Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

lenik_25
13. kvě 2011

Ahoj holky, dneska jsem byla ve Stellartu, tak mám za sebou odběr krve na imuno a gentické testy a doktor mi pak prý zavolá výsledky. Říkal, že tak za týden nebo dva by je už mohl mít.

@madormi Týýý jooo, ty jsi strašně podobná mojí kamarádce! Moc ti to sluší.

@cajori17 6 kg nahoře není žádná katastrofa, proč jsi z toho smutná??? Kamarádka měla ve 28tt nahoře 12 kg!

@majjka24 Díky, jsem už zvědavá na výsledky. A teda vy jste měli vzrůšo! Na nás předevčírem klepali policajti, jestli nevíme něco o krádeži těch požárních skříněk na chodbě. Jsme si ani nevšimli, že nám to za dveřma zmizelo 😅

madormi
13. kvě 2011

@lenik_25 děkuji moc 😉 tak to je super, že se to takto hýbe u vás, snad brzy bude jasno

madormi
13. kvě 2011

holky jinak dnes strašná noc, někdy ve tři jsem vstala a šla si číst, pže mě hrozně bolel žlučník nebo jáne vím co to byylo a když to přešlo tak ve čtyři malá začla kopat tak, že se nedalo spát, tak od 3 do 6 jsem byla vzhůru, v půl šesté jsem si dala snídani a pak konečně šla spát 🙂

lenik_25
14. kvě 2011

@madormi Doufám, snad mi neřekne, že tam nic nenašel. Chci příčinu a basta 😀 Jinak žlučník to u tebe v noci mohl být, protože v těhotenství je víc podrážděný. Já jsem jednou sežrala majonézovej salát a jela na pohotovost, protože ty bolesti byly nesnesitelný. A výsledek - podrážděný žlučník.

madormi
14. kvě 2011

@lenik_25 já si taky přála, aby našli příčínu, ale lehko řešitelnou, pže jsem byla přesvědčena,že to náhody nebyly

madormi
14. kvě 2011

ahojte holky, tak mi dnes nakoupili komodu a krabice na výbavičku v Ikee. taky jsem koupila prášek a aviváž pro miminka a pustím se do praní at mám vše hotovo než začně být hic, pže v hicu tu žehlit jak cvok fakt nehodlám 🙂 a jak na to koukám tak věci v 56 a 62 nemáme ani šanci unosit 🙂 nějak jsm to přehnala asik 😲 😀 no co pak prodáme nooo 🙂

mari111
14. kvě 2011

Ahojík holky, tak my jsme byli dneska na návštěvu za holkama v nemocnici v ˇUstí, no řeknu vám, když jsme tu malu vyděla přivázanou k postýlce, teda k tý kleci co v nemocnicích maj s těma nožkama zavázaníma do vzduchu, 😔 měla jsem knedlík v krku a co dělat aby jsem se tam nerozbrečela, no děs ☹ ☹ . _No ale hlavně že je to už skoro "hotové" Teď ale nevím co je lepší, nožku už ma skoro dobrou a ve štvrtek už pojedou domú ale se sádrou na nožkách , kterou musí mít minimálně 6 týdnu, no v tom hicu to asi pro malou nebude nic příjemné, ach jo, bylo mi jí tak líto ☹

mari111
14. kvě 2011

no jo, tady nikdo, tak ja se du válet na gauč, jsem z toho výletu nějaká unavená 😒 tak pa

majjka24
15. kvě 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. ?? .4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. 16.3. 2010 3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................holčička Jasmína................................nar.27.4., 3000g, 47 cm
cajori17...................................26 tt,............ KO 12.5........chlapeček .................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 25tt,.............. KO 16.5. ,.......holčička ...................... TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 25 tt, ...........KO ??. ...........holčička.........................TP 5.9.2011
nicollka...................................25 tt,............. KO ,??. ..........holčička....................... TP 5.9.2011
Mirax........................................22 tt, ..............KO ??.........holčička....................... TP 17 9. 2011
Květinka..........Adámek...........16 tt................KO ??...................................................TP 1.11.2011
nikissek28.................................8 tt................KO 25.5...............................................TP 25.12.2011
majjka24...............................28DC
maendy................ ................32 DC
Martasek ................ . ...........32 DC
M.aa.b ...................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........?? DC
Ivomal......................... ..........?? DC

majjka24
15. kvě 2011

Ahojki 🙂
¨No měli jsem vzrůšo a od té doby tu sousedi nebyli, i když mají ještě plný sklep věcí. Jsem to pro jistotu dala vědět i majitelce, Tak snad nám pak něco nevyvedou, mají pořád klíče 😖 Tež u Vás tak prší? To je hnus, 🙄
Se musím pochlubit co se mi v pátek 13 stalo, nic šíleného nebo tak, ale poprvé jsem natvrdo usla v práci, a to jsem měla takový pohodový den a odpadla jsem jak hruška 😵 No děs a včera ráno mi bylo fakt hnusně a večer jsem málem udělala bléé, jsme si byli sednout se známýma a myslela jsem že budu muset domů, a ještě jsem furt chodila na malou, už si ze mě pak dělali srandu 😉

madormi
15. kvě 2011

@majjka24 tak kéž by mrcha nedorazila. jak máš dlouhé cykly?

majjka24
15. kvě 2011

@madormi ještě mám mrška čas, tak většinou 29. 30 DC 🙂 Tak uvidíme, ale nevěřím tomu. 😀

madormi
15. kvě 2011

@majjka24 no tak ať si jde někam kde jí uvítají a tu se vůbec neochomejtá 🙂

majjka24
15. kvě 2011

@madormi přesně, krásně řečeno 😀 😀 😀

lenik_25
16. kvě 2011

Ahojky, tak my máme za sebou hezký víkend. Jarmark, muzeum vláčků, soutěže pro děti o ceny, lanovka, zrcadlové bludiště... 🙂

@madormi Tak to mám přesně, jako ty. Náhody to určitě nejsou, což potvrdil i doktor. A teď ještě ta příčina no ☹ Taky si přeju, aby to byla nějaká lehko řešitelná.

@mari111 Jejda, to je hrozná představa ☹

@majjka24 Tak podle toho, co se ti děje, bych řekla, že jsi těhotná. A kde děláš, všiml si toho někdo? Já jen, jestli jsi pak neměla průser 😀 😀 😀

madormi
16. kvě 2011

ahojte holky, tk jsem z ko zpět. byla to teda rychlovka,utz nedělal, tak jsem malinkou neviděla a další KO až 27.6. to nevydržíííím ☹ jen jsem hupsla na kozu, něco tam zkontroloval pohmatem ani nevím co, změřil tlak, napsal žádanku na cukrvoku a nazdar bazar 🙂 jediný plus výletu do Hodonína, vybrala jsem si jiný kočárek 🙂

mari111
16. kvě 2011

ahojík holky.
@lenik_25 no to bylo hrozné , byli jsme cestou v Děčíně v tescu na rychlovku tak jsem koukala po ženských kdyby si tam náhodou byla a vy ste si takle někde užívali 🙂 na jarmarku a vláčkach
@madormi ty jo to je víc než měsíc, taky bych nevydržela 😒 jojky a jakej sis vyhklídla kočárek ?

farmarska
16. kvě 2011

ahoj holky 🙂 jak se tu všechny máte? koukám týdny vám krásně naskakujou 😵 já ted vůbec nestíhám, když je mrňousek vzhůru, věnuju se jemu a když spí, tak rychle oblítávám domácnost, zvířectvo a ty druhý mý dva chlapy.
Včera mne ale ten nejstarší(manža) pěkně naštval, tak jsme měly pěkně dlouhou diskuzi 😠 ovšm opět to nikam nevedlo 😝 Jako mi řekněte, vy které už mají nějaké to dítko, jestli vašim manželům vadilo, že jste se o ně moc staraly, když bylo malé 🙄 Ten můj má takovej názor, že to s malým prý moc přeháním...že ho moc chovám, nosím, moc si s ním prej povídám a hraju, atd.., že prej by měl taky chvíli ležet sám a že se z toho jednou poseru, atd..No takhle rozdává rozumy a mě tím děsně rozčiluje 😠 ale on prý má svůj názor na to a že prej mi ho může říct 🤐 🙄 a že prej jiný maminy... 😠 ale co on ví, s kolika jinejma, žil že! 😀 😝 a tak občas utrousí nějakou takovou poznámku a to bych ho rovnou něčím bacila po kebuli 😠 😠 😠 ale zatím se držím 😅 jen se občas(poslední doboudost často) seštěkáme 😅 Tý jo dyt by měl bejt rád, že se mu krásně starám o syna!!! 🙄 Fakt chlap není nikdy spokojenej a tomu svýmu se nezvděčím 😠
T akovou dobu, jsem si na ten svůj poklad čekala a ted bych ho snad měla necht plakat, jenom pro to, abych byla, jako "jiný" maminy 😝 tudle nudle! 😝 no tak bude rozmazlenej, at si, ale prostě mě se to takhle zatím líbí, děláme si to s prdolkou podle svýho a prostě až to jednou nepůjde, kdyby to někdy nešlo, tak pak holt bude plakat..ale zatím tady teda budeme jak siamská dvojčata 😎 a vůbec, sem všude četla, jak malej dětem dělá dobře blízkej kontakt s matkou 😎 😎 Holky no řekněte, co o tom myslíte 😕

madormi
16. kvě 2011

@mari111 no je to strašně za dlouho až 27.6. 😲 to možná vyřeším tak že za 14 dní sizaplatím utz v prenatalu v brně a bude

madormi
16. kvě 2011

@farmarska a naše mamina 🙂 farmí to já nemůžu posoudit, já mimi zatím nemám, ale zatím nemám v plánu mít furt malé u sebe nebo na rukou a skákat jak si pískne a rozmazlovat, uspávat ho apod.to nemám ráda, ale to říkám teď kdoví jak to bude až vyleze 😀

farmarska
16. kvě 2011

mad no to já jsem si taky říkala , že to takhle ne.že budu z těch zásadovejch matek, co mi mi večer položí do postýlky a hotovo..ale realitka byla pak jiná 😅 hned co se Miška narodil a zamrkal na mne těma svejma kukadlama, tak mě bylo jasné, že všechny předsevzetí, co jsem si předtím dala jsou pryč a že prostě budu dělat všechno možné i nemožné, aby tomu malému bylo dobře 😵 a navíc když mne to neobtěžuje a naopak nám to takhle vyhovuje, tak proč bych to tak nědělala že 😕 dyt je to na každé té mamině, jak si to udělá a zařídí 🙂 Ale prostě nechápu, že ten můj rozdává rozumy o který se ho nikdo nežádal, namísto toho aby byl rád, že mu děcko doma neječí 😠

farmarska
16. kvě 2011

a co ty kočko, dočítala jsem poslední stranu a ty se chystáš do praní a žehlení vejbavičky 😵 to je nádhera 😵 😵 😵 užívej si to 😵 za chvíli bude malá na světě a ty na to pak budeš krásně vzpomínat 😵 tý brdo, děsně to uteklo! 😨 je to chvilka co jsi našla dvě// 😵 🤐 😵 😵

farmarska
16. kvě 2011

jo jinak ten můj malej si nemusí ani pískonou 😀 stačí že udělá jeden z těch svejch pohledů a já už nadskakuju 😀 😀 😀 Jsem do něj prostě blázen a z něj uplně paf 😀 😵 😵

madormi
16. kvě 2011

@farmarska no letí to, ale ještě 3 měsíce 😒 a další KO až 27.6 a malou jsem viděla naposled ve 22 týdnu to je strašně dlouhoo to nevydržííím 🙂 jj dávám výbavičku do kupy a obávám se, že jsem to klasicky přehnaal s hadříkama 😀

farmarska
16. kvě 2011

je pravda, že u prvního jsem to až takhle neměla 🤐 že teda taky jsem ho vyřvávat nenechala, alr až takhle vypupínkovaná jsem z něj nebyla 😅 ale to jsem byla tehdy dost mladá.Tak nevím jestli to je tím, že už jsem stará, nebo že vím, že už žádné další dítko nebude, že si musím užít todle, páč je to naposledy,..a nebo jestli tím, čím jsem si předtím, než se Miška povedl prošla.. 😕 😨 ale prostě je to tak 🙂 a cejtm se s ním krásně a rozhodně si to nenechám nikým kazit 😠 ani vlastním mužem 😠

farmarska
16. kvě 2011

no jo četla jsem 😅 a zrovna ty malé velikosti 😅 tak ty budeš mít holčičku, třeba to bude jiné 😅 ale náš obřík tydle čísla skoro neužil 😅 56vůbec a 62 jen chvilenku 😅 😀 a i ted se nevyplatí mu kupovat těch věcí od jedné velikosti moc, páč ty miminka fákt děěěěsně rychle rostou 😝
ale zase budeš mít malou fešandu 😵

farmarska
16. kvě 2011

ten ultrazvuk, to je blbý.. ☹ si pamatuju, jak se to děsně táhlo, když člověk to mrňko chtěl vidět 😖 a nešlo by, že by jsi řekla při další kontrole, že třeba cejtíš trošku mín pohyby 😅 že by jsi sice trošku zalhala, ale on by určo udělal utrazvuk , páč by se chtěl přesvědšit, že je vše ok... 😅

farmarska
16. kvě 2011

fůůůj tě tady nabádám k nepravostem!!! 😀 😀 😀 ale já to takjednou taky spáchala a moc jsem si to užívala, když pak na mne Míša maval z monitoru 😀
dyž ty jejich prodlevy jsou pro natěšenou maminu fakt děsně dlouhý 😝

farmarska
16. kvě 2011

no nif, budu muset jít, malej se mi už v postýlce pomalu probouzí, tak se usrojíme a půjdeme ven, je docela hezky, tak půjdeme dát spolu asi papat kozičkám 😵
mějte se tu všechny krásně!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂
a co kopretinka, jak těm se holkám daří? 😕

madormi
16. kvě 2011

@farmarska no já právě další Ko mám až 27.6. a to by utz být měl takže mi to moc nepomůže 🙂 no a věcičky hold pak rozprodám no 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru