Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

lucadav
4. únor 2011

@cajori17 Jo a ja jsem davala poslouchat od začatku 🙂 na těhot.joze ,nám to doporučovali ,jinak Těhotenskou jogu ...DOPORUčUJU

lucadav
4. únor 2011

jsem tam koukla na to nadobičko 🙂 copak je na tom tak zvlaštniho??? použivam od Farlinu,na polivečku atd ,vydrži to pěkně teple a taky super...
@mari111 Tak jakpak to dopadlo s tou pokutou???jsou starosti co.... ☹

lenik_25
4. únor 2011

Lidičky, no podržte mě Já to nakonec nedostala. Ráno to bylo asi 5 slabě růžových kapek a od té doby absolutně nic a ani nemám pocit, že by to mělo přijít. Fakt už nechápu. 😀 Už se tomu jen směju a jsem smířená s oběma možnostmi 😀

Odpoledne jsem si schválně zkusila jen tak změřit BT a měla jsem 37,7. Když mívám tuhle teplotu večer, tak ráno je 37,2, tudíž těhotenství 🙂 Ale testy nic, tak už na to fakt kašlu a čas ukáže... 🙂

http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Lenik28/graf...

lenik_25
4. únor 2011

@majjka24 Tak nejsem 1DC, ale 30 DC, uvidíme, co dál. Ráno písnu.

lenik_25
4. únor 2011

@mirax nene, ovulační test jsem ještě nikdy nezkoušela. Já jsem vlastně ani nechtěla měřit BT, jen jsem to chtěla teď v lednu zkusit.

@madormi Zlato, já už to tady psala, že jsem netestovala jak magor hned po ovulce. Já jsem si jen myslela, že byla ovulka dřív a už se mi blíží termín MS. Holky na diskusi o bazální teplotě mi ale upřesnili, jak se dny od OVU počítají a pak jsem teprve věděla, že bylo moc brzo 🙂

@maarrtina Daneček byl nekojený a dostával příkrm od ukončeného 4. měsíce, ne od začátku. Začala jsem rýžovou (ne mléčnou) kaší bez příchuti, pak mrkvičku, mrkev s bramborem a od ukončeného 5. měsíce jsem přidávala masíčko.

@mari111 Jsi zlatá, moc hezky jsi mi to napsala. Děkuju.

@lucadav Ono to jednoho dne vyjde. Nejdřív velké zklamání, ale jsem ok. Hlavně teď je to zas 50/50. Ještě jsem to nedostala. Nakonec z toho nic nebylo. A ani necítím, že by to mělo přijít... takové to pobolívání, prostě nic...

lenik_25
4. únor 2011

@cajori17 Ten smajl je v poho 🙂

lucierob
4. únor 2011

@lenik_25 tak že by přeci? Ty nás holka s tím mimčem pěkně napínáš 🙂 🙂 🙂

lenik_25
4. únor 2011

@lucierob No buď mrška dorazí nebo mám v sobě totálního tajnůstkáře 😀

maendy
4. únor 2011

@lenik_25 mě s tebe ženská trefí 😀 😀 😀
a prosím tě netestuj už,až v neděli nejdřív...ale ty to stejne nevydržíš 😀
šetři trochu,místo testu pak koupíš aspon něco na mimíska..... 😉

Holky jsem ko z práce,jsu hodit sprchu a do pelíšku,myslím že tentokrát ani nevydržím do příchodu mojeho sluníčka z práce..... ☹
Jeste ze nemam plodne dny.....ted mam hodne sluzeb nasekaných za sebou,na střídačku den,noc bez dna volna..... takže by to nevyšlo 😠

mari111
4. únor 2011

@lenik_25 no toto, si to tvoje tělíčko z tebe dělá srandu 😒
tak pokuta je 2500,- no jsem ráda že to tak dopadlo, sakra se mi ale ulevilo, manža přijel z práce a moc nemluvil, tak jsem si říkala, a jéjé, ani jsem se ho raděj neptala a šla jsem mu hrabat do tašky a našla jsem to a že se mi ulevilo, on nemluvil bo ho nasrali v rachotě, no ale už dobrý takže no naštěstí dobře dopadlo, no ale ten popis tam, to obvinění, no jak kdyby byl vrahoun 😔 no tak snad už bude trošku klid od ty bouračky, doufam, bo už je toho moc ☹

lucierob
4. únor 2011

@maarrtina samo že příkrmy až od ukončeného 4. měsíce
Pokud uděláš tu kaši řidčí, můžeš jí klidně dávat přes dudlík. Kup si ale přímo dudlík na kaši. Já osobně jsem to ale dávala hned ze lžičky. A bylo to v pohodě. Bez problémů.
Odsávat sama se taky naučíš. Prostě když je třeba, nedá se nic jiného dělat. Fígl je v tom chytit prcka tak, aby se necukal. Já jsem si vždycky lehla vedle, jednu ruku jsem přehodila přes něj a s ní zároveň držela hlavičku a druhou odsávala. Ze začátku to je příšerné, ale neboj to půjde 😉

maendy
4. únor 2011

@mari111 vím jak to myslíš,me a exmanzelovi se jednou stala nehoda,střelila nam v desti pneumatika a bouchli jsme to do protismeru do auta
jen pomackane plechy nikomu nic.....a taky tak,viník on a 3000 pokuty...taky jsem se citila uražená.... 😒
napíšou to tak hnusne..... znám to

lucierob
4. únor 2011

@mari111 tak gratuluju, že to nakonec není zase taková pálka. Neboj, teď už bude klid. Časem se to všechno otupí 😉

maarrtina
4. únor 2011

@mari111 no to sem ráda, že Vám to tak "dobře" dopadlo s tou pokutou.

mari111
4. únor 2011

dík holky, nám se taky moc ulevilo 🙂
@maendy to je strašné jak to tam píšou,že 😠

maendy
4. únor 2011

@mari111 si připadáš jak nějaký kriminálník pomalu.... 😒

maarrtina
4. únor 2011

Holky kde chcete samolepku do auta se jménem stačí vyluštit sudoku. My ji už máme doma.
http://sudoku.nutradefense.cz/

mari111
4. únor 2011

@maendy no to jo 😠

maarrtina
4. únor 2011

jaký je rozdíl mezi mléčnými a nemléčnými kašemi.

lucierob
4. únor 2011

@maarrtina mléčná se dělá do vody, nemléčná do mlíka 😉

cajori17
4. únor 2011

@lenik_25 ty nas teda napinas,drzim ti palecky 😉

@mari111 jeste ze ta pokuta neni tak vysoka

mari111
4. únor 2011

@maarrtina dík, už jsme taky poslali 🙂

mari111
4. únor 2011

@cajori17 no naštěstí není 🙂 ale taky bych věděla co s těma penězma kdyby jsme pokutu nemuseli platit

mari111
4. únor 2011

no ale múžeme být rádi že to není 25000,- že

lucierob
4. únor 2011

@mari111 správný přístup, na všem musím hledat to pozitivní 🙄

cajori17
4. únor 2011

@mari111 zrovna se divam ,ze Lauruska ma 5 mesicu,za chvilku pul rok...a to si pamatuju,kdyz jsi rodila a manza nam sem psal 🙂

lucierob
4. únor 2011

@cajori17 jj letí to, však ty už taky zachvíli budeš končit 3 měsíc těhu

cajori17
4. únor 2011

@cajori17 holky,ja si tak preju aby miminko bylo v poradku ,preje si to kazdy,ale ja to tehotenstvi tak neprozivam-bojim se,ze budu sklamana.je to normalni?

cajori17
4. únor 2011

@lucierob uz abych byla alespon v osmem mesici.....vim,ze jistota neni nikdy,ale ted zrovna jsem v obdobi,kdy jsem potratila,tak se bojim

lucierob
4. únor 2011

@cajori17 po našich zkušenostech je to úplně normální. Já si taky těhu s Aninkou vůbec neužila. Pořád jsem měla nějaký problém. Napřed do 12 tt strach o srdíčko, pak ve 16tt zjištěna vcestná placenta a vysoký tlak. Někdy si říkám, jestli by další těhu bylo konečně to pohodové

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru