Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
18. lis 2010

@tercie no klidně to uvař celé a pak ober malému jen masinko🙂 bohatě mu stačí masinko z půlky křídla na jedno jídlo zatím. můžeš to prostě zamíchat do mrkvičky ze skleničky 😉
určitě vývar ne a pozor nesolit, nekořenit.

tercie
18. lis 2010

@sarlotta super, tak já to zkusím, moc dík 🙂 Tu mrkev už zvládnu uvařit taky 😀, když už, tak už...

drndapetka
18. lis 2010

@sarlotta můj manžílek to nese snad vše ještě hůř než já, ale chlapi jsou v tomto trochu jiní, nepoznáš na nich, že jsou zklamaní, smutní,...umí to líp skrýt než my 😒 Zítra zkusím zavolat do CARu jestli náááhodou už výsledky nebudou, uf uf 😝

tercie
18. lis 2010

@drndapetka to máš pravdu, neukazujou svoje slabosti jako my, mě to někdy hodně mrzí, že se svěří radši kamarádovi než mě. Zítra držím palce ať jsou výsledky OK🙂

tercie
19. lis 2010

Brý ránko 🙂 Tak my jsme dneska poslední den v azylu, a zejtra hurá domů uklízet 🙂

tercie
19. lis 2010

Tak nevím, buď mi to nefunguje, nebo ještě chrníte!!! Ani Farmi tu dneska není, co se to dějeeeee? 😕

madormi
19. lis 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.17.11. , 4300g 53cm
veve.b 37tt..................................KO monitor 24. 11.......................čeká chlapečka....Ondrášek
Paajaa 35tt................................KO 22 .11...............................čeká chlapečka....Oliver
Farmarska 25tt..........................18 .11 (vyš. cukrovky).....čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 15tt................
Nicollka .................DC ??
Nikissek ................DC ??
Katyna ....................16 DC
Martasek ................DC ?
Aja ...........................18DC
M.aa.b .....................18 DC
Natalie .................... 18 DC
Ivomal.......................4DC
maendy................ ...zákaz těhulkování,laparoskopie
Madormi..................16 DC
majjka24 .................6DC
lenik_25....................12 DC

lenik_25
19. lis 2010

@tercie Jo, máš pravdu, tuhle jsem se na Sahaře velbloudovi zahleděla do očí 🙂

handm
19. lis 2010

Ahojky, tak zas jednou mam chvilku a tady nikdo 😝
malý mi spinká v kočárku, už druhou noc za sebou se vzbudil 5x...☹ tak to dospává.. nevim, co ho chuderku v noci trápí, ta rýma je mnohem lepší, když mu dávíám jíst, tak nechce, nebo nechá v lahvičce, prdíky to byly jen jednou... dáváme BioGaia a je to dobrý, prdí jak starý chlap 😀
tak sjem zvědava, mamka říká, jestli mu není zima, mě napadly zoubky - sice hodně brzy, ale já měla v 4 měsících a brácha ve třech rovnou dva, protože hrozně začal slintat, strká si furt ručičku do pusinky a k tomu ta noční produkce...
přitom přes den spinká krásně, i 4 ,5 hodky dá v kočárku...

@sarlotta - fialkové naučničky malé moc sluší a to já fialkovou nemám ráda!🙂 vypadají prima!!!🙂 kočka je to!
@tercie, jéé, já byla v azylu minulý víkend a moc jsem si to užila 🙂🙂 domu jsem se těšila jen na manžela 🙂 byli bychom tam s marečkem klildně furt u našich..🙂
@madormi, krásně vedeš tu tabuličku!🙂 a neboj, určitě se podaří!!
@drndapetka, ahojky, v tomhle tématku jsem tě tedy vidět nechtěla!!!!☹ ☹☹ to je fakt na světě nespravedlnost... držím moc palce, at ten 4. pokus už konečně klapne!! drž se holka!!!

handm
19. lis 2010

@lenik_25 super fotka jsem ti tuhle už chtěla říct 🙂

lenik_25
19. lis 2010

@handm Děkuju 😀

kopa
autor
19. lis 2010

Ahoj holky 🙂
Já byla včera nakupovat.Chtěla jsem sobě koupit kabátek na zimu,mám doma z lonska pěkný,je mi,ale kdyby byl o kousíček větší 😀 Sice jsem zhubla 14kilo,ale je mi fest.No nic jsem včera sobě nekoupila 😅 v ničem jsem se necítila a pak když už jsem nakonec narazila na krásný kabát,už sem byla líná si ho zkoušet 😅 😀

Petrosko díky za tip s těmi lacláčky,pravidelně tady na konovi koukám 😉 Včera jsem byla v HM a koupila jsem jedny manžestrové hnědé a jedny džínový,tak jsem měla radost.Ještě jsem koupila rukavičky na zimu,a obleček Santy na vánoce 😅 😅 Sice jsem nechtěla Vítu do něčeho takového oblíkat,ale aspon bude sranda 😀 No a ještě jsem koupila dvě body a dupačky.Akorát jsem chtěla ještě nákou mikinku,ale to mají všude jen modré,hnědé...Já chtěla něco veselého.

Jinak malého dávám stále na polobok a většinou spí na zádíčkách 😉 Tak vám všem děkuji za rady Sarlott,Tercie,Petrosko 😵

Jinak je normální,že chce být Víta furt s námi? 😅 😀 Skoro vůbec nespí 😅 chce se furt mazlíkovat anebo mu stačí když ležíme spolu v posteli.

lenik_25
19. lis 2010

@kopa Je to normální, chce cítit vaši blízkost a to je děsně fajn 🙂 Já zas chci sehnat tu santovskou čepici, ale tu seženu asi všude... snad v papírnictví, v hračkárně... chci udělat zas pár profi fotek a vytvořit vánoční přáníčka pro rodinu 🙂

petroska
19. lis 2010

ahoj holky tak koukám co nového a nové mimiško 😵 mooc gratuluju mamince.i fotečky sem už chlédla a Adélka je šikulka 😵
@kopa my taky přes den skoro nespíme a Filípek si žádá pozornost ale šílenou.jak se mu nevěnujem tak nervačí a huká na celé kolo.Tak je to asi u mimin normal 🙂 .Téda ty si nakupuješ.Taky bych potřebovala nějaký kabátek na zimu at necupkám jen ve sporotvním a je ze mě aspon mamina trochu šmrncovní 😀 .Muj mi včera taky udělala radost.cáral sám po obchodech a koupil malému 3 mikinky ,tak mě překvapil jak umí krásně vybírat 😵 .a taky scháním santa čepici ale všude maj jen obyč a já chci s velkým kulichem 😀

petroska
19. lis 2010

@drndapetka taky držím palečky.ono to jednou vyjít musí tak jako sme tady příkladem my všechny že zázraky se dějí!

farmarska
19. lis 2010

ahoj kočky moje 🙂
téda dnes jste tomu psaní tady moc nedaly 😉
já měla dneska dopolko návštěvu a odpo jsem vařila a trošku uklízela a pak se věnovala synovi a pak manžovi, když přijel z práce, takže jsem stihla nakouknout taky až ted. Manžílek právě odjel s Robčou do Tesca, honila je nějaká mlsná, tak si jeli zautrácet 😎 tak mám chvilku času 😎 a pak jdeme okouknout staženýho Kájínka 😉

farmarska
19. lis 2010

Jo zítra se tu taky moc neohřeju, páč dopoledne si jedu pro seno a odpoledne pojedeme asi zase do Hradce, tentokrád už i na toho Harryho 😉 a vrátíme se určo zase pozdě a to budu utahaná jako kůň, páč poslední dobou to cestování už nějak hůř snáším 😅 Tak mi tu nezlobte 😉 😎

farmarska
19. lis 2010

téda, ale ted bych se tu chvíli ohřála! 😀 a tady nikdo 😨 😝

farmarska
20. lis 2010

jako včera nikdo, dneska nikdo.. 😨

farmarska
20. lis 2010

jako včera nikdo, dneska nikdo.. 😨

farmarska
20. lis 2010

tak pokud jste nevymřely, 😀 tak všem hezké ráno přeju 😵

aronek
20. lis 2010

@farmarska taky ti přeji hezké ráno 😉

farmarska
20. lis 2010

jééé alspon, že v Havlíčkobrodsku populace nevymřela 😉 😀

aronek
20. lis 2010

@farmarska máme taťku ve škole, tak tu úřadujem ve dvou 😉 Jak pak se daří tobě?

zlababa07
20. lis 2010

Ahoooooj, tak od čtvrtka jsme konečně doma. 😵 😵 😵 Zatím to je super, malej má ještě žloutenku, teda ne že by bylo super, že jí má, ale díky tomu hodně spinká a je hodňoučký, na kojení ho musím burcovat stejně jako manžela, když chci aby vstal a šel mi pomoci 😀 . Tak uvidíme, jak dlouho mu to vydrží. Popíšu vám porod a i když to možná bude vypadat na první počtení hrozné, musím předeslat, že příště do toho URČITĚ jdu znovu 😵
Takže v pátek přes den přišly první bolesti, ale to jsem si myslela, že jsou jen poslíčci. Pomalu se to ale stupňovalo, až jsem si někdy kolem 6 řekla, že to stopnu a ejhle, pravidelné po 6 minutách. Takž vana a v 9 večer už byly stahy o dost silnější a po 3-4 minutách a hlavně jsem cítila docela velký tlak hlavičky, tak jsme se pomalu rozhodli, že pojedem. V porodnici mě vyšetřili a že to prý vypadá na začínající porod, takže příprava (klystýrek tedy nic moc 😝 ), sprška, to už jsem kontra musela docela vydejchávat. Nojo jenže za 2 hodiny při vyšetření se ukázalo, že se to nikam nehýbe, takže jsem dostala nějakou injekci na rozvolnění hrdla a šup i s manžou na čekatelák (naštěstí bylo úplně volno). Celou noc jsem nespala, kontra po 5 minutách, no děs, ráno jsem byla úplně KO a dorazilo mě vyšetření - nález stejný jako včera při příjmu... Uf, to už jsem si říkala, že rodit nechci a že chci domů, jenže mudr že by to takhle mohlo být ješte klidně celý den nebo dva a že navrhuje tabletku na vyvolání. No holky, co bylo pak, to ani nejde popsat - po tabletě kontra bez ustání a jak se často popisuje, lézt po zdi by bylo málo a ty bolesti v noci se proti tomuhle zdály jako totální nic. Pak mi píchli vodu a asi po 2 hodinách přišel konečně slíbený epidurál a od té doby musím říct že PARÁDA! Konec porodu včetně tlačení jsem si díky tomu fakt už užívala, smála jsem se na manžu a povídala si s PA. Hlavička byla venku asi na 8-9 zatlačení, přesně to nevím, ale vím, že jsem se ještě stihla zeptat, co hráz a PA povídá že super, že to vypadá velmi dobře. No a pak už to bylo ráz na ráz, hlavička vyjela a na další zatlačení celej míšánek 😵 Holky, ten pocit potom se fakt nedá popsat, ještě teď tu bulím 😅 😵
Jinak celkový porod trval asi 14 hodin, ale nejhorších bylo jen těch posledních pár. Nástřih nemám, šití jen kosmetické, cvičila jsem totiž s epi no a fakt se to vyplatí. Dokonce i doktoři na kontrole se vždycky podivili, že jako prvorodička nemám žádné šití. No a motol super super super, až na jídlo na šestinedělí.

aronek
20. lis 2010

@zlababa07 krásný popis. Jsem si zavzpomínala.Taky jsem cvičila s epinem, bohužel to skončilo císařem, ale příště jdu do něho zase. Na kolik jsi se dostala a jak dlouho jsi cvičila?

madormi
20. lis 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.17.11. , 4300g 53cm
veve.b 37tt.........................KO monitor 24. 11.......................čeká chlapečka....Ondrášek
Paajaa 35tt..........................KO 22 .11......................................čeká chlapečka....Oliver
Farmarska 26tt..........................KO..................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 15tt................
Katyna ....................16 DC
Aja ...........................18DC
M.aa.b .....................18 DC
Natalie .................... 18 DC
Ivomal.......................4DC
Madormi..................16 DC
majjka24 .................6DC
lenik_25....................12 DC
maendy................ ...zákaz těhulkování,laparoskopie
Nicollka .................DC ??
Nikissek ................DC ??
Martasek ................DC ?



madormi
20. lis 2010

teda holky vy nikde nikdo při sobotě 🙂 jinak já asi si vysadím ty rpášky na zánět močáku, je mi z toho nějak zle od žaludku, žáha mě šíleně pálí no hnus tak snad už je to vyléčené a nevrátí se to 😖

madormi
20. lis 2010

@farmarska mamčo kdy máš další kontrolu? písnu do tabulky pak 😉

majjka24
20. lis 2010

@madormi už jsem 7 DC 😉

madormi
20. lis 2010

@majjka24 zítra ti tam dám 8 DC ju 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru