Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

madormi
28. zář 2010

@farmarska nelichotím, ty si prožila horší věci než my a zvedla ses a bojuješ dál tak já to přeci po jednom zamlklým a jednom samovolným nezabalím, zítra jdu ke gyndaři tak z něj vyrazím doporučení necháme udelat testy a od listopadu začínáme na novo a basta a do třetice všeho dobrého!
majji já taky jeden den jsem total v poho druhý propadnu beznaději a předpadají mě takové myšlenky, jako co když se to nikde nepovede, co když je to vážné atd ale pak si řeknu stop a to musí jít a hotovo žádnou jinou možnost si nepřipouštím

majjka24
28. zář 2010

@farmarska prosím tě, ty testy na ty protilátky ti dělali kde? krevní centrum, nebo genetika?
Jinak u nás furt leje a vichr jak něco, už jsme radši přepárkli autiko, máme tady takový krásný a starý ořech 😵 sice máme pojištěno, ale nebudem pokoušet osud.

majjka24
28. zář 2010

@madormi ten test na protilátky - žádanku už jsem ji vymanila z praktické, nechcu čekat na druhý potrat a milostivně mě někde pošlou...a chceme jít na ty RH faktory, či tak nějak a dál nevím co jsou jěště za testy. Jak pokusný králík, ale co by člověk neudělal pro mimčo 🙂 Taky si někdy musím říct vyloženě STOP,a někdy mě to přejde nějak samo. Spousta holek to nevzdaly a bojovaly a mají ten krásně děti. Tak my budem mít taky 😀 A JUST JOOOO 😀

madormi
28. zář 2010

@majjka24 určo neboj se, na podruhé ti to vyjde, já to po prvním neřešila stačila mi odpoved doktorô, že se to stavá ale asi neměla stačit, nemuselo se to už opakovat no ale tak teď už se nenechám uchlácholit

farmarska
28. zář 2010

jsem musela odběhnout k plotně..
mad lidi zažívají daleko horší věci a musejí se zvednou ze dna a jít dál 😉 a my jsme ženský silný, my to zvládnem 😉 😎 🙂 a po všech vyšetřeních se ti to prostě do třetice povede 😉 🙂
mají na ty protilátky nám dělali na imunologii. Dělali tam rozbor na vše možné i nempžné, mě i manžoj 😉

farmarska
28. zář 2010

májí jasně že budete..koukni do tabulky, kolik holek od sud už je má 😉 😵
ted se dát hezky dopořádku, fyzicky, psychicky, ..udělat všechny testíky a vyšetření a pak hurá na snažení 😉 a to by bylo aby nebylo! 😎

mari111
28. zář 2010

Ahojík holky, tak u nás pořád hnusně, včéra aj foukalo strašně moc dneska už tolik nefouka ale prší pořad, včéra už měli hasiči výjezdy kuli povodním ,tak snad to nebude nic tak hrozného jak nedávno, bo to byl děs.
Majka, Madormi nebojte holky, jednou to vyjde, prostě musí, my co sme "nad váma" v tabulce sme tomu taky nevěřili a vydíte, povedlo se, takže se to povede aj vám.
Jen vydržet a jak píše Farmísek, sme silné holky a zvládneme to, ženská vydrží všechno 😉

farmarska
28. zář 2010

mari ale vy jste tuším někde na kopečku, kam voda nemůžene? 😕 Vím, že jsi něco takového psala ..posledně, ale tchýně nějak byla v záplavové oblasti ne? 😕
Tý jo budu na vás myslet, aby povodně ustaly!

mari111
28. zář 2010

no u nás snad nic nehrozí ale právě tchýně a ty lidi, chudáci, to byl děs ☹

farmarska
28. zář 2010

my jsme se právě vrátili z hub. Vzali jsme psy a šli jsme se trošku projít, když už tu neprší. Byli jsme jen na kraji a jen chvilenku a máme plnej koš 😝

mari111
28. zář 2010

no teda, plnej koš jo. Šikovný ste 🙂

farmarska
28. zář 2010

neéé! my nejsme šikovný, oni tak strašně rostou! 😀 člověk o ně na každým kroku zakopává 😀

farmarska
28. zář 2010

kakra mi blbne nabíječka k notbukoj 🙄 musím kroutit různě s kablíkem, aby mi to fungovalo 😠

a my jsme se ted najedli a jdeme kouknou na nějakej filmek co se nám včera stáhnul 🙂

ikopretinka
28. zář 2010

Ahoj holky, u nás konečně přestalo pršet, brr to je počasí toto.
Chci se vám jen omluvit za to, že nereaguji na vaše příspěvky. Poctivě ale dočítám, raduju se s vámi, se smutnýma dušičkama cítím, byla jsem na tom podobně, jen to nekomentuji. Je mi totiž většinou blbě od žaludku a tak nic nevypisuji.

mari111
28. zář 2010

@ikopretinka jé jé tak snad to brzo přestane a už bude jen dobře 😉

lenik_25
28. zář 2010

@ikopretinka Ten výtok bude určitě v pořádku, ale chápu, že se stresuješ. Já když čekala Danečka, tak jsem se stresovala pořád. Ať mi nikdo nemluví o těhotenství jako nejkrásnějším období ženy. To je až když je ten prcek v náruči 🙂 Teda aspoň v mém případě. Od 18tt jsem musela ležet a ležet a ležet. A taky máš nevolnosti? Já jo. Mám na to rennie a kandovaný zázvor.

lenik_25
28. zář 2010

@kopa Jůů, tobě už se to krátí 🙂

lenik_25
28. zář 2010

@kopa Jooo a jak jsi psala o těch Přešlapech, tak jsme se zrovna u včerejšího supervážného dílu s manžou říkali, že nejlepší a naprosto dokonalá byla první série. Prostě sranda. Teď už je to moc drama a ne odpočinkovej seriál. Ale i tak sledujeme.

kytiii
28. zář 2010

Ahojky,

ozývám se přímo z místa činu z porodnice🙂))
V sobotu ráno se nám narodila naše rošťanda Eliška s váhou 2960g, 48cm. Je to náš miláček, jak budu mít čas, pisnu více, rodila jsem hodně rychle, od příjetí za 2hoďky, bez nástříhu, velká chvála na Havlíčkobrodskou nemocnici!!!!!! Vložím později o foto.

Zatím pa.

lenik_25
28. zář 2010

@farmarska jé houby, dala bych si smážu... ale ta by mi asi neudělala na ten žlučník dobře, co? 😀

lenik_25
28. zář 2010

@kytiii GRATULACEEEE!!! Hezká zprávička a přeji malé do života samé zdraví, radost, důvody k úsměvům. Tobě brzké zotavení po porodu a užívej si miminka 🙂 Těším se na fotky.

murynka
28. zář 2010

ahojky
@kopa jj baví mě to zatím za to skoro nic neberu učím se 😎ale i tak baví mě to moc 😵 😵

@maendy drž se holka ☹ nemáš to jednoduché ale bude líp určitě...
@ikopretinka nemáš vlbec zač 🙂 snad zaberou.. 😉
@farmarska je šikovná holka moje divoška no 😀 😀

chlapi jsou asi všude stejní jak píše farmi oni to nepochopí ☹ jsou prostě jiní 😅

murynka
28. zář 2010

@kytiii 😵 😵 😵 😵 obrovská gratulace k princezně!!!!!přejeme jí do života to nej 😵 😵 😵

kopa
autor
28. zář 2010

Ahoj holky 🙂
No to je hnus toto počasí ☹ Já byla včera na chvíli venku,ale po chvilce jsem to vzdala.Málo jsem se oblékla a tak mi byla ziminka.Manža nabalenej a tomu byla ze mě zima,že jsme chodily pomalu 😀 😀 Tak jsem toho využila a zašli jsme ještě na velký nákup do drogerky a já dokoupila poslední věci do porodky. 😉

@lenik_25 No ta první serie byla príma.Ted mi to přijde trošku mimo mísu 😅 Ten jí podvedl,ona ted zas jeho(navíc ten Marek je mi dost nesympatický 🙄 ) Ještě jak to přesunuli takhle večer 😅

@kytiii Moc gratuluji 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 přeji hodně štěstíčka,zdravíčka a lásky malé Elišce!!!!!!!!!!!!!!!!!
Teda tááákhle rychlý porod,závidím.Hele a mám tady pro tebe obrázek 😀 😀

kopa
autor
28. zář 2010

@murynka Markét já si ted chci taky koupit nový foťák abych si mohla hezky fotit Víťu a uvažuji nad Nikonem.Tchán má taky luxusní zrcadlovku,ale tu má pekelně drahou...Jsem myslela vejít se tak do 15tis.

kopa
autor
28. zář 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.................chlapeček Adámek
Samsa ..................holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax.......................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina ................holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal................holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek...................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe......................holčička Anička 3560,49cm
Markytaj.................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka.................chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .......................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta .................holčička Šarlotka, nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ..............chlapeček Filípek nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana.................chlapeček Oliver nar.13.8. 3290g
Mari.........................holčička Laurinka nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska..................chlapeček Matyáš nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm ..................chlapeček Mareček nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j......................holčička Vivien Viktoria nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella.....................holčička Verunka nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii.........................holčička Eliška nar.25.9. 2960g, 48cm 😵 😵 😵 😵
Kopa 38tt .......................1.10.KO nemocnice...................................čeká chlapečka ...Vítek
Zlababa 34tt .........................................................................................čeká chlapečka
Maarrtina 33tt ...................KO 14.10...................................................čeká holčičku Adélku
veve.b 29tt..................................3D Utz.29.9., 20.10.KO...................čeká chlapečka...Ondrášek
Paajaa 28tt............................................................................................čeká chlapečka.....Oliver
Farmarska 18tt................29.9.KO
Ikopretinka 8tt..................na Utz mimi a má srdíčko
lenik_25 8tt
Nicollka DC ??
Nikissek DC ??
Aja 26DC
Katyna 25DC
M.aa.b 23DC
Natalie 20DC
Martasek 12DC
Cajori 15DC
Ivomal..................čekatelka na porevizní mrchu
maendy................zákaz těhulkování,laparoskopie
Madormi...............pauza 3-6 měsíců
majjka24

mari111
28. zář 2010

kytii moc moc gratuluju 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cajori17
28. zář 2010

ahoj holky,omlouvam se,ze moc nechodim,nejak neni cas..............

kytii...............moc gratuluji k holcicce 🙂

jinak vas nedocitam, nestiham,takze v sobotu budu cely den docitat................ja byla v pondeli na folikulometrii a folik mel 20mm takze ovulka bude dnes nebo zitra,takze pritelaka musim dnes znasilnit 🙂 tak mi drzte pesti.............papa 🙂

madormi
28. zář 2010

všimly jste si v ulici? lenka má x- landera ten hnedý to tu nekdo má ne? nevím jestli eeliska nebo kdo to 🙂

murynka
28. zář 2010

@kopa jj určo pořidte jen to není je o fotáku ale i o úpravách a mít na to oko 😉 venku je hnusně 😝 ☹ jsme z toho na nervy já mám foták ze základní objektivem za 10 tis ted k tomu jsem pořídila výbavu za 15 tis 😅 takže ted už jsme v tom skoro za 30 tis. 😝 😅 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru