Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sirella
3. říj 2009

sarlotta:Přesně tak...mě říkají, že prý jen tak dál...kdyby věděli 😒 Ale já se uklidňuju tím,že každé kilo dole prospěje 🙂

murynka
3. říj 2009

sir já ti řeknu že minule jsem ani neuvažovala 😅 😅 miminko se povedlo ohromně rychle termín jsme měla na červen 😕 😕 a ted si vem že už bych doma měla prcka a do toho to bydlení 😅 😅 no nevím nevím jak bych to zvládla...... 😖 jako museli bychom ale asi tak lépe že to dopadlo takhle říkám si vše zlé je k něčemu dobré....
a neboj se vám se zadaří opět rychle není důvod aby ne 😉 😉
a řízeček si dej 😎

sarlot ty lidi jsou blbci no 😒 závidí ale nevidí ty okolnosti proč co??

mě dnes v krámě jeden pán povídá jejda nepředbehl jsme vás nepospícháte někam třeba do porodnice 😠 😠 😠 🙄 🙄 to začíná fakt brzo a tich lidí co s eptá je nějak hoodně 🙄 🙄 🙄

sirella
3. říj 2009

murynka:Já si taky říkám,že bude lepší když v klidu vymalujem a nachystáme se.Já ani nevěděla kam bych dala postýlku,protože v březnu(nebo tak nějak) jsme dozařizovali ložnici a tam už moc místa nezbylo.Když jsme s prvním prckem byli v bytě tak to bylo v pohodě.Postýlku jsem měla skoro vedle postele....Byla jsem taková ta vyklepaná mamča co furt musí kontrolovat a nakukovat. 🙂 A to jsem se divila že ho manžel nebudil chrápáním 😀 Teď nevím jak bysme to řešili...jasně...nějak by se to udělalo.Tak teď máme čas na vymyšlení co a jak.Barák je velký dost.

A k tomu s tím chlapem ti řeknu taky jednu věc...mě se zas několik lidí ptalo jak zvládnu dvojčata 🤐 A já čekala jednoho prcka...Já prostě přes všechno zhubla,ale břicho bylo obří.I primář co mi dělal císaře říkal,že bude mít přes 4 kg 😕

kvetinka7
3. říj 2009

Ahojky,
specialne zdravim Mirax z navratu z dovolene 🙂 fotecky uzasne 🙂
Zlababo, je mi to tak moc lito ... 😔 😔

Mury, treba muj nazor je takovy,ze dite minimalne do 1 roku zivota detsky pokoj vubec nepotrebuje .. spi u vas v loznici.. na dohled ho mas vedle sebe v obyvaku,pri vareni.. a pak je spousta casu ho zaridit ..a zaridi se aktualneji s novymi potrebami..

murynka
3. říj 2009

kveti jaký pokoj o čem to mluvíš 😲 😲 já nebudu mít žádný pokoj 😀 😀 😀

my se stěhujeme komplet do jiného baráku 😉 😉 😉

kvetinka7
3. říj 2009

Ja vim, ale tak obecne .. pises o zarizovani.. jak jste unaveni.... staci vymalovat, dat peknou podlahu, koberec.. zbytek pozdeji

flair
3. říj 2009

Sir, děkuji 🙂 A do kontryhele určo jdi 😉

murynka
3. říj 2009

kveti jako jak později 😲 ten barák není vůbec zařízený je to 40 let starý prázdné místnosti....
koupelna rozsekaná 😀 😀 v tomhle bys bydlela no promin 🙄 🙄 🙄 .....

mateta888
3. říj 2009

sirela : pokud si nejsi jistá nebo nevíš zeptej se dr, já jsem ted přecházela a řekla jsem jí že při prvním potratu mi každý tvrdil, že to srdíčko nemělo ale neměli to z čeho zjistit protože jsem potratila doma. tak mi dr řekla, že jakmile otěhotním, tak mi dá léky na podporu a pohlídá si krev na protilátky 😉 , dá se to zjistit jen až budeš zase těhotná, dřív se to nedozvíš a pak se to teprve řeší. 😠

sirella
3. říj 2009

flair:Půjdu...od zítra 🙂 Manža se po cestě z ryb bude muset stavit...ať se taky stará...budoucí tatínek 😀

murynka
3. říj 2009

sir já mám doma celý nerozbalený bych ti ho poslala ale to je dálka 😒

sirella
3. říj 2009

mateta888:moc dík...já to měla tak že bylo všechno ok,pak na UTZ srdíčko nebylo(kolem 16.OO) a druhý den (kolem 7.OO ráno) už jsem neměla ani mimčo.Celkově nevím co si o tom myslet.A to jsem neměla ani bolesti ani jsem nekrvácela...podle mě se jen tak neztratilo.K té mojí gyndr.důvěru už nemám a budu měnit.Až budu znovu těhu tak se budu víc ptát 😉 Až dr.půjde hlava kolem...já to brala tak že mi bylo pokaždé řečeno,že je vše ok tak jsem byla v poho i já

sirella
3. říj 2009

mury:jsi hodná 🙂 Já to do zítra vydržím.Ale fakt chci už něco dělat...a co nejdřív chci povolení do snažení.NA diskuzích jsem četla že prý staří dr.doporučují počkat,mladí jít do toho hned.Nevím co si vybrat...počkám co mi řekne tato dr...jak jsem zahojená a pod a uvidím.ČAjík musí zabrat 😉

murynka
3. říj 2009

sir mě můj dr.je starý 😀 😀 řekl půl roku..což byl pro mě šok ☹
v nemocnici mi mladší řekl 3-6 měsíců ale lépe 6 měsíců takže se shodli oba 😝 😝
a já měla strach 🙄
tady holky na diskuzích říkali třeba hned..ale já sem fakt čekala....a když jsme po 4 měs.k němu šla že jsme těhu měla jsem pěkně stažený zadek 😀 😀

murynka
3. říj 2009

ale nevynadal mi nic 😉

sirella
3. říj 2009

mury:To je dobře 🙂 že tě nestresoval hned od začátku.Já dnes narazila na odpověď Radima Uzla a ten odpovídal na podobný dotaz stylem:Pokud jste zdravotně v pořádku klidně běžte do toho...Já vím,že se mu nedá věřit jen proto že je v TV ale já jsem ovlivnitelná a mu věřím 🙂

murynka
3. říj 2009

sir však jo 😉 také jsme nečekala půl roku 😉 ....hlavně je to o psychice...pokud je oki vzůru do toho 😎

moc vám všem držím palečky 😵 😵 😵

sirella
3. říj 2009

mury:půl roku nevydržím ☹ Možná po druhé MS...max....Je mi už skoro 35 tak kdyby se zas něco stalo tak budu chtít vyšetřit pořádně...na všechno.Dneska mě v tom utvrdila jedna děvčica odsud takže dám na ni.echci jednou litovat že jsem druhé mimčo nestihla.Byla jsem blbá,že jsem tak dlouho čekala...a to jsem doma celou dobu takže kvůli práci to nebylo

sirella
3. říj 2009

mury:půjdu...pořád jsem váhala ale už jsem na tuty rozhodnutá.Manža chce taky,ale nechává to na mě

murynka
3. říj 2009

sir jak říkám na nic nečekej... 😉 😎

navíc můj dr mi řekl tenkrát i toto ted jsi mi to připoměla....říkám Vám čekat půl roku protože jste mladá a první miminko být Vám 35 a víc řeknu nečekejte a snažte se hned 🙂 !!!

sirella
3. říj 2009

Holky...loučím se.Všem vám děkuju za rady ohledně kontryhel.čaje.Zítra ho musím mít 😉 Mějte se hezky...musím padat s Filipem napsat úlohy ať máme zítra klid.Určitě nakouknu...
Mury...dík za podporu 😉
Ahojky

sirella
3. říj 2009

😀 juchůůůůůůů...Mury...díky...To je zprávička 😵 😵 😵 Neváhám....

zlababa07
3. říj 2009

Sir, s tím, jak dlouho čekat po revizi, je to dle mého strašně těžké a určitě hodně individuální. Nikdo ti nezaručí, že když to bude příliš brzy, nepotratíš třeba spontánně, ale většinou jsem se setkala s názorem, že po 6 nedělí už je čípek i děloha ok. No ale pravda je, že i tady na koníkovi jsou zastoupeny hojně oba připady. Ale 2 ms si myslím, že jsou už naprosto ok.

No a dál, když přestojíš tohle prvotní riziko, tak pokud je v těle něco špatně, stane se to znovu i kdybychom čekaly třeba roky. Vyšetření se stejně provádějí až po 2-3 potratech za sebou. Takže i já říkám, na nic moc nečekej, maximálně na tu druhou mrchu a vzhůru do nového snažení! 😵

murynka
3. říj 2009

sir 😀 😀 😀 😵 😵 😵 papa a hezky úkolujte 😎

murynka
3. říj 2009

zlab tak tak....ten tvůj čtyřlístek v albu už ti musí přinést jen štěstíčko 😵 😵 😵

sirella
3. říj 2009

zlababa:Díkas za podporu...mě včera dost srazilo co se ti stalo.Já už byla odhodlaná jít do toho všeho znovu a pak tohle.Já po revizi o mimču nechtěla ani slyšet,ale to mi fakt vydrželo cca necelé 2 dny.Pak už jsem jen zjišťovala kdy nejdřív 🙂 Teď si říkám že ještě jednou a uvidím.Prostě když to vyšlo jednou,pak zas ne tak by to mělo být zas ok...uvidíme 😉 Tobě přeju hodně sil a všechna vyšetření ať ti dopadnou ok ...a ještě jedna věc.Vždycky otěhu ve třetím cyklu...tak snad to vyjde zas...Ale je jasné,že to nebudu pokoušet kdyby na ko.bylo něco zle.Ale fakt vám moc děkuju...v úterý jsem byla troska a teď už se těším...na všechno

zlababa07
3. říj 2009

Sir, věřím, že nejsem bohužel moc příklad, který do dalšího snažení vyzývá, ale pro tvou útěchu ještě jednou zdůrazňuji, že podle dr se to skutečně nestalo proto, že by to bylo moc brzy po první revizi. Spíš rovnou říkal, ať si určitě vyžádám genetiku a podobně. Tobě moc držím palečky a věřím, že se všechny jednou dočkáme 😵

zlababa07
3. říj 2009

Holky, já prostě to mimčo chci a věřím, že brzy mít budu! A nevzdám to!!!!!

tercie
3. říj 2009

Ahoj holky, tak jsem vlezla na koně a otevřela nejaktuálnější alba a tam taková zpráva, smutná...

Žlabab je mi to strašně moc líto ☹ 😢 😢 😢 😢 😢

mari111
3. říj 2009

ahoj holky, ☹ zlabi je mi to strasne moc lito, ja se tak tesila, vsem sem rikala ze tu mame tehulku s dvojcaty, je mi to fakt strasne lito 😢 ale sem rada ze to nevzdavas.si statecna holka. 🙂 jinak flair ticha gratulace 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru