Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

rebinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mari111
8. lis 2010

Tak jsem holky taky dala Laurušku do soutěže o pokoj snú, budeme vděčné za každej váš hlas 😉 http://soutez.doma.nova.cz/laurinecka111# de tam hlasovat jednou týdně

katyna6
8. lis 2010

Ahoj holky,po dlouhé době jsem tu,ale i když jsem nepřispívala,tak jsem se aspoň občas snažila vás dočítat.U nás zatím nic nového,jen že přítel začal pracovat na Slovensku,domů jezdí nepravidelně a vždycky jen na chvíli,takže miminko jsme stejně museli zatím pustit z hlavy a zkusíme si do konce roku trochu pročistit od mimíska odpočinout a pak pravděpod.zkusíme to centrum.Jinak se nic neděje,takže ani není velice co psát.Jen bych pak poprosila změnu do tabulky,jsem dnes 8DC,děkuji.Zase někdy mrknu,zatím se tu mějte pěkně,maminkám ať pěkně rostou dětičky a těhulinkám bříška,papa

mari111
8. lis 2010

ty máš ale hezkou fotku 😵 😵 😵

mari111
8. lis 2010
katyna6
8. lis 2010

@mari111 -děkuji 🙂 .Laurince jsem hlásek dala,tak ať vyhrajete.Malá je moc krásná holčička!! 😵 😵

mari111
8. lis 2010

@katyna6 děkujeme 😵

paajaa
8. lis 2010

@mari111: tak jsem taky hlasovala. Krásná fotečka. Tak snad zvítězíte.

Jinak kontrola dopadla na 1 a další je za týden 15.11.2010. Už dostaneme papíry k mateřské.

mari111
8. lis 2010

@paajaa gratulka k super kontrolke, utíka to teda už máš 33tt 😨 a dík moc za hlas

lenik_25
8. lis 2010

Ahoj holky, porevizní mrcha stále nikde ☹

mari111
8. lis 2010

@lenik_25 no to je ale fakt teda mrcha, když jí člověk chce tak nikde a když né tak je přesná každej měsíc 😠

madormi
8. lis 2010

@paajaa teda ty už to máš fakt za pár, pamatuji si jako dnes, když jsi testovala :D

handm
8. lis 2010

ahoj holky, je tu nekdo?!
potrebovala bych prosím poradit...
Mareček se furt nezbavil té rýmičky, i když už to vypadalo, že ano, ale naopak se mu ted v nedeli pridal kašlík... zakašle sem tam, ale někdy ho to uplně vzbudí, vyděsí se a já samozřejmě taky...
dá se u takhle malých miminek něco dělat, dávat?!
díkyy

sarlotta
8. lis 2010

@paajaa super, že je všechno ok, Vánoční dáreček už bude brzo s Váma 😎 😉

sarlotta
8. lis 2010

Holky do Vánoc 42dní🙂)) 😀

sarlotta
8. lis 2010

@handm odsávat nosík pořád, aby mu to neteklo do krčku a nedráždilo ke kašli.. super je odsávačka na vysavač- nosátko...
jinak se nic nedává, pokud má čisté mandle a není to angína nebo tak, tak nic. kdyby byl plakací nebo teplota tak zajdi k doc.

jinak větrat, mokrou plenku k postýlce na zvlhčení vzduchu, mokrý ručník na topení a měnit každý den

sirella
8. lis 2010

Ahojky holky 🙂
Po delší době jsem přišla zas nakouknout co je nového.Hlavně kouknout na tabulku a tak...
Kopinko...Moc gratuluju k Vítečkovi 🙂 Je to moc krásný chlapeček

@handm My měli s naší malou stejný problém už v porodnici.Ještě tam nám dali na vytírání nosíku kapky NAsivin.Z buničin.čtverečku jsem dělala malé smotečky,na to kapátkem nakapala kapky a opatrně vytřela noík.Docela nám to zabralo...držím palce,ať je MAreček brzo zas zdravučký 😉 Teď jsem si ty kapky nechala koupit v lékárně...pro jistotu...abych je doma měla kdyby náhodou zas něco...Jen se teda můžou používat jen týden.To řekli manžovi v lékárně.V nemcnici mi nikdo nic neřekl 😖

Mám chvilku času,tak snad dočtu aspoň kousíček.¨
Mějte se tu krásně a já zas někdy nakouknu...

handm
8. lis 2010

@sarlotta děkuju, odsáváme tim na vysavač... bojim se přesně, aby mu to tam neteklo, protože to mám já, vždycyk mi to teče do krku☹
teplotku zatím nemá, tu měřím pravidelně ráno i večer, nebo když se mi zdá horký, jenže ons e občas hodně potí, takže mě to mate 😒 dám tu mokrou plínku, nebo hrnec s vodou, abychom to zvlhčili..
a můžu ven?! tam se mu spí líp... navíc on přes den spinka jen v kočárku...
a kdyby to asi bylo horší, tak zavolam rano dr...

děkuju!!!

sirella
8. lis 2010

ahojky šarlotko 🙂 Jéééé...to mi chybělo...Tvůj odpočet do Vánoc...jako loni 😀

madormi
8. lis 2010

@sarlotta no super a nám dluží 2 výplaty to budou vánoce :D

sarlotta
8. lis 2010

@handm určo můžeš ven. pokud není teplota 😉

handm
8. lis 2010

@sirella děkuju!!¨
mě právě v porodce, dkyz jsem rekla dr, že se mi zda, ze chrci a ma rymu, rekli, ze je to normalni..
jenze ted uz to ma skoro vic jak tyden a nudle osavame jak oprate...i kdyz jen nekdy...
do nosiku kapeme Libenar -morskou sul, fyziologicky roztok v podstate...
tak kdyby to nezabiralo, tak zkusime tohle..
díky a mějte se s prckem moc hezky!! a zas nakoukni!!

sarlotta
8. lis 2010

@sirella no ahoooj, jako kde máš dcéérunku v pase ???

sarlotta
8. lis 2010

@handm zkus spíš nasivin sensitive nebo libenar jen na vytírání.. záleží jak moc to teče... můžeš to i střídat 😉

handm
8. lis 2010

@sarlotta mě právě posledně Dr řekla, že radsi jen na hodku... s tou rymickou...☹ ale on tam spi jak dabel venku, doma jsou to max u prsa tak desetiminutovky... a pak v noci, dneska semi vzbudil 4x za noc, o jedno vic, nez normalne..

sirella
8. lis 2010

@sarlotta jejda..já jsem ale trdlo.Díkas za upozornění 🙂
Jak se vede???Jak se máte s Šarlotkou a s celou rodinkou???

handm
8. lis 2010

@sarlotta ono to netece, on proste chrci a funi a sipe

sarlotta
8. lis 2010

@handm klidně buď dýl. vždyť je parádně vlhko, hlavně žádné návštěvy, muchlování aˇk tomu něco nechytí a bude to ok 😉

sarlotta
8. lis 2010

@sirella dobrý, už sme si odbyli angínu s malým a afty se slečnou... tak už sme ostřílení 😝 😅 jinak dneska očkování konečně, zrovna se mi pekelně zakadila na klíně, tak mizím 😀 😀 😀

handm
8. lis 2010

@sarlotta děkuju!!!
a taky musím, z kočárku se ozývají pekelné prdící zvuky a fnukani nad plnou plinkou 🙂
paaa a díky holky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru