Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

zlababa07
18. říj 2010

Jinak ahoj všem, zas nakukuji a moic vás tu zdravím 😵

farmarska
18. říj 2010

mad na tebe jsem teda zítra zvědavá 😕 tak hned po kontrole chci infrmace 😉

farmarska
18. říj 2010

kopi, no nějaká bolest tu bude 😅 ..ale zase když člověk ví, že ho za to čeká taková krásná odměna 😉 😵 Ještě jednou... moooooc držím palce!!!

farmarska
18. říj 2010

žlabi, ty to máš koukám taky už za pár 😉 😎 😵

majjka24
18. říj 2010

@kopa držím moooooc palečky !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zlababa07
18. říj 2010

Nojoo, už se to blíží, za měsíc půjdu kopince ve šlépějích, jdu taky do motola 😉 A co ty, co nového? Pupík ti roste, tak to mám radost 😵

farmarska
18. říj 2010

Jiank holky vám taky ještě musím říct, že manža dneska poprvé cítil to malé kopat 😵 😵 😵 Měl ruku na mým břiše a hlásil mi ..teď..teď 😵 😵 😵 no moc hezké to bylo 😵 oba nás to dojalo 😵 😵 😵
Jo a odpoledne jak jsme spali, tak se mu pak zdálo, že se vrátil domů a my tam měli už miminko a byla to holčička a on jí hlídal a ona mu bulela hlady a my měli jen nějakej tavenej sejr a ještě prošlej 😀 a říkala mu táta 😀 😀
No hrabe nám koukám z toho těhu už oboum 😀 😎 😀

majjka24
18. říj 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.................chlapeček Adámek
Samsa ..................holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax.......................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina ................holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal................holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek...................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe......................holčička Anička 3560,49cm
Markytaj.................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka.................chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .......................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta .................holčička Šarlotka, nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ..............chlapeček Filípek nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana.................chlapeček Oliver nar.13.8. 3290g
Mari.........................holčička Laurinka nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska..................chlapeček Matyáš nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm ..................chlapeček Mareček nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j......................holčička Vivien Viktoria nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella.....................holčička Verunka nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii.........................holčička Eliška nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa 41tt ............19.10.nástup nemocnice.....................................čeká chlapečka ...Vítek
Zlababa 36tt .........................................................................................čeká chlapečka
Maarrtina 36tt ...................KO 21.10...................................................čeká holčičku Adélku
veve.b 32tt..................................20.10.KO...........................................čeká chlapečka...Ondrášek
Paajaa 30tt............................................................................................čeká chlapečka.....Oliver
Farmarska 21tt................
Ikopretinka 11tt................
Nicollka DC ??
Nikissek DC ??
Katyna DC ??
Martasek 32DC
Aja 17DC
M.aa.b 14DC
Natalie 12DC
Ivomal..................
maendy................zákaz těhulkování,laparoskopie
Madormi...............pauza 3-6 měsíců
majjka24 2DC
lenik_25

majjka24
18. říj 2010

porevizní mrcha dorazila v celé své kráse 😀

farmarska
18. říj 2010

zlabi, já mám taky ze svého pupku radost 😉 jako nikdy před tím 😀
a japak se cejtíš?
no hele moc si neplánuj..za měsíc.. třeba se to nějak hne a zrovna se s kopinkou v Motole potkáte 😉 😀

majjka24
18. říj 2010

@farmarska jůůů, tak to musela být super ty kopanečky 🙂

farmarska
18. říj 2010

jéééé májka přebrala štafetu za kopíse! 😵 huráááá!! 😀 😀 já už měla strach , že zůstaneme bez tabulky 😢
zakhle je to supr májí 😉 jsi šikula! 😎 😎 😎

farmarska
18. říj 2010

a gratulka k mrše!!!! 😵

zlababa07
18. říj 2010

@farmarska no nestraš, ještě néééé 😀 no a jinak je mi fajn, sice se cejtím čím dál víc jako velryba na suchu, ale jde to. Ty pořád bereš nějaké léky? A ještě asi nevíte, co čekáte, nebo jo? Jo a ten sen jsme měla podobnej, že malýho asi týdeního hlídal tchán a my rodiče jsme jeli pařit a já měla strach, aby neměl hlad a pak po návratu tchán povídá, že dobrý, že mu dal instantní hráškovou polívku 😀 😀

farmarska
18. říj 2010

májí to jo, to bylo 🙂 páč jako poslední dobou jsem si to užívala jen já, to oťukávání a kopance a jen jsem o tom manžoj povídala a ted naše malé cejtil i on, tak to bylo zase uplně něco jinčího 🙂 takovej malej hmatatelnej důkaz 😀 😀

farmarska
18. říj 2010

žlabi nestraším 😀 ale ber to tak, že by jsi alspn neměla třeba takového macíka jako kopís. By to z tebe vypadlo a ani by jsi nevěděla jak 😉 😀 😀 😀 😀

majjka24
18. říj 2010
farmarska
18. říj 2010

No já se cejtím jako velryba už ted, ale u mě je to daný už tou výchozí váhou..já se tak vlastně cejtila už před otěhu..a ted jen jako těhotná velryba 😀 Tý jo to jsou sny vid 😀 hrášková instantní je taky dobrá 😀 😀
Co to bude zatím nevíme, ale za dva dny mám velkej ultrazvuk. Manža jde se mnou 😉 už jsme natěšení, zvědaví jsetli se ukáže co to bude 😉 😵
Prášky beru pořád..hned od začátku prednizon a anopyrin..a asi budu až do konce těhu.

majjka24
18. říj 2010

@farmarska jinak děkuji za gratulaci, teď ještě jo 😀 tabulka není problém, nějakou dobu ještě rodit nebudu 😀 I teď používáš poslouchadlo???

zlababa07
18. říj 2010

@farmarska tak jen bašti pilulky a držím pěsti na velký utz a vlastně vůbec na celé těhu a porod a tak, hlavně ať je všecko v pohodě 😉

majjka24
18. říj 2010

@zlababa07 koukala jse do albíčka krásné bříško,připadá mi takové pidi, gratulace 😀

zlababa07
18. říj 2010

@majjka24 ta poslední fotka je 6 týdnů zpátky, takže teď už tak pidi není, ale řekla bych tak akorát, děkuju moc 😵 Jinak taky gratuluji k porevizní mršce, brzy bude líp, neboj 😉

lucierob
18. říj 2010

@farmarska a máš průjem? Při průjmu se nemají užívat mléčné výrobky.

lucierob
18. říj 2010

Tak jsem před chvíli dobalila Robčovi a manžovi věci na zítra do nemocnice. Tak zase budu mít doma nachvíli klid. 😅 Mi chtěli zabavit notebook, ale to jsem jim rázně zatrhla. 😝 To určitě. Sama doma s malou a ještě bez netu. 😠 Se jim nechtělo brát cestovní DVD, že notas má větší monitor.

majjka24
18. říj 2010

@zlababa07 děkuji 🙂 bude líp, musí, ale já si myslím že jo, že taky jednou budeme mít to štěstí. Teď už čekáme na výsledky z hemky v prosinci kupuju teploměr a hurááá do boje 🙂 už se těším !!! 😀

ivomal
18. říj 2010

@kopa držím palce i na nohách, hodně štěstí u porodu a ať jste oba v pohodě!!!!!!!!!!!!!

-jinak u mě zatím žádná změna....stále nedorazila první porevizní mrcha ☹ , tento týden měla dorazit, dostala jsem prášky na nahození cyklu a nic....už je to 2,5 měsíce, zítra jdu na gyndu, tak snad budu chytřejší 😖

zlababa07
18. říj 2010

@majjka24 jojo znám to taky a budu vám fandit, aby to co nejdřív vyšlo, lepší lék totiž není 😉 mmch taky jsem ti mrkla do alba, infarkt placenty, to slyším prvně 😕 U nás se tedy na nic nepřišlo, ale u třetího těhu jsem do 12.tt preventivně píchala injekce na ředění krve 😉

majjka24
18. říj 2010

@farmarska kukni se na tu benefibru to můžou i těhulinky 😀 http://prozdravi.sattnet.cz/Benefibra/ nebo se poptej v lékárně co je tomu podobné, jsem kukala jsem totiž na net a nikde není, je to vyprodáno, bude až v lednu 2011☹

lenik_25
18. říj 2010

@majjka24 No já ten jablečný ocet ochutnala a můžu teda říct, že jsem chopná ho pozřít jedině v tabletkách koupených v lékárně. Na lžíci ani v nápoji to nedám. Ale to třeba nedám ani psyllium a některé maminy ho v pohodě jedí, aby neměly zácpu. Helejď, ptala jsem se svojí gyndařky na to, kdy zase začít a ona "Co vám řekli v nemocnici po revizi?" No a tam mi řekli, že můžeme po šestinedělí. Ona prý, že se běžně čeká tři menstruace, ale když mi řekli tohle, tak jo.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru