jsme se až přijel a pak jsme ještě spolu koukali na telku tak jsme to dnes musela dohnat 😀 😀

zítra máme sraz z koníkovkami tak se moc těším jdeme do pizzerky 😀 😀 😀

mari111
6. zář 2009

ty jo kopiku tak jen pojistuj 😉 a ja si jdu dat paralen a du pod deku

murynka
6. zář 2009

mari at je ti lépe 🙂 odpočívej!!

mirax
6. zář 2009

ahoj berušky 🙂 ,

flair: nebuď smutná.., ale chápu tě, zvlášť po té dvojčárkové naději..Já taky testovala před MS, já jsem byla netrpělivá ukázkově 😉
Píše se, že až 60% oplodněných vajíček zanikne, protože se jim nepodaří správně zahnízdit. Spávné zahnízdění je pro těhotenství klíčové. Vidíš, že se to stává velmi často, někdy už dojde i částečnému uhnízdění se slabým vzestupem HCG, ale může jít o brzký zánik např. z důvodu vadných pohlavních buněk či nedokonalé implantace. To je naprosto normální, ale právě proto se doporučuje testit až po vynechání...Ale kdo by to vydržel. Rozhodně ale nedoporučuju používat ty citlivé testy. Myslím, že nejsou moc spolehlivé.
Držím palečky do dalšího cyklu, jo? 🙂

farmííí: já teď otěhotněla ze styku 3 hod. před ovulačními bolestmi. Doporučuje se pohl. styk v bolestech, ty bolesti už znamenají proběhlou ovulaci..tekutina z prasklého foliklu se vylije do břicha a dráždí tam pobřišnici, proto to tak bolí. Takže jste měli styk v den ovulace, což j enádhera velmi vysoká šance na otěhotnění. Samozřejmě musí být přítomny zdravé buňky a vyšší moc 😀 , ale šance je velká!!! A jeden styk bohatě stačí.
Nám stačil taky jeden 😀 😀

Holky, myslím na Markee, jak jí je, určitě už má to nejhorší za sebou..teda ten zákrok...snad to nějak zvládá 😔

Jinak my dnes byli na výletě v Praze, jsem pěkně uchozená, vyfoukaná, snad jsem se nenachladila. Tobík prochodil pěšo celé centrum, na všechno zíral 😲 😀 ..bylo to moc fajn.

tercie
6. zář 2009

Ahoj berušky, krásnou neděli přeju.
Já jsem dneska nějaká chcíplá, pořád bych spala, už jsem myslela, že ani pc zapínat nebudu. Ale to bych vám nemohla udělat 😀
Manžu mám zas v práci tak jsem sama doma. Ještě nenapsal, že by jel domů.
Miraxi taky myslím na markee, jestli už to má chudinka za sebou... mě mořili 4 dny, než bylo po všem, tak snad to měla rychlejší a už se zotavuje.

Jdu dočíst 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru