Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

wlladka
28. led 2011

Ahojky 🙂
@mari111 to je teda síla 😲 😲 😠 , tak držím palce ať to skončí na té nejnižší částce 😖
@lenik_25 držím pěsti, ať dušík sílí a vylíhne se v krásné miminečko 😵 😵 😵 😵
S tou vaší sedačkou byla teda čekačka 😲 😒 My si nechali na zakázku udělat trojmístnou + dvojmístnou. Vybrali jsme si matroš na potahy a výplně do polštářů.....no a budou za měsíc. Ta dvojka se standardně nedělá, tu budou vyrábět jen pro nás. 😅
@mirax doufám, že jsou Bětulinka s Tobíkem hodňoučcí, ať můžeš odpočívat, když ti je tak megablbě 😖
@aja.83 tak v pondělí držím palůše 😉 😉

Já klasika - makám v bytečku. Teď ale sedím se Šímou u manži v kanclu, jelikož on v bytě vrtá a to by se moje mimineško bálo

lucadav
28. led 2011

@marulinka Já jsem měla také....já bych si s tím zašla na kontrolu,ale jinak to má spousta těhulek......pry i třeba cele těhotenstvi. Akorat u mě se to zhoršovalo až to byla pak krev a to už neni dobry. Ale za kontrolu od doktorky nic nedáš. Já jsem měla dost špatný pruběh ,tak bych běžela ted už asi s každou kravinkou=)))) ale určitě to bude dobré...

lenik_25
28. led 2011

@wlladka Tak to bude super, když hodíš foto, až sedačka dorazí. My totiž plánujeme DO BUDOUCNA předělání obýváku a chceme taky nějakou pěknou moderní dvojku a trojku. Jináč děkuju, snad se z dušíka něco vyvine.

handm
28. led 2011

tak holky, jsem uložila naše štěstí a hned spinkal 🙂 jsme sami doma, manžel na služebce a přijede někdy v noci.. tak to koupání a krmení a všechno jen v jednom je tedy trochu hukot 😝 nejsem zvyklá, ve dvou je to pohodička 🙂

mari111
28. led 2011

@handm taky mi dneska krásně usla, ťuk ťuk aby mi teď nezačala mrnčet 😅 jinak ti řeknu, ja jsem zviklá že skoro vždy koupe manža a asistuje u všeho, chce si jí užít aspoň večer ,když je do večera v rachotě a když je občas ještě díl tak vše dělám sama a je to nezvik 😖 ale my to vždy zvládnem, ne 😉

handm
28. led 2011

@mari111 musím zaťukat, že večer usíná v postýlce v podstatě bez problémů!🙂 najíme, krkne, položíme a jdeme pryč.. když se ozývají zvuky, tak dojdem kouknout, podáme dudlíček, ale většinou spinká do minuty 😀
ale přes den mi postýlku bojkotuje 😀 na spaní... ale nevadí, halvně že v noci je to v pohodě!🙂
u nás právě taky manžel chce být u všeho večer, mohlo by to být klidně tak že s jeho příchodem předávám dítě a dávám nohy hore 😀 ale nikoliv, mě to baví s nima 🙂 ale je to prima, že jsme na to dva 🙂 tedy tři 🙂

nicollka
29. led 2011

aHOJ HOLKY :( právě jsem se vzbudila a jde ze mě krev..asi to zase nedokážu :( jsem hotová "(

sarlotta
29. led 2011

@nicollka šmarjáá, doufám, že jsi jela do nemocky holka, prďolka to musí vybojovat 😔 😉 😉

sarlotta
29. led 2011

@handm na příkrmy říká mňam mňam🙂)) jak si mlaská 😀 no ale lezení na kolínkách zatím neee... už teda ryje hlavičkou do deky a zvedá zadeček a šponuje nožky, ale technika žádná 😀 😀 to chce čas.. vydrží hoodně dlouho na bříšku, natahuje se po hračkách, překuluje se kam potřebuje, otáčí se kolem své osy na bříšku, takže dosáhne na všechno 😉 začíná být nebezpečná 😅

kopa
autor
29. led 2011

Ahoj holky,
jsem tu jen na skok.Jak jsme byli na očkování Mud.řikala,že mám přitahovat Vítu do sedu,tak to ted děláme,ale on mi po krmení jakoby leži v ruce a začne se sám od sebe přitahovat 😅 že je na to brzy co?V tom přitahování krásně drží hlavičku a i se u toho směje. 😅

sarlotta
29. led 2011

@kopa není, to je normálka, posiluje zádové svaly, z toho lehu mu podej prsty jen a nechej ho aby se přitahoval sám a pak ho zas polož, nenechávej ho sedět, aby si nebortil páteř. lepší je pasení koníčků, ale to taky mimošci nevydrží dlouho. tak střídat 😉

kopa
autor
29. led 2011

@sarlotta Děkuji za odpověď,já jen abych mu ňák neublížila víš 😅 On se všechno rychle učí 😀 Jsme to začali cvičit ve Čt 😅 a už mu to jde 😉

madormi
29. led 2011

@nicollka drž se, zvládli jste to jednou, zvládnete to i podruhé, držím všechny palce co mám

kopa
autor
29. led 2011

a tady ještě fotečky 😀
Jo a přišla mi dnes mrcha 😠 😠Jak to bylo príma bez ní 😀 😀 😝
Zítra vás snad konečně dočtu 😅

handm
29. led 2011

@sarlotta jee, s tou už musí být taky legrace 🙂🙂 už se na tohle mooc těším 🙂 na "nebezpečné" prtě 😀
Jinak jak jsem se tuhle ptala jak z bříška zpět na záda, tak dneska 4x mi to předvedl 😀😀😀 je to šikulka!🙂 ale jen ráno, pak už ho to asi vyčerpalo a zbytek dne nic 🙂

@kopa jééé Vitula je super, má kukadla krásný!🙂 a taky šikulka🙂 Mareček už by taky nejradši seděl...!
@nicollka - ježiš marja, snad jsi v nemocnici a oba v pořádku!!! držte se!!!!!!!!!!!!!!!!!

handm
29. led 2011

@kopa jo a mrchu teda nezávidím.. já jí ještě neměla, až mě to šokuje, s tím mojim "kojením"😀

kopa
autor
29. led 2011

@handm Hani to je šikula 😀 😀 už se těším až se taky Víťa bude přetáčet 😀 Mrcha mě pěkně štve 😅 😠 už přemýšlím,že by bylo lepší být zase těhu 😀 😀 😲

kopa
autor
29. led 2011

@handm Hani já jsme taky zvyklá,že mi dost manža pomáhá a pak když je pryč tak nic nestíhám 😀 ale Vítek už vůbec nebrečí a už se celkem zabavuje sám.Jediný co tak vyžaduje furt pusinky na ouško 😀 😀 Je to roztomilý,normálně leží a otočí na mě hlavu a hlavo furt naznačuje že chce pusinky,dělal to u nás v posteli a ted to vyžaduje i v postýlce večer před spaním 😵 😵 je to moc roztomilé 😵

handm
29. led 2011

@kopa no, já už si říkám, jestli třeba nejsem těhu 😀 to by byl goool!🙂 že mi nejde váha dolu, jím tak nějak normálne, ale zas žádné jiné příznaky nemám 🙂
a neboj, on se ti Vítek začne točit když to budeš nejmíň čekat! a pak třeba taky budeš vrchní obraceč 🙂🙂🙂🙂

handm
29. led 2011

@kopa jee, leni pusinky na ouška, to je tedy mazlík!🙂 jsou to sladcí klucí!🙂

kopa
autor
29. led 2011

@handm No to by byla bomba 😀 😀 😲 hele mě váha nejde vůbec dolu 😠 ale ani nejde nahoru 😀 😀 Já jsem měla strach,páč nám to minule trošku ujelo a ted jsem strachy trnula aby došla MS.

kopa
autor
29. led 2011

@handm Minule chtěl pusinkovat půl hodky a jakmile jsem přestala začal řvát 😀

kopa
autor
29. led 2011

Tak já zase mizím,jdu si odstříkat mléko 😝

petroska
29. led 2011

ahojky jdu jen na skok.babča celý den hlídala trak sem se potila s horečkama.V pátek na kontrole Filípkovi podle krve zjistili že má v tělíčku menší zánětek ale nic hrozného a vysadila mu všechny antibiotika a nasadila mu kapky ,homeopatika .prý je jedno z mála miminek co očkování zavinilo aby se mu projevil bacil.má prostě bacila z očkování.a jestli se mu to projeví i po dalším očkování tak bude muset nasadit nějaké protilátky a by tělo nereagovala takle.na pruduškách to má malilinko lepší ale žádná sláva ,furt kašle jak tuberáček a dnes opět teplota ☹ .je to prý na dlouhé léčení 😲 už mě ze všeho hrabe.kdybych aspon já byla zdravá.su jak chodící mrtvola a dítě mi pláče že se o něj nedokážu postarat jak je mi zle.a kdo by hlídal není.na mamku se obrátit nedá a tchýňka bydlí v kdesi v řiťce.at už tohle skončí!!!
@nicollka držím palečky at to bojovníček vybojuje i po druhé
@kopa roste vám do krásy klouček 😵
jinak taky posílám našeho marodka.sice na to nevypadá ale je to protivka protivná 😲 prcek už usíná tak se du připojit s ním ☹

madormi
30. led 2011

holky co tam nikča nevíme nic? ☹

mari111
30. led 2011

Ahoj holky, Jé jé Nikuško držíme palečky aby bylo vše v pořádku, bojujte .
@petroska chudinko malinkej ale směje se tak je dobře, snad vás nebudou ty hnusné bacili dlouho trápit 😒
@kopa jaky je podarený Víteček, krásně se drží na pacičkách, šikulínek jeden 😵
@handm tak už se otočil aj spátky,jo. No vidíš to, jak je šikovnej, ten teda fakt jede 😵 za chvíli ti uteče 😅

lucadav
30. led 2011

Krásné ranko.....Holky máte moc pěkné dětičky.......

Nicol držim palečky ,,snad to bude v pořádku..
Něco pro zasmání

kopa
autor
30. led 2011

@mirax Opožděně gratuluji ke kontrole 😵 😵 Ty vago trojčata 😅 😀 😀 jak jste to udělali,pošli návod na výrobu 😀 😀 😲

kopa
autor
30. led 2011

@sarlotta Moc pěkné víly jste vyrobily 😵
@mari111 To mě mrzí jaké máte stále trápení kvůli té nehodě 😔 😔 snad vám to dobře dopadne.
@wlladka Vladěnko videoko jsem viděla,je moc krásný 😵 i když ze začátku mi bylo dost do breku a měla jsem husí kůži a hnedka po shlédnutí jsem šla za Vítečkem a děkovala bohu 😅 že jsme zdravý!!Šimonek se s tím popral a je to kluk šikovnej,nejvíce jste mu pomohli vy a díky vám ej tak šikovný 😵
@farmarska Farmíčku holka odpočíváš? 😅 šetři se,už to máš za chvilku 😅
@handm Jé ted dočítám,že manža ti boural 😔 hlavně že je v pořáku!!!!

kopa
autor
30. led 2011

@wlladka Vladěnko to máte krásné hnízdečko 😵 😵 nejvíc se mi líbí koupelna 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru