Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
21. říj 2010

farmíííku gratulka k chlapákovi, hlavně že je a je zdravej 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 aspoň budeš mít dva pomocníky na tej tvojej farme 😉

cajori17
21. říj 2010

farmiku 🙂)) gratuluji k chlapeckovi 🙂))to je preci parada,ze je zdravy 🙂 🙂 🙂 🙂 ale chapu,ze sis prala holcicku,ale nesmutni deti jsou zazrak

mari111
21. říj 2010

@gabi83 skušenosti nemám ale toto jsem našla http://www.porodnice.cz/mola-hydatidosa

gabi83
21. říj 2010

@mari111 děkuji, já již toto prošmejdila. Sháním někoho, kdo mi řekne, že to měl taky a za pár měsíců byl znova vtom a ok 🙂 jojo

mari111
21. říj 2010

@gabi83 no snad ti někdo líp poradí ale veřím že se ti znovu podaří otěhu a bude vše v pořádku, budu držet palečky

farmarska
21. říj 2010

no mari jestli to bude zase po manžoj, tak teda místo pomocníčka budu mít zase jenom po kom uklízet 😀 😀

gabi83
21. říj 2010

@mari111 dík, jsi brouk. Doporučují 2 roky klídek, ale to teda nééé, tradááá!!!

farmarska
21. říj 2010

čajdo šak joo, my jsme štastný že je vše v pořádku 🙂 šak mám z toho až výčitky, že se chovám jak debil a pocituju trochu to sklamání 😠 bych si nafackovala 😠 no holt si na to musím trošku ted zvyknout, páč jsem toho malého vetřelce v břuchu brala za NÍ a tak jsem k břichu celou dobu i mluvila 😅 a ted mi to trošku hlava nebere 😅

cajori17
21. říj 2010

to je jasne ,ze jsi trosicku zklamana,ale az toho prdolku budes drzet v naruci,tak ti to bude fuk 😵

markee
21. říj 2010

ahojky,
tak načuhuju zda bude fotečka Vítečka a mám štěstí. Téda je opravdu nádherný a pořádku kus chlapák 😉

markee
21. říj 2010

Farmy,další kluk jo? No vidiš,hlavně že je zdravej.

cajori17
21. říj 2010

jinak ,my koncime se snazilkovanim a s lekama 🙂))) jen jdeme na spermio za dva tydny.....nechame tomu trochu casu a pak az teprv pujdu na tu laparku

petroska
21. říj 2010

juu Vítek je celá mamina 😵 .miminko krááásný 😵

farmarska
21. říj 2010

holky dík 🙂 šak já se s tím už nějak vyrovnám 😀 😀 😀 😀
a ted mažu doslavovat ty Robčovi narozky 😉
mějte se tu a večer asi nakouknu 🙂

nicollka
21. říj 2010

ahoj holky jen jsem nakoukla teda tolik miminek. Přijde mi to že jsem tu nebyla kratko a paaja už 30tt wow.
Tak hodně štěstíčka, zamlklinky už ste převálcovali teda 🙂

cajori17
21. říj 2010

tak se tu mejte pa

kerrie
21. říj 2010

Farminko, gratuluju ke zdravému hošíčkovi 😵 😵 Chápu Tvoje pocity, ale určitě si zvykneš rychle, neboj se. U nás byl manža taky zklamanej, když nám řekli, že bude holčička............no a teď je z ní táááák poprděnej, že to svět neviděl 😉 😉 😀

Malej (teda spíš velkej, chlapák) Víteček je kouzelnej.............Kopinko, poved se vám 😉 😉 😉

mari111
21. říj 2010

@gabi83 2roky bych teda taky asi nevydržela 😠

madormi
21. říj 2010

@farmarska jee tak to bude Augustýnek :D

majjka24
21. říj 2010

@farmarska gratulace k objevení chlapáka 😀 nebo Leopold je krásné 😀 😀 😀

aronek
21. říj 2010

@farmarska já taky počítala s holkou a co mi leží v postýlce 😎 Je zlaťoučký hodňoučký a já mu občas řeknu jak holce, ale neměnila bych. Uvidíme jak zvládnem druhé 😉

lenik_25
21. říj 2010

@ikopretinka Ahoj zlato, moc na tebe myslím, ať jsi ty i miminko v pořádku. Určitě to bude dobrý. Určitě!

majjka24
21. říj 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.................chlapeček Adámek
Samsa ..................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.......................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj.................chlapeček Honzík.............................
Tercie ...................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka.................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .......................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta .................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ..............chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana.................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari.........................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska..................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm ..................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j......................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella.....................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii.........................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa.......................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa 36tt .........................................................................................čeká chlapečka
Maarrtina 36tt ........................... KO 21.10 ..........................................čeká holčičku .......Adélku
veve.b 33tt..................................KO 15. 11............................................čeká chlapečka....Ondrášek
Paajaa 30tt............................................................................................ čeká chlapečka....Oliver
Farmarska 21tt........................................................................................čeká chlapečka......
Ikopretinka 12tt................
Nicollka .................DC ??
Nikissek ................DC ??
Katyna ....................20 DC
Martasek ................32DC
Aja ...........................17DC
M.aa.b .....................14DC
Natalie ....................12DC
Ivomal.......................4 DC
maendy................zákaz těhulkování,laparoskopie
Madormi...............pauza 3-6 měsíců
majjka24 .................5 DC
lenik_25.....................

lenik_25
21. říj 2010

@mari111 Ahojky, ooo, děkuji, to je ale pocta. Jsem z Děčína.

lenik_25
21. říj 2010

A VÍTEČEK JE PŘEKRÁSNEJ!!! A Kopi, je po tobě!

cajori17
21. říj 2010

@lenik_25 ja jsem bydlela v Decine nez jsme se presunuli do Mikulova 🙂 🙂

cajori17
21. říj 2010

porad se divam na fotecky Vitecka a opravdu je cely mamka 🙂

mari111
21. říj 2010

@lenik_25 no tak to nemáme tak daleko, hned jak bude příležitost tak si u tebe "objednám" dortíka 😉

mari111
21. říj 2010

@lenik_25 jinak máš fantastickou fotku a Danečkem 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru