Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

lucadav
7. únor 2011

@lenik_25 To je mi lito...... 😒

lenik_25
7. únor 2011

@lucadav Luci, mně ani ne, hlavně ať už to dostanu 🙂

cajori17
7. únor 2011

@lenik_25 jeee Leniku 😒 ja myslela,ze tentokrat to vyslo,zda se mi ze to bylo mozna to chemicke tehu,mela jsem to tak v srpnu,hcg bylo jen15........nezoufej

holky,mam dalsi dotaz,jak je to s tim porodnym?pokud je prijem vic nez 16990 tak ho nedostanem?a kdyz jsem svobodna a ne vdana?protoze jestli by to bylo tak tak ja bych se do toho vlezla,ale s pritelakem uz ne,ten vydelava 11 000. a zajimalo by me z jakeho obdobi se pocita ten prijem.nevim no......urcite zajdu na socialku az budeu mit cas,ja jen kdyby jste to nektera vedela

madormi
7. únor 2011

@cajori17 to ti nepovím jak to je já vím že ho stopro nedostanu 🙂

cajori17
7. únor 2011

@madormi ja ho asi taky nedostanu,pokud se pocitat priteluv prijem

madormi
7. únor 2011

@cajori17 ono asi záleží jslti ho uvedeš jako otce a jeslti spolu máte společnou domácnost ne? nebo to v tom nehraje roli?

cajori17
7. únor 2011

@madormi ty jo,ja nevim,jako otce ho urcite uvedu,budu se muset poptat,jak to je.nikde jsem tuhle informaci nemohla najit.a taky za jake obdobi se pocita ten prijem?no nevim,po tom prvnim trimestru si to vsechno pujdu zjistit

cajori17
7. únor 2011

holky,to je mazec,ja uz jsem 12tt 😀

madormi
7. únor 2011

@cajori17 hele fakt envím no já to neezjištuji já příjem nemám žádný ofiko od léta, ale jsem vdaná a manžel se do toho nevejde takže to neřeším, jen mě zajíma jeslti vůbec a jakou dostanu mateřskou a tím to pro mě končí 🙂

madormi
7. únor 2011

@cajori17 no letí to 🙂

cajori17
7. únor 2011

@madormi uz aby bylo toho 17,nebo uz zacinam fakt nerviky

madormi
7. únor 2011

@cajori17 no já jdu až 22 😒

cajori17
7. únor 2011

@madormi no,to cekani je hrozny ze?ale musime vydrzet 🙂

madormi
7. únor 2011

@cajori17 no co zbývá :D dnes jsem tam byla jen pro recept a měla jsem nutkkání mu řict at jukne ale pak jsem si řekla peču na to 🙂

cajori17
7. únor 2011

@madormi ja mam vzdycky taky takovy nutkani 🙂

madormi
7. únor 2011

@cajori17 to vydržíme 🙂

cajori17
7. únor 2011

@madormi musime 🙂

cajori17
7. únor 2011

@cajori17 a jak se citis?ja ulne fajn 🙂nic mi neni 🙂

madormi
7. únor 2011

@cajori17 mě je furt blbě skoro celý den a v noci mizerně spím fakt mizerně a často mě pálí žáha takže já moc fajn ne 🙂

cajori17
7. únor 2011

@madormi no ja ma jen tu zahu a curani,ale spatne mi neni 🙂nastesti 🙂blinkani jsem si ze zactku uzila az az

kopa
autor
7. únor 2011

@cajori17
Matka a otec žijící ve společné domácnosti (bez dalších osob kromě narozeného dítěte) tedy dostanou porodné pouze tehdy, jestliže jejich měsíční čistý příjem nepřesáhne zhruba 17 tisíc korun měsíčně.
Jako porodný dobrý,ale zas si toho tolik za to nekoupíte 😉

madormi
7. únor 2011

@cajori17 no já zvracela jen jednou ale blbě je mi celé dny 🙂 dost otravné to je,a le co vydržím 🙂

madormi
7. únor 2011

@kopa ty jo to je strašně málo těch 17 tisíc bychom zaplatili hypošku a konec 🙂

cajori17
7. únor 2011

@kopa aha,takze ho nedotanem.ja vim,ze si z toho moc neporidime,ale ja nepracuju a kazda koruna dobra,ale nezblaznime se......jen jsem si rikala,ze bylo fajn ho dostat.......

madormi
7. únor 2011

@kopa a když chlpa jede sám an sebe tak se to počítá z danověho přiznání nebo jak?

majjka24
7. únor 2011

@cajori17 musela bys uvest otec neznámý, nesmí být příjem rodiny vyšši než 2, 6 násobku živ. minima.Pokud máte spol bydlení (trv. bydliště) tak to asik neobkecáš 😉 Dosáhnou na to je "ti vyvolení", my smrtelnící co proctivě pracujem ne 😠 ☹

cajori17
7. únor 2011

@majjka24 no trvale spolecne nemam,jen prechodne 🙂 (bydlime v pronajmu)ale jako otce ho urcite uvedu,takze z toho nic nebude

kopa
autor
7. únor 2011

@madormi , @cajori17 Pro jeho čerpání totiž nesmí rozhodný příjem rodiny přesáhnout 2,4násobku životního minima,což myslím že životní minimum,je to prostě pro sociálně slabší.
@madormi Mad je to nové,moc o tom porodným taky ještě nevím 😅 jen to prostě sleduji,sociálku,daně

kopa
autor
7. únor 2011

@madormi Do limitu čistých příjmů se počítají nejen výdělky ze zaměstnání nebo podnikání, ale také sociální dávky, podpora v nezaměstnanosti či výživné.

majjka24
7. únor 2011

@cajori17 přesně vím, že příjem domácnosti nesmí překročit 2, 6 násobku živ. minima ať dělájí nebo nědělají oba a aje jedno jaké máte výdaje (mimo nájmu.....myslím), co fakt vím, tak na to dosáhne málokdo ☹ vím jen ten základ, spíš bude lepší když se na to poptáš na sociálce 😉
http://wiki.aktualne.centrum.cz/finance/porodne...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru