Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

majjka24
5. pro 2010

@madormi Tak to ti držíííím mooooooooooc palečky 🙂

lenik_25
5. pro 2010

@madormi Moc moc moc moc držím palečky

farmarska
6. pro 2010

ahoj holky, hezké ráno 🙂
tak u nás je to taky ve znamení marodění 😝 Náš mladej dnes místo do školy se mnou pošupajdí k doktorce. Bolí ho v krku, nemůže skoro mluvit a má fakt hnusnýho chrchláka 😖
No mám radost, co vám mám povídat 🙄 už jsem si naplánovala, jak co a jak udělám až bude ve škole, (malování, pečení cukroví) a ted to vypadá, že se místo toho bude celej tendle tejden starat o marůdka 😅 to víte mužské geny se v něm nezapřou, takže když marodí, vyžaduje maximální pěči 😀 😅 🤐 Navíc jen co mu otrne, tak bude mít energie a hloupých nápadů za tři 😝 páč jak je ve škole, tak se s klukama alspon vyblbne, ale takhle to bude zkoušet na mě 😀 😝

farmarska
6. pro 2010

No nif holky, musím letět vařit čajdu a věnovat se malému, takže, vás dočtu později 😉
Doufám, že vy se máte hezky a dobře! 🙂
mějte se tu , zatím ahoooj!! 🙂

paajaa
6. pro 2010

Ahoj holky,
tak utz nám dělali dneska a malej vyrostl za 6dní jen o 2dny a snad u průtoky pupečníku jsou horší. 😢 Zítra na vizitě se dozvím zda nám to vyvolají nebo co bude dál.

aronek
6. pro 2010

Ahojky, hlásím se po delší době. U nás nic nového, jen se mi v sobotu podařilo udělat první zkoušku 😀

aronek
6. pro 2010

@paajaa to je mi líto, snad to nějak vyřeší 😢

petroska
6. pro 2010

Ahoj holky.u nás je kosaže je to děs!!! 😠 .
@paajaa držím palečky at prďola ještě nějaký den vydrží v bříšku ale i kdyby šel ven přes 2 kg snad máte tak je to v pohodě a na vánoceby ste byli doma 😉 .
@aronek gratulace ke zkoušce 🙂

aronek
6. pro 2010

😉 @petroska děkuji

handm
6. pro 2010

ahoj holky! tady se nějak nekecá 🙂 už jsou skoro ze všech maminy, tak nestíhačka...🙂
já už dneska odhazovala podruhé sníh, paráda.. mám to místo posilovny..😝 a u nás celý den kolem nuly, tak aspon ze muzem s malym ven do závějí...🙂

lucadav
6. pro 2010

Zdravim a zkusim se připojit take do te pěkne partičky 🙂

majjka24
6. pro 2010

@lucadav ahojki 🙂 vítej mezi námi děvčaty 🙂

lucadav
6. pro 2010

ahojiky ,,,moc zdravim a zkoušim se tady vtom prokousat...kdopak a copak.... Koukam že plno maminek .

majjka24
6. pro 2010

@lucadav holčiny jsou tady akční 😀 🙂 Já tu jsem od září a jak dlouho máš ty po potratu?

lucadav
6. pro 2010

ahojiky ...ja jsem 3dny ☹ ale naštěsti už jednu berušku mam,ale bylo planovane a tak to nějak blbě nesu....... Ale dnes už je lip 🙂

kopa
autor
6. pro 2010

Ahoj holky 🙂
přišla jsem na vás mrknout.
Tak já teda s Vítou ven nechodím 😅 všude jsou takové ty rozmočené sračky 😝 a blbě se v tom jede 😎V sobotu jsme byli u tchýně a byla jsem ráda,že jsme tam dojeli. 😀 Jinak jsem koupila na obličej krémík do zimy od weledy a je super 😉
Já teda zatím nepeču 😅 nevím zda to stihnu.
@farmarska Tak ať se to Robík brzy uzdraví 🙂
@paajaa tak to mě mrzí,ale už jsi 37tt a když se malý narodí bude určitě v pořádku 🙂 Držím palce aby u tebe ještě v bříšku vydržel 😵

majjka24
6. pro 2010

@lucadav moc mě to mrzí, posílám moc, moc , moc, síly. Kup si kontryhelový čajík,papkej listovku, vytamínky , nedoporučuje se koupat, ale spíš sprchovat a snaž se odpočívat. uff, na víc si nevzpomenu 😉 A ajk je strá tvoje beruška? A kterém tt jsi byla, pokud nechceš, tak neodpovídej, jsem někdy až moc zvědavá 😅 Mě hodně pomohl manža a moji dva chlupáči.

majjka24
6. pro 2010

@kopa Ahojki 🙂 Ani mi nemluv o těch chodníkách, úplně lituju maniny s kočárkama, já mám problém v tom chodit, to je děs, není to vůbec odhozené, to co napadalo, to tam zůstalo, takže o nervy ! A jak se jibnak máte s Vítečkem ?

kopa
autor
6. pro 2010

@majjka24 Já dneska byla na endokrinologii a ta cesta děs 😠 😠 nechápu,proč se o to nepostarají 🤐 S Vítkem se máme dobře.Je to takový malý komediant 😀 😀 Dopije mlíčko a začne se hlásit,že má málo 😀 😀 fakt je to prča co vydává za zvuky a obličeje 😀 a to dělá po každém jídle a dnes jsem mu zkusila dát mega dávku a zase to dělal 😀 😀 Jinak se dožaduje dost pozornosti 😀 hlavně nejlépe,když je u nás v posteli.To tam mává a kope nohama.No a ted mi i přijde,že má raději tatku,než mně 😅 😕 Protože táta se s ním mazlí,já mezitím jak divá odstříkávám,vařím...No a stahaná jsem jak blázen 😅 Je to naše zlatíčko a strašně rychle nám roste před očima 😅 už to neni takové to malé miminko,už je to chlap 😀 😀
Ted zrovna vymýšlíme,že mu musíme koupit náké hračky,už jako ho to dost zajímá,pozoruje a mává rukama.

aronek
6. pro 2010

Ahoj, netušíte co na ječné zrno? Nemůže to ode mne chytit malý?

majjka24
6. pro 2010

@kopa Tak to je moc dobře, že se máte fajn a Víteček roste a má se čile k světu, jsem moc ráda 🙂 Fakt to hrozně letí, už bude mít 2 měsíce, to je šílené 😨 Hoď nějaké fotečky zase ať se můžem pokochat 🙂 To věřím, že jsi utahaná, já jsem zvědavá jak tu roli zvládnu někdy já 😅 Ale už se na to těším 🙂 A u dr. všechno v pohodě?

majjka24
6. pro 2010

@aronek tu ta mudra píše, že není nakažlivé 😉 http://www.fitweb.cz/clanky/zdravi/398307-ockov...

kopa
autor
6. pro 2010

@aronek ahojky,fakt netuším co na zrno 😅 jen vím,že se mají přikládat teplé obklady 😅

@majjka24 na endo vše zatím v pořádku.Brali mi krev a za týden budu mít výsledky a uvidí co dál,zda budu brát ještě prášky na štítku.Já myslím,že jsem dávala minulý týden náky fotky do albíka.ted asi nové nemám 😅

majjka24
6. pro 2010

@kopa tak to jsem kukala, nevšimla jsem si data, 😅 Víťa je moc krásný, šikula, fakt roste jako z vody. Já to ráno někdy tady proletím, vyjimečně se tu objevím odpolko, takže nemám nějak koc tuvha kde kdo a ským 😀 tak to je moc dobře, že je to všechno v pořádku. A co dárky, máš už nějaké?

kopa
autor
6. pro 2010

@majjka24 jak pak se máš ty? 😕
Dárky já zatím neřeším a ani to cukroví.Manža dostane k vánocům poměrně drahé boty na turistiku,tak to bude asi jen jeden dárek.Pro Vítka budu mít asi náké drobnosti.Zatím mi to přijde zbytečný,když je takhle malý.

majjka24
6. pro 2010

Holčiny mám dotaz, když jste byly těhu objevily se Vám ty modré žilky na prsou? A kdy asik, nevíte?Mám to dostat koncem týdne, tak jsem z toho nějaká vyplašená, jeslti náhodou není někde problém 😖 Nebo že bych hlásila //? Ale zdá se mi to nějak brzo, předtím jsem měla ty žilky až těsně jak jsem to měla dostat 😔

kopa
autor
6. pro 2010

@majjka24 a těžko ted s Vítou mohu jít nakupovat 😅 já bych s ním do těch obchodních center nešla,všude lidi prskají a tak s ním vlastně nikam takhle nechodím.Jen na procházky a to ted teda nejde.

kopa
autor
6. pro 2010

@majjka24 Já měla ty modré žilky a takové ty červeno růžové,ale kdy se objevily to ti nepovím 😔 to už si fakt nepamatuji 😅
Tak to by bylo moc fajn kdyby jsi hlásila // 😵

majjka24
6. pro 2010

@kopa Tak jinak se mám celkem dobře, vůbec mi už nepříjde, že jsem byla 3 měsíce doma, už se zas nervuju v práci 😀 A dneska jsme šéfkou (já a 2 kolegyně) mbyly donuceny jít na Vánoční vščírek, nám se tam vlbec nechtělo, jak jsme tamy byly posledně, tak tam ho´dku a půl kecal starosta a ukazoval nějaké grafy - jako by nás to zajímalo 😠 Vlastně tam jde celý úřad Ostravy a my pod něho patříme taky, takže některé ty úřednice na nás čumějí jak na exoty 😠 což je něco pro nás.....no škoda mluvit.ufff 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru