Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

nicollka
16. zář 2009

AHOJ Holky nakukuju

je toho hodně, dočítat nebudu, už je mi líp, přespaná jsem až až :D

Žlab moc moc gratuluji a at to dotáhnete ke krásnému štastnému konci, moc moc ti závidím.
Paaji je mi líto že mrcha dorazila.

Já mám zatím jen slabunkou mrchu dnes, tak nevím, jestli už dnešek počítat jako 1dc, ale asi jo. Ráno jsem volala s manželem a dost nemile mě překvapil, nebude doma od víkendu do víkendu jak bylo v plánu, ale jen od pátku do neděle, do práce pojede asi pondělí ráno, pak dojede zase v pátek do neděle, v pondělí do práce a zase od pátku do neděle...takže miminko nebude :( Jsem z toho tak smutná, ale nechci to dávat najevo, nechci aby věděl, že jsem něco zase plánovala a pod. ach jo, v době ovulky bude určitě zase někde betonovat nějaké debilní sloupy, no jsou tři a mají tří stavby, nemají se jak zaskakovat. a prý bude hůř, já nevím ale už ted to nezvládám, malej doma plače že táta furt nejede, no prostě nervy nervy nervy a mě už je to taky dlouhé 3 týdny pryč, a bude hůř, to si ani raději nepředstavuji jak to jako bude :(
tak já zase padám ale už budu zase nakukovat

kvetinka7
16. zář 2009

Markee, mas recht..venku je taak krasne.. taky bych sla poklizet zahradu,ale zadnou nemame 😀

Nicol, vam to mimco snad neni osudem.. vzdycky kdyz je to mozny,tak neni doma ☹ ja bych snad za nim na tu sluzebku zajela .. pri heslu: ucel sveti prostredky bych ho tam normalne prepadla a mimco si udelala 😀

nicollka
16. zář 2009

kveti kdyby to tak šlo :D ale jet 200km tam a zpátky nebo kolik to je . 150km určitě :D to by se mi prodražilo teda. kdyby tam byl v bytě, nebo se tam dalo přespat tak bych tam jela i na 2 noci ale neni kde.

kvetinka7
16. zář 2009

Nicol.. 😠 to je prekerni situace..

paajaa
16. zář 2009

Nicoll: to je pech ☹ ☹ Ty jsis to tak hezky naplánovala i mrchu přivolala. Ale třeba se ovulka zase někam posune a zrovna se trefíte. Zplodit miminko, když je manža pořád v trapu je opravdu těžké. Nevzdánej se. Držím palečky, aby jste se trefili.

Markee: alespoň nějaké dobré zprávy. Snad se dušička taky začne brzo hojit. Snažit se budete, až na to bude připravená ty.

Já se loučím a pádím na vlak. Páááá

katyna6
16. zář 2009

ahoj holky

zlabi-no ty jsi mi holka udělala ooooobrovskou radost,od rána jsem na tebe myslela a držela palečky,ať ti to dopadne dobře,ale skutečnost předčila mé očekávání!!!Moc moc ti blahopřeju!Jste si řekli napoprvé to nevyšlo,tak teď to posychrujem,ne? 😀 😀 .tak přeji hodně štěstíčka,ať to teď dotáhneš do zdárného konce! 😉

handm
16. zář 2009

žlababa!!!!!!!! Neuvěřitelnýýýýýýýýý!! Hrozně moc držím palce, ať to dobře dopadne!! A gratuluju!!!!!!! Krásná zpráva!! 🙂 🙂 🙂
Ještě víc takových, holky!!!

tercie
16. zář 2009

Holky tak jsem úspěšně dočetla aniž by mi vypadl net, tak snad už to teď bude držet.

Nicolko to je teda pech, fakt, sama nevím, co bych dělala. U mě to byl taky problém, protože manža dělá na šichty, ale aspoň tu jistotu mám, že jednou za dva dny domů dorazí...když mají nějakou akci a domů nemůže.
Tak ti přeju beruško abys to nějak vymyslela. 😉

Markee tak dobrá zpráva, že se hojíš a že je to všechno na dobrý cestě. Mě dr taky doporučoval pauzu půl roku až rok!!! a to jsem teda dodržet nechtěla, to je moc dlouho. Jsem rda, že se nám to povedlo tak brzo a to co bylo můžu odsunout do minulosti, i když zapomenout se nedá. Moc ti přeju aby se ti nervíčky brzo srovnaly a cítila ses na další těhu 😵

tercie
16. zář 2009

Holčinky, prosím vás, potřebuju radu, vyznáte se některá ve vypalování dvd? Stáhla jsem si film a ne a ne ho dostat na disk, všechno dělám podle návodů, ale když to chci přehrát v přehrávači aby mi to šlo na tv tak prostě nic, a já nevím, co dělám špatně, disk jsem finalizovala a všechno, jsem z toho fakt jelen, nemyslela jsem si, že budu až takový jelito 😀

mari111
16. zář 2009

ahoj tercinko, tobe nejde vyp. film, jo. mozna by ti muj pritelak poradil jestli chces

mari111
16. zář 2009

ale prej to je slozity takhle kdyz to nevidi 😒

mari111
16. zář 2009

uz si asi na to prisla,ze 😉

tercie
16. zář 2009

Mari pro mě je to složitý i když na to vidím 😀
Když já fakt netuším, kde by mohl bejt zádrhel, dělám to v tom průvodci, ten mi všechno píše,všechno radí, jen klikám podle toho a pak stejně prd, už jsem zniila asi 5 disků, tak na to prdím 😀

tercie
16. zář 2009

Nene já jsem dopekla kuře a jdu se najíst, dneska jsem ležela do dvanácti, dočítala jsem knížku, a už mám hlad jak héééérečka 😀

mari111
16. zář 2009

nektery dvd neprehravaj nektere formaty, treba bude chyba v tipu dvd. no nevim

kopa
autor
16. zář 2009

Udělám Vám tabulku 😉

kopa
autor
16. zář 2009

Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 34tt ................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 32tt.........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 31tt...................má trombofilii.....................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 31tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 30tt .....................21.9.odběry,25.9. poradna .................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 29tt................KO 22.9 s velkým UZ ve 30tt.....................čeká holčičku............Sofie
Jitie 29tt...................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 26tt..............................................................................čeká chlapečka
Venuska 26tt ...................24.9. poradna......................................čeká holčičku Natálku
Kerrie 23tt.........................22.9. 3D UTZ,23.9.poradna
Květinka 22tt................... ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 21tt........................6.10 KO...............................................čeká holčičku Bětušku
Samsa 19tt........................17.9.KO
Wergina 18tt......................5.10 velký UTZ a KO
Martinkal 15tt....................23.9.KO+ 3D
Aronek 14tt......................1.10.triply,15.10.KO,29.10.Velký UTZ,
Mabe 11tt.........................
Tercie 10tt..........................24.9.odběry a těhu průkazka,5.10.KO,13.10 NT screening
Markytaj 10tt.......................16.9.KO,5.10. NT screening
Zlababa07 7tt.....................16.9.KO
Skritkova DC?
Kopa 30DC
Farmarska 28DC
Aja 83 18DC
Hanana 17DC
Flair 12DC
Handm 11DC
Sarlotta 9DC
Maarrtina 9DC
Eeliska 9DC
Ikopretinka 8DC
Mari111 7DC
Paajaa 2DC
Nicollka 1DC
If.v nehlídá si DC
Maendy......................čekatelka na první porevizní MS
Markee.......................čekatelka na první porevizní MS
katyna6......................čekatelka na první porevizní MS

zlababa07
16. zář 2009

Kopísku, tabulka náááádherná, jen u mě prosím další kontrola 8.10 😵 děkujíííí

kopa
autor
16. zář 2009

Zlabi já jsem si to tady napsala na papírek a ted koukám,jsem tě tam nenapsala 😅 Omlouvám se 😵

tercie
16. zář 2009

jéé holky to jsem se nadlábla 😀

Mari děkuju, zkusím poprosit někoho, kdo by se mi sem přišel mrknout, co dělám blbě 🙂

kopa
autor
16. zář 2009

Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 34tt ................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 32tt.........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 31tt...................má trombofilii.....................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 31tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 30tt .....................21.9.odběry,25.9. poradna .................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 29tt................KO 22.9 s velkým UZ ve 30tt.....................čeká holčičku............Sofie
Jitie 29tt...................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 26tt..............................................................................čeká chlapečka
Venuska 26tt ...................24.9. poradna......................................čeká holčičku Natálku
Kerrie 23tt.........................22.9. 3D UTZ,23.9.poradna
Květinka 22tt................... ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 21tt........................6.10 KO...............................................čeká holčičku Bětušku
Samsa 19tt........................17.9.KO
Wergina 18tt......................5.10 velký UTZ a KO
Martinkal 15tt....................23.9.KO+ 3D
Aronek 14tt......................1.10.triply,15.10.KO,29.10.Velký UTZ,
Mabe 11tt.........................
Tercie 10tt..........................24.9.odběry a těhu průkazka,5.10.KO,13.10 NT screening
Markytaj 10tt......................5.10. NT screening
Zlababa07 7tt.....................8.10.KO
Skritkova DC?
Kopa 30DC
Farmarska 28DC
Aja 83 18DC
Hanana 17DC
Flair 12DC
Handm 11DC
Sarlotta 9DC
Maarrtina 9DC
Eeliska 9DC
Ikopretinka 8DC
Mari111 7DC
Paajaa 2DC
Nicollka 1DC
If.v nehlídá si DC
Maendy......................čekatelka na první porevizní MS
Markee.......................čekatelka na první porevizní MS
katyna6......................čekatelka na první porevizní MS

zlababa07
16. zář 2009

Kopís, jsi superstar 🙂

kopa
autor
16. zář 2009

jojo žádná hvězda superstar 😀 😀 😀 ¨
Dneska jsem sama doma 😅 přítelák jel zase za tím kámošem 🙂 Poprvé jsem nebrečela 😀

zlababa07
16. zář 2009

Já už to naštěstí pomalu balím v práci, mám dost a do toho dneska tolik zážitků 😀 Kopí, tak se doma sama neboj, já asi jak příjdu domu, tak lehnu a spím, takže už toho moc nenakecám 😝 tak papa

kopa
autor
16. zář 2009

Zlabi máš moc hezké zážitky 😵 😀
Já bych si šla taky lehnout,ale v noci bych pak nemohla spát.Tak se měj páčko 🙂

tercie
16. zář 2009

Kopi jasan, naco brečet, ber to tak, že máš večer ro sebe 😉 Nechceš někam vyrazit s kámoškou třeba? Aby si nemyslel, že budeš poslušně tvrdnout doma a očekávat jeho milostivý návrat 😀

aronek
16. zář 2009

tak to já se ještě budu trápit do půl osmé v práci ☹
Kopi a jak často takhle prchá? Proč tě nevezme sebou?

kopa
autor
16. zář 2009

tercie mě se nikam právě nechce 😒 navíc si nelajsnu jít pozdě dom tady po sídlišti(když nám tu loni řádil úchyl) 😅 Jakmile se někde zdržím vyzvedává mě přítelák.Navíc je mi stejně blbě 😒

Aronku byl tam minulý týden a ted zase jel,jen na jeden den.Já bych s ním nejela 🙄 to jsou jeho kámoši a to mě nezajímá,navíc pijou a hrajou mariáš.Nic pro mě pro abstinenta 😀

kvetinka7
16. zář 2009

Kopi a kde proboha bydlis, ze tam mate uchylaka? ???!!!

Mela bys tomu svymu pekne vycinit a ukazat mu meze.. mam pocit,ze si te moc nevazi 😠 😉

kopa
autor
16. zář 2009

Květi oni ho chytli asi po půl roce 😒 ale i tak se tady bojím tady je furt něco i ze všech sídlišt.
Květi já mu nic neřeknu 😅 jsem ted ráda,že u nás je vše v pořádku a že plní povinosti 😉 Navíc měl o víkendu nakou depku,tak snad to s kámošem zaženou.
Mě je to fuk,jsem doma a mám svůj klídek 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru