Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
18. bře 2011

Ahoj holky, přeju vám hezký pátek! 😉
@farmarska Krásné fotečky Mišánka! 😵
@nicollka Gratulka kámošce, to jsi měla krásný budíček! 😉
@kasiopea Podle mě jsi určitě těhu, čárečka krásně sílí! 😉 Držím pěsti a příští týden si nech vzít tu krev na hcg! Snad už doktor bude ochotnější!

aja.83
18. bře 2011

@madormi Gratulka ke kontrole a máš supr doktora-závidím, že jsi nemusela na tripply. 😉 To já budu ještě trnout 😖

madormi
18. bře 2011

@aja.83 já se taky divila sám se mě zepta, jeslti chci vůbec tripply a povídali jsme o tom a souhlasil, že ne, říkala jsem mu, že bych stejně na amnio nešla dkyž screening vyšel tak krásně a souhlasil, tak to nechal být a napíše mi doporučení zase do toho prenatalu, že bych prý možná nemusela ani ten screening II. trimestru platit, tak uvidíme

aja.83
18. bře 2011

@madormi To je fajn. Ono hodně doktorů už ty tripply teď nedělají, když screening vyjde dobře...Jsou rozumný...Ten můj asi ne 😠 Ale já stejně věřím tomu prvotrim.screeningu a amnio bych asi taky odmítla...I když by mi to hlodalo v hlavě 😒 . Uvidím, až budou výsledky, doufám, že vyjdou ok a bude po problému! 😉

sarlotta
18. bře 2011

@madormi
@aja.83 já na tripply byla , pže v Prediku dělají ještě srovnání první screeningu s tripplama 😉 a aspoň sem viděla malou víckrát na super utz🙂)

madormi
18. bře 2011

@sarlotta no já právě chci v tom 20tt na další screening takže budu mít srovnání takto ten prvního trimestu a ten druhé a malé jsem viděla dnes, uvidím ho/ji ho 12tého ap ak týden na to v prenatalu 🙂

kopa
autor
18. bře 2011

Ahoj holky 🙂
Zřejmě se na náký čas odmlčím 😅 😢 Včera večer jsem spadla doma(naštěstí bez malého) a mám na ruce na prstě(zatím hliníkovou dlahu)Bolí to jako prase 😅 nehet na ruce mám fialový a i články nateklé, když to bude bolet dále,tak mi prý píchnou nehet 😅 V úterý jdu na Ko a tam se uvídí,něco jsem tam měla snad uštíplýho...tak prý uvidíme jinak bych měla dlahu 14 dní.Jsem nemotorná,nemohu nosit malého...přebalovat mi jakž tak jde... ☹

sarlotta
18. bře 2011

@kopa Kopísku, šmarjáááá, chuďatko 😅 😔 😔 😔 😔 tak foukám a ať Ti nehtík nechají na pokoji 😉

lenik_25
18. bře 2011

Zkoukla jsem fotky Mišánka od Farmi a je teda kouzelnej. Já chci takyyyyy 🙂

@kopa Jejda, teď to čtu. To je šílený! Tak přeji hodně sil do léčby i do péče o mrňouska.

mari111
18. bře 2011

ahoj holky
@madormi super kontrolka 🙂
jé jé
@kopa kopísku no teda, au au ať se ti to teda brzo zahojí. 😖

mari111
18. bře 2011

Jinak u nás bílo fuj aj s tím sněhem už. A od příštiho měsíce budeme jezdit s Lauruškou na plavání, se těším, snad se jí to bude líbit 🙂

aja.83
18. bře 2011

@kopa Jejda, Kopi, ať se ti to brzo zahojí a ať to moc nebolí! 😖

petroska
18. bře 2011

@sarlotta tak podle tvých rad nakoupila jde se vařit.zkusím to a snad bude šmakovat.je pravda že v těch skleničkách jsou kousky tak třeba mu to vadí ale zas banán když mu dám tak chce jen ode mě že mu ho ukusuju a když mu dám rozmixovaný tak ten nechce takže kousky mu nevadí.uvidíme a dám vědět jak se zítra 😠 .takže dnes začne trénink at si mozek zapamatuje že má i nohy 😀

madormi
18. bře 2011

@mari111 prosím tě, ty máš Laurušku v srpnu, co se ti osvědčílo nakoupit( oblečky) ve vel 56 a 62 a co nemá cenu co se v té době neunosí? díky moc 🙂

ee.liska
18. bře 2011

Ahojky 🙂 to je dneska ale hnus venku, co? Ale v tomto počasí mi Maty spí venku nejlíp 😀
Tak ve středu jsme kamarádčinu holčičku zapili a dneska ráno se narodila holčička i mojí sestřence 😵

@sarlotta OK, jestli ještě seženu, tak bych ti ho dovezla 😉

@lenik_25 ať se Daneček brzo uzdraví 🙂

@denousek držím palečky na další snažení a neboj se, miminko už na vás určitě čeká 😉

@handm to jsem zvědavá, kolik bude Bobista měřit a vážit 🙂

@nicollka Krásné jméno máte vybrané 😵

@farmarska super, že tak pěkně kojíš 😵 😵 a hořtice několikrát denně je normoš

ee.liska
18. bře 2011

@cajori17 gratuluji k triplům 😵

@handm
@kopa no Maty už sní 200 ml na oběd a dopije se mlékem 😅 😀

@farmarska krááááááááááásné fotečky, máte doma malé zlatečko 😵 😵 😵 😵

ee.liska
18. bře 2011

@kasiopea teda to je jasné těhu 😉 😉 🙂 🙂

@madormi gratuluji ke kontrolce 🙂 no to budeš kočka, v nových gatích 🙂

lenik_25
18. bře 2011

@ee.liska Děkuju, už vypadá lépe. Zlobí a nechce v poledne spinkat, tak už je asi skoro fit.

ee.liska
18. bře 2011

@kopa co to čtu 😲 😲 😲 😲 brzo se uzdrav 😉
jo a máme druhý zoubek 😵

ee.liska
18. bře 2011

@lenik_25 to je dobře, že už je mu líp, ale stejně je to hrůza, když prckové stonají 😒

lucadav
18. bře 2011

@kopa To je nemílé...Já už byla několikrát na sundavání...
Nedávno jsem gel.nehtama narazila do skříně a viselo mi to jen na kousku,,hnus ,,tak jsem si ho sundala sama a ta hruza ,co nroste pak stojí za to=))))a to nemluvím o tom jake krasné nehtíky mi narostly na nožkach=)))) Tak snad to bude dobry
@lenik_25 Za to Anet řeže pařezy=))))))

lucadav
18. bře 2011

@ee.liska K zoubkum vám gratuluju ,ted to pujde jak po másle....My měly 1.snad skoro v 1.roce ☹

ee.liska
18. bře 2011

@lucadav děkuju 🙂 teda a za jak dlouho Anetce vyrostli všechny?

mari111
18. bře 2011

@madormi no moja, Lauruška nosila 56 dupačky a bodýčka a měla jsem pár punčocháčku a tepláčku a mikin, jinak do kočárku pak už jen zavinku a dečku. a slabší čepičku,na nožky capáčky nebo ponožtičky, jinak sme nenosili ani svetříky, ty až pozděj když bylo chladněj 🙂 a úplně nám to stačilo, měla jsem toho zbytečně moc , klidně by mi stačilo všeho tři krát, jen na výměnu 😅 moc neblinkala tak byla v čistém .

mari111
18. bře 2011

@ee.liska ty jo vy jedete s těma zoubkama, Lauruška kouše čím dál víc ale ještě jsem zoubek nenašla

lenik_25
18. bře 2011

@ee.liska No to je fakt, je to ošklivý pohled ☹ Pak chodí a pořád říká, že je mámy cocourek 🙂

@lucadav Měla ošklivou noc, beruška. Dáda po té včerejší taky řezal pařezy. Teď už tady nadšeně hopká, že jsem mu dovolila nespat. Ještě, že to není nic vleklýho a jsou z toho hned venku. Posíláme pohlazení Anetce.

madormi
18. bře 2011

@mari111 takže svetříky a tak až v té 62? zavinkumám vybranou tuto http://www.ondalek.cz/produkt/lodger-zavinovack...

madormi
18. bře 2011

au au kopy, tak a´t se to rychle hojí! farm taky jsem koukala do alba, je k sežrání Míšánek

ee.liska
18. bře 2011

@lenik_25 cocourek, to je sladké 😵 😵 😀

lenik_25
18. bře 2011

@ee.liska no jo, je to moje zlatíčko. Vždycky se zeptám, co je mámin. A on na to "mámy hump /:lump:/" a pak se ptám a co ještě a on "mámy cocourek". Tuhle mi ve výtahu řekl "Máma je kvásná.", tak jsme hned šli samozřejmě pro lízátko 😀 😀 😀

lucadav
18. bře 2011

@ee.liska pak už to šlo jeden za druhym ,,ale chuděra ,,všici se ji smáli=))))))
@lenik_25 Prohlížim kabatky a objednala jsem asi 2=))))) no jo ale už mam 1 doma ,,,co ted????=))))jsou oba krásný=((((((

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru