Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

cajori17
1. kvě 2011

ahojky,jen kratce nakukuji ........
@ikopretinka je nedherná-opravdu moc krásná Jasmínka 🙂 jeste jednou preju hodne zdravicka 🙂

mari111
1. kvě 2011

ahojík holky, jen v rychlosti nakukuju
@ikopretinka jééééééj ta je ale náááádhernááááá ,zlatíčko malinkatý 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mari111
1. kvě 2011

@nicollka přesně takle vypadal náš kocourek když byl malinkej, jéj, kde jsou ty časy. No múžeš dávat granulky pro koťátka a kapsičky. No náš šel automaticky na písek, měl ho blízko a jinam to nešlo tak šel tam, měli jsme to štěstí že byl chytrej od malička 😅

sarlotta
1. kvě 2011

@petroska vločky vařím spolu se zeleninou, tak malou hrst, pak to všechno mixuju. proč od roku ? však tam není lepek 😉
červená čočka loupaná ano, dětská krupice - tam je myslím lepek . je to z pšeničné mouky. já ji zatím nedávám. Zkus jáhlovou kaši 😉 mám od naturalky ze zdravé výživy z Uh.H. jáhelno-rýžovou a je super🙂

sarlotta
1. kvě 2011

@ikopretinka náááádhernáááá Jasmínka 😎 😎 😎 😎 😎 😎

lenik_25
1. kvě 2011

@ikopretinka Jé, ta je tak krásná!!!! Takovej buclíček roztomilej!

sarlotta
1. kvě 2011

@nicollka jé to je bobíšek teda.. já bych dávala rohlíky s mlékem, piškoty a pomalu žrádlo pro koťata.. masové konzervy.. zkus se poradit ve zverimexu.

michele30
1. kvě 2011

Ahoj holky,
doufám, že jste měli krásný víkend a hlavně první májový den 🙂
Gratulace kopretince k Jasmínce, je nádherná.
A koukám, že těhulky už nakupují výbavičku, už máte vybrané kočárky?

kvetinka7
1. kvě 2011

@mirax hele, ty jsi vubec nejak super plodna 😀 co tajne beres? 😉 😉
wow! 3, to je mazec! tebe uz vazne nemuze nic porazit 🙂
ja si rikam,jaky zensky mely klid,kdyz UZV nebyl anebo se objednaly na 1.UZV nekdy ve 12.tt
drzim palecky, at to vse dobre a s nadhledem zvladas 🙂

kvetinka7
1. kvě 2011

@majjka24 dekuji za zarazeni do seznamu 😉 TP 1.11.2011

kvetinka7
1. kvě 2011

@ikopretinka moc moc gratuluju, moc krasna beruska.. a jaka buclata a vypada velice spokojene 🙂

mari111
1. kvě 2011

@sarlotta my sme taky dávali piškoty s mlékem a ten na nás koukal jak na blázny, tak jsem dala kapsičku a to mlsal a pak malinkaté granulky pro koťátka a šlo mu to 😅

mari111
1. kvě 2011

@kvetinka7 máš teda termín, samé jedničky 🙂

majjka24
2. kvě 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. ?? .4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. 16.3. 2010 3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................holčička Jasmína................................nar.27.4., 3000g, 47 cm
cajori17...................................24 tt,............ KO ?. .......................................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 23tt,.............. KO 16.5. ,............................................ TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 23 tt, ...........KO ?. , .................................................TP 5.9.2011
nicollka...................................23 tt,............. KO ,6.5. ............................................... TP 5.9.2011
Mirax........................................22 tt, ..............KO 4.5............................................. TP 17 9. 2011
Květinka..........Adámek...........14 tt................KO ??...................................................TP 1.11.2011
nikissek28.................................7 tt................KO ??...................................................TP ???
majjka24...............................15DC
maendy................ ................19 DC
Martasek ................ . ...........19 DC
M.aa.b ...................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........?? DC
Ivomal......................... ..........?? DC

majjka24
2. kvě 2011

@kvetinka7 Nemáš zač 😉 🙂
@ikopretinka Malička je kouzelná princezna 😵 😵 😵

mari111
2. kvě 2011

Ahoj holky, je u vás taky taková zima jak u ná? Brrr to je hnus 😖
@majjka24 nová fotečka 🙂 hezká 😵

wlladka
2. kvě 2011

Ahoj. Venku zima jak v morně, tak jdu na vás mezi úklidem a vařením juknout. 😉
@ikopretinka moc moc gratuluji k Jasmínce. Je kouzelná 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Přejeme se Šimonkem moc zdravíčka a štěstíčka 😉 😉 🙂 🙂 🙂

mirax
2. kvě 2011

@sarlotta - šarlot, ovesné vločky obsahují lepek -nebo máš na mysli vločky z jiné obilniny? Jinak lepek se má nově dávat dětem dřív - klidně i v 7 měsích i dřív.

aronek
2. kvě 2011

Ahoj, přišla jsem nakouknout a jaká je tu krásná princezna, Jasmínka je nádherná 😉

aja.83
2. kvě 2011

Ahoj holky, jen vás rychle zdravím! 😉
@ikopretinka Jůů, Jasmínka je moc krásná princeznička! 😵

aja.83
2. kvě 2011

@majjka24 Až budeš dělat tabulku, jsem už 23tt a kontrolu mám 6.5. Děkuju! 😉

aja.83
2. kvě 2011

@majjka24 Jooo, teď koukám, že blbě koukám 😉 , mám tam už 23tt doplněno. Tak jen tu kontrolu 6.5. Díky! 😉

nicollka
2. kvě 2011

ahoj holky tak jsme konečně doma, za chvilku sprcha, a do postele. jsem k.o.

Potom mrknu co ste psali, jen sem viděla šmouli břiško a super břiško ale chuda ty nohy (ta noha) uff.

Já zkouším zpracovat rodiče na výměně domu, no babička už by aj byla zlomená, ted jen ten děda moc se jim ale nechce, třeba se podaří. Máme to tu malé, ale pro babičku s dědem dobré. My s mimčem už je to hodně na těsno. No a malého jestli vezmou zpátky do bývalé školky tak ho tam nahlásime a to by bylo jezdení 20km ráno a 20km odpoledne, to je taky nevýhoda, je to ve městě 10km odsud tam kde právě bydlí bába s dědem.
Tak zkusim ještě zapracovat

michele30
2. kvě 2011

Ahoj, tady je zima taky a je po jaře 🙄

@cajori17 ty se budeš vdávat už tenhle víkend nebo se pletu?už jsi nervozní, jako správná nevěsta? 😉

@wlladka koukla jsem na vašeho Šimonka(doufám, že ti to nevadí, chodím sem krátce), to bylo minimiminko a takový krásný klučík je to a zdravotně taky asi vše v pořádku, že?to je šikulínek 🙂

cajori17
2. kvě 2011

ahojky 🙂
@michele30 ano,budeme se brat uz v sobotu,ackoliv je to uplna mini svatba tak uz jsem nervozni 🙂zitra si jdu objednat kyticku a v patek jdu na kosmetiku a k holicovi 🙂

preju vsem dobrou noc 😉

cajori17
2. kvě 2011

@majjka24 muzes mi do tabulky doplnit ko 12.5? .dekuju 😉 a potom ze cekame chlapecka 🙂budes moc hodna 🙂diky

aronek
2. kvě 2011

tak ten můj malý terorista usnul teď celý víkend mám školu a v neděli dvě zkoušky, to by mně zajímalo kdy se mám učit
😠

kerrie
2. kvě 2011

Ahojda holky,

tak už jsem taky omrkla Jasmínku...........je překrásná 😵 😵 😵

majjka24
3. kvě 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. ?? .4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. 16.3. 2010 3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................holčička Jasmína................................nar.27.4., 3000g, 47 cm
cajori17...................................24 tt,............ KO 12.5........chlapeček .................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 23tt,.............. KO 16.5. ,.......holčička ...................... TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 23 tt, ...........KO 6.5. .................................................TP 5.9.2011
nicollka...................................23 tt,............. KO ,6.5. ............................................... TP 5.9.2011
Mirax........................................22 tt, ..............KO 4.5............................................. TP 17 9. 2011
Květinka..........Adámek...........14 tt................KO ??...................................................TP 1.11.2011
nikissek28.................................7 tt................KO ??...................................................TP ???
majjka24...............................16DC
maendy................ ................20 DC
Martasek ................ . ...........20 DC
M.aa.b ...................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........?? DC
Ivomal......................... ..........?? DC

mirax
3. kvě 2011

Ahoj holky, hlásím se z poradny...vše ok, mimčo krásně ukázalo chodidla a zadeček 😉 ..dr. zase trošku zkoumala pohlaví..opět nebylo vidět..pak říkala, že tam je asi něco zavěšeného 😅 ...a doufám, že zítra mi zase řekne, že tam nic nevisí 😀 Dnes jsem se v tom utz obraze vůbec neorientovala...chodila a zadeček jsem viděla, pohlaví vůbec...třeba tam zase visel kus pupečníku. Tohle mimčo nás napíná a myslím, že tyhle psí kusy dělají spíš holky 😀
Já už to hlavně chci vědět 🙂 🙂 🙂 🙂

No, zítra v jednu jdu na velký utz, tak doufám, že mimi bude hlavně zdravé 😉

u nás maxi hnusně, zima, vítr, šedo, déšť ....doma budeme!! 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru