Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

lucierob
5. bře 2011

@lenik_25 to jsou vaše prstýnky? krásné. Ze zlata nebo stříbro? Nebo chirurgická ocel?

lenik_25
5. bře 2011

@lucierob Tak jo, tak se k nám pojď nastěhovat 😀 A prstýnky jsou naše. Stříbrné. Levné. Ale krásné.

madormi
5. bře 2011

@lenik_25 je to jsou krásné prstýnky a vypadají tak o nulu dražší, úplně stačí, nám by takové taky stačili, ale nám je kupoval tchán a trval na jedné značce takže ani nebudu říat kolik stály, pžě mě málem kleplo když jsem viděla ceník

lucierob
5. bře 2011

@lenik_25 a hlavně že jsou krásné. na ceně nezáleží. A kdo to jako pozná kolik stály?

sarlotta
5. bře 2011

@lenik_25 se mu nedivím, taková boží vana 😉

lenik_25
5. bře 2011

@madormi Tak jako kdyby nám dal někdo darem z bílého zlata nějaké supr, tak to taky přijmeme, ale přišlo nám zkrátka zbytečné investovat zrovna do prstýnků. Řekli jsme si, že si zlaté koupíme třeba k 5letému výročí, když se nám bude chtít. Ale chlapovi stejně ten prstýnek vadí na ruce, brní mu z něj prsty. No a já ho taky nemám nepřetržitě. Svatba je o něčem jiném.

lenik_25
5. bře 2011

@lucierob No hlavně si každej myslí, že jsou z bílého zlata. 😀

@sarlotta no asi se půjdu taky naložit. chlap na pivu, dítě v posteli...

sarlotta
5. bře 2011

@petroska radši lození až v 10měs než chození, kvůli zádům 😉 jen ho nech a dávej mu hračky a zajímavé věci 😀 dál 🙂

lucierob
5. bře 2011

@madormi a proč jako trval na jedné značce? Prstýnky si snad mají vybírat sami snoubenci a né rodiče. A tobě se líbily jiné?

sarlotta
5. bře 2011

@lenik_25 dobrý u nás už se taky chrupká, jdu k tv zavřít oči🙂 mám uvařený mateřídouškový čajík 😵

madormi
5. bře 2011

@lenik_25 já s tím souhlasím jak říkám kdybychom kupovali my, tak asi z chirurgické ocely nebo mě bílé zlato a manžovi ten samý stříbro, stejně to nenosí,ale tchán si nedal říct, prý je to investice, až budenejhůřu vyloupem kamínky 🙂

madormi
5. bře 2011

@lucierob nee mě se moc líbily ale v životě bych za to ty prachy nedala 🙂

madormi
5. bře 2011

@lucierob dal nám katalod od jedné firmy a pak ať si vyberem, které

lenik_25
5. bře 2011

@sarlotta Jé, takže taky relax... no moje robátko ještě nespí, on si hraje s autíčkama na polštáři. Ale pak odpadne. Prostě sedí, najednou spadne a je tuhej a já pak sbírám auta 😀

@madormi Tchán myslí dopředu, koukám 😀

tercie
5. bře 2011

Tak tady ho máme, fešáka 🙂 Dovolte abych Vám představila svého fungl nového synovce Míšu 🙂
Ale že si rodiče dali záležet, co? 🙂

cajori17
5. bře 2011

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 No konecne ,ahoj Misanku 🙂Jsi nadherny 😵 😵 😵 😵 😵

paajaa
5. bře 2011

@sarlotta: pár foteček Olíka

cajori17
5. bře 2011

@lenik_25 krasny prstynky 🙂

cajori17
5. bře 2011

@paajaa ahoj 🙂Oliver je fešák a už je to kus chlapa 😉

cajori17
5. bře 2011

@lenik_25 Teda Daneček ma takovy komfort?papani ve vane?paradni fotecky 🙂nadherna koupelna

cajori17
5. bře 2011

@sarlotta vy uz lozite?jste sikulky

sarlotta
5. bře 2011

@tercie to je miláček nádherný🙂))) nemá čas, papá 😀 😀 úžasná fotečka a celá maminka 😉

sarlotta
5. bře 2011

@paajaa ten je krásný, moc🙂 , krásné vlásky má. Moc se podařil 😎

sarlotta
5. bře 2011

@cajori17 jj , dneska poprvé 😀

cajori17
5. bře 2011

@tercie je to opravdu zlaticko.......

cajori17
5. bře 2011

@tercie Moc Farminku od nas pozdravuj 🙂

lenik_25
5. bře 2011

@cajori17 díky

MÍŠA JE ABSOLUTNĚ NÁDHERNEJ!!!!!

@paajaa Brouček krásnej

natalie77
5. bře 2011

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
@tercie moooooc děkujeme za fotku synovečka 🙂
@farmarska Farmíku je nááááádherný, má krásnou barvičku, no sameťáček vymazlený....opravdu se Vám povedl a je vidět, že jste si dali záležet.... 😉
Tak Mišánku, přeji Ti hodně zdraví, štěstí a krásný život....ať děláš rodičům jen samou radost...

No a holky odpojuju se na chvíli z koníka....

Včera mi přerušili stimulaci..mám cystu 4 cm, a tři dominantní folikuly...takže je tu riziko mnohačetného těhu, což je po operaci dělohy velké riziko ruptury...doktor se toho bál. Takže se tento cyklus máme chránit.
Mezitím mám podstoupit vyšetření štítné žlázy, hormonální profil,cytologie, taky pohlavně přenosné choroby včetně chlamydií...pokud by se chlamydie potvrdila, tak půjdu na vyšetření průchodnosti vejcovodů..každopádně další pokus je ivf, ale až za 2 měsíce...no tak mě to včera rozladilo, myslela jsem, že zkusíme ještě IUI a při neúspěchu se vrhneme na IVF, ale to, že se teď nebude nic dělat...taky zvažuju výpověď v práci i za cenu, že nebudu mít ani korunu, jsem unavená, Máru si přehazujeme jako horký brambor.....pak jsme doma nervní....v práci stres, tlak...to člověku nepřidá....
Tak holky drže se mi tady, až budu mít lepší zprávy, tak se ozvu, nechci tady fňukat...a teď nemám vážně nějak energii na optimismus...asi to roční "výročí" revize....
Mějte se fajn a prosím o vymazání z tabulky..alespoň se ocas zmenší 😉 .

tercie
5. bře 2011

@cajori17 prstýnky jsou moc hezký, líbí se mi tenhle styl. kdybych se teď vdávala, tak chci taky takový. My když jsme se brali, tak jsme vybrali zlatý, tepaný, tenktát to frčelo. Ale zase je fakt, že ho vůbec nesundavám, a je furt krásnej, není na něm vidět poškrábání.

@lenik_25 hezkyyyyyyyy večeře do vany a snídani do postele 😀

Holky Farminka vás moc pozdravuje, teď má Míšánka na krmení, na noc jí ho ještě nenechají, tak prej když nevytuhne, tak sem zkusí přijít 😉

madormi
5. bře 2011

@tercie teda to je krásný miminko, ale teda jako novorozeně opravdu moc nevypadá 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru