Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
27. pro 2009

Cajori no musí to být plodný rok 😀 😀 😀 😀 já už dneska praktikovala prstíčkovou metodu 😀 😀 pro sichr 😀

cajori17
27. pro 2009

🙂 taky ji praktikuji

cajori17
27. pro 2009

ja uz jsem po tech svatkach,tak prejezena,ze nemuzu ani dychat

kopa
autor
27. pro 2009

jdu pomalu spát,tak dobrou noc 🙂

cajori17
27. pro 2009

kopi,co jeste znas krom prstikove metody??myslim radu,jak urychlit poceti...

cajori17
27. pro 2009

tak jo.sladke sny......

tercie
27. pro 2009

No holky já taky vždycky záviděla ostatním bříška... a někdy opravdu ošklivě... než jsem se začala dozvídat, co která těhule taky má za sebou a kolikrát třeba potratila než se dočkala, nebo jaký měla i jiný problémy... pak už jsem závidět přestala, a všem to moc přeju, protože fakt nikdy nevím,e co je za tím vším za příběh... Na Lochotíně když jsem přišla já o malou, tak se mi otevřely či...

Na otázkly okolí jsem odpovídala že se nesnažíme, že to necháme ležet a běžet, a oni pak ty otázky přestaly. Přece nebudu vykládat, že se snažíme a že nám to třeba nejde... co je komu do toho. Akorát nejbližší rodina měla tuchu, jinak nikdo. Vlastně jo, vy koníkovky 🙂

cajori17
27. pro 2009

tercie....a jak se citis??tehulkovani si uzivas?

kopa
autor
27. pro 2009

Cajori ještě dávám nožky nahoru po styku 🙂 a prý je ještě lepší se milovat zezadu 😀 😀 😀 ale to se mému přítelovi moc nelíbí 😒

cajori17
27. pro 2009

🙂 tak uvidime....

tercie
27. pro 2009

No já než napíšu taky vy popíšete půl stránky a pak jste pryč, je to možný toto? 😀

Kopi zezadu to je dobrý když máš zakloněnou dělohu 😉

Já fígle na urychlení taky neznám 🙂

Caj užívám, díky 🙂 akorát mě teď pořád hrozně pálí žáha, mlíko už nezabírá, rennie došly tak si než jdu spát dávám sodu.
A taky jsem od včera pekelně nastydlá a nevim co si mám naordinovat, ani můj vychvalovanej roztok propolisu mi nepomoh a parádně se mi to rozjelo...

cajori17
27. pro 2009

a mas rymu,nebo i kasel??,

tercie
27. pro 2009

jenom rýmu, ale ono mi to většinou po pár dnech sedne dolů...

cajori17
27. pro 2009

tak to jo.....a co jinak??uz mate nakoupene nejake vecicky?

tercie
27. pro 2009

Já oblečky nekupuju, to má na starot babička, a taky hodně zdědíme, takže já ostarávám to okolo, budu objednávat postýlku a tak, teď jsme dostali od ségry kyblík na koupání, na to se moc těším, když vzpomenu na neteř jak si to v něm užívala 🙂

cajori17
27. pro 2009

jo,ty kybliky jsou dobra vec....
ach jo,snad mi ve stredu ten test vyjde a najdu//.promin,ale nemuzu myslet an nic jineho....pritelovi jsem to ani nerekla,aby si nedelal falesne nadeje....

cajori17
27. pro 2009

pry se mimisek v tom kybliku citi ,jako v brisku....

tercie
27. pro 2009

Caj já tě naprosto chápu, taky bych nemyslela na nic jinýho 😉 A kolikátý jsi DC?

cajori17
27. pro 2009

35..ale uz 3 dny jen spinim,zadna ms...to se mi nestava,obvykle pred ms spinim max 1 den,tak nevim

tercie
27. pro 2009

Počkáš pár dní a uvidíš 🙂 Držím palce, třeba se to povede 🙂

cajori17
27. pro 2009

dekuju,pujdu do hajan....dobrou noc......

tercie
27. pro 2009

Taky jdu, dobrou noc 🙂

aronek
28. pro 2009

Ahoj, přeji dobré ráno 😀 z práce 😖

handm
28. pro 2009

Ahoj, napodobně.. 🙂 taky z práce.. a ještě máme poradu.. 😝

markee
28. pro 2009

Dobré dopoledne,
já jsem taky v práci,ale v domácnosti 😀 Což mě sejří,pže za to nemám prachy 😖 No volala jsem ráno na pracák,že nemám auto abych se tam dostavila a hlavně hlídání pro Johanku-má ty atb. Rovnou jsem se ptala,kdy mi přijde podpora a paní na mě: no jelikož jsme to zasílali poštou(mě dopis o rozhodnutí o výši podpory),tak to ještě nenabilo právní moc. dobrý co?! Takže já nejspíš ty peníze za listopad dostanu až v lednu a to kolem 20. No fak paka,už mě to tááák nebaví.

kvetinka7
28. pro 2009

Ahoj holky,
jeeee , Venuska uz je maminkou.. paraaada 😵 velikanska gratulace 🙂

Cajori, vydrz par dni a udelej si test.. mohl by byt pozitivni .. jak rikas ovulace mohla byt pozdeji 🙂

sarlotta
28. pro 2009

Ahojík holčinky🙂

Venusko blahopřeju🙂))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) super 😎 Tak už máte hlavní Vánoční dáreček u sebe 😀

cajori17
28. pro 2009

ahojky,tak mrcha porad nic........ 🙂

handm
28. pro 2009

Ještě jsem zapomněla pogratulovat Venusce k pokladu a nejkrásnějšímu dárku!!! Ať je Natálka zdravé a šťastné miminko a rodiče taky tak !! 🙂

a moc mě mrzí farminka a maendy! Holky držte se!!! Snad bude ten 2010 jen a jen lepší!!!🙂

kopa
autor
28. pro 2009

Cajori to je fajn,že mrcha ještě nedorazila 😉 😀

My jsme dnes měli být na výletě 😅 ale mě se ráno nechtělo vstávat 😀 tak jsem spala do 11hod.pak jsem šla nakoupit a ted jsem uklízela.Tak snad zítra vyrazíme 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru