Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

cajori17
7. dub 2011

ano ,ale me uz pri curani ani nepali ,spis chodim curat po kapickach kazdou hodinu,ale pry je to normalni,mimim pry tlaci na mocak .........ale jestli chci tak at ji prinesu pry moc,ze ji vysetri....a za tyden na utz s pritelakem,pry se moc tesi,tak snad bude vse o.k.bojim,bojim

lenik_25
7. dub 2011

@cajori17 Čájo, díky za podporu ve fotoblogu 😉

lenik_25
7. dub 2011

@cajori17 jojo, tak to je fakt normální, že čůráš po troškách, jen tě nesmí nic pálit/bolet.

cajori17
7. dub 2011

@lenik_25 se nestacim divit,jak nekteri reaguji 😠

lenik_25
7. dub 2011

@cajori17 prudička prudivá obecná 😀

kopa
autor
7. dub 2011

@lenik_25 však je to fičák 😀 😀

kopa
autor
7. dub 2011

a holky koupila jsem clear blue a je negativní,takže těhule nejsem.Je to úleva.Jen mi nejde do hlavy ty vysoká sliznice a kde tu mrchu mám 😀 😀

mari111
7. dub 2011

@lenik_25 ty jo co to tam máš za komentáře , to je nějaka nepřející "Paní "

lucadav
7. dub 2011

Ta už to asi neokomentuje=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

cajori17
7. dub 2011

@kopa gratuluji k netehu 🙂ja uz mam uvareno,cekam na pritele a tesim se zase ven 🙂

lenik_25
7. dub 2011

@kopa Haha, se tady směju nad těmi reakcemi ve fotoblogu. Myslím, že ta holka škytá jak blázen 😀 😀 😀

@mari111 Nějaká prazvláštní....

@lucadav Já se tady fakt gebim, ta buď škytá nebo prostě už nemá argumenty 😀 😀 😀 Případně obojí 😀 😀 😀 Já to miminko mít budu a basta fidly šmidly

lenik_25
7. dub 2011

Holky, nevíte někdo, jak bych to měla s penězi, když mi končí mateřská s Danečkem v červnu a pak budu na neschopence??? Z čeho se to počítá a kolik vůbec budu mít peněz???

mari111
7. dub 2011

@lenik_25 no nevím jestli to má smysl teď řešit, oni to dovtedy ještě sto krát změněj 😖

maendy
7. dub 2011

@lenik_25 Velká gratulka.....teda ti povím ta krasava co ti tam hodila ten komentář mě namíchla.....

Já dopapkam v sobotu duphík a uvidíme.... 🙂

ikopretinka
7. dub 2011

@lenik_25 a jak to bude teď, když budou za pár dní dálnice? To se pokračuje v užívání duphastonu? Nebo se přejde na utroš? víš jen mě to zajímá.
Ta holka si ten test asi spletla s ovulačním, ten by byl takto negativní, ale někde jsem četla, že těhu je pozitivní už od slabě růžové čárky 😉 . Já měla u obou těhu takový 😉

lenik_25
7. dub 2011

@mari111 no to nevím, to bude už v červnu 2011, kdy mi skončí mateřská s Dádou a nevím, co bude finančně dál. Je to za chvíli.

@maendy Krasava 😀 😀 😀 No já mám dost, já se tady nahlas gebim 😀 😀 😀 Mi taky do těla vehnala andrenalin, ale teď už mi to přijde spíš k smíchu, když vidím ty reakce na ní 😀 Strašně moc ti držím palečky, aby ti duphík taky pomohl.

@ikopretinka Jo, já měla takovou slabou růžovou i u Danečka i u toho druhýho, jak nakonec nedopadlo. Takže už jsem klidná, těhotná prostě jsem. Hele a s tím duphastonem nevím. Dneska dobírám poslední prášek, doktor mi posledně napsal jen jedno balení. A zítra mu budu v 8 ráno volat, co dál. Receptík na další duphaston budu mít zítra, takže bych mohla i plynule navázat, kdyby to doporučil. A já bych byla i klidnější, kdybych ho brala. Jinak by mi to za utroš asi neměnil, ono je to úplně to samé, jen mi dal radši duphaston, protože utroš prý snižuje krevní tlak a bývá po něm někdy špatně. Po tomhle není žádný vedlejší příznak.

mari111
7. dub 2011

@lenik_25 no jo, to je za chvíli. Tak to nevím, měla by si brát marodku, nevím kolik a hlavně po tý změně nedávno nevím jestli to ještě tak je. Ale myslím že aj tady na koňovi byla taková diskuze jen nevím jak se přesně menovala 😨 No to jsem ti poradila, co 😅

lenik_25
7. dub 2011

@mari111 Nevadí, já si kdyžtak zavolám na sociálku, ale na to je ještě chvilku čas. Ale hlavně, že čekáme to mimčo, to je na prvním místě. Pokud přijdu o dost peněz, tak je dobré to vědět dopředu jen proto, aby se na to člověk psychicky připravil. O nic jinýho nejde. Jen aby mi nedali jen nějakých 30 a pak 60 % z toho rodičáku 7600 Kč!

mari111
7. dub 2011

@lenik_25 no to jo, to by bylo málo 😒

madormi
7. dub 2011

@sarlotta od května kdykoliv to už budu v těch končinách a manža bude mtí dvoufázové tréninky tak budu mít času hafo 🙂

suzamen
7. dub 2011

Ahoj holky dlouho jsem tu nebyla je něco nového? Je tu nějaká nová těhulka? 🙂 🙂

suzamen
7. dub 2011

Ahoj holky dlouho jsem tu nebyla je něco nového? Je tu nějaká nová těhulka? 🙂 🙂

majjka24
8. dub 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., váha 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................35tt.....................................................čeká holčičku......Jasmína
cajori17...................................20 tt,............ KO 14.4.. .......................................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 20 tt,.............. KO 15.4. ,............................................ TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 19 tt, ...........KO 15.4.. , ............................................TP 5.9.2011
nicollka...................................19 tt,............. KO ,6.5. .......V.UTZ 20.4........................ TP 5.9.2011
Mirax........................................18 tt, ..............KO ,??....................................................... TP ???
M.aa.b ...................... ...........?? DC
majjka24...............................20DC
Katyna ........................ ..........50DC
nikissek28............................119DC
Ivomal......................... ..........42DC
maendy................ ..................32DC
Martasek ................ . .............32 DC
lenik_25................... ...............28DC

majjka24
8. dub 2011

Zdravím všechny ve spolek 🙂 Tak tento měsíc to určo nevýjde, mě je tak zle, jak už dlouho ne, rýma, pálí mě oči, krk nic, a do toho jsem začla kašlat, tak že se dusím, No....jaro vítej 🙂 Nevím, jak to dám v práci dneska
@lenik_25 OBROVSKÁ GRATULACE !!!!

lenik_25
8. dub 2011

@majjka24 Ahojky, nejdříve moc děkuji za gratulaci. A dál tě teda musím politovat, chuděrko... ale buď v klidu, moje kamarádka (možná se tady dneska ukáže a potvrdí to) měla v době, kdy zjistila těhotenství, příznaky jak na chřipku. A je z toho miminko 21 týdnů v bříšku 😉 Strašně moc bych ti to přála. I když pravdou je, že pozitivním testem obavy nekončí.

lenik_25
8. dub 2011

Pro měřilky BT, vítězný graf:

aja.83
8. dub 2011

Ahoj holčinky, zdravím vás a přeji hezký pátek! 😉 Jak jsem teď doma, tak ani nemám moc čas na net, či co. Musím vás aspoň trochu dočíst! 😉
@lenik_25 No to je krása - potichounku gratuluju a držím pěsti! 😵 😵 😵 😵 😵 😵
@wlladka Krásný fotky, kluci jsou fešáci! 😉

nicollka
8. dub 2011

ahoj holky
včera jsem byla pro miláčka 🙂) a ted si spolu štastně hovíme u pohádek a pod.

Jen máme krutou dietku ale zvládneme to vše. 20.4. jdeme na kontrolní odběry a velký UTZ 🙂

A včera jsem si natočila naši malou princezničku 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=SFfnuiqNbDo
kerrie
8. dub 2011

Krásný den všem 🙂
Zdravím po delší době.......sice poctivě každý den dočítám, ale nějak nestíhám psát. Naše malá princezna mě prohání od rána do večera 😀 Ale je to krásný 😵

@lenik_25 Moooc gratuluju a držím palečky, těhulko naše 🙂 Jinak jsem teda taky ztuhla nad tou diskuzí v Tvém albíčku. Hoď to za hlavu a vůbec si nenech kazit radost.................akorát opravdu nechápu, jak může být někdo tak zlej a závidět těhulce vymodlený miminko.............to fakt nechápu........
@nicollka krááásná fotečka...........vypadáte tam taaak moc krásně spokojeně 🙂 Tak ať je malýmu brzo úplně dobře 🙂

sarlotta
8. dub 2011

@nicollka jéé to je hezké, srdíčko krásně tuká🙂)) a fajhn, že už je Daník doma 😎

sarlotta
8. dub 2011

@kerrie ahojík🙂 no jen se proběhni matko🙂)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru