Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

martinkal
4. únor 2010

ahoj holky 🙂
jsem ráda, že tu klid a pohoda 🙂

TAKŽE NEBUDETE TOMU VĚŘIT, PROTOŽE ANI MY S MANŽOU TOMU NEVĚŘILI, ALE NAŠE LUCINKA MÁ UŽ 3,176 KG 😀 , odpovídá to 38 tt, takže buď se narodí dřív, anebo budu rodit 4kg otesánka 😀 , dr. se smála, manžel se usmíval, já byla v šoku a proč? ONI jí rodit nebudou že? 😀 😀 😀 😀 😀

Jinak vše je ok, plodovky dostatek, pupečník nikde u krku, neotvírám se 😉

Šarlotko další KO 11.2. Děkuju 🙂

Aronku konečně na mateřský viĎ? Superrrr 🙂

TERCI a měla jsi i poslíčky nebo jen bříško tvrdlo?

wergina
4. únor 2010

Ahojda holky, tak jdu na vás kouknout a poinformovat. Dneska jsme byli na kontrole a vše ok, ale že bych měla rodit to asi ne. Koukám, jak vám ty týdny letí, to je žůžo a asi mě tu ještě spousta vás předběhne, pže já budu rodit asi až na jaře, nebo já nevim 🙂 Cítím se fajn, tak jsem se dneska pustila do úklidu třeba to mimíska trochu popožene 🙂

Jéé a tolik nových těhulek - gratuluji 😵

A jen dodávám, že je fajn, že tato diskuze existuje a bude nadále pokračovat. V nejtěžší chvíli mi moc pomohla a věřím, že jsem otěhu i díky vám tady. Kdyby jste tu nebyli, tak možná je všechno úplně jinak.

aronek
4. únor 2010

terci a to s pesanama chodíš sama? To já se bojím, jenžse moji neposlouchají ☹ Dnes se pokusím fotit mobilem a uvidím, ale postýlka se bude stavět zítra 😉

martinkal, však náš pucel má taky přes tři kila 😀 rodit se mi ho tedy taky nechce 😝 však doktor říkal, jak ho pěkně krmím 😀 mateřská supr, ještě jsem se nezastavla a tak týden nezastavím a pak můžu rodit 😀

kerrie
4. únor 2010

Jůůů, martinkal.........naše Emička měla porodní váhu 3170...........Lucinka už ji předehnala a to si ještě hoví v bříšku 😉

kytiii
4. únor 2010

Ahoj holky, jdu se na chvilku za vámi podívat, včera jsem už neměla sílu ani zapínat počítač, je mi teď dost blbě od žaludku,takže jsem ráda, že jsem ráda. Možná, kdybych se vyzvracela, bylo by mi líp 😝 Ale pro mimčo všechno. Jinak od pondělí jsou nějaké erupce na slunci či co, chodí mi do práce samé lepší existence, takže se rozhodně nenudím 🙂 Aspoň mi to ale utíká a já pořád nemyslím, že jdu zítra na kontrolu. Věřím, že bude vše v pořádku.
Farmi-rodiče mají sněhovou frézu z Mauntfildu a jsou spokojený, složili jsme se na ni s bráchou, abychom jim usnadnili v zimě práci, hold už naši nejsou jako za mlada. Nejdřív nadávali, proč jsme to kupovali a teď, jak byla kalamita si ji vychvalovali 🙂

kerrie
4. únor 2010

Kytiii, zítra na Tebe budem všechny myslet..........všechno bude v pořádku, uvidíš 😉 😵

samsa
4. únor 2010

Ahoj holky, dnes mě pustili z porodnice, tak jdu na vás kouknout. Moc všem děkujeme za gratulace.
A taky chci pogratulovat Miraxíčkovi k narození Bětušky 😵
Těhulky, držte se a snažilky, ať se brzy zadaří. Dočítat nestíhám, jen kuknu na tabulku, jestli je nějaká nová těhulka.

kytiii
4. únor 2010

Kerrie, děkuju, manžílek jde se mnou, je bezvadnej, že mě v tom nenechá samotnou 🙂
A co vy s Emičkou?Asi se pomalinku spoli zžíváte, viď?Já bych si moc přála holčičku, ale když to bude kluk, vůbec nevadí, hlavně, aby bylo vše v pořádku...

kerrie
4. únor 2010

kytiii...........Emička je zlatíčko..........už jsme si našli svůj režim, tak to docela klape 😉 Noooo, já jsem si taky přála holčičku a manža zasejc chlapečka...........ale to byly jen takový tajný přáníčka.........taky jsme nejvíc toužili po zdravým miminku.

Samsi.......vítáme Tě zpátky mezi náma 😵

misabroj
4. únor 2010

Ahoj, jsem tady nová a když jsem hledala místnost, kde by mi asi nejlíp poradili, tak jste mi napadli právě vy, jelikož už máte hodně příspěvků.Koukám, že je tady už dost maminek 🙂 a to je dobře.A chtěla bych vás všechny moc poprosit o radu, týká se to mé sestry, která má komplikace s těhotenstvim.A já sama jí poradit neumim, jelikož žádnou zkušenost zatim nemám.Je ve 22.tt a kdyby se rozhodla pro potrat kvůli VVV , tak jí vyvolají jako porod???A nebo jí vezmou na sál a mimnko jí vyndají(revize)???Nevite náhodou některá, jak to probíhá v tak pokročilém těhotenství??Moc děkuju za radu

aronek
4. únor 2010

misabroj, v tomto týdnu se už vyvolává porod ☹ Máme tu i takové, které tím prošly 😢

kytiii
4. únor 2010

Ahoj misabroj, nejsem žádný odborník, jsou tady určitě jiné holčiny, které Ti budou moci odpovědět lépe. Pokud Tvá sestra je 22tt a zjistili jí vvv, doktoři jí budou muset vyvolat porod, revize se dělá pouze do 12tt.

kytiii
4. únor 2010

Kerrie, tak se mějte s Emičkou moc hezky, jdu dnes už do hajan, jsem hodně unavená a je mi blivno...
Aronku-takové malé blahopřání k mateřské dovolené 🙂 , tak ať vše stihneš Honzíčkovi dopřipravit 🙂

markee
4. únor 2010

Misabroj-ve 22tt vyvolávají porod-bohužel s tím mám vlastní zkušenost. ☹ ☹ ☹ Právě kvůli genetické vadě,miminko by bylo hodně postižené,jestli bych ho vůbec donosila. ☹

markee
4. únor 2010

Jinak ukočení těhotenství jde ze zákona do 24tt ☹

aronek
4. únor 2010

kytie, dík za blahopřání, však se už smejkám 😀 malý odpovídá 38tt, tak mám co dělat 😉

markee
4. únor 2010

Holky,tu nikdo není? Tak jdu číst a spát. Zítra mě čeká celý den práce. Dopoledne nákup salámků a sýrů,jo a piva na oslavu v sobotu. Odpoledne vyzvednout malou ze školky a udělat veky, pak řezy "orgasmus", bram.salát a vyžehlit. No to se z toho picnu.
Dobrou noc.

tercie
4. únor 2010

Holky jsem tuuuuuuuuu, manža už jde spát, vstává brzo, budete tu ještě některá chvíli? Mě se zatím spát nechce...

aronek
5. únor 2010

přeji dobré ráno 😀

sarlotta
5. únor 2010

dobré ránko holčinky🙂

sarlotta
5. únor 2010

markee co to je za řezy ??? manža má zítra oslavu narozenin- inspiračka se hodí 😀

martinkal super🙂 ale ber to tak pořád lepší větší než malinké mimíško.

samsa ahoooooj... co nějakou fotečku, abysme mrkly🙂)) aspoň link někam 😉

wergina, to jsem ráda, že jsi nakoukla... už jsem přemýšlela jestli nemáš pokládek doma🙂)

sarlotta
5. únor 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2,80kg 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina 39tt.......................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 36tt....................11.2.KO..........čeká holčičku...........Lucinku
Aronek 35tt.........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 33tt............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 30tt........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 30tt.........22.2poradna + odběry...čeká chlapečka........Lukášek
Flair 22tt...........,15.2.KO.....čeká holčičku, velký utz dopadl výborně
Farmarska 20tt......................................čeká chlapečka
Jaruska 18tt
Sarlotta 14tt.................. 22.2. triplle test,1.3. KO, 19.3.velký UTZ
Hanana 14tt................. 4.2.KO
Mari 11tt......................15.2. KO
ee.liska 9tt KO 11.2.
kytiii 8tt KO 5.2.
miru.j 8tt....4.2.krev
Handm ......................................našla // 10.2 krev,12.2.KO , 4.3UTZ
Sirella.......................................našla // 8.2.KO
Markee.....................................našla //31.1. čárečky sílí
M.aa.b ???
Pe.Martina ???
Katyna 30DC
Zlababa 29DC
Maarrtina 28DC
Aja.83 27DC
Ikopretinka 26DC
Cajori 23DC
Paaja 19DC
Nicollka 16DC
Maendy 16DC
If.v nehlídá

tercie
5. únor 2010

Dobrý ránko kočky 😉

sarlotta
5. únor 2010

holky psala mi Ee.liska je v nemocnici, trošku krvácela ☹ ale miminko je v pořádku, srdíčko tluče krásně a dostala utrogestan a PN. Krvácení už přestalo. Tak držte palečky 😉

tercie
5. únor 2010

Šarlotko ty bláho...tak moc držíme i s Lukáškem, pozdravuj ji 😉

handm
5. únor 2010

Dobré ranko, ahoj,
včera jsem vůbec nestíhala, snad to bude dneska lepší...
ježiš, snad je eeliska v porádku a mimi taky, držíme jí palečky!!!
a teď vás jdu dočíst!🙂

aronek
5. únor 2010

elisce, moc držíme palečky 😉
sarlot, díky za zprávy

tercie
5. únor 2010

Já jsem včera nějak zapomněla reagovat, takže aspoň teď 😀

MArti Lucinka je šikula ty bláho, tak ale teď už by klidně ven mohla, tak ať je to co nejdřív,abys s ní pak neměla moc práce 😀 Ale řeči se vedou a voda teče co? 😀 😀 Ona si slečna sama řekne 😀
Jo to břicho včera, já nevím jestli to byly poslíci, jak to poznám? Měla jsem jen jakoby tlaky na spodek při chůzi, jako by byl prcek hodně dole, a chvílema tvrdnutí, ale nebolelo to, jen to bylo nepříjemný, tak nevím.

Wergi už to máš taky za pár 🙂

Aronku co ty tu zase hned po ránu 😀 Já psy sama teď nevenčím, mlaďas je pubertální a funguje na elektriku, s tím já to neumím, takže se do toho netento, a starej mazák se zas rád honí za zvěří, a kybych ho nestihla včas odvolat tak hrozí že bych ho tu musela honit po kotárech a to teda teď taky ne 😀 Ale jinak poslouchaj 😀

Misabroj, jak už psaly holky, bohužel v takhle pozdním stadiu už se vyvolává porod, taky to mám za sebou. Tak snad se sestře diagnoza nepotvrdí a nic takovýho podstupovat nemusí.

Kytii ať ti kontrola dopadne dobře, držím pěsti!!! 🙂

sarlotta
5. únor 2010

kytii taky držím palušky... a co Miru.j ?

tercie
5. únor 2010

No a já se dneska chci dokopat k tomu,abych uklidila knížky z bytu do knihovny, a když zbyde chvíle, upeču buchtu. Mám tu pár jablek, už jsou zcvrklý ale nic jim není a do buchty budou ještě fajn. Jmenuje se to Jablkový chlebíček,je míň sladká, ale navrch se dává čoko poleva a ta to dožene, je dobrá a rychlá.
No a taky si chci umejt lásky, páč odpo jedu na kurz, na koupit a do knihovny tak abych se mezi lidma nemusela stydět 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru