Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
9. srp 2010

Ahoj holky 🙂
já zase v noci nemohla spát 😅 ten můj mimozemšťan tam pěkně dováděl 😀

katyna6
9. srp 2010

Dobré ránko koníkovky 🙂
Včera jsem zase celý den trčela v práci,ke compu jsem se nedostala,tak jdu honem dočíst 😉

handm
9. srp 2010

koukám, že jste toho naštěstí moc nenapovídaly!🙂 tak to je dobrý...
@cajori, je mi to moc líto, ale jak říkaly Nat i Kopík, já to měla přesně tak... tak naděje určitě je... jeden měsíc biochemické a pak další už opravdové těhu... a teď funím kousek před porodem!! tak se drž a bude líp!'!!!!

@nat, tak všechno nejlepší prckovi, pusinku na obě ouška 😉 , ať ti dělá dál jen samou radost!!🙂 a ty se hezky vyplač, dojmi atd... vždyt si mama a ta na to ma narok!🙂

@mari111, at nam neporodis s kamoskou...😝
@kopa,@e.eliska já snad taky nakoupím, když vás tak vidím.. mám doma asi 4 balíky zatím, různé, tuhle jsem koupila něco v Intersparu, měli taky akci, Pampersky oranžový, tak uvidím, jestli zítra až budu ve velkoměstě taky narazím na Rossmana a slevy 😀😀😀😀
ještě musím trochu přebalit tašku do porodky a zítra celý den na výletě v praze, spousta zařizování, kontrolka a Motol...to bude jízda
dneska musím žehlit a prát (mám tři tašky věciček na malého od bratrankovo ženy) a taky se "připravit" k DR 😀😀😀:_D to budou zas akrobacie...😝

katyna6
9. srp 2010

handm-ahojky,já si taky vzpomněla přesně na tebe,jak jsem postupně dočítala,jak je na tom cajda-nesmutni bobku,i když po pozitivním testíku je to zklamání asi zase o kousek větší. 😢 .Koukni na handm,přihodilo se jí to samý a koukej,který už má týden 😉 😵
Já včera začala zobat poslední Clostil,tak snad se mimík umoudří a zavítá k nám 😵

m_artasek
9. srp 2010

Ahoj holky, já zas od 7 vzhůru, Bobek kňučel, tak jsem vstala a šla za ním na dvorek a teď zas leží v pelechu a odpočívá. Od 10 mám vycházky a musím jít do města nakoupit, tak jsem zvědavá, jestli spustí tiátr, když zůstane doma sám. Myslíte, že můžu žehlit, koš už přetéká a už mám měsíc od operace. Jizva a břicho sem tam bolí, ale na břicho si ještě v noci nelehám a to je pro mě utrpení. Já byla zvyklá usínat na břiše a teď spím buď na boku nebo na zádech. Tak hanana ještě neporadila, mari užij si čas s kámoškou a třeba pak i z těch výletů porodíš.

handm
9. srp 2010

@katyna6 ahojky, katy, tak bezva poslední Clostil... ted uz jen hezky snazenicko, hezky vecery, zadny stresy, jen pohoda, jazz a radosti a za chvilku je u vás radost na druhou!!! MOc na tebe pořád myslím, i na Aju, začínaly jsme spolu... a hrozně mě mrzí, když vidím, jak vás ten život zlobí....

kopa
autor
9. srp 2010

@katyna6 Ahoj Katynko 🙂
@handm Já mám zatím plíny jen dvoje 😀 a tyhle určo koupím 😀 Taky už jsem koupila ty přebalovací podložky pod mímo,mají je ve Schleckeru,tak jsem vzala rovnou dvoje 😀
No zítra mě čeká ten Gennet,tak snad bude vše o.k. 😅 docela se bojím 😅
Ve středu pojedeme do Ikei koupit postýlku a přebalovák,tak už si pak oblečky vyperu.

katyna6
9. srp 2010

handm-jsi hodná,díky.Já jsem z toho taky někdy špatná,že my s ajou pořád na začátku a tobě už se to krásně krátí-což ti pochopitelně moc a moc přejeme!!! 😵 .Ale co nabrečíme,musíme bojovat dál,i když aspoň mně to stojí pořád větší větší nervy.

kopa
autor
9. srp 2010

@m_artasek Martasku,zkusit to žehlení můžeš 😕 uvidíš jestli tě to bude bolet nebo 😅 Nebo si dávej malé pauzy.

Jinak mě už zase vytéká mlezivo 😝 😝

katyna6
9. srp 2010

@kopa -ahoj kopísku,tak jsi měla divokou noc 😉 😀 .Pěkně mimíska pohlaď za tetu katku a ať moc nezlobí,jen tak,aby mamka věděla,že je prcek v pořádku 🙂 😵

m_artasek
9. srp 2010

zkusím dnes vyžehlit, ale budu dělat pauzy, stejně budu žehlit asi až odpoledne, manžel mi nedonesl prkno a ani nevím, kde je žehlička 🙂, vybalovat budeme snad měsíc. Včera tu byla tchýně a jí se domek líbí, jen Ti naši mě štvou.

kopa
autor
9. srp 2010

@katyna6 Katynko měla 😀 jsem včera ještě byla na diskuzi spol.termín a holky psali o klystýru 😝 😝 tak jsme pak nad tím furt přemýšlela 😝 Katynko pohlazeno 🙂 Už pěkně dovádí,včera měl manža ruku na břiše a to byli vlny 😀 manža jen nevěřícně kulil očima 😀

handm
9. srp 2010

@kopa neboj, v Gennetu to bude určitě všechno v pořádku!!!🙂 mimiska nepodcenuj!! jsem zvedava, jestli se vám ten stydlín ukáže 🙂🙂🙂 já ty podložky mám zatím jen jedny, tak uvidíme, kdyžtak dokoupíme...
jakou postýlku v Ikee budete kupovat Kopi?! my taky máme z Ikea...
a už dorazil kočárek?!
já ještě zítra mažu do dětského ráje, potřebuju koupit cetsovní postýlku pro tchýni a k nám do obýváku..

@katyna6 jste obě hodný...!!!! ale právě, že jak vím, že jsme na tom byly stejně, na stejném začátku, tak mi to prijde vzdycky líto-.... ale jak říkáš, žádné slzičky, optimismus a ono to přijde... co ten váš pozemek?! furt nic?! já ted dala do nabídky pronájem bytu a zatím tedy taky nic.. ☹☹☹

handm
9. srp 2010

@m_artasek tak prkno i žehličku jsem "bohužel" našla 😀😀😀 a ty pomalinku žehlit, žádné divočiny... třeba i sedět.. i když mě to nejde, taky musím stát...😝

kopa
autor
9. srp 2010

@handm Já právě četla,že v tom 30tt na Utz by nic nemělo hrozit 😅 že prostě nejdůležitější jsou utz 12,20. 😅 No na stydlína jsme taky zvědavá,ale raději počítám s variantou,že se neukáže 😒 😲 Postýlku budeme kupovat tu co mám v albu 😉 a rovnou tam koupíme i matraci,akorát peřinky a povlečení si koupím v Scanu.
Kočárek ještě nedorazil 😒 měl by snad dojít tento týden 😨už sjem celá natěšená 😀

m_artasek
9. srp 2010

@handm když já vsedě žehlit neumím, takže u toho taky budu stát, no nic jdu se chystat do města, dnes vařit nemusím, já mám jídlo ze včerejška a manželovi vytáhnu z mrazáku guláš. No já prkno vím, kde je, ale musí mi ho pak manžel vynést nahoru do patra a žehlička bude asi taky někde.

handm
9. srp 2010

@kopa tak to jdu mrknout, co máš v albíku, už jsem ti tam dlouho nenakukovala 😀😀😀 já tam nakoupila skoro všechno 🙂

handm
9. srp 2010

tak už vím, Kopíku.. tahle série jak máš vybranou je moc hezká, i s přebalovákem atd..🙂 tak ať hezky pokoupíte a manžel pěkně montuje 🙂 ten můj si to vyloženě užívá, že je to jak Lego pro dospělé 🙂

katyna6
9. srp 2010

handm-pozemek právě pořád nic a přitom by nám to neskutečně pomohlo.Prostě nic se nám nedaří,vůbec nic.je to někdy na provaz 😠

kopa
autor
9. srp 2010

@handm No ten můj je nervák,ale ikea mu jde 😀 tak jsme zvědavá 😀

kytiii
9. srp 2010

Ahojky
nakoukávám po delší době...

Velká gratulace míří k malé Šarlotce a Filípkovi. Ať se mají čile k světu🙂

Moc nestíhám dočítat, jsem ale stále v obraze, co se tady děje nového. Chodím pořád do práce a do konce srpna ještě budu, naštěstí mi je dobře, takže mi to vůbec nevadí. Zítra jdu na kontrolu a rovnou mi doktorka vystaví mateřskou. Jinak jsem dosti pozadu v pořizování výbavičky- mám tedy už kočárek a postýlku, ale spoustu věcí jen vyhlídlých, jen je nakoupit. Postýlku jsme také koupili v Ikee, je bílá, koupili jsme k ní i pěknou bílou komodu, takže tento týden asi začnu prát věcičky. Také bych si asi měla sbalit tašku do porodnice...ve středu jedeme s manželem na předporodní kurz do Havlíčkova Brodu do porodnice, tak tam načerpám info a za čerstva vše připravím, abych byla víc v klidu. Jinak mě chytnul zahnízďující reflex, o víkendu jsme malovali ložnici, je to nádherný, malá má fialkový koutek s postýlkou, komodou a ostatní je do zelena, koupila jsem nové povlečení do fialova, mám z toho fakt radost🙂
Kopinko- prosím do tabulky- zítra kontola+mateřská. Zítra na Tebe budu myslet, jsem napnutá, zda se Váš mimozemšťánek natočí a pokud ne, bude to prostě překvápko🙂
Jinak všem přeji vše dobré, vítám nově přichozí, vězte, štěstíčko čeká na každého.
pa

ee.liska
9. srp 2010

ahojky 🙂 teda hanana pořád tu 🙂

@handm no abys ještě při těch nákupech neporodila 😀

@kopa tak to dospi přes den 🙂 a na zítra držím palečky, to byste se už mohli dozvědět co čekáte, že?

@katyna6 určitě se umoudří a za chvilku bude u vás 😵

@m_artasek jestli se na to cítíš tak žehli, ale radši opatrně 😉

handm
9. srp 2010

@ee.liska i to je možné, eli, ale já neměla snad ještě ani jednoho poslíka.. anebo to nepoznám, já nevím...😝 prostě žádné známky ničeho mi přijde... jen když se zvedám z pelechu, tak mě "táhne" jakoby pupík, ale tomu moc významu nepřikládám...to mi přijde normální..

@kytiii super, že je všechno ok! a bílou z Ikea máme taky!🙂 i s komodou🙂 tak gratuluju k super výběru 😀😀😀

kopa
autor
9. srp 2010

@kytiii Kytii ty jsi teda pracovitá 🙂 já už bych do práce nešla 😀 😀 to bych s vámi nemohla kecat 😀 Já jsem taky napnutá,zda se ukáže 😀 😀 ale už jsem si zvykla,tak když se to zítra nedovím,nic se nestane a já budu mít překvápko.Jen každý se ptá 😠 kdy už to budeme vědět atd...

@handm a jakou bílou komodu?ta je i s přebalovákem??? 😕

kopa
autor
9. srp 2010

@ee.liska Eli když to dospím přes den,tak večer zase neusnu 😒 to už mám ozkoušené 😀

handm
9. srp 2010

@kopa klasická serie Malm myslím, že se to jmenuje.. je to bez přebalováku.. ten já dostala mimo...
jinak nás se každý taky ptá, co to bude 😀😀😀😀 a i když si myslíme, že víme, tak neříkáme a krom toho, DR se klidně mohl splést, že 🙂))
jdu pověsit první várku prádla 🙂

kopa
autor
9. srp 2010

@handm Tak tu máme taky,akorát v barvě dřeva 🙂 švagrovka přebaluje na ní 😅 ale já to u ní zkoušela a moc mi to nešlo 😒

handm
9. srp 2010

@kopa ona je dost vysoká, jestli má 4šuplíkovou...´pro mě je akorát, taky jsem zvažovala, že budu přebalovat na ni, uvidime ještě... mam ještě takovy dva stolečky nebo skřínky, na kterých možná budu přebalovat 🙂

handm
9. srp 2010

tak mi manžel po dlouhé době vyfotil pupík.. je to tedy břuch jak blázen 🙂🙂🙂

aronek
9. srp 2010

@kytiii v havlíčkově Brodě jem rodila, kdyby tě něco zajímalo, tak se klidně ptej, bylo to tam supr 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru